Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Unia Europejska likwiduje Boże Narodzenie. Na razie w kalendarzach.

„UE wydała kalendarz dla uczniów, w którym widnieją święta różnych religii. Niestety, nie uda się tam znaleźć świąt chrześcijańskich. O sprawie informuje brytyjski „The Daily Telegraph. W kalendarzu znajdziemy też informacje na temat innych świąt. Muzułmański Nowy Rok, Światowy Dzień Nauczyciela, Halloween, Święto Światła.”

źródło: http://prostozmostu.net/news/unia-europejska-likwiduje-boze-narodzenie

 

Jak widać kulturowo bliżej jesteśmy Rosji. Jesteśmy jako naród mniej chętni do przyjęcia muzułmanów aniżeli zachód.

Kto wie, czy akcja KODu nie ma na celu wywołanie wojny z Niem cami poprzez ich interwencje na wniosek części proniemieckich posłów PO i Nowoczesnej.

Należy przy tym dodać, że w Polsce mieszka milion Ukraińców:

 

„W 2015 r. polskie konsulaty na Ukrainie wydały 925 tys. wiz (Schengen i narodowych) typu D, uprawniających do pracy. W tym roku, w pierwszym kwartale, już 258 tys.”

 

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1664626,1,milion-ukraincow-w-polsce-kim-sa-gdzie-pracuja.read

 

Dziwna jest ta instalacja Ukraińców na polskich ziemiach. W takiej sytuacji mamy dwie opcje:

 1. Ukraińcy będą walczyli przeciw Polakom razem z Rosją.
 2. Będą z nami walczyli razem przeciw Niemcom sprzeciwiającym się polskiej polityce.

 

Za drugą opcją przemawia umiejscowienie polskich dywizji pancernych na zachodzie kraju. Kiedyś pokazywałem te mapkę.

Tak czy owak Polska jeśli wierzyć Kulowi Rzymskiemu ma być w strefie wpływu Rosji, co będzie ukończeniem podziału świata na 4 i 10 królestw czasów końca według Biblii.

Co prawda adwentyści zinterpretowali owe królestwa w czasie przeszłym dokonanym, ale ja osobiście trzymam się księgi Koheleta mówiącej o powtarzalności pewnych wydarzeń.

 

Wracając na koniec do tytułu przewodniego, wydaję mi się za nierealne przekonać Polaków do rezygnacji ze świąt Bozego Narodzenia, które tak czy owak są świętami Sol Invictus, ale oficjalnie mimo wszystko Polska jest krajem postrzeganym jako chrześcijański w przeciwieństwie do już muzułmańskiego zachodu.

 

 

 

Zaktualizowane: 27 grudnia 2016 - 16:37

23 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Jedna z najgorszych rzeczy, ktorzy nasi ludzie czynia, to nie przyswajanie tego co na zachodzie ( postchrzescijanskim, czy wlasciwie bezboznym ) jest dobre oraz uczenie sie na ich bledach, a usilna, samobojcza wrecz chec czynienia tego samego co oni, co doprowadzilo ich do upadku.

  1. Co racja, to racja- zgadzam się z tym komentarzem 🙂
   Trzeba umieć przyswajać to co dobre, a odrzucać co złe…

 2. Ale wymyślili z tą likwidacją…wiadomo jakie jest to pochodzenie, niemniej jednak no cóż…wyszło (khem khem) szydło z worka :/

 3. Czerwoni roznych opcji zrobili z szeroko pojetego zachodu chlew…

 4. Dana cywilzacja jest wtedy potezna, zywotna, prezna i zdrowa gdy podporzadkowuje sobie w dowolny sposob inne kultury, najlepiej malym kosztem wlasnym. Zachod stanowi tego swierdzenia zaprzeczenie, gdyz coraz szybciej sie zwija ( no moze oprocz krajow anglosaksonskich ).

 5. Może i Pan nasz nie życzy sobie tego święta ,tego nie wiemy ,może chciano pogodzić inne wierzenia i obrano tą date która niekoniecznie jest zgodna z narodzinami Pana ale jest w tym wszystkim plus .W tym dniu począwszy od Wigilii i nie tylko mówi sie jednak o Jezusie ,są puszczane utwory religijne ,kolędy i mimo tego ze święta są niestety zbyt konsumpcyjne to jednak nadal przetrwała dobra Nowina narodzin Zbawiciela i bierze w tym udział niemal cały świat a więc patrząc pod względem przekazu informacja o narodzinach Jezusa jest głoszona na całym świecie .Może dlatego ten atak niektórych w sferach polityczno-religijnych? W każdym razie my ludzie wiary wierzymy nie tylko w narodziny ale i śmierć ,zmartwychwstanie oraz powtórne Przyjscie Pana Jezusa czego sobie i wam życzę

  1. Dla dzieci Bożych narodzonych powtórnie z wody i ducha Boże Narodzenie trwa całe życie czas podobnie jak i adwent. Bóg to nie religia.

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Informacja o narodzinach Jezusa pod postacią okrągłego pana z długą siwą brodą w czerwonym kubraczku. Do tego pijaństwo i obżarstwo, oraz materializm sięgający zenitu.
   Nie wiem czy nasz Zbawiciel chciałby takiej formy pamięci o Jego urodzinach.
   Poza tym jeśli chodzi o pamięć urodzin, to „Bóg wymaga posłuszeństwa, nie ofiary”.

 6. Zachod doprowadzilo do potegi prawidlowo rozumiane slowo Boga-Biblia oraz najlepsze, czy raczej najpraktyczniejsze rozwiazania w roznych dziedzinach zycia z antycznych Grecji i Imperium Romanum. U nas zabraklo doglebnego poznania zaniarow niebios i narzucone nam zle, kontrreformacyjne wzorce…

 7. Niestety,III Wojna Światowa będzie wojną religijną. Muzułmanie będą obcinać głowy chrześcijanom, Żydom i ateistom na Zachodzie. Nihiliści dopełnią spustoszenia. Słudzy Szatana – masoni, iluminaci, Ci, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, powiedzą, że tak wielki upadek ludzkości nastąpił przez różne religie. Zabronią, Koranu, Biblii i wszelkich innych ksiąg. Celem jest Biblia. Spełni się Amos 8.
  Ale nie bójcie się. Nasz Pan Jezus Mesjasz powiedział…musicie to znieść…to musi się stać…Ufajcie, Jam zwyciężył świat. Dużo światła na plany sług szatana rzucą artykuły :

  http://detektywprawdy.pl/2015/11/15/plan-iii-wojen-swiatowych/

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/iii-wojna-swiatowa-cel-ostateczny-swietle-protokolow-medrcow-syjonu-2016-07

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/spuscimy-ze-smyczy-nihilistow-2014-08

  Pan Nasz Jezus Mesjasz jest Panem sytuacji i
  zwycięży świat.
  Szalom 🙂

 8. Jesli ktos popadl w tarapaty z wlasnej, nieprzymuszonej winy ( dobrze wiedzial/-a w co sie pakuje ) lub NIE CHCE pracowac, a pasozytowac nie zasluguje na zadna pomoc.

  1. Najlepiej pomagac ludziom porzadnym, ktorym sie noga powinela ( nie z ich winy ), ale tylko w stanieciu ich na nogi. Marginesu spolecznego to nie obowiazuje, gdyz z reguly oni nie chca zmieniac swojego stanu zycia, bo sa z niego i z siebie bardzo zadowoleni, iz w swoim mniemaniu d…ja frajerow, ktorzy zyja normalnie.

   1. Konsekwencja braku upamietania i za grzechy zalowania jest postepujace wariactwo.

 9. Ktoś może interesował się wedami i ich podobieństwem do niektórych fragmentów Bilbii?

  1. tak pisałem nawet sam, ale w takim zachłyśnieciu wyjątkowiścią Polaków, Słowian

   http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/02/wedy-slowianskie-zbiorem-praw.html

 10. Polska mimo, iz biedniejsza od Zachodu, nie jest jeszcze (?) tak rozlazla jak on.

 11. Zadna osoba ludzka SWIADOMA swego czlowieczenstwa nie godzi sie DOBROWOLNIE na status niewolnika rodaka badz obcego, w kraju badz na emigracji. Poczucie godnosci ( nie mylic z honorem ) czlowieczej jej na to nie pozwala.

 12. I bardzo dobrze, bo cóż wspólnego z Bogiem mają saturnialia w dniu przesilenia zimowego z Bogiem?
  Jak wyglądają te święta w polskich katolicko-ateistycznych rodzinach? sami wiecie jak.
  Jedna wielka hipokryzja i obłuda uwłaczająca Bogu
  Bóg się nigdy nie narodził, bo Bóg jest wieczny. To, że Jezus przyszedł na świat z Marii dziewicy nie oznacza, że Bóg się narodził. On tylko w ludzkiej postaci Syna Ojca objawił się światu aby każdy kto w niego wierzy miał życie wieczne

 13. Zdecydowana wiekszosc ludzi bez wiekszego szemrania godzi sie byc smarem oliwiacym tryby maszynerii systemu. Nawet przez mysl im nie przejdzie aby sie nie tyle zbuntowac, co zastanowic czy to wszystko ma w ogole jakis sens. Jakby nie mieli duszy…

 14. O, czyżby spełniały się słowa Papy? Powiedział, że w tym roku będą ostatnie ,,Święta Bożego Narodzenia”.

  1. On to powiedział o ubiegłorocznych „świętach”, więc nie, nie spełniły się

   1. Bo papa jest fałszywym prorokiem 😀
    Nie spełniło się ? Możliwe, że realizacja ich planów przeciąga się w czasie…

 15. Ukraińcy z nikim nie będą walczyć… Przyjeżdżają do Polski, bo tutaj chcą studiować, pracować i ewentualnie się osiedlić. Wg mnie mają do tego prawo, bo są kulturowo i etnicznie bliscy Polakom. Dlaczego na Górnym Śląsku widzę Ukraińców rozmawiających po rosyjsku? Młodych Ukraińców. Bo oni nie widzą przyszłości na Ukrainie, do czego przyczyniła się wojna. Podkreślam, są to Ukraińcy mówiący po rosyjsku, więc można wnioskować, że odcinają się od ukraińskiego nacjonalizmu. Sam jednemu pomogłem odnaleźć przystanek autobusowy. Oni z nikim nie walczą… Powtarzam. Oni wierzą, że Polska ich przyjmie i że Polacy są im przyjaźni. Dlaczego w Polsce Ukraińcy nigdy nie mówią po ukraińsku? Przecież media wciskają kit, że Polakom uszy świerzbią na dźwięk języka rosyjskiego. Jedyny raz, kiedy słyszałem ukraiński to było w budynku KUL-u w Lublinie, tego KUL-u, który honoruje ukraińskich zbrodniarzy i ukraiński banderyzm, idąc ręka w rękę z polskim antypolskim rządem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish