Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zyski ze szczepień.

zyskizeszczepien

Zaktualizowane: 14 czerwca 2016 - 09:32

9 komentarze

Dodaj komentarz
    1. Nie ma żadnych mandatów, od lat nakłada się bezprawne grzywny od których wystarczy się odwołać w odpowiednim czasie, teraz nazwali to mandat by groźnie brzmiało.
      Nie ma przymusu sczepień w Polsce, są tylko straszenia i groźby.

  1. 550 zł mandatu muszą zapłacić Ci co nie chcą zaszczepić swojego dziecka. szok..

  2. Mialem w zeszlym roku isc na szczepienie „obowiązkowe”. Nie zaszczepilem sie, gdy raz przyszedlem do lekarza spytali mnie czy bylem szczepiony, zkłamalem ze tak.

  3. Z tego co wiem szczepienia tzw obowiązkowe wcale takie znów obowiązkowe nie są. Ludzie szczepią się z niewiedzy pod wpływem prania mózgów jakie się im oferuje, a ci którzy nawet nie chcą szczepić bo posiedli jakąś wiedzę na temat szkodliwości szczepień robią to z braku możliwości obrony i z obawy właśnie przed sankcjami jakimi grozi im aparat państwa, który jest w tym przypadku aspołecznym tyranem łamiącym prawa i wolności obywatelskie. Warto poszperwać w internetach bo pamiętam, że gdzieś czytałem o tym, iż takie mandaty są niezgodne z prawodawstwem ale głowy nie położę na klocek bo nie pamiętam gdzie to było. Tu w IE szczepienia są dobrowolne więc mam wybór czy szczepić dziecko oczywiście wybrałem nieszczepienie! A co do tego wykresu to rozśmieszył mnie kurs na nim przedstawiony a jest to wykres DAXa czyli niemieckiego indeksu giełdowego czyli trafiony bo są tam chyba ze dwie spółki medyczne 😛

  4. Czy to państwo jest dla ludzi-obywateli czy ludzie -||- dla państwa? Jeśli to drugie to nie jesteśmy wolnym społeczeństwem, a stadem niewolników…

  5. Przepraszam ale co ma wspólnego DAX (niemiecki index akcji), odpowiednik naszego WIG20 i jego wykres dzienny z zyskami ze szczepień ?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish