Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trzymajcie się moich słów i przykazań, które ja poprzez swojego Ducha przekazuję moim sługom.

„Trzymajcie się moich słów i przykazań, które ja poprzez swojego Ducha przekazuję moim sługom.” Zachariasza 1.

 

Bezwzględnie żyjemy w czasach końca i to co będzie odróżniało dzieci Boże od dzieci Babilonu, to będzie przestrzeganie Prawa. To mówi Pismo, a nie ja:

 

 

” I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa.” Apokalipsa 12.17

 

Jesteśmy u progu ekumenii. W przyszłym roku 2017 odbędą się obchody 500 lecia reformacji. Stąd uważam, że albo wojny nie będzie do tego czasu (31 października 2017) albo już będzie po krótkiej wojnie, tudzież kryzysie, ponieważ świat musi widzieć wielkie show połączenia się religii pogańskich z kościołem Babilonu czyli Rzymem. Świat musi przyznać AUTORYTET MORALNY PAPIEŻOWI – antychrystowi.

Pamiętajmy, że antychryst przychodzi w miejsce Jezusa, w zamian za Jezusa i odbiera należną Chrystusowi cześć.

W ostatnich miesiącach przekonujemy się jak nasze państwo staje się państwem religijnym. W sejmie jest projekt kar 2 lat więzienia za kupowanie lub sprzedawanie w niedzielę, zgodnie z zapisem z apokalipsy:

 

„On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.”

 

Powracamy do Państwa Kościelnego, ale prawo będzie satanistyczne i wprowadzą je wszystkie narody świata, a od Polski może wyjść iskra zapalna. Według mojej oceny Jezuici odpowiednio pokierowali nastrojami społecznymi nakazując PO tworzenie takich ustaw, poprzez które lud ciemny jak to rzekomo powiedział Jacek Kurski sfrustrowany i wnerwiony, na złość babci wybierze PIS. Tak się stało i jak widać PIS partia szczególnie poddana Watykanowi realizuje powoli jego cele państwa kościelnego.

To dlatego nie jest ważne znać spiski, kto jest nierządnicą, kto bestią, ale sprawą podstawową w tej sytuacji jest znać PRAWO BOGA.

 

Zachariasz powiada:

Trzymajcie się moich słów i przykazań, które ja poprzez swojego Ducha przekazuję moim sługom”

 

Tak czytałem to ostatnio i przypomniało mi się jak to przez całą historię Starego Testamentu Bóg nakazywał trzymać się Jego przykazań. Możemy otworzyć na dowolnie wybranej księdze i mamy gwarant owego nakazu. Czy coś się zmieniło od czasu Jezusa? Nie.

W Nowym Testamencie mamy taki oto zapis:

 

„albowiem miłość względem Boga polega na spełnianiu Jego przykazań, a przykazania Jego nie są ciężkie. 1 List Jana 5:3,”

Czy ciężkim przykazaniem jest zakaz wróżenia z Księgi Kapłańskiej? Nie.

Nie piszę o tym tym razem aby na siłę forsować moje ulubienie aktualności Zakonu, ale chce ostrzec wszystkich zwiedzonych przed wprowadzeniem prawa antychrysta w miejsce Prawa Boga. To się powoli dzieje. Ten projekt kary więzienia za kupowanie lub sprzedawanie w niedzielę – dzień wolny ustanowiony przez kościół Babilonu powinien być wiadrem wody wylanym na  letnich wierzących, ale nie wiem czy nim jest. Jestem przekonany, że to nie koniec szaleństw państwa kościelnego. Zwłaszcza, że jak pisałem niedawno rok 2017 ma być także rocznicą koronacji Marii. Czyż państwo nie łączy się z prawem Rzymu? Dlaczego nie pisze o tym Michalkiewicz  z Radia Maryja? Korwin Mikke?

 

Masa denominacji protestanckich przyjęła Prawo Rzymu przenoszące z soboty na niedzielę dzień święty. Uznali oni autorytet Babilonu pomimo iż pierwsi reformatorzy świętowali sobotę.

 

 

„Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa. Apokalipsa (Objawienie) 14:12″

 

Wytrwałość świętych. Tak, będzie nam potrzebna wytrwałość, ponieważ zbliżamy się do czasów gdzie prawo antychrysta będzie respektowane na poziomie państwa.

Swoją drogą dziwi mnie i czekam wciąż na choć kilka zdań pana Bergoglio o prezydencie elekcie Trumpie.

Dnia 23 września 2015

„przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc. Ap 13

 

Zachariasz powiedział, że Bóg poprzez swojego Ducha przekazuje swe przykazania swoim sługom. Jeśli nie jesteś zaprowadzony do Przykazań Boga, to nie jesteś prowadzony przez Ducha. Takie to jest zdanie wynikowe. Tak tez powinniśmy spoglądać na pastorów zwłaszcza, że przyszły rok pokaże nam Kto jest kto.. To dlatego odrzuca się boskość Jezusa, ponieważ wtedy zwykły człowiek będzie mógł być w miejsce Jezusa. Jeśli Jezus był zwykłym człowiekiem, lub kimś mianowanym przez Boga, to i antychryst będzie taka postacią. Na tym polega majstersztyk.

Nie znając Prawa Boga, przyjmiesz Prawo religijne Rzymu, tak jak ja je przyjąłem biorąc udział w szatańskiej eucharystii krzyżującej stale i wielokrotnie Jezusa. Być może eucharystii już nie będzie, ale będzie inne nowe szatańskie prawo Babilonu.

 

 

 

Zaktualizowane: 18 grudnia 2016 - 13:34

18 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić czym jest prawo Boże i jakie są dokładnie przykazania Boże ? Byłbym bardzo wdzięczny.

  1. Mamy 11 przykazań plus to co w Torze. Nie da się w jednym zdaniu wyjaśnić czym jest Prawo Boże. Zapraszam do lektury Pisma.
   Każdy kierowca jak to zawsze pisuje musi znac kodeks drogowy. Chrześcijanin musi znać Pismo.

 2. „Trzymajcie się moich słów i przykazań, które ja poprzez swojego Ducha przekazuję moim sługom.” Zachariasza 1.”

  Pragnę zauważyć,że każdy kto ma Ducha Świętego i krzewi Prawo Boże jest sługą naszego Stwórcy.

  To wielki zaszczyt ale i ogromna odpowiedzialność.

  1. Dokładnie Wojtuś to jest wielki zaszczyt należeć do Boga Żywego,ale i ogromna odpowiedzialność.Musimy strzec przykazań i czystości nauk naszego Pana Jezusa Chrystusa.
   Niestety większość ludzi nie chce nas słuchać i to wcale nie chodzi o ludzi ze świata,tylko o chrześcijan.

 3. Mmmmmm Jak widze tych wszystkich przeciw rządowi to mnie krew zalewa. Ludzie! Nie w te strone! Idzcie strajkować pod kościół! Tam jest kwintenstencja waszego/ naszego zniewolenia!

  1. Masz rację…
   nie tylko pod sejm, ale i pod kościół niech idą 🙂

 4. jakie są przykazania Boże? Nauczycielu, które przykazanie jest największe? (37) A On mu powiedział: Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. (38) To jest największe i pierwsze przykazanie. (39) A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego. (40) Na tych dwóch przykazaniach opiera się cały zakon i prorocy.Mateusza 22

 5. Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego. (10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić. (11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu. (12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie. (13) A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.Mateusza 24
  Zabijać was będą ,a z jakiego powodu? dla imienia mego, nie ma co się łudzić świat nienawidzi Jezusa a ponieważ Jezusa nie mogą ukrzyżować drugi raz ,to wzamian Jego krzyżować będą dzieci Boże.
  I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu; widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Jezusie i głosili Słowo Boże,Objawienie Jana 20

 6. Gdy zostanie objawiony światu antychryst wtedy w 1 kolejności zostaną wymordowani ludzie którzy składają świadectwo o Jezusie oraz ci którzy głoszą Słowo Boże ,a w 2 drugiej kolejności, pod miecz pójdą ci którzy się nie kłaniali besti ani obrazowi jej, i nie przyjęli piętna jej na czoło swoje i na rękę swoję; i ożyli, i królowali z Chrystusem tysiąc lat.

  1. Jedno jest pewne musimy byc twardzi duchowo. Na marginesie. Powinnismy naklaniac do upamietania, ale w duchu Jezusa Chrystusa, a nie tego swiata. Czyli podnosic na duchu naszych zwiedzionych bliznich, a nie dobijac/odstreczac nie przemyslanymi slowy.

  2. Nie wolno nam mydlic oczu, ale tez nie mozemy zastraszac. Jak Bog postanowi w stosunku do kazdego z nas, tak musi sie stac.

  1. Nie wiem czy jest dobrą rzeczą aby nakierowywać szatana na dzieci Boże ,podając swoje nazwiska lub nazwiska Pastorów ,albo witryny chrześcijańskie?
   Zaczem ci, którzy nauczają lud, którzy nauczają wielu, padać -zabijani -będą od miecza i od ognia, od pojmania i od łupu przez wiele dni. (34) A gdy padać będą, małą pomoc mieć będą; bo się do nich wiele pochlebców przyłączy. (35) A z tych, którzy innych nauczają, padać będą, aby doświadczeni i oczyszczeni, i wybieleni byli aż do czasu zamierzonego; bo to jeszcze potrwa aż do czasu zamierzonego.Daniela 11

 7. Miłość do Boga
  6:1 Takie są polecenia, prawa i nakazy, których nauczyć was polecił mi Pan, Bóg wasz, abyście je pełnili w ziemi, do której idziecie, by ją posiąść. 2 Będziesz się bał Pana, Boga swego, zachowując wszystkie Jego nakazy i prawa, które ja tobie rozkazuję wypełniać, tobie, twym synom i wnukom po wszystkie dni życia twego, byś długo mógł żyć.(…)4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem – Panem jedynym. 5 Będziesz miłował Pana, Boga twojego, z całego swego serca, z całej duszy swojej, ze wszystkich swych sił.6 Niech pozostaną w twym sercu te słowa, które ja ci dziś nakazuję. 7 Wpoisz je twoim synom, będziesz o nich mówił przebywając w domu, w czasie podróży, kładąc się spać i wstając ze snu. 8 Przywiążesz je do twojej RĘKI JAKO ZNAK. Niech one ci będą ozdobą przed oczami. 9 Wypisz je na odrzwiach swojego domu i na twoich bramach. 
  10(…) 12 Strzeż się, byś nie zapomniał o Panu, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli. 13 Będziesz się bał Pana, Boga swego, będziesz Mu służył i na Jego imię będziesz przysięgał. 14 Nie będziecie oddawali czci bogom obcym, spomiędzy bogów okolicznych narodów, 15 bo Pan, Bóg twój, który jest u ciebie, jest Bogiem zazdrosnym, by się nie rozpalił na ciebie gniew Pana, Boga twego, i nie zmiótł cię z powierzchni ziemi. 16 Nie będziecie wystawiali na próbę Pana, Boga waszego, jak wystawialiście Go na próbę w Massa5. 17 Będziecie pilnie strzec polecenia Pana, Boga waszego, Jego świadectwa i praw, które wam zlecił.

  1. Sarah Silverman
   http://www.snopes.com/sarah-silverman-killing-jesus/
   I zapytał go pewien dostojnik tymi słowy: Nauczycielu dobry, co mam czynić, aby odziedziczyć żywot wieczny? (19) Rzekł do niego Jezus: Dlaczego zwiesz mnie dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko jeden Bóg. (20) Znasz przykazania: Nie cudzołóż, nie zabijaj, nie kradnij, nie mów fałszywego świadectwa, czcij ojca swego i matkę swoją. (21) Ten zaś rzekł: Tego wszystkiego przestrzegałem od młodości. (22) A gdy to Jezus usłyszał, rzekł do niego: Jeszcze jednego ci brak. Sprzedaj wszystko, co tylko masz i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie, a potem przyjdź i naśladuj mnie.

  1. Wolna Polska..I wszystko jasne.

   Bieda źródło, bieda portal, ogólnie bieda z nędzą.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish