Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jezuickie szkoły w USA. Cz I

Poniżej przedstawiam bardzo wymowny fakt, informacje, ponieważ postrzegaliśmy dotychczas USA jako kraj niedostępny imperium rzymskiemu. Kraj o czystej nauce biblijnej. Prawda jest jednak inna. Tak jak w Polsce oficjalnie nie ma widocznych lóż masońskich tak jak w USA są one widoczne dla wszystkich, tak tam również jawnie działają Jezuickie Uniwersytety:

 

 

[1]Boston Coll.
PRZED CHRYSTUSEM
Canisius College [3]Canisius
Kolegium Świętego Krzyża [5]Święty KrzyżBoston College 
Creighton University [7]Creighton
Fairfield University [8]Fairfield
Fordham University [10]Fordham
Georgetown University [12]Georgetown
Gonzaga University [13]Gonzaga
GU
John Carroll University [15]John Carroll
JCU
Le Moyne College [17]Le Moyne
LMC
Loyola Marymount University [19]Loyola Marymount
LMU
Loyola University Chicago [21]Loyola Chicago
LUC
Loyola University Maryland [23]Loyola Maryland
Loyola (MD)
Loyola University New Orleans [25]Loyola w Nowym Orleanie
LoyNO, LUNO
Marquette University [27]Marquette
MU
Regis UniversityRegis
Rockhurst University [30]Rockhurst
Uniwersytet Świętego JózefaŚwiętego Józefa
St. Joe, SESAR
Uniwersytet Świętego PiotraSPU, Świętego Piotra
Saint Louis UniversitySLU
Uniwersytet Santa Clara [35]Santa Clara
SCU
Seattle University [37]SU
Spring Hill College [38]Spring Hill
SHC
University of Detroit MercyDetroit Mercy, Detroit, UDM
U D (więcej)
University of San Francisco [40]San Francisco
USF
The University of Scranton [41]Scranton
Wheeling Jesuit University [42]WJU
Xavier University [43]Xavier
XU
Boston College School of Theology oraz Ministerstwo(członek stowarzyszony)STM
Jezuita School of Theology Santa Clara University (członek stowarzyszony)JST

 

Gro tych szkół ukończyli znani aktorzy i politycy:

 

10 proc. obecnego składu 113. kadencji Kongresu USA to absolwenci jezuickich wyższych uczelni katolickich. Katoliccy kongresmani stanowią razem 30 proc. (136 osób w Izbie Reprezentantów i 27 w Senacie) i są największą pojedynczą grupą religijną w Kongresie, choć gdyby policzyć łącznie wszystkich deputowanych i senatorów należących do różnych denominacji protestanckich, to tworzą oni 56 proc. całego składu parlamentu.”

 

 

http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,12858,usa-absolwenci-jezuickich-uczelni-elita-kraju.html

 

 

Konkluzja: USA nie można nazywać krajem protestanckim sensu strcite.

 

Wśród absolwentów uczelni jezuickich jest m.in. pierwsza senator buddystka Mazie Hirono z Parti Demokratycznej oraz deputowany – baptysta Hakeem Jeffries. Oboje mają tytuły naukowe Georgetown University.

 

Jak widzimy przenikają oni wszelkie możliwe grupy. Zarówno polityczne jak i religijne. Amerykańscy wierzący mają złudzenie szczerości intencji owych wielkich religii i działań polityków działających rzekomo w imię Boga.

 

Tak więc jaką mamy gwarancję czystej nauki biblijnej skoro Stany Zjednoczone są rządzone przez Jezuitów?

Pół roku temu pisałem o absolwentach szkół jezuickich:

 

Rzym: kilka zdjęć ich światowej władzy. Jezuicka agentura.

 

 

 

Updated: 24 stycznia 2017 — 10:24

12 komentarzy

Add a Comment
 1. W środowiskach protestantów o Trumpie nie można powiedzieć żadnego złego słowa bo już będzie “po tobie”. Nie rozumiem ich tej ekscytacji. Traktują go niczym mesjasza który przywróci światu prawdziwe chrześcijaństwo.
  Pytam jakie chrześcijaństwo skoro za jego nawrócenie odpowiada osoba propagująca publicznie tzw. ewangelię sukcesu i ruch wiary. A jej “duchowy ojciec” mówi wprost do kamery, że Chrystus to “dobry biznes”.
  Drugim po Trumpie jest Reagan. Regan w porozumieniu z Watykanem (Watykan brał udział m.in. w przelewaniu pieniędzy dla Solidarności) “obalił” komunizm (dokładnie ZSRR). Ok. Tylko dlaczego nikt nie chce pamiętać skąd wziął się komunizm.

  Teraz pytanie. Jak Regan mógł obalić komunizm skoro on nadal ma się dobrze. Owszem przepoczwarzył się przyjmując rozmaite maski ale nadal ma się dobrze.

 2. Jak walczyć z przeciwnikiem duchowym ( przewrotnym i wyrachowanym plemieniem żmijowym jak w/w ), który jak się ich nakryje na gorącym uczynku twierdzą, iż to nie ich dzieło, a wręcz nasze?

 3. Stąd tez jak juz kiedyś pisałem czy może byc co dobrego z USA? 😛 To z USA właśnie płynie fala piknikowego Chrześcijaństwa, pijanego duchem. Ale czemu się dziwić skoro Jezuici przyłożyli się do tego odrabiając swoje zadanie bardzo dobrze. Grzebiąc coraz bardziej dochodzę do wniosku, że ciężko jest wymienić cokolwiek w czym nie siedziałby jakiś Jezuita nawet w uznawanej przez kolosalną większość nauce o porwaniu, pochwyceniu czy jak ją jeszcze zwą stąd też ja z automatu odrzucam coś takiego jak porwanie bo nic takiego nie będzie miało miejsca.

   1. Nom tylko oni robią to tak sprytnie,że mało kto to widzi.
    Cały świat oszalał przez ich intrygi i knowania,ale to nic nowego.Dokładnie o tym mówił nasz Pan Jezus Chrystus.My musimy głosić prawdę i wytrwać.?

   2. Heheh przestań bo zacznę się bać lodówki otworzyć!! 🙂 A tak jeszcze a propos Trumpa to faktycznie powiedzonko dzień bez Trumpa dniem straconym zyskało sporo na wartości takiego zalewu informacji o nim w ogóle o kimkolwiek juz dawno nie widziałem ani nie słyszałem. Dosłownie trąbią o nim wszędzie i to jest lekko już upierdliwe.

    1. Piotr, czyli kamień, nie skała

     Nazwisko zobowiązuje – Trump czyli w tłumaczeniu “głos trąby” o którym ciągle trąbią 🙂
     Inne ciekawe tłumaczenia tego nazwiska również dobrze pasują: “kapitalny facet”, lub “przebić atutem”.
     Idealnie wpasowany nawet nazwiskiem 😉
     O imieniu nie wspomnę 😀

 4. Ludzie traktuja wiedze o zlych silach rzadzacych swiatem ( uargumentowana biblijnie ) jako bredzenie nawiedzonych ” oszolomow/fanatykow”, gdyz ich umysly tak splesnialy/zgnily od saczonych do nich od zarania czasow lucyferianskiej propagandy wszelakiego typu i rodzaju ( trucizny duchowej ).

 5. Pod rzadami katolewicy dobija sie polska kulture-sztuje, nauke, gospodarke-ekonomie itd. no doslownie wszystko. Straszliwie sie odczlowiecza dzieci i mlodziez oraz zeszmaca doroslych.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: