Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rzym: kilka zdjęć ich światowej władzy. Jezuicka agentura.

grobrodzicowshitlera

 

Rodzice Adolfa Hitlera, podobnie jak rodzice Ronalda Reagana, są oboje pogrzebani na rzymskokatolickim cmentarzu.

 

Watykan to jedyna religia, która jest również państwem z głową polityczną. Od wyznawców oczekuje się, że będą najpierw służyć Watykanowi, a później swojemu państwu. Rzym ma „papieża w białej szacie” katolicyzmu, który reprezentuje religię Rzymu i jego nierządów, takich jak widać w przypadku zapłacenia 3 mld $ opłaty za sprawy wykorzystywania dzieci. Rzym ma również „papieża w czarnej szacie” jezuitów , który reprezentuje okultyzm Rzymu i całą jego chwałę, stojącego w cieniu władzy. Kiedy ci dwaj toczą, że sobą wojnę, która wydaje się obecnie w pełni sił, przypomina się Darth Vader w ciemnej szacie mówiący do Luke’a Skywalkera w białej szacie „Jestem twoim ojcem”. Z tyloma odłamami władzy rzymskiej jak wolnomularstwo, templariusze, Zakon Maltańskiego, jezuici, katolicy, mafia, Czaszka i Kości i inne tajne „drużyny pierścienia”, trzeba sobie uświadomić, tak jak ojciec trzech jezuickich synów, J.R.R. Tolkien raz napisał „jedne pierścień by wszystkimi władać”. Kiedy patrzy się na dwie wieże siedziby Zakonu Rycerzy Maltańskich, trzeba się zapytać „Czy „powrót króla” się wydarzy?” Czy Rzymianie, którzy władali światem przez większość dwóch ostatnich tysiącleci, są gotowi wziąć taką moc z powrotem? Czy są w pełni zmotywowani? Tak. Czy mają okazję? Tak. Czy mają środki? Jak jezuita sir Arthur Conan Doyle sławny z „Sherlocka Holmesa” raz zauważył: „Błedem jest teoretyzowanie bez danych.” Tak więc zapewnię dane, ale resztę badań musisz zrobić sam i sam zadecydować jako widz niezwykłego wydarzenia historycznego.

Jednak pamiętaj, że nawet jako widz możesz stać się uczestnikiem, bo jak jezuita Alfred Hitchock raz powiedział: „Zawsze sprawiaj by widzownia cierpiała jak najbardziej.” Tylko garstka wyszkolonych jezuitów zostanie przedstawiona. Wiele więcej mogłoby być przedstawionych, ale to już twoje zadanie. Odnośnie nielegalnego szpiegowania amerykańskich obywateli, przez NSA, naruszając ich istniejące prawa do prywatności i konstytucyjne prawa, rzymsko katolicki senator Kelly Ayotte, republikanin z New Hampshire, wspiera ich szpiegostwo mówiąc: „Nie sądzę, że to jest przypadek, że zarządy pochodzące z dwóch różnych filozofii podtrzymują ten program” Ja również tak nie sądzę, ale z innych powodów … zobacz zdjęcia

 

 

salma Jezuicko wyszkolona Salma Hayek, Aktorka.

 

Mugabe

 

Wyszkolony jezuita Robert Mugabe, Prezydent Zimbabwe

 

buckley

 

William F Buckley, założyciel National Review, “konserwatywnego” dwutygodnika. Zmarły Buckley należał do Czaszka i Kościa, Zakonu Maltańskiego, CIA, Bilderberg, and CFR. Przed swój magazyn Reagana Barry’ego Goldwatera, “nowych konserwatysków” (znanych jako RINO).

murray

.

Wyszkolony jezuita Bill Murray, Aktor

 

georgemartin

 

 

Wyszkolony jezuita George Martin, producent muzyczny, aranżer i kompozytor, który stworzył the Beatles; znany jako “piąty Beatle”.

 

chrisodonnel

 

Wyszkolony jezuita Chris O’Donnell, aktor.

 

russert

.

Wyszkolony jezuita Tim Russert, prowadzący wiadomości telewizyjne.

 

konkordatreich

 

 

 

 

 

 

 

 

Podpisanie Reichskonkordatu 20 lipca 1933 roku. Od lewej do prawej: niemiecki wicekanclerz Franz von Papen, reprezentujący Niemcy, kardynał Pacelli, kardynał Alfredo Ottaviani, niemiecki ambasador Rudolf Buttmann. Konkordat podpisuje kardynał Pacelli(późniejszy papież Pius XII). W 1933 był sekretarzem stanu Stolicy Apostolskiej. Z tyłu po lewej jest prałat Ludwig Kaas, prezes Partii Centrum. Drugi od lewej siedzący jest Franz von Papen, który był niemieckim arystokratą, katolickim politykiem, oficerem szatbu generalnego i dyplomatą, który służył jako kanclerz Rzeszy w 1932 roku.. Stojący z tyłu po prawej można zobaczyć mało znanego watykańskiego prałata Montinirog, późniejszego papieża Pawła VI. 30 stycznia 1933

hitlersynkosciola

 

 

 

 

 

Adolf Hitler, syn Kościoła Katolickiego, zmarł broniąc chrześcijaństwo. Jest zatem zrozumiałe, że nie można znaleźć słów, aby rozpaczać jego śmierć, kiedy tak wielu wywyższa jego życie. Nad jego zwłokami stoi jego zwycięska moralna postać. Z palmą męczennika, Bóg daje Hitlerowi laury zwycięstwa”. – hiszpański dyktator (Francisco Franco, Rycerz Zakonu Chrystusa) opublikowane 3 maja 1945 roku, w dniu śmierci Hitlera. („Reforme” 21 lipca 1945).

 

hitlerwklasztiorze

 

 

 

 

 

 

 

 

Lipiec 1897: [Hitler] był w klasztornym chórze i szkole, Adolf dobrze się uczył, zdobywając austriacki odpowiednik „piątek”. Później przypomni: „Ponieważ w wolnym czasie otrzymywałem lekcje śpiewu w klasztorze w Lambach, miałem wspaniałą okazję upajać się uroczystym blaskiem wspaniałych świąt kościelnych. Wydawało mi się to całkiem naturalne, że uważałem opata za najwyższy i największy ideał, tak jak mój ojciec uważał miejscowego księga za ideał.”

 

jitlerzanimkosciol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kościół katolicki w tle: „ W czasie gdy głowy największych krajów świata stali w obliczu nowych Niemiec z chłodną rezerwą i znacznymi podejrzeniami, kościół katolicki, największa potęga moralna na ziemi poprzez konkordat wyraził ufność w nowy niemiecki rząd.” – Guenter Lewy „Kościół Katolicki i nazistowskie Niemcy”

 

mainkampf

 

Mein Kampf został napisany przez jezuitę księdza Staempfle „Fuhrer doszedł do władzy, dzięki głosom katolickiego Zentrum(Partia Centrum nadzorowana przez jezuitę Ludwiga Kaasa) tylko 5 lat temu(1933), ale większość tajemnic cynicznie wyjawionych w Mein Kampf były już znane; ta książka … została napisana przez jezuitę (kontrolowanego) księdza (Bernhardta) Staempfle i podpisane prze Hitlera. … to Towarzystwo Jezusowe udoskonaliło sławny Pan – niemiecki program opisany w tej książce i zatwierdzony prze Fuhrera.” Edmond Paris, 1965 francuski historyk Sekretna Historia Jezuitów

ojciechitlera

 

Alois Hitler (urodzony Aloys Schicklgruber czerwiec 7, 1837 – styczeń 3, 1903) był ojcem Adolfa Hitlera. Ochrzczony w dzieciństwie jako rzymski katolik. Pozostał rzymskim katolikiem całe swoje życie. (pogłoska, że ojciec Hitlera był Rothschilda jest dezinformacją.)

 

matkahitlera

 

 

Klara Hitler, urodzona Klara Pölzl (sierpień 12, 1860 – grudzień 21, 1907), była matką Adolfa Hitlera, żoną Aloisa. Była gorliwą rzymską katoliczką i regularnie uczęszczała do kościoła.

 

papiezbenedykt

 

 

 

 

 

 

 

Papież Benedykt XVI [znany także jako Ratzinger] jako chłopiec … zauważ nosi nazistowski strój.

dechardin

 

Teilhard de Chardin … sławny Jezuita znany jako Ojciec Ruchu New Age. Był zaangażonany w kilka oszustw, które miały na celu poparcie ewolucji jak oszustko z człowiekiem z Piltdown.

einesteinjezuita

 

To zdjęcie pokazuje Alberta Einsteina z Jezuitą, Lemaitre, który był odpowiedzialny za popieranie niedorzecznej “Teorii Wielkiego Wybuchu” i wykorzystał Einsteina w celu podniesienia wiarygodności tej ubogiej teorii.

 

monitipapiez-onz

 

Papież Moniti podczas obrad Rady ONZ

 

jfkzpapiezem

 

JFK z papieżem

 

stingjezuita

 

 

Wyszkolony Jezuita “Sting”, muzyk rockowy (Gordon Sumner)

 

ronintunney

 

 

Jezuicko wyszkolona -Robin Tunney, aktorka i gwiazda satanistycznego filmu“The Craft”

 

zubord-chemioterapia

 

 

Wyszkolony Jezuita Gordon Zubrod, prominent przy prowadzeniu chemioterapii jako metody leczenia

 

deMatteo

 

Jezuicko wyszkolona -Drea De Matteo, aktorka znana z roli w seriali HBO The Sopranos

 

alanAlda

 

Wyszkolony Jezuita -Alan Alda, aktor i gwiazda telewizyjnego serial M.A.S.H., który wyśmiewał amerykańską armię ery Wietnamskiej.

 

farley

 

Wyszkolony Jezuita -Chris Farley, aktor

 

keeashan

 

 

Wyszkolony jezuita -Bob Keeshan, actor znany ze swojej roli jako Captain Kangaroo (program dla dzieci w latach 70.)

 

laughton

Wyszkolony jezuita Charles Laughton, aktor

 

denzel

 

Wyszkolony jezuita Denzel Washington, aktor

Wyszkoleni jezuiccy aktorzy, których możesz znać: Nathan Lane (Stuart Malutki, Król Lew, Polowanie na mysz) Michael Moriarty (W sieci pająka, Szalona odwaga) Jason Miller (Egzorcysta, Egzorcysta III) Bob Newhart (The Bob Newhart Show, Elf, Paragraf 22) Pat O’Brien (Aniołowie o brudnych twarzach, Knute Rockne) Peter O’Toole (Ratatuj, Troja, Joan of Arc) Spencer Tracy (Ojciec panny młodej, Kto sieje wiatr) George Wendtj (Zdrówko, SNL, Wild about Harry, LA Blues) Maile Flanagan (Evan Wszechmogący, Naruto, Telefon)

 

clooney

 

 

George chodził do trzech różnych szkół katolickich. Ojciec George Clooneya był wyszkolonym jezuitą. Ciotka George, Rosemary Clooney, była jazzową i popową piosenkarką, jak również aktorką. Jej najbardziej znany film to Białe Boże Narodzenie(1954), w którym ona i Vera-Ellen grały siostry, o których względy zabiegali Danny Kaye i Bing Crosby(Crosby też jest wyszkolonym jezuitą). Romantyczne zawirowania i przepracowanie połączone z pigułkami na receptę i zabójstwem jej przyjaciela Roberta Kennedy’ego w 1968 roku, doprowadziły do załamania nerwowego i pobytu w szpitalu psychiatrycznym. Przez wiele lat reklamowała ręczniki papierowe Coronet, a w 1994 wystąpiła kilka razy gościnnie w serialu Ostry Dyżur, w którym występował jej siostrzeniec, George Clooney.

 

bono-U2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sonny Bono wie, że droga po drabinie władzy biegnie przez Rzym.

 

tomClancy

 

Wyszkolony jezuita Tom Clancy, Jr., Pisarz powieści szpiegowskich, powstało wiele filmów na podstawie jego dzieł

 

harryConnick

 

Wyszkolony jezuita Harry Connick, Jr, Piosenkarz

bingCrosby

 

 

Wyszkolony jezuita Bing Crosby, Piosenkarz/Aktor

 

josephOhara

 

Jezuita Joseph A. O’Hare, został dyrektorem NYC Campaign Finance przez Rudolpha Giulianiego

 

averydulles

 

Jezuita Avery Dulles, porucznik marynarki USA, Dulles urodził się w Auburn, Nowy Jork, syn przyszłego Sekretarza Stanu USA Johna Fostera Dullesa(na cześć którego nazwane jest Washington Dulles International Airport) i Janet Pomeray Avery Dulles. Jego wujek był dyrektorem Centrali Wywiadu Allen Welsh Dulles. Zarówno jego pradziadek John W. Foster i stryjeczny dziadek Robert Lansing byli Sekretarzami Stanu USA.

 

foxprezydentmeksyku

 

Wyszkolony jezuita Vicente Fox, Prezydent Meksyku

 

mordHenryka

 

Jezuici zamordowali Henryka IV (zdjęcie) Jezuici zabijali królów od ich powstania w 1540, jako część ich strategii utrzymania kontroli nad władcami.

 

ludwik15

 

Jezuici zamordowali Ludwika XV (zdjęcie) Jezuici przysięgają zabijać “heretyckich królów” jako część ich tajnej przysięgi.

——————————————————–

Tłumaczyła Juleczka, proszę o modlitwę za nią.

Dziękuję za tłumaczenie w imię Jezusa.

 

Jak widzimy Jezuici są takim CIA i FBI Watykanu jednocześnie.

To oni rozdają karty, decydują o tym, kto zostanie premierem a kto słynnym muzykiem.

Teraz ważna rzecz. Użytecznych idiotów zrobili poszukiwaczy prawdy koncentrujących się na spisku Illuminati. W pewnym sensie można powiedzieć, że Illuminati nie ma, tak jak nie ma takiego państwa jak Polska. Polska jest sztucznym bytem z racji naszego realnego pochodzenia jakim jest krew słowiańska. Nie każdy Polak jest Słowianinem, tak jak nie każdy Żyd jest Żydem.

Illuminati to mała agenda Jezuitów. Illuminati to przereklamowany znak marketingowy w pełnym słowa znaczeniu ze swoim logo, wprowadzający rzesze ludzi w świat spisków ażeby poczuli się oni prawdziwymi odkrywcami.

Prawda jest tylko w Jezusie Chrystusie.

 

Jana 14

Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. 7 Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca. Ale teraz już Go znacie i zobaczyliście

Możesz mieć obszerną wiedzę o syjonizmie, Illuminati, chemtrails, szczepionkach, ale jeśli spiski są dla Ciebie czymś nadrzędnym nad Słowem Bożym i relacją z Jezusem, to jesteś właśnie po stronie Szatana.

 

 

 

Zaktualizowane: 14 czerwca 2016 - 11:35

24 komentarze

Dodaj komentarz
 1. https://www.youtube.com/watch?v=Lvug5bRRADI
  Tytuł :Szokujące Fakty o Zakonie Jezuitów / Prawdziwe oblicze Jezuitów / Papież Franciszek jest Jezuitą
  (nie przesłuchałam jeszcze)

 2. Co to znaczy „wyszkolony”jezuita?
  Bo może to nic nie znaczyć,po prostu skończył szkołę jezuicką bez żadnych specjalnych wtajemniczeń i zadań.
  My też chodziliśmy na religię katolocką wiele lat ,a jednak Prawda była dla nas pociągająca.

 3. Robin Tunney – Jezuicko Wyszkolona cokolwiek to znaczy.
  Kiedyś lubiłem oglądać filmy i seriale z jej udziałem. A teraz się okazuje prawda.

 4. https://m.youtube.com/watch?v=TvqbdUhnrAg

  Prawie płakałem podczas ogladania tego 🙁

  Chwała Tobie Panie Jezu za łaske jaka Nam okazujesz kazdego dnia, gdyby nie ona, pewnie dawno bym odpadl i nie walczyl z grzechem.

  Pan jest wszystkim a wszystko jest w PANU ❤️?

  1. Oglądałem wszystkie 10 części tego serialu i wszystkie posiadam z lektorem w bardzo dobrej jakości obrazu. Z kilkoma osobami się podzieliłem lecz nikt z nich tego nie obejrzał i aż serce mi się kraja że wolą oglądać filmy typu transformers… 🙁

   Zwiastun serialu BIBLIA

   https://youtu.be/nz1Cz9279cw

   1. Dodam jeszcze że jest streszczona wersja jednoodcinkowa która jest tylko o Jezusie, tytuł
    „Syn Boży”

    Zwiastun

    https://youtu.be/Tzu9cgE-HUU

    na http://www.cda.pl jest do obejrzenia.

    1. Chętnie bym obejrzała wszystkie odcinki, podasz link do tej wersji HD?

     1. „Oglądałem wszystkie 10 części tego serialu i wszystkie posiadam z lektorem w bardzo dobrej jakości obrazu” – Pisząc to zdanie miałem na myśli że posiadam wszystkie części na komputerze. W sieci ciężko jest znaleść w jakości HD. Przepraszam za źle sprecyzowane zdanie, wybacz proszę.

      Linki:

      Syn Boży – dubbing pl – jakość HD
      http://www.cda.pl/video/142852ff

      Biblia serial – odcinek 1-2 – lektor pl (brak HD)
      http://www.cda.pl/video/10328539

      Jeśli będziesz oglądać „biblia serial” na komputerze, to pozostałe części są z prawej strony, jeśli natomiast na telefonie to znajdziesz je na samym dole.

  2. Wiele razy płakałem gdy to oglądałem 🙂

 5. Oglądałam film „The Craft” jeszcze jako dziecko i pamiętam, że bardzo mi zaimponowała rola Robin Tunney jako Sary. Pamiętam ,że ta jak ona chciałam zainteresować się magią ( udawałyśmy z koleżankami- 4-rema że jesteśmy tymi czarownicami z filmu robiłyśmy to co one) chciałam tak jak ona stać się dobrą czarownicą i pokonać zło! Szukałam wtedy nawet magicznego sklepu w swojej miejscowości.

  I pytanie czy to właśnie na tym polega szkolenie Jezuitów żeby wpływali na nasze umysły czy to po prostu przekaz tak na mnie zadziałał? na czym polega więc ich szkolenie?

 6. Ta aktorka Robin Tunney grała w filmie o Antychryście z Arnoldem Schwarzenegger, który miał się to niby pojawić w 1999 (666) roku oczywiście katolicyzm został tam przedstawiony jako broniący świata przed złem.

  http://www.filmweb.pl/film/I+stanie+si%C4%99+koniec-1999-794

  Grała też w Jezuickim serialu „Skazany na śmierć”, który szczególnie w 2 i w 4 swojej serii pokazuje ze USA i świat są rządzone przez tajną organizacje zwaną „Firma” która zabija i obsadza prezydentów a swoją moc czerpie z tajemnej wiedzy ukrytej na twz. Scylli. Dodatkowo jest powiedziane w pierwszej serii że główny bohater Michael Scofield, który walczy z właśnie tą firmą i ją pokonał uczył się u JEZUITÓW

  Jeżeli ktoś jeszcze nie oglądał to polecam wykład Waltera Veitha, który opowiada jak Jezuici przejęli teatr i kino w walce o ludzkie umysły.

  https://www.youtube.com/watch?v=D2XpNWLX_eM

  Jeszcze bardzo ważna sprawa liczba BESTII 666 kryje się za kultem solarnym, który ezoterycznie praktykuje cały świat i wszystkie religie.

  https://napoczatkuslowo.wordpress.com/2016/06/13/liczba-bestii-i-kult-solarny/

 7. Jeszcze ciekawy artykuł po angielsku o symbolice, którą nosił Hitler, a która jest w rzeczywistości czystym kultem solarnym czyli kultem Bestii.

  https://ivarfjeld.com/2012/03/20/hitler-had-the-eucharist-symbol-in-this-uniform-cap/

 8. Ta lucyferiańska hałastra strasznie upadla Polaków zmuszając ich do m.in. podejmowania pracy za psie pieniądze lub do emigracji ( a poza tym upokarza na wiele innych sposobów rzekomo wolnych ludzi ), a nasi z tego wyrachowanego i perfidnego gnojenia jeszcze się cieszą… Brak mnie słów… Zapomniałbym. Przecież mieliśmy papieża ŻydoPolaka, który zesłał na nas… ducha Antychrysta i do końca wiernie wykonywał rozkazy Złego… Więc mamy prawo być dur…ekhm dumni.

  1. Nasi są tak dumni ze swojej wierności Rzymowi, który ma ich za dosłownie podludzi… Niestety, ale Bóg nie chce mieć nic wspólnego z odstępczymi czcicielami królowej niebios dopóki, dopóty nie wyrzekną się swego bałwochwalstwa/idolatrii i nie zaczną szczerze pokutować.

 9. Miejmy nadzieję, iż będziemy świadkami upadku tego niszczącego ludzi dobrej woli szatańskiego systemu oraz iż to Bóg właśnie nam oznajmi synu/córko wejdź do chwały Mej. Niech tak się stanie.

 10. Dużo ludzi utożsamia zbrodnicze Krk z chrześcijaństwem, np. rodzimowiercy/poganie polscy mający żal za zniszczenie przez odstępczy Rzym ich bałwanów uważają wierzących w Chrystusa za Uwaga… żydowską agenturę, która zmierza do całkowitego upodlenia Polaków ( tak, tak ).

 11. Jak do takich ludzi dotrzeć ( 60/70 % Polaków )? https://youtu.be/CTSFRpILQ1w.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish