Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

6 stycznia – okultystyczne święto upadłego anioła Aiona.

Chciałbym na samym początku tego tekstu, zanim przejdę do meritum, uświadomić co niektórym, iż to co czasem prezentuje w tego typu tekstach nie czyni Cię chrześcijaninem. To że wiesz sporo o świętach easter, sol in victus, nie oznacza, że jesteś wyznawcą Jezusa. Natomiast jeśli wiesz o tym wszystkim i chodzisz na Sylwestra, masz w domu choinkę czyni Cię poganinem. Jeśli udajesz wiarę opartą na krytyce kościoła Babilonu, a żyjesz w grzechu czyni Cię to również poganinem. Wiedza nie zbawia. Nic ci z tych poniższych informacji, jeśli swego życia nie oddasz Jezusowi. Będziesz tylko mógł się popisać wiedzą, jak to odstępczy kościół Rzymu robi ludzi w konia.

 

 

 

 

Przechodzim do rzeczy (tym razem celowa literówka 🙂 ).

 

Otóż musimy sobie uświadomić jedno: szatan w czasach obecnych nie mówi jawnie „czcijcie mnie”. Ma od tego kościół rzymski. On musiał się dostosować do zmiany polityki samego Boga. Izrael, jednorodny lud Boga zniknął z mapy ziemi. W V wieku cesarstwo rzymskie przejęło chrześcijaństwo pierwotne. Pod płaszczykiem wyznawania jedynego Boga pozostały wierzenia pogańskie. Dokonano synkretyzmu jakiego dokonuje teraz ekumenia pod przewodnictwem pana Bergoglio Jezuity. Kult bogów Rzymu, panteon zamieniono na kult świętych. Już nie czci się oficjalnie Wenus (Gwiazdę poranną), ale rzekomą Marię.

Kiedyś oficjalnie czczono Astarte i Molocha. Teraz mamy dwa ośrodki religii: ezoteryczną i egzoteryczną.

W strefie ezoterycznej dokonuje się rytuałów okultystycznych. Masy ze strefy egzoterycznej ufają temu, że ich wiara jest od Boga Ojca, z tym że wszelkie dogmaty kościoła do którego chodzą, nie mają potwierdzenia u źródła, czyli w samej Biblii, która sama jest niemile widziana.

Ażeby uzmysłowić Wam jak to działa przedstawię historię zamiany kultów na przykładzie ofiar w Guadalupe. Aztekowie z tej miejscowości ofiarowywali swym bożkom (demonom) ok 50 tysięcy ofiar rocznie. Kiedy dotarł tam katolicyzm, zamieniono system ofiar  z cielesnych na duchowe. Gualdalupe zawsze była demonicznym miejscem i takim pozostała. Obecnie jest to bardzo znane miejsce kultu tzw Matki bożej z Gualdalupe. Obraz owej królowej niebios  określany jest mianem „nieustającego cudu” z racji przekonania, że indiańskie płótno z agawy, na którym powstał obraz, jest w stanie przetrwać najwyżej 20 lat. Po tym czasie ulega biodegradacji. Natomiast obraz pochodzi co najmniej z 1556. Jak widzimy moce demoniczne maja wpływ na materię, wbrew drwinom pewnego blogera, czytającego moją analizę  filmu Transformers.

Przy tej okazji warto dodać ku pokrzepieniu, że jeśli moce demoniczne mają wpływ na materię, to ile bardziej Bóg Ojciec ma wpływ na naprawę człowieka narządów? Zastanówcie się nad tym, kiedy będziecie się kiedyś modlić z brakiem przekonania i wiary, gdyż faktycznie czasem powątpiewamy w nasze modlitwy. Modlimy się, ale gdzieś nie do końca jesteśmy przekonani, że Bóg Ojciec Wszechwładca może zmienić materie. Prędzej wierzymy, że uzdrowi nasze relacje z innymi.

 

Jedziem dalej 🙂

25 grudnia było od starożytnego Rzymu święto Sol Invictus – święto niezwyciężonego słońca. Zamieniono je na narodziny Boga, tzw Boże Narodzenie. Popatrzmy, nie Narodzenie Jezusa, ale Boże narodzenie. Dlaczego? Dlatego, aby czczono nie Jezusa a innego….boga i tak się dzieje. Powiedzcie tylko podczas spotkań świątecznych o Jezusie, a wszystkich wprawicie w zażenowanie i konsternacje.

W Egipcie obchodzono wówczas Kronia – narodziny greckiego Kronosa. Nie mylić z chusteczką donosa 🙂

 

 

Tak tez jest i 6 stycznia, kiedy  przypadało święto Janusa (stąd nazwa miesiąca January) patrona nowego czasu, identycznie jak mitrejski Zervan (Aion) klucznika. W Aleksandrii właśnie wtedy obchodzono święto Aiona, bohatera gier komputerowych dla dzieci i zarazem upadłego anioła  🙁

Diabeł nie próżnował po śmierci Jezusa. Wiedział jaki wielką chwałą otoczony będzie Jezus i w Egipcie pojawiło się Święto Bożego Narodzenia obchodzone w Pierwszym Peretcie w dniu 6 stycznia, dokładnie jedenastego dnia Tybi – dniu urodzin boga Słońca Ajona – patrona misteriów mitraistycznych czy Ozyrysa boga śmierci i odrodzonego życia.

Tak więc, 25 grudnia było święto Sol Invictus dla katolików, a 6 stycznia  dla prawosławia święto Aiona. Święto Aiona, w które to przymusowo wszyscy Polacy muszą mieć dzień wolny.

Podsumujmy.

6 stycznia mamy oficjalnie posługując się wiedzą egzoteryczną:

 • Święto Trzech Króli, a także Objawienia Pańskiego.
 • Prawosławie ma dziś wigilię Bożego Narodzenia.

 

Ezoterycznie tego dnia jest:

 

 • przesilenie zimowe
 • święto Aiona, Janusa

 

 

Nasi przodkowie również czcili demony. 6 stycznia odbywało się zawsze u Słowian wschodnich Godowe Święto, zwane Szczodrymi Godami. 

 

(Hody[1], kasz. Gòdë, śl. Gody, ros.Коляда́) – w tradycji słowiańskiej święto upamiętniające przesilenie zimowe, poprzedzone Szczodrym Wieczorem[2][3][4]. Zwycięstwo światła nad ciemnością symbolizuje czas, w którym zaczyna przybywać dnia, a nocy ubywać – tym samym przynosząc ludziom nadzieję, optymizm oraz radość.

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99to_Godowe

 

Jakie były obyczaje tego święta?

 

 

Echem tego zwyczaju pozostało dodatkowe nakrycie dla duchów przodków przy wigilijnym stole[3][4]. W części regionów (głównie na Śląsku) w okresie tym praktykowano zwyczaj stawiania w kącie izby pierwszego zżętego snopa żyta zwanego diduchem. Był on zazwyczaj dekorowany suszonymi owocami (najczęściej jabłkami) oraz orzechami, zaś po święcie pieczołowicie przechowywany aż do wiosny. To właśnie z nasion pochodzących z kłosów tegoż snopa należało bowiem rozpocząć przyszłoroczny siew[8]. W innych regionach, szczególnie w południowej Polsce (na Podhalu, Pogórzu, Ziemi Sądeckiej i Krakowskiej oraz także na Śląsku) dekorowano tzw. Podłaźniczkę – gałąź jodły, świerku lub sosny podwieszaną pod sufitem, nad drzwiami lub oknem[9]. Na przełomie XVIII i XIX wieku tradycje te niemal całkowicie zastąpił przybyły z Niemiec zwyczaj dekorowania choinki (która to ostatecznie, stała się niejako symbolem innego święta jakim jest chrześcijańskie Boże Narodzenie).

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99to_Godowe

 

Dydek
Pomniejszy demon z wierzeń prasłowiańskich. Dydków było wiele, ale każdy pełnił inną funkcję i miał swoje imię. Dydki pomagały Peklencowi, były jego rycerstwem, wojennym zastępem.

 

Dziś wypisuje się kredą k+m+b, ale czy ktoś wie dlaczego tak się robi i jaka jest tego geneza?

Kredą wyganiano złe duchy:

 

„Złe (albo niezadowolone) duchy domowe były bardzo kłopotliwe: prześladowały zwierzęta, koniom np. zaplatając z grzyw warkoczyki. Dlatego np. w Rzeszowskiem wplatano w nie święconą kredę i czerwone gałganki. Najgorsze były demony. Wśród nich: strzygi, gniotki, gnieciuchy, biże i nocnice. Domownicy zabezpieczali się przed nimi rytualnymi obrządkami, stosowali zaklęcia, zamawiania, odczyniania”

http://okulta.pl/poganstwo/item/328-demony-s%C5%82owian

 

Zabobonem, a nie imieniem Jezus wyganiano złe duchy, czyli tak naprawdę je zapraszano aby je OBŁASKAWIĆ.

 

Reasumując, cokolwiek byście świętowali w katolicyzmie, to zawsze ma to drugie podłoże, nie Boże podłoże….

 

 

 

 

 

Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich

 

Zaktualizowane: 17 stycznia 2017 - 15:36

46 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Adminie Piotrze. Jak rozmawiac z ludzmi, ktorym pomieszala w glowach telewizja tzn. sa przez nia odporni, a raczej oporni na prawde?

  1. Módl się za nich i proś o mądrość Boga,a DŚ pokaże ci w odpowiednim czasie jak z nimi rozmawiać.
   Nie twoja wola ma się dziać tylko Boga.

 2. Świetny wpis 🙂 Dużo informacji, o których pewnie większość osób nie wie, ale przede wszystkim podane z humorem i miłością do nieprzychylnych czytelników. Tym mamy różnić się od pogan, że będziemy błogosławić naszych nieprzyjaciół 🙂

  1. Dokładnie zgadzam się z twoim komentarzem Agnieszko?
   A wrogą oczywiście błogosławmy i niech nasz kochany Pan Jezus Chrystus przemienia ich serca.

  2. Uuuu… Taka oddana chrześcijanka i tyle pychy? Chwileczkę czy to przypadkiem nie był jeden z grzechów głównych? Zaprawdę powiadam Ci, dziś nie będziesz z Chrystusem w raju.

 3. Czlowiek, ktory nie chce pracowac, Boga w sobie nie ma. Nie jest naszym zwiedzionym bliznim, ani tym bardziej bratem.

 4. Play, zorganizował akcję dla WOŚP.

  ,,Oglądaj, słuchaj, pomagaj!
  Im więcej z Was obejrzy teledysk,
  tym więcej pieniędzy Play przekaże WOŚP.”

  Co za szajsowaty teledysk… o jego treści przez grzeczność nie wspomnę 😉

  http://playdlawosp.pl/?utm_source=Mediacom/Wp.pl

 5. Ludziom zaslepionym, zwiedzionym, zaczadzonym tzn. nie majacym swiadomosci tego co czynia mamy pomagac modlitewnie i blogoslawic, ale nie tym ktorzy w pelni swiadomie czynia zlo np. zwodza, szkodza, krzywdza itd. czyli plemieniu zmijowemu.

 6. Kto jest bezbozny? Taki co za wyrzadzone dobro, odplaca zlem. W takim Boga nie ma. Czlowiek porzadny ( choc zwiedziony ) poczuje sie zobowiazany do wzajemnosci za dobrodziejstwa ( o ile ma w sobie uspione czlowieczenstwo czy sumienie ).

  1. Jednostka ludzka, ktora chce tylko brac to co dobre, a daje wylacznie zle owoce ( swiadomie zle czyni ) nie jest i nigdy nie byla czlowiekiem.

 7. Widział ktoś z was to? Namnożyło się ostatnio takich fałszywych proroków, ale powtarza on to co się da przeczytać na różnych stronach traktujących o spiskach. Oczywiście powołuje się na boga(celowo z małej, bo nie wiem o jakiego boga mu chodzi) ale o Biblii ani słowa.

  https://www.youtube.com/watch?v=64aKw257GmE

  1. widziałem to. Wystepował ze swoją zoną.Powtarza to, czym my się zajmujemy od kilku lat. Z tym, że my to traktujemy jako coś hipotetycznego, a on jako pewnik.
   Tak więc wtykorzystuje wiedze z internetu. Pytanie do jakich celów?…

 8. Przepraszam że byłam tak niemiła dla Ciebie w ostatnim czasie. Również życzę Ci wszystkiego dobrego. 🙂 Pragnę jednak zaznaczyć że to wynikło z braku zrozumienia?…z obu stron…

  1. Ka Sia,
   Ty jesteś dla mnie z inne półki. Nawet jako wroga Cie nie traktowałem. Po prostu jesteś niemowlakiem 🙂

   1. Ale się tak poczułam bo jak miałam inne zdanie to automatycznie się takich kwalifikuje do innej „grupy” ludzi. I nie da się tego nie zauważyć. ..

 9. Chwala Bogu, iz dal czlowiekowi oczy, gdyz one sa zwierciadlem duszy. Po nich idzie poznac czy jestes po stronie dobra czy zla.

 10. Nawet ,,chrześcijanie” się obrażają gdy mówisz, że nie masz choinki i nie obchodzisz ,,świat” eh
  Dlatego wole sobie posłuchać np,
  https://www.youtube.com/watch?v=IIwCDYWOEQ4
  Jakoś poprawia mi humor ograniczam fb i internet i widzę jak kiedyś traciłem czas, który mogę spędzić z Panem.

 11. brawo adminie, oto postawa prawdziwego chrześcijanina : Błogosławić, gdy inni złorzeczą :)Wielkim plusem może okazać się to zainteresowanie oponentów stroną bloga, czyżby nie mogli obejść się od słów prawdy? To co teraz ich drażni, kłuje może kiedyś zaowocuje, bowiem kiedy kogoś coś dotyka, znaczy że dotyczy też jego 🙂 Może czasem da przyjdzie też i zrozumienie, w każdym razie jest nadzieja, światełko w tunelu 🙂

 12. Mam pytanie do admina. Jak można nauczyć się czytać ataki i nieprzychylne komentarze pod swoim adresem pomimo bólu, jaki one sprawiają? Wiem, że gdzieś w Internecie są nieprzychylne komentarze pod moim adresem, ale boję się je odczytać. Jestem okropnym tchórzem, a mimo to wyrwałam się ze swoimi przemyśleniami na temat Bożego Słowa, nie myśląc o tym, czy w ogóle jestem na to gotowa i czy aby na pewno mam rację. I oczywiście nie jestem gotowa, a wiem, że muszę być. Skoro nawet przed ekranem komputera się trzęsę ze strachu, co to będzie w realnym życiu?

  Przepraszam, jeśli to brzmi chaotycznie, ale chwilowo mam bałagan w głowie, bo artykuł doprowadził mnie do płaczu. Ale dziękuję za to, potrzebowałam go przeczytać, bo dzięki niemu wreszcie zdałam sobie sprawę, że moje lęki są ogromną przeszkodą i że jak czegoś z nimi nie zrobię, to będzie bardzo źle.

  Cieszę się z wesołego nastroju tego artykułu. Modliłam się o to, by wszystkie blogowe społeczności reagowały pokorą i miłością na ataki. Naprawdę dobrze jest to tutaj widzieć.

  Pozdrawiam i życzę wielu Bożych błogosławieństw.

  1. Jak niejako muszę je czytać. Ty nie musisz i tego nie rób. Szkoda zdrowia.
   Natomiast faktycznie strach przed atakami w realnym życiu jest problem bo jak to wszystko się zacznie, to nie dasz rady świadczyć a kto:

   Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. 33 Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.

   Recepta jest prosta jak okładka Biblii: módl sie do Jezusa o usnięcie tego strachhu. Proś o odwagę.

   1. To w takim razie już idę z tym problemem do naszego Pana. 😉 Dziękuję w imię Jezusa za odpowiedź i cenne wskazówki.

 13. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Świetny artykuł, wiadomo, że jeśli KRK coś ustanowi, musi to korzeniami sięgać głęboko w bagno pogańskich praktyk, dat i symboli.
  Można, a nawet trzeba się z tego śmiać, ale przerażające jest to ile nieświadomych niczego osób w to bagno wciągają.

  1. Też uważam że to świetny artykuł 🙂
   niestety, masz rację… :/

 14. Biblia nie podaje liczby króli, ale mówi o trzech prezentach tj. złoto, kadzidło i mira. Poza tym w Piśmie nie ma mowy o konkretnym dniu, w którym królowie złożyli hołd Jezusowi w Betlejem.
  Katolicyzm od początku był i pozostał do dziś religią państwową. Znaczy to, że był i jest narzędziem w rękach polityków. Na początku była to religia obowiązująca na terenie cesarstwa rzymskiego, a później w większości państw w Europie. Współcześnie kwestie pozycji kościoła rzymsko-katolickiego w danym państwie reguluje konkordat.
  Obserwując na świecie trend do zacierania wszelkich różnic a w tym i religijnych to można się spodziewać, że niedługo USA podpiszą umowę konkordatową z Watykanem. Nie było przypadkiem, że Franciszek przemawiał w Kongresie.
  Religia jakaś przecież być musi w globalnej wiosce antychrysta, a katolicyzm miłujący i przygarniający wszystkie inne religie nadaje się do tego najlepiej.

 15. https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99te_Cesarstwo_Rzymskie

  Jedyne co sie nie zgadza w polskojezycznej art.wikipedii ze ono mialo poczatek od okolo 800 roku po Chrystusie.

  The Holy Roman Emperor was the ruler of the Holy Roman Empire. From an autocracy in … The title of Emperor became defunct in Western Europe after the deposition of Romulus Augustulus in AD 476, although the rulers of the … In the west, the title of Emperor (Imperator) was revived in 800, which also renewed ideas of …”
  https://en.wikipedia.org/wiki/Holy_Roman_Emperor

  na czuja mowie ze od V do VIII wieku chrzescijantwo
  krystalizowalo sie i dominowalo
  podczas gdy w Bizancjum (wschodnie chrzescijanstwo) po prostu trwalo od poczatku
  ale co tam …pewno masz to gdzies

  1. „Analiza ikonografii i numizmatyka ukazują pojawianie się od 315 r. symboliki chrześcijańskiej (monety i medale), połączone z wypieraniem symboliki pogańskiej, która ostatecznie znika w 325 r. Świadczy to wyraźnie o skłanianiu się cesarza Konstantyna ku chrześcijaństwu. Jednocześnie cała aktywność cesarza mogła wynikać bardziej z przemyślanej strategii politycznej, promowania chrześcijaństwa, jako nowej oprawy ideologicznej dla instytucji cesarstwa, niż ze szczerej wiary. Historycy są w tym względzie podzieleni.”

 16. tu na poparcie dygresji o podboju holenderskich protestantow laska zawionych Indonezji-najwiekszego obecnie islamskiego kraju na swiecie pod wzgledem liczby wyznawcow.
  Przetrwalo ich 7 slownie siedem procent w Indonezjii

  https://en.wikipedia.org/wiki/Protestantism_in_Indonesia

  pewnie tez pikus warty zignorowania u Ciebie

  1. Krzysztofie, ale masz problem, poniewaz my nie jesteśmy proestatntami. My 3mamy się Biblii.
   Z Bogiem.

  2. Krzysztof

   Po stylu pisania, wnioskuje że jesteś katolikiem. Zawsze mam ubaw, gdy katolik ma czelność wytykać protestantom zbrodnie, morderstwa. Wiesz dlaczego? Bo to tylko przedstawia waszą obłudę. Hipokryzje. Nie przeszkadza wam wasza własna historia, ale zawsze wytkniecie coś protestantom, nie wiedząc właściwie, czym jest protestantyzm. Czy protestanci mają swojego guru w postaci papieża? Przywódce, który im dyktuje w co mają wierzyć, a w co nie? Otóż oświecę Cię..nie mają. W związku z tym, jakim chorym prawem wytykasz protestantom zbrodnie, mimo że są oni nie winni? To wy, katolicy..Wy macie krew na rękach..KAŻDY Z WAS! Każdy z tych, którzy staje w obronie katolickich herezji. Bez wyjątku! Wy macie organizację..sektę z podziałem na kasty, razem z guru. Wystawiacie sobie świadectwo, że postąpilibyście DOKŁADNIE TAK SAMO gdybyście żyli za czasów inkwizycji. A dziś? Jezuici wszystko inflirtują protestanckie zbory. Rzym nie pamięta milionów ofiar. Rzym nie pamięta pogromów hugenotów, waldensów, katarów. Rzym nie pamięta o pedofilach. Rzym nie pamięta o wojtyle, całującym koran. Rzym o niczym nie pamięta. Ty, przychodzisz tutaj i zarzucasz Piotrkowi „Psikus warty zignorowania” Podczas gdy Rzymowi trupy już nie mieszczą się w szafach.
   Ubaw mi przeszedł, gdy przypomniałem sobie ile dusz idzie przez was na zatracenie. I nie mówię tu o zamordowanych. Tyndale czy Hus raczej nie muszą się martwić o zbawienie..Mówię tu o miliardach ludzi, którzy przez was pójdą do piekła.
   Pogarda..Tylko takie uczucie mogę mieć do tych, którzy sami nie chcą wejść i innym nie pozwalają. Czasem się tylko zastanawiam…Dlaczego? Ale żeby uzyskać odpowiedź, musiałbym chyba jednego z was trzymać przez miesiąc w piwnicy, bo dobrowolnie rzecz jasna żaden nie powie..ale ja nie będę sięgał po wasze metody, więc nigdy się nie dowiem, jak bardzo trzeba się wyzbyć człowieczeństwa, by czynić ludziom coś tak okropnego..

 17. W Polsce ( krajowej i zagranicznej ) to jest tak. Pokorne ciele dwie matki ssie, stoj w kacie znajda cie, nie badz orlem bo wylecisz, czy sie stoi czy sie lezy, kazdemu sie nalezy tyle samo. Taka mentalnosc skazona katolicyzmem.

 18. Mam pytanie, czy jeśli wierzę w Jezusa, moje uczynki są dobre ale jeszcze nie powiedziałem rodzicom że nie chce być już w tej katolickiej sekcie i muszę niekiedy w kościele(naszczęście dzięki „bardzo zrozumiałym” kazaniom naszego księdza chodzimy tylko w świętą i rocznicę śmierci dziądką) muszę udawąć że modlę się tymi kościelnymi modlitwąmi albo udawąć że obchodzę święta katolickie (na sylwestra i kolędę mam już sposoby ale poza tym nie wiem co robić) to mam jakieś usprawiedliwienie biblijne tak przed Wielkanocą mam zamiar im powiedzieć ale jak już wspominałem mam dopiero 12 lat i boję się jak zareagują. Proszę was o możliwą pomoc oraz modlitwę.

 19. Korwin Mikke mnie rozbawił tym wpisem na facebooku:

  „Nie oglądam telewizji, a wczoraj po raz pierwszy obejrzałem w sieci przez dłuższą chwilę Franciszka. Moim zdaniem to wcielenie Lucyfera. Ten wzrok! Czasem ciarki przechodzą. Zawsze bałem się oo. Jezuitów… Warto spytać, dzięki jakim piekielnym sztuczkom usunął on z Tronu Benedykta XVI?!”

  ..po czym stwierdził, że Franiszek jest czymś gorszym od lucyfera, jest socjalistą hahahaha 🙂

 20. i tu masz racje leze pod figura a mam diabla za skora -haloven tez nie jest swietem dla polakow a juz go zaczeli trzcic w polsce.ha ha

 21. Zastanawia mnie tylko data 6 stycznia. Podajesz właśnie 6 stycznia . Możesz mnie nakierować dlaczego właśnie 6 stycznia. Co do Janusa. Od niego pochodzi łacińska nazwa miesiąca stycznia o którym zresztą pisałeś. Od siebie dodam że głównym jego świętem był pierwszy dzień roku. Kiedy wzajemnie składano sobie życzenia i drobne podarki.W inne święto, zwane Agonium i obchodzone według kalendarza Rzymian 9 stycznia, kapłan zastępujący władcę (rex sacrorum) składał mu w ofierze barana. Czyli mamy ogólnie informację ogólne i nie dotyczy dokładnie 6 stycznia. Chodzi o Styczeń. Nie jest to tak dokładnie przerobione jak w przypadku dnia 25 grudnia gdzie nie ma żadnej wątpliwości na zmianę. Tak czy owak święta te są pogańskim ohydztwem. Ja bardziej bym tłumaczył np. Dlaczego nazywani są królami skoro Biblia nic nie mówi na ten temat a wręcz zaprzecza. idźmy dalej dlaczego trzech również nie ma takich informacji i jeszcze te imiona. Wiem że wszyscy którzy badają pisama doskonale o tym wiedzą:)Chodzi mi o to by informacje były nie do obalenia. Więc jak masz źródło że 6 stycznia jest ściśle powiązany z Janusem to mi podaj bo ja nie znalazłem. A przydała by mi się rzetelna informacją nie ukrywam:) pozdrawiam w Bogu.

 22. Ja nie rozumiem tu jednej rzeczy, która zwróciła moją uwagę. Mianowicie chodzi mi o te zdjęcie z gry w którą ja gram. Co ten artykuł ma wspólnego z tą grą bo ja jestem zaskoczona tym co zobaczyłam.

  1. to ma do nrzeczy, że świat, postacie który przedstawiają nam w bajkach i grach komputerowych są realne.

   1. Ale dlaczego wzięłeś jako przykład Aiona, w którym nie ma nic złego. Ja gram w tą grę już pół roku i nic nie widzę tam złego. Gra ma ładną grafikę i przepiękne anielskie postacie oraz te skrzydła.. <3 Nigdy w życiu bym nie powiedziała, że to jakaś demoniczna gra wręcz przeciwnie to jest boska gra.. <3 Poprostu się zakochałam.
    Aion my love <3 4ever 😉

    1. ” to jest boska gra.. <3 Poprostu się zakochałam.”

     Jak widać cel osiągnęli. Porzuciłaś Boga na rzecz bożków. 1:0 dla upadłych

     1. Nie porzuciłam Boga. Ja Boga kocham i Jezus jest moim Panem. A co do Aiona to poprostu moja ulubiona gra, której będę bronić za wszelką cenę.

 23. strach się bać ,nie dość że kręcoe włosy to i jeszcze zęby .No i jeszcze to święto ,taki Dzień .Taki żarcik .Pozdrawiam serdecznie Was wszystkich .Trzymmajcie się naszego kochanego Boga .

 24. Ale bzdury ? Poza tym Aion w cale nie jest „bohaterem” tej „wielce demonicznej gry”. Błagam nie pokazujcie tego dzieciom, bo jeszcze w to uwierzą i dalej będą zatruwać społeczeństwo jak swoi „super inteligentni” rodzice, którzy zabronią grać w gry i dadzą do przeczytania dziecku takie bzdety. Aż dziw, że wciąż żyją takie zacofane osoby…

  1. Aion jest Bogiem Atrei- świata, w którym wszystko się rozgrywa. Gra jest bardzo przyjemna i fajna a piękny klimat i grafika zapiera dech w piersiach, do tego ładna klimatyczna oprawa muzyczna i te skrzydła… Takiej gry szukałam długo aż wreszcie znalazłam. Gram pół roku i jest super. Wiek jako bym poleciła to 13/14+. Ostrzegam ta gra jest bezpieczna i nie stwarza zagrożenia duchowego, nie jest to gra demonicza, nie ma nic wspólnego z diabłem. Więc proszę mojego ukochanego Aiona nie nazywać diabłem ani demonem.

 25. Taka dygresja z mojej strony:
  „Weszli do domu i zobaczyli Dziecię z Matką Jego, Maryją; padli na twarz i oddali Mu pokłon. I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę.”
  Mat 2,11
  Zauważcie – weszli do domu – nie do stajenki jak to przedstawiają obrazy. Minął jakiś czas od narodzin i Józef zdążył zmienić stajenkę na dom.
  Taki przykład fałszywego nauczania.
  Obrazki „3” króli w Googlach – wśród stajenki.

  Pozdrawiam w Chrystusie

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish