Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detykwitter na 20.01.2017

Koleżanka, czytelniczka bloga  niedawno była w Izraelu. opowiadała mi z detalami jak bardzo jest to państwo policyjne. Słyszałem o tym wcześniej, ale tak dzisiaj dopiero zacząłem się zastanawiać nad strachem tych ludzi w jakim żyją uważając że mają silnego Boga Jahwe…Czy ktoś mający tak silnego Boga się boi?

No i znalazłem odpowiedni na to wers z księgi Powtórzonego Prawa:

 

Mała tylko ilość ludzi pozostanie z was, którzyście liczni jak gwiazdy na niebie za to, że nie słuchaliście głosu Pana, Boga swego. 63 Jak podobało się Panu dobrze czynić wam, rozmnażając was, tak będzie się Panu podobało zniszczyć i wytępić was, i usunąć z powierzchni ziemi, którą idziecie posiąść. 64 Pan cię rozproszy pomiędzy wszystkie narody, od krańca do krańca ziemi, tam będziesz służył obcym bogom drewnianym i kamiennym, których nie znałeś ani ty, ani twoi przodkowie. 65 Nie zaznasz pokoju u tych narodów ani stopa twej nogi tam nie odpocznie. Da ci tam Pan serce drżące ze strachu, oczy wypłakane z tęsknoty i duszę utrapioną. 66 Życie twe będzie u ciebie jakby w zawieszeniu: będziesz drżał dniem i nocą ze strachu, nie będziesz pewny życia. 67 Rano powiesz: “Któż sprawi, by nadszedł wieczór”, a wieczorem: “Któż sprawi, by nadszedł poranek” – a to ze strachu, który twe serce będzie odczuwać na widok, jaki stanie przed twymi oczami. ” Pwt Prawa 28

 

 

Ludzie z tej nacji mają specyficzną osobowość. Paniką reagując na każdy przejaw innego myślenia niż oni. W Polsce da się to zauważyć w komentarzach polityczno-religijnych np na onet.pl kiedy jest mowa o Żydach.

Tylko Jezus daje spokój i pokój. Co jakiś czas atakuje mnie zasypując mailami pewien Żyd. Odświeża  co trochę stronę DP szukając haków. Nie uznaje Jezusa jako Boga i jest pełen leku na każdy motyw nie pasujący do jego stylu myślenia.. To jest ten charakter pełen strachu, paniki. Bez Jezusa w sercu jest tylko strach. Papież Franciszek nawołuje do rezygnacji z posiadania broni, ale sam ma eskortę z ochroniarzy, którzy gdyby wyjęli giwery, to mogliby poszatkować każde auto robiąc z niego durszlak.

Natomiast kiedy oglądam kanały Żydów mesjanistycznych, widzę spokój ich duszy. To daje tylko Bóg.

 

 

 

Updated: 20 stycznia 2017 — 11:18

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Czy to nie wskazywało by że pańśtwo Izrael to sztuczny twór, tzn. czy to posiadają jest od Boga?

   1. no nie wiem czy wiadomo/ państwa i chrześcijanie chca sobie rękę uciąć że ta ziemia którą posiadają jest im dana od Boga bo są narodem wybranym/ i ci co temu zaprzeczają mogą być przeklęci przez Boga bo takie głosy słyszę/

    Czy to ma racje bytu?

    1. Szczęśliwi łagodni, albowiem odziedziczą ziemię” (Mateusza 5:5, Biblia poznańska).

     „Pokorni odziedziczą ziemię i rozkoszować się będą obfitym pokojem” (Psalm 37:11, Biblia warszawska).

     : „Prawi posiądą ziemię i będą na niej przebywać na zawsze” (Psalm 115:16; Izajasza 45:18).

     a teraz dopasuj to do Żydów w Izraelu. Jeśli to do nich pasuje to będą mieli te ziemię. Jeśli…

     1. jeśli nie, to nie będą mieli tej ziemi…

 2. Może oni się tam pozabezpieczali tak po tych podpaleniach?

 3. Dziś dla nocnych leni…tak dla odmiany Eleni 😉

 4. Szczerze mówiąc to wątpie aby 90% Żydów miało coś wspólnego z biblijnym Izraelem,nawet w linii krwii.
  Bardziej już bym się skłaniał ku teorii 10 zaginionych plemion Izraela znajdujących się w Europie.
  Jest nawet kilka wskazówek ku temu jak np:Dania(od plemienia Dana) czy też Saxons-Issacsons-Sons of Issac a to zapewne tylko jedne z wielu wskazówek.Ludzie tam się znajdujący to potomkowie Aszkenaza-Chamity, nie Shema czy Jafeta.Wiele cytatów biblijnych opisuje dalsze losy Izraelitów rozproszonych pośród ludów i jest też tam mowa o tym jak zdominują świat i będą podziwiani.,,Żydzi” dzisiejsi podziwiani nie są i nie stanowią wzoru dla ludów innych kontynentów.Bóg przestrzega swój lud przed synagogą szatana która podaje się za żydów i działa przeciwko jego ludowi.Przeciwko komu teraz oni pracują jak nie przeciwko Europejczykom(również Amerykanom europejskiego pochodzenia) którzy są nosicielami wiary chrystusowej ?Ktoś może się nie zgodzić ale takie są fakty.

 5. Państwo Izrael było stworzone przez syjonistów, w ogromnej ilości ludzi świeckich, ateistów. To nie jest państwo w rozumieniu starotestamentowym. Poza tym żadem Żyd nie jest w stanie udowodnić swojego pochodzenia od Abrahama – całe spisy 12 plemion znikły w pożarze świątyni na początku I w ne. I Bóg miał w tym plan – teraz ten, kto naśladuje Chrystusa jest ludem. Tylko Bóg wie, kto jest należy do starożytnego ludu i wydaje się, że Bóg sam nad nimi czuwa. Jednakże ze względu na brak dowodów w sprawie bardzo ważnego pokrewieństwa, a zatem również praw własności od ziemi palestyńskich, uważam, że to co dzieje się w Palestynie za masakrę ludności palestyńskiej. Dlaczego Chrześcijanie, popierając państwo Izrael chcą mieć niewinna krew ludzką na rękach? To co robi Izrael jest okrutne!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: