Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Korwin-Mikke o papieżu: Wcielenie Lucyfera.

Korwin Mikke mimo swego wieku nie przestaje zaskakiwać. Tym razem trzyma nasza linię, jakby zaczął czytać tego typu blogi jak mój 🙂

 

„Wczoraj po raz pierwszy obejrzałem w sieci przez dłuższą chwilę Jego Świątobliwość Franciszka. I moim zdaniem to wcielenie Lucyfera; ten wzrok! Czasem ciarki przechodzą. Zawsze bałem się o. Jezuitów” – napisał na Facebooku Janusz Korwin-Mikke.

 

Korwin Mikke jest ocecnie liderem partiiii Wolność. Na jego słowa zareagował episkopat  „Każdy człowiek ma prawo do dobrego imienia” – napisał w komunikacie ks. Paweł Rytel-Andrianik. Rzecznik KEP podkreślił, że polityk obraził papieża, a przez to uczucia religijne katolików.

Być może wyjdzie od tego jakaś iskra zapalna. Jeśli zostały obrażone uczucia, to należałoby skonfrontować działania Franciszka z Biblią, a te przyznają rację Korwinowi.

Tymczasem Korwin prowadzi na swym profilu monolog:

 

Ksiądz katolicki nie może powiedzieć, co myśli o obecnym Papieżu – ja mogę. A ktoś wreszcie powinien. Jakiś polityk.
Nie: ja nie zajmuje się teologią ani eschatologią. Ja jestem politykiem. A JŚw.Franciszek I też jest politykiem: jest Głową Watykanu – i przywódcą potężnej organizacji, jaką jest Kościół Rzymsko-katolicki. Kościół ten jest punktem odniesienia dla protestantów, dla ortodoksów, dla muzułmanów i dla żydów. I nie jest obojętne, jakie poglądy społeczne, gospodarcze i polityczne wygłasza osoba p.o. Najwyższego Kapłana . I nie jest możliwe, by nie wolno było tego krytykować.
Wskutek demokracji, telewizji i państwowego „wykształcenia” upada obecnie nasza cywilizacja – i widać to we wszystkich jej instytucjach. Dzięki śp.Janowi Pawłowi II udało się zahamować ześlizg Kościoła Rz.-kat. w kierunku demokracji i socjalizmu. Polski Papież zdążył jeszcze właściwie nakierować Kościół i z wyborem JŚw.Benedykta XVI wydawało się, że wrócił on do normalności. Jakim cudem Kuria zmusiła Go do abdykacji, jakim cudem to samo kolegium kardynalskie, które wybrało Go papieżem, potem wybrało kogoś o dokładnie odwrotnych poglądach?
To jest dla mnie niepojęta tajemnica. Może kiedyś zostanie wyjaśniona.
O swoją duszę każdy, jeśli ją ma, troszczy się sam. Ja muszę dbać o mój kraj, o Europę, o Cywilizację Białego Człowieka. I komunista na Stolcu Piotrowym jest zagrożeniem dla tego wszystkiego – i nawet dla reszty świata. Świadomość tego jest powszechna. Episkopat Polski natychmiast zareagował na moje słowa (a nie zareagował na np. nazwanie Papieża „idiotą”, przez p.Rafała A.Ziemkiewicza), bo myśli tak bardzo wielu księży i biskupów i Kościół stoi przed perspektywą podziału. I właśnie do tego trzeba dążyć: lepiej, by JŚw.Franciszek I rządził połową Kościoła mając wtedy ćwierć (lub mniej…) obecnego autorytetu – niż, by nadal prowadził szkodliwą komunistyczną robotę, podkopując podstawy naszej cywilizacji. Kościół przetrwał Wielką Schizmę 1378-1414 – natomiast pod rządami JŚw.Franciszka I pójdzie na dno nie tylko ze swoimi wyznawcami, ale i z całą cywilizacją. MANE-TEKEL-FARES.
I przeciwko temu walczę.

Eee, tam – macie się czym przejmować! JŚw.Franciszek I jest czymś ZNACZNIE gorszym, niż Księciem Piekieł: jest socjalistą. Jak to był napisał śp.Jan Wolfgang von Goethe: “Szatan jest cząstką tej siły, która Zła pragnąc, Dobro zawsze czyni”. Socjalista odwrotnie: chce dobrze – a czyni zawsze Zło…

_________________________

To prawda socjalizm jest typowy dla satanizmu, ponieważ łamie znaczną część Prawa Bożego

Osobiście nadal nie ufam Korwinowi, ale faktycznie może być tak,. że nie widzi on jeszcze całości obrazu, jak to my widzimy, w co jednak wątpię, poniewaz zapewne zna doskonale genezę powstania KRK a z drugiej strony jest wielkim zwolennikiem liberalizmu gospodarczego, a ten jest typowy dla protestantów i z tych kręgów wyrósł.

 

Updated: 9 stycznia 2017 — 12:27

45 komentarzy

Add a Comment
 1. Do Korwina przylgnęła już łatka gościa, którego wypowiedzi należy traktować z przymrużeniem oka. Jego krytycy zwykli mawiać: wprawdzie inteligentny, ale wariat. Opinia takowa nie pozwala Korwinowi na poważniejszy sukces w polityce i na salonach, ale dzięki niej udaje mu się często powiedzieć publicznie to o czym inni nawet boją się pomyśleć.
  Korwin wypowiedział już mnóstwo niepoprawnych politycznie tez, ale jakoś jeszcze ani nikt go za to nie wsadził za kraty ani np. nie wprowadził do karetki w kaftanie bezpieczeństwa.
  Myślę, że i tym razem nic mu nie zrobią.
  Bardziej dla nas ważniejsza jest odpowiedź na pytanie czy rzeczywiście dojdzie w KRK do kolejnej schizmy i czy w ogóle takowa jest możliwa? Mam tu na myśli przede wszystkim Polskę, bo w mojej ocenie jest to na dziś jedyny kraj w Europie gdzie katolicyzm rzymski ma wciąż znaczący wpływ na społeczeństwo i polityków.
  Z ust wielu księży w Polsce padają już wypowiedzi krytyczne pod adresem Franciszka, a zwłaszcza w odniesieniu do jego wypowiedzi o chrześcijańskim obowiązku przyjmowania muzułmańskich nachodźców. Ostatnia wypowiedź papieża o tym, że komuniści są jak pierwsi chrześcijanie jest kolejną z kontrowersyjnych by nie rzec bulwersujących w okresie jego pontyfikatu.
  Oj ten rok 2017 zaiste zapowiada się arcyciekawie.

  1. Ciekawi komentarz Krzysiu.
   Tak po napisaniu tego tekstu zastanawiałem się, czy aby nie było to przygotowanie do rewolucji w KRK pod ostatniego antychrysta. Franciszek ma na pewno o wiele wiele gorsze notowania niż JPII. Być może gorsze niź Bendzio.
   Jeśli tak, to czy nie może pojawic się ktoś lepszy od JPII? Uosobienie “dobra”?

   Niedawno zastanawiałem się który z hierarchów KRK mógłby być następcą Frania i zarazem antkiem.
   Może warto poszukać już teraz wśród kardynałów.
   No ale jeszcze pozostaje wazna rzecz: dotychczas Franek nie skomentował wyboru nowego prezia USA…

   1. Czyżby Franek /fałszywy prorok/ miał namaścić Donalda /antka/ Trumpa? Bo przecież nie Putina(!?)
    Szatan tylko może i zarazem musi realizować nieudolne podróbki tego co zaplanował i objawił Bóg. Tylko może, bo jest tylko stworzeniem, a musi, bo zwiedzenie /nawet i wybranych/ to dla niego jedyna szansa.
    Jan Chrzciciel był tym, który szedł przed Chrystusem i go zapowiadał, a więc i antychrystus musi mieć swojego proroka. Dlatego uważam, że nie będzie już kolejnego papieża. Franek będzie tym, który nie jest godzien wiązać rzemyków u sandałów tylko czyich? Czy aby na pewno sandałów Donalda Trumpa?

    1. Oczywiście na razie jesteśmy na etapie gdybania, typowania. Zapewne dowiemy się gdy to wszystko juz będzie się działo.
     Tak, typuję jak widziałeś Krzysiu w tekście o Trumpie jego właśnie na antychrysta, ale nie wykluczam rewolucji w krk i nowego JPII, fajnego pełnego miłości pope.
     Antek musi mieć miłą osobowość i być uważany za Boga na ziemi.
     Już niebawem 21 stycznia a wtedy wypowie się p. Bergoglio.

 2. Nasza wspolnota w Jezusie Chrystusie jest obwiniana za bycie zbyt twardoglowa/konserwatywna, dogmatyczna/zasadnicza i nie dzisiejsza/nie nowoczesna. Nasi przerozni wrogowie i falszywi przyjaciele sami o sobie wystawiaja swiadectwo.

 3. Wydaje się , że Korwin jak zawsze próbuje zwrócić na siebie uwagę, by o nim mówiono – nie ważne co mówią, ważne by mówili.
  Gdy Korwin mówi coś o gospodarce, polityce to media mają go gdzieś, a jeśli wyskoczy od czasu do czasu z czymś kontrowersyjnym, często nie do końca na serio, od raz jest o nim głośno. Tylko tak Janusz może przetrwać politycznie.

  1. Nie bagatelizowałbym tego co powiedział Korwin i nie sprowadzał tylko do nic nie znaczącej, ale kontrowersyjnej wypowiedzi, która miała na celu zwrócenie uwagi. Celebryci jak chcą na siebie zwrócić uwagę to albo pokażą goły koniec pleców, albo przypomną sobie o traumatycznych wydarzeniach z dzieciństwa, albo się z kimś zamienią mężami czy kochankami, ale Korwin jednak to nie celebryta. Owszem zrobił nie tak dawno dwoje dzieci kilkadziesiąt lat od siebie młodszej kochance i tym na pewno zwrócił na siebie uwagę. Teraz mógłby to przecież powtórzyć, a nie wypowiadać się celnie i bez ogródek o Franciszku papieżu.
   Adwentyści Dnia Siódmego słynący z wyjątkowego od swoich początków zaangażowania w prorokowanie o czasach ostatecznych niezmiennie powtarzają od ponad 100 lat, że to Stany Zjednoczone będą bestią z ziemi, które będą powielały i nakażą czcić obraz bestii z Ziemi czyli Rzym, ale nie Rzym dzisiejszy, ale taki z czasów średniowiecza z kościelnymi inkwizytorami w roli głównej.
   Polska doskonale nadaje się na przyczółek do takich działań na terenie Europy. U nas konserwatywnych, a jednocześnie czerwonych od nienawiści katolików całkiem sporo.

  2. Lepiej jednak powodować kontrowersje wypowiedziami, bo to mimo wszystko zmusza do zastanowienia się nad tym co się dzieje, niż np.trybem życia a la “nieustająca impreza”- czyli picie, palenie, branie dragów itd. 🙂

 4. JKM to prawdopodobnie czyjs pionek. Kogo? Nie wiem…

  1. Wiem jedno. To nie cienkie bolki, a mozni protektorzy. Ktos mu ten glejt przeciez na takie wyskoki zapewnia.

   1. Nie jest pionkiem, tylko uczniem Jezusa Chrystusa..

    1. Korwin uczniem Yeshua? Z tego co mi wiadomo, JKM jest deistą.

    2. Ozjasz Goldberg, “krul”, bohater tłumów (które zazwyczaj nie ukończyły jeszcze 18lat), deklarujący się jako katolik.
     Uczniem Jezusa?!?!!
     Natanek też mówił że “w watykanie jest lucyfer czczony” itp, i nadal organizował opętania przez demony ochotników jako “żertw ofiarnych do znoszenia cierpień za grzechy”.

 5. Oni ( zli ludzie rzadzacy Polska i swiatem-synagoga szatana ) chca nas wytworzona przez nich sytuacja zajezdzic. Bog ich juz surowo osadzi.

  1. Polscy ludzie ( w kraju i za granica ) pragna zmian na lepsze. Problem, iz bez poznania zamiarow Boga ( ktore, sa zawarte w Biblii ) daja posluch roznym szajbnietym maciwodom, warcholom i pieniaczom ( skrajnym populistom ), ktorych myla z mezami stanu-opatrznosciowymi.

   1. Elyty ( cala, bez wyjatku, kloaka pookraglostolowa ) maja gdzies narod. Liczy sie tylko ich interes.

 6. Chciałem sprostować: oczywiście Rzym to nie bestia z ziemi, ale bestia z morza. Nie przeczytałem przed publikacją. Przepraszam.

 7. Jak można brać pod uwagę słowa człowieka który publicznie stwierdza, że w Polsce trzeba wyprowadzić wojsko na ulice ponieważ jest zagrożona demokracja;
  Jak można brać pod uwagę słowa człowieka który twierdzi że Polskę trzeba rozbroić i w razie konfliktu militarnego Polska powinna zachować neutralność co jest absolutnie nie możliwe ze względu na położenie geopolityczne;
  Jak można brać pod uwagę słowa człowieka który nawołuje do budowy imperium Chińsko-Rosyjsko-Polskiego (tzw. nowy jedwabny szlak).
  Korwin-Mikke dla mnie jest typem człowieka który świetnie wyczuwa aktualnie panujące nurty w społeczeństwie. Jeśli jutro będą mówić o UFO to i on będzie publicznie żądał prawdy o UFO…

  1. “Korwin-Mikke dla mnie jest typem człowieka który świetnie wyczuwa aktualnie panujące nurty w społeczeństwie. ”

   Tak, myślę, że jest to jedno z najbardziej trafnych zdań opisujących Korwina.
   Bodajże Ziemkiwiecz powiedział także że JKM ma gen przekory.

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Czy jego wypowiedź jest tylko wyczuciem trendu, czy Boskim palcem tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że z ust polityka takie słowa trafią do większej liczby słuchaczy niż z ust ewangelistów ulicznych (niestety).
    Więc jeśli nawet to tylko gra pozorów, to tak czy inaczej w kierunku uświadomienia ludzi, że szatan to nie ryczący potwór, a udający dobrotliwego, przebiegły i podstępny stwór. A matrycą do zlokalizowania go jest Słowo Boże, a nie tłumy ludzi które niby wyznaczać mają dobrą drogę.

    1. Bóg tak wszystko zaplanował, że cokolwiek zły nie robi to i tak na dobre to wychodzi. Przykład: Hitler. Po II wojnie światowej ludzie bardziej zaczęli cenić sobie pokój i aż 70 lat nie ma w Europie wojny.
     Nasze porażki i błędy życiowe sprowadziły nas do do Boga.

     1. Piotr, czyli kamień, nie skała

      To się zgadza. W ten sposób udowadnia nam, że Jego drogi są ponad naszymi drogami, a Jego myśli ponad naszymi myślami.

   2. Gen przekory? Też chciałabym tego genu już nie mieć…

  2. Zgoda, że nie wszystko co mówi Korwin należy brać poważnie. Jednak JKM ma świadomość, że dzięki opinii, która do niego przylgnęła może czasami zupełnie bezkarnie uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć prawdę. Większość Franciszkowych wystąpień wzbudza emocje i refleksje nie tylko zresztą u Korwina. Dlatego nie zrównywałbym zabrania głosu w sprawach UFO do odniesienia się do tego co mówi papież. Swoją drogą Korwin pewnie ma za sobą jakiegoś mocnego protektora.

 8. Poprosze Cie Piotrze o jakis tenat spoleczny, ale daleki od tego lucyferianskiego szamba zwanego polityka. Chwila, moment. Slugi diabla narobily takiego zamieszania, iz juz nie wiadomo co jest czym. Panie Boze, przydaj nam madrosci w odroznianiu ziarna od plew. Przez Twego Syna Jezusa Chrystusa prosze Cie o to. Niech tak sie stanie.

 9. Ostatnim ( ? ), a na pewno jednym z niewielu, przywodca Polski, ktory prawidlowo rozumial racje stanu naszego kraju byl… krol Boleslaw II Szczodry/Smialy z XI wieku. I jeszcze jedno. Trzymal czarnych krotko za pysk.

 10. A to wspólnota amiszów nie jest zbudowana wokół socjalizmu utopijnego :)?

 11. Politycy zyja ze sklocania ludzi ( na pewno u nas ). I maja jeszcze czelnosc wycierac sobie geby Jezusem Chrystusem!

 12. Polityka jest jak las, dzungla, ciemny busz. Obywatel sciska pas, oni maja luz. Jeden plecy wielkie ma, moze godnie zyc. A drugiemu ojczyzna da, zero czyli nic. Prominenci baluja w niebie, wielki sypie sie szmal. Caly narod ma w banku debet, jakby wbity napal. Prominenci szpanuja w niebie, nosza muszke i frak. A czlek biedny w smietniku grzebie i nadziei mu brak. Z prawicy, z lewicy politycy swieci sa. Stan Tutaj

 13. Odwiedzanie parafian z wizyta duszpasterska tzw. kolenda ( czyli dawajcie barany forse dobrowolnie, a jak nie dacie lub co gorsza nie wpuscicie mnie do srodka to pocisne na was z ambony, ze hej ) to dopiero.jest komedia, tylko wcale nie smieszna, a wrecz groteskowa. Szczytem szczytow bezczelnosci jest wypytywanie sie o szczegoly zycia rodzinnego. Taka zalosna zebranina po prostu.

 14. Wiara przecietnego rzymskiego Polaka opiera sie wierze w cuda czyli na zalozeniu, iz ktos wykona za niego jego prace duchowa. Metafizyka? Glebokie doznania duchowe? A gdzie tam! Strach przed pieklem po prostu! To by bylo straszne, gdyby nie takie nudne ( powszednie ).

  1. Jakiż to głęboki przekaz mają książki komunisty Baumana? Jakież to treści cię tak zauroczyły? Czyżby rozprawiał Bauman o Królestwie Bożym? A może głosił ewangelię? Może wielbił Boga Najwyższego?

    1. Nie wiem tak jakoś mi się spodobały jego ksiażki rozprawiających o tej rzeczywistości, pisał naprawdę sensownie. Zapadły mi w pamięć tytuły Plynne życie, Plynna Nowoczesnosc, ponowoczesnosc itp. Znam jego przeszłość jako UBEKA, ale cóż.. Każdy ma inną drogę w życiu. On był lewicowcem, komunistą, zdrajcą narodu polskiego, masakratorem, zwyrodnialcem… Itd. Można by wiele używać epitetów. Nie będę wszystkich sadził, poza tym on już nie żyje. Każdy ma swój sąd jak umrze.

    2. Bauman? Gdy zwykli Polacy ( nie uprzywilejowani, dowolnego zawodu, oprocz krotkich okresow pozornego dobrobytu za Polski rzekomo ludowej, jak i czesto dzisiaj ) klepali i klepia biede, on zyl i zyje jak paczek w masle. Nie chodzi mnie o sama jego pozycje czy majatek, ale o sposob w jaki do tego doszedl. Z reszta wielu trzesacych posadami ktorejstam RP ( juz sam sie pogubilem, ktorej 😉 ) doszlo nie swoja przemyslnoscia czy umiejetnym wykorzystaniem swoich talentow do znaczenia i fortuny, a pozakulisowymi, brudnymi kombinacjami.

    3. Chodziło mi tylko o jego przekaz na temat tego szatanskiego matrixu w Plynna Nowoczesnosc itd.. A tak to wiadomo kim był, niestety tworzyl zlo i całkiem mozliwe pochodzil z jakiejs rasy zaliczanej do gadzich, która miala niszczyc dobro, wolnosc… Nie identyfikuje się jednak z tym czlowiekiem, ale pokazuje że nawet w tak skrajnych przypadkach można wylowic jakąś tam prawde nt tego matrixu.. Pamietajmy o tym.

 15. Dobrze, teraz bez tego kwaszenia 😉 . Mamy wybornych ludzi, ktorych rzym nie trawi. Przestanmy wreszcie goscic to diabelskie zgromadzenie, a od razu bedzie lzej. Badzmy gospodarzami we wlasnym kraju. Niech tak bedzie.

 16. Nie wiem czy da sie dotrzec z Ewangelia do czlowieka, dla ktorego sie liczy sie tylko pelna miska i uciechy cielesne. Sprobowac jednak mozna.

 17. Wyraze sie dosadnie i dosc drastycznie. Jak ja nie znosze pier.olenia o niczym. Takie osoby ( co to uwielbiaja ) po prostu wysysaja energie zyciowa. I potem sie juz nic nie chce robic pozytecznego.

  1. Wiec musisz stworzyc wokoło siebie i promieniowac taka energia co powali te nizsze wibracje energetyczne.

 18. ja nie zgadzam się w wielu kwestiach z Korwinem, jak chociażby jego słowa o niepełnosprawnych sportowcach, ale często zgadzam się z nim w innych kwestiach. Chociaż taki surowy kapitalizm nie jest najlepszy, to ma też swoje zalety, gdyż uniezależnia jednostkę od państwa. Według jednej z teorii Polska należy do grupy krajów “rodzina + państwo przeciwko jednostce”, dla przykładu Szwecja to “jednostka + państwo przeciwko rodzinie”.W USA jest natomiast “jednostka + rodzina przeciwko państwu” i to właśnie do tego ostatniego modelu nawiązuje Korwin i moim zdaniem jest najwłaściwszy.

  Papież to kult jednostki i to bardzo dobrze rozwinięty, mało kto w katolickim kraju pozwala sobie na takie krytyczne wypowiedzi.. szacuneczek 🙂

 19. Bauman pójdzie do nieba? Przecież Franciszek go przyjął…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: