Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Antyradio propaguje znak rogów.

Informacje umieścił portal rzeszow-news.pl

 

Oczywiście mogą to wytłumaczyć gestem rocknrolla lub znakiem miłości głuchoniemych, ale chyba każdy wie o co chodzi.

Dobrze, że w PKSie jeszcze są jakieś osoby, które reagują na takie symbole.

Niestety, ale  będziemy widzieć takowe symbole coraz częściej. Podobnie do 666, np 6,66%, 666 miejsc na świecie itd…. Czas łaski się kończy.

 

 

 

Updated: 20 stycznia 2017 — 11:15

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Ostatnio bardzo rzucają mi się w oczy reklamy z zombie i czerwonym smokiem kojarzacym mi się z bestia. Nie mówiąc już o zdjęciach ludzi układających dłoń na kształt 6. Natrafilam tez na teledysk z Nergalem, Johnem Porterem czy Pawłem Małaszyńskim, nowy, gdzie tekst jest iście w stylu Nergala i szczerze to chcę go wyrzucić z pamięci. Obejrzałam kawałek bo dłużej nie mogłam i niech nie oglądają go osoby mające problem z onanizmem.

  1. Straszne to o czym piszesz…rzecz niebywała, a czy znajdziesz w Biblii fragment gdzie siekiera pływała ??

   1. Siekiera pływała??
    Tak prawie: 2Królów 6:1-7
    🙂

     1. Miałam w liceum taką nauczycielkę j. polskiego, która, gdy sprawdzała znajomość zadanej lektury, zadawała bardzo szczegółowe pytania, na które odpowiedzi nie można było udzielić tylko na podstawie streszczenia.

      W przypadku wiedzy Biblijnej też widać, kiedy ktoś przeczytał uważnie Pismo, a kiedy bazuje na streszczeniach, opracowaniach lub cudzych interpretacjach…

      Wiedza nie zbawia, ale ratuje życie 🙂

      1. “Wiedza nie zbawia, ale ratuje życie”

       Dokładnie również tak uważam i dlatego zachęcam wszystkich do uważnego studiowania księgi Przysłów, a także poza kanonem księgi Syracha, aby mieć lepsze życie zarówno na płaszczyźnie duchowej jak i uczuciowej, zdrowotnej i finansowej.
       Biblia to kompendium wiedzy z wszelkich możliwych dziedzin.
       Biblia nie jest księgą niepraktyczną.

       1. Właśnie dlatego zadałem Justynie zagadkę, którą trudno wygooglać. Ech…, gdybyż to Ona udzieliła odpowiedzi…
        Może zbyt wiele chciałem osiągnąć, ale pozwolisz że nie zrezygnuję z podrzucania podobnych pytań-zagadek. Poszukiwanie odpowiedzi uzmysławia bogactwo wiedzy jakie niesie Biblia i pożytecznie zajmuje czas. Bardzo mnie razi kierowanie uwagi na bzdury i przerzucanie się linkami z youtuba. Jezus na pewno nie ma swego konta ani poczty w internecie. Wiedza o Nim jest w Biblii, można ją przeczytać po kilkakroć i ciągle znajdować coś nowego. Szukajcie..
        >> Godne pochodzenie i zdolne ramiona,dzieła rąk wysokie, dostały imiona, para świadków zdobnych co głosiły chwałę. Imię autora, jak się nazywały ? <<

        1. Odpowiem 🙂 przyznam, że nie znałam odpowiedzi na to pytanie. Być może to dlatego że wciąż jestem w trakcie czytania ST po raz pierwszy, a z pewnością na jednym razie nie poprzestam czytania całej Biblii. Ale to bardzo dobrze że pan zwraca uwagę na takie rzeczy. Przesyłam uśmiech 🙂

        2. Również w Twoją stronę kieruję radosny uśmiech 🙂 Dziękuję i przepraszam, mogłem być bardziej taktowny (popracuję nad tym). Życzę Ci wytrwałości, jasnego światła bożego i radości płynącej ze źródeł życia.

        3. Przepraszam Zbigniewie… 🙂
         Najpierw odpowiedziałam, a dopiero potem zastanowiłam się nad tym, dlaczego pytasz.
         Bo przecież nie dlatego, że nie wiesz, o co pytasz… 🙂
         Duzo czasu marnujemy na rozmowy o bzdurach, a tak niewiele o rzeczach ważnych…
         A przecież pływająca siekiera też nie spełnia standardów naukowych…
         Pzdr

        4. STANDARDY, inaczej ograniczenia, powodują ZNIEWOLENIE. Standardowo po przeczytaniu jakiejś książki odkładamy ją na półkę, co najwyżej komuś polecamy i udostępniamy w jakiś sposób. Standardowo,nikt ciągle nie nosi przy sobie przeczytanej ” Przeminęło z 🙂 wiatrem” czy “Potopu”, Pisaniu wielu ksiąg nie ma końca (Koh12,12). Do odmiennego postępowania w stosunku do Biblii przyznaje się miliony osób. Konia z rzędem temu, kto wyjaśni to naukowo, bez przywoływania choć jednego wersetu. Siekiera wypłynęła, jakim prawem fizyki się kierowała (?) też nauka nie wyjaśnia. Szczęść Boże

  2. Nie lubiłam nigdy Nergala itp., więc dzięki za ostrzeżenie! 🙂
   A z tymi reklamami-ostatnio widziałam jakąś reklamę nowej telefonii komórkowej, gdzie była chyba głowa kota w trójkącie, jakiś statek kosmiczny itp. itd. (a2 się bodaj nazywała…)- makabra! :/

 2. Synagoga szatana poprzez system rzadzacy zyciem ludzkosci wyciaga z jednostek ich najgorsze cechy i stawia je na piedestale jako wzor. Ostatnimi czasy bardzo sie to nasililo, co sprawia, iz przebywanie na rym upadlym swiecie jest coraz bardziej nieznosne. No coz, czasy ostateczne.

 3. Wyznawcy Jezusa Chrystusa, bioracy na serio Jego nauki i stosujacy je w zyciu, rozsierdzaja do bialosci sily ludzko-demoniczne ksiecia ciemnosci. Kazdy kto mowi, iz zycie chrzescijanina ( te doczesne ) ma byc bezproblemowe, albo jest zwodzicielem albo nie wie co glosi. Takich sie nalezy wystrzegac.

  1. Nie wiem Ci aniołowie spod Eufratu są już wypuszczeni? U mnie jeden w nocy chyba był tzn w mężu przez chwilę

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: