Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Aborcja, rzeź nienarodzonych – John MacArthur

https://www.youtube.com/watch?v=dFR-85_58V4

18 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Postmodernizm we wszystkich odcieniach/odmianach zbiera swoje dosłownie krwawe i ponure żniwo…

  1. detmoldzie, zostałeś posądzony przez jednego z moich wrogów, o to że nie uznajesz boskości Jezusa. Czy to prawda?

   1. To sa ohydne kalumnie/oszczerstwa. Niech Pan Bog ich osadzi, nie ja. Jezus Chrystus jest wcieleniem samego Stworcy, Boga Ojca. Jak dlugo to jeszcze ( te przesladowania naszych braci i siostr w Synu Czlowieczym ) potrwaja?

    1. Rafał, powinieneś przeprosić detmolda za fałszywe oskarżenia.

     1. co na mnie powiedział wielu osobom to nawet nie chce pisać. Chyba tylko prawo go powstrzymuje od pisania tego publicznie.

      1. Tego to już w ogóle nie rozumiem za co Ciebie tak nie cierpi.

   2. Mam pytanie detektywie jak już jesteśmy przy twoich drogach, przez przypadek natknąłem się na bloga xxxxx, i stąd pytanie czy mógłby pan jakoś odnieść się do oskarżeń kierowanych tam w pana stronę (nie licząc już wyjaśnionych oskarżeń detmolda, podaję linkiht

    1. nie mam czasu na kłótnie i niech każdy robi co mu Duch Boży dyktuje. Mówię tu o moich czytelnikach

     1. Dobrze, nie chciałem by pan się kłucił ale jakoś naprostował sytuację, ale po dłuższym czytaniu jego bloga i jak zobaczyłem ile czasu marnuje na pisanie o tobie zamiast analizować Biblię to ma pan rację.

      1. Za pozwoleniem panie Adminie chciałabym dedykować dzisiejszego pięknego przedpołudnia piosenkę dla brata Rafała od tysiąca i jednego loginu 🙂
       https://www.youtube.com/watch?v=mpySwM3hLjs

       1. Rafał Kudrański

        Piotrze, a czy ten komentarz Eurakylona/Angeliki/Basi, który jest tak naprawdę WYŚMIANIEM I ŻARTEM na mojej osobie to jest „z tych POBOŻNYCH” o których TEŻ WIRTUALNY użytkownik detmold pisał…?
        Jak to możliwe, że Ty który przecież „NIE CHCESZ SIĘ KŁÓCIĆ” dopuszczasz za TWOIM POZWOLENIEM taki CYNICZNY komentarz na bliźniego??
        Ahh zapomniałem – przecież trzyma poziom „ZDYSKREDYTOWAĆ I WYŚMIAĆ Kudrańskiego” i stąd został napisany i ZA POZWOLENIEM opublikowany…
        Robiąc co robisz pokazujesz dokładnie Z KIM działasz i jakie masz prawdziwe intencje tu na blogu – a PRAWDZIWI Internauci na szczęście to już dostrzegają.

        1. niech się Andzelika wypowie w milosci mam nadzieję.

        2. Rafał się obrażasz za „Narcyza”,
         podczas gdy Ty nazywasz mnie i innych żmiją z plemienia żmijowego, dziećmi szatana, agentami, płatnymi dezinformatorami, trollami, współpracownikami H.K i jeszcze inne równie mocne i dosadne to jest ok???
         Napisałam Ci już, ze łamiesz 9 przykazanie, gdyż fałszywie świadczysz o mnie.
         Nie jestem Basią.
         Zajmij się głoszeniem Słowa Bożego, a nie pluciem jadem na prawo i lewo, kto się napatoczy – to mu się sięgnie.
         Zluzuj stringi… bo Cię uwierają!!!

         1. i na tym koniec.
          Jak chcecie to mogę za waszą zgodą dać Wam maile i sobie pogadacie drogą mailową.

      2. Rafał Kudrański

       WIRTUALNY użytkowniku Grzegorzu, mamy rozumieć, że przez to „przypadkowe” „dłuzsze” czytanie mojego bloga JUŻ ŚMIAŁO możesz powiedzieć, że detektyw MA RACJĘ?
       To przypadkowe i „dłuższe” czytanie mamy rozumieć jako kilka godzin? czy może minut….? Bo tak wynika z FAKTÓW.
       Piszesz, że „ILEŻ to zmarnowałem czasu na pisanie o detektywie zamiast analizować Biblię” – Grzegorzu Ty naprawdę na naszym blogu byłeś???? 🙂
       Co za KŁAMSTWA zaświadczasz – które właśnie chciałbym zdementować ZA POZWOLENIEM admina….
       PRAWDA jest taka:
       na blogu znajduje się 179 artykułów, gdzie TYLKO 2 (słownie: DWA) z nich jest stricte o detektywie. Wspominany detektyw jest może w 2 lub 3 artykułach/podkastach które mówią o Henryku Kubiku czy Radtrapie.
       Także PRAWDA jest CAŁKOWICIE inna co zaświadczasz bo 98% artykułów na blogu są stricte o Biblii.
       Poza tym nawet gdy piszemy o internetowych ZWODZICIELACH to również jest to OPARTE na ANALIZOWANIU Bibli – a dokładnie Słowa Bożego bo na podstawie właśnie Jego ukazujemy, że ZWODZĄ.
       Więc WIRTUALNY Grzegorzu Twój komentarz jest TENDENCYJNY i jedynie Twoje zapytanie wcześniejsze miało CEL wiadomy – by następnie ZDYSKREDYTOWAĆ mnie a ów „męża bożego” Detektywa – AUTORYZOWAĆ.
       Żadnej w nim szczerości i prawdomówności nie ma a jedynie widać PONOWNIE ten sam SCHEMAT działania, aby NAS zdyskredytować. Bo nie pierwszy raz TAK ROBICIE.
       A Ty Piotrze DAJESZ TEMU PRZYZWOLENIE – przyzwolenie KŁAMSTWU jakomym „ILEŻ czasu zmarnował na Ciebie” a nie poświęcił się „Biblii”…
       No cóż – ale najważniejsze przecież w tym wszystkim, że… „to TY masz rację”….. Nie ważne że stwierdzenie oparte na OCZYWISTYM kłamstwie i manipulacji – WAŻNE, że Kudrańskiemu się oberwało a detektyw pRAWDY MA RACJĘ….
       Wasze schematy działania są tak dziecinnie widoczne, że aż żal że tylko WAM to pozostało byście próbowali się uwiarygodnić ……

       1. Grzegorz pytal co ja o tym sądzę, wiec odpisalem mu. Podal linki Twoje, ktore wykasowalem.
        Rafał publikuje to tylko dlatego, aby i druga strona się wypowiedziała, bo każdy ma prawo do obrony i więcej juz nie będę publikował ani Twoich komentarzy ani innych nawet zakamuflowanych w stylu jak Andzelika napisala bez imion i loginow, bo już mnie to męczy.
        Jestesmy powolani do pokoju.

        1. Oczywiście zgadzam się z tobą Piotrze,ta dyskusja wprowadza oskarżenia,a to od Chrystusa nie jest.My mamy poszerzać Królestwo Boże na ziemi,nieść światło tym ,którzy tego potrzebują.
         Niech każdy robi to co mu Duch Boży podpowiada.
         A do Rafała Basia i Andżelika to dwie różne osoby.

 2. Ciekawa wypowiedź na ten mimo wszystko kontrowersyjny temat 🙂 Dziękuję za zamieszczenie tego materiału 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish