Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ministerstwo Obrony Narodowej chce za wszelką cenę zrekrutować ponad 50 tys. ochotników.

„Do nowej formacji Wojsk Obrony Terytorialnej” zgłaszają się głównie osoby bez pracy i te, które słabo zarabiają. Resort obrony narodowej chce za wszelką cenę zrekrutować ponad 50 tys. ochotników. Nawet kosztem wymaganych kwalifikacji – pisze „Dziennik Gazeta Prawna”

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dziennik-gazeta-prawna-obrona-terytorialna-bezrobotnych/b756zxt

Po przeczytaniu takich informacji, ciężko jest nie myśleć o przygotowaniach do wojny, zwłaszcza że owe 50 tysięcy ochotników będzie stanowić połowę liczby żołnierzy polskiej armii.

Dla nas cała nadzieja jest w Bogu.

Wojna wydaje się być nieunikniona. Urzędy przysposabiają pracowników administracji do ewentualnej wojny. Cały świat się zbroi. Rosja wysłała swoje wojska pod granice zachodnie.

Nieświadome działań satanistów pionki są ustawiane na planszy czasów końca.

Zaktualizowane: 14 grudnia 2016 - 08:33

48 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Jestem dość młodym mężczyzną, więc mam większe szanse na powołanie do wojska. Jeśli oczywiście dostałbym takowe wezwanie na służbę, to nie stawiłbym się.
  Wojsko jest sprzeczne z moim życiem. Jest spokojne, z Bogiem… Kiedyś prowadziłem takie życie niczym wojsko, niczym żołnierz… Zamiast karabinu miałem usta, którymi mówiłem i „zabijałem” ludzi…

  Poza tym tak sobie myślę… Po co mi ta wojna i obrona? Jeśli mam Boga, to w nim mam schronienie, a nie w moim kraju, który tak na prawdę zabiera mi wszystko, a nie daje. Jak ja miałbym zabić na wojnie drugiego człowieka? To wbrew mojej woli i wbrew przykazaniom.

  Niech robią co chcą, ja idę z Jezusem

  1. Młodość akurat nie ma tu nic do rzeczy w razie wojny w ramach mobilizacji biorą wszystkich od nastolatków począwszy, a skończywszy na 65 letnich dziadkach więc nie ma mowy by się wykpić no chyba, że na badaniach otrzymałeś wybitna kategorię niezdolnego do służby w czasie wojny i pokoju 😛

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Z tym nie służeniem w wojsku to na logikę ma sens, jeśli idzie się za Jezusem, ale Biblia mówi coś innego.
   „Pytali go też i żołnierze: A my, co mamy czynić? On im odpowiadał: Nad nikim się nie znęcajcie i nikogo nie uciskajcie, lecz poprzestawajcie na swoim żołdzie.” (Łk 3:14)
   Jezus nie mówi „Wystąpcie z wojska, bo to jest sprzeczne z wolą Boga”.
   Wiemy też, że Izraelici byli w większości dobrze wyszkolonymi żołnierzami toczącymi wojny o terytoria.
   Podobnie rzecz się ma z postrzeganiem nas samych jeśli chodzi o głoszenie Słowa Bożego. Lepiej przybrać postawę uśmiechniętego i pogodnego i nie wdawać się w żadne konflikty, bo to takie „podobne do zachowania Jezusa”. Przyjmowanie biernej postawy w momencie kiedy ktoś cię atakuje nie jest zawsze odpowiednie. Nie chodzi tu nawet o atak fizyczny, ale słowny.
   „Pana zaś Chrystusa miejcie w sercach za Świętego i bądźcie zawsze gotowi do obrony wobec każdego, kto domaga się od was uzasadnienia tej nadziei, która w was jest.” (1P 3:15)
   Musimy być gotowi do obrony, zarówno Ewangelii jak i naszych rodzin czy kraju w momencie wojny. Takie jest moje zdanie 🙂

   1. Naszą Ojczyzną jest Nowe Jeruzalem. Jezus powiedział, że własna rodzina i domownicy będą WYDAWAĆ NA ŚMIERĆ chrześcijan. Jakaż wspólnota między pogaństwem a Biblią? Jakaż wspólnota pomiędzy obywatelami kraju tego świata a chrześcijanami?

    Ewangelia obroniła się bez karabinów przez 2000 lat.
    Uważam, że pójście do wojska samo w sobie nie jest złe, nie da się wyjść ze świata.

    Jednak mordowanie dla pogańskich krajów/narodów, składanie przysiąg czy też kult flagi itp. jest jednoznacznie antyBibijne i bezbożne.

    1. Ojczyzna ziemska=/=moloch biurokratyczno-urzedowy zwany panstwem. O to pierwsze trzeba dbac, a to drugie nie koniecznie.

    2. Najbardziej czcza emblematy narodowe typu flaga, mundur ci, co gotowi sa w kazdej chwili z rzeczonych zrobic szmate do wytarcia geby lub tylka. Dbanie o wspolnote rodowa to np. konkretne, ladne i WYRAZNE wyslawianie sie w jezyku rodzimym, serdocznosc dla innych, porzadne wykonywanie swych obowiazkow itp.

 2. Na wiele niezbędnie potrzebnych rzeczy kasy nie ma, a na to zawsze się znajdzie… Oprócz tego masowo marnuje się pieniądze na „pińcet plus” i inne fanaberie, a długotrwałej polityki prorozwojowej i prorodzinnej nie jest się w stanie prowadzić…

 3. Witam was.

  Bardzo proszę o modlitwę za mnie , w ostatnich dniach upadam. Podjąłem kilka złych i nie właściwych decyzji także i w słowach zraniłem.

  I jeśli mogę prosić to także wstawcie się o moją partnerke (Anie) by Bóg Ojciec (jeśli to zgodne z Jego wolą) skruszył jej zatwardziałe serce i by nakierował ją na słowo Boże i na Jezusa Chrystusa.

  Bardzo wam dziękuje w Imieniu naszego Pana Jezusa Chrystusa ?

 4. I zagramy w „Jumanji”…
  A potem wrócimy do raju :)Do początku…

  1. Pamietam Jumanji. Oglądałem go w publicznej bibliotece. Był puszczany z kasety vhs. to były 90 lata – fajne wspomnienia.

   1. Heh ze zdjęć wywnioskowałam, że jesteś młodszy. A tu się okazuje, że pamiętasz lata 90′ 🙂

 5. „Jak bohater posuwa się Pan,
  i jak wojownik pobudza waleczność;
  rzuca hasło, okrzyk wydaje wojenny,
  góruje męstwem nad nieprzyjaciółmi” Iz42-13

 6. Tak sobie teraz myślę o wojnie na skalę światową i o spełnianiu się proroctw Bożych np. z końcówki księgi Daniela (lub Ezechiela 38). Jest tam mowa o królu południa i królu północy…
  Można by przyjąć, że proroctwo spełniło się w czasie zburzenia Jerozolimy w 70 r., gdyby nie fakt, że jest mowa o czasie ostatecznym oraz że Jezus powiązał to proroctwo z czasami końca (Mat.24)
  Zastanawia mnie pewne zagadnienie powiązane mocno z przekonaniem, iż ziemia jest płaska. Czy nie byłoby tak, że tożsamość owych królów byłaby „inna”, przy założeniu, że wszystko dzieje się na płaszczyźnie?
  Bo na ziemi kuli nie bardzo wiadomo, jaka jest rola obu Ameryk z uwagi na brak (?!) lokalizacji typu „północ”, „południe”, „wschód” „zachód”.
  W Ezechiela 38:12 jest mowa, że Izrael jest państwem środka świata, zatem logiczne jest że kierunki są oznaczone względem Izraela.
  Przyjęło się mówić, że królem północy z proroctwa jest Turcja, ewentualnie Rosja, natomiast płaska ziemia na króla najdalszej północy mianowałaby Amerykę, zwłaszcza USA.
  Macie jakieś przemyślenia w tej sprawie?

  P.S. Nie drążę tematu PZ, tylko Goga z najdalszej północy 🙂

 7. mielonka turystyczna

  witam, właśnie na ekrany wszedł film „Przełęcz ocalonych” opowiadający historię Desmond’a Doss’a, prawdziwego bohatera, który nawet w obliczu wojny pozostał człowiekiem żyjącym zgodnie z Biblią, zamiast zabijać ratował ludzi – coś pięknego.

  1. Tak i chciałbym podkreślić, iż Desmond był adwentystą dnia siódmego, a to oznacza dla mnie, że w każdym kościele są Boży ludzie, a nie tylko w elitarnej grupce około 10 osób negującej ludzi ze wszystkich religii i denominacji. Dzieci Boże są ponad denominacjami. Sa one u Zielonych, u AD7, baptystów, na tym blogu itd.
   Nie jest to aluzja do Ciebie Tomaszu, ale zapewne wiesz, że tacy ludzie istnieją na tym świecie…

   1. mielonka turystyczna

    Wsłuchiwałem się ostatnio w wykłady adwentystów i muszę stwierdzić, że poza jedną istotną sprawą jak np podejście do tematu trynitaryzmu, które i u nich ewoluowało (moim zdaniem w złą stronę)doktrynalnie są mi bliscy. Niestety w Polsce adwentyzm kuleje, brak jest wyrazistych pastorów w stylu Waltera Veith’a czy Nadera Mansour’a którzy nazywają sprawy po imieniu i identyfikują jasno babilon. Swoją droga polecam Ci Piotrze genialny wykład Mansour’a w tym linku https://www.youtube.com/watch?v=zaORA8dIv48&t=741s
    pewnie się nie zgodzisz ale wg mnie trafia w sedno

    1. fajnie Tomaszu, że masz takie spojrzenie zdrowe.
     Dziękuję za link.

     1. Mielonko turystyczna 🙂

      Kogo należy słuchać Boga czy ludzi ?

      „ezus podszedł do nich i przemówił tymi słowami: «Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi. 19 Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody4, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. 20 Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata»5.”Mat. 28

      Zbawiciel powiedział: „udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego”.

      Pomylił się, był w błędzie, źle coś zrozumiał ? Pastor wie lepiej ?

 8. Nasi ludzie zadluzaja sie po to tylko, zeby sie pokazac ( chyba swoja bezmyslnosc… ), a potem wsuwaja przyslowiowy chleb ze smalcem/posmarowany nozem… A tacy np. Dunczycy, choc sa zdecydowanie od nas bogatsi, to zyja o wiele bardziej od nas skromniej.

 9. Ludziom wydaje sie, iz sa wolni. Sprobuj tylko nie rozliczyc sie z podatkow panstwu to pozalujesz, ze sie urodziles. Nie wyslesz dzieci do szkoly/nie bedziesz ich szczepil to ci je odbiora. Policja moze cie skontrolowac i wylegitymowac bez zadnego wyraznego powodu. Nie mozesz swobodnie decydowac, kto moze, a kto nie moze mieszkac w twoim domu. itd. itp. Te absurdy, utrudniajace zycie w tym pabstwie mozna by, mnozyc i mnozyc. Wolnosc? Dobre sobie!

 10. Czyli w wielkim skrocie twierdzisz ze popelniamy blad ktorego Ukraincy na Krymie nie popelnili.
  Garstka ich wojakow w jednostkach-koszarach grala pokojowo rockowo rosyjska muzyczke odwolywali sie do bratnich wiezi….wiec przezyli
  tracac ziemie.
  No coz niech Bog ma nas w opiece
  skoro tworzac prawdziwe wojsko
  „rozstawia sie nas na szachownicy”

  chyba ze powtorzy sie scenariusz z 1920 i wojny zimowej
  Z Bogiem wszystko jest mozliwe.
  Niezapominajmy tez ze 'wygrana’ w 1945 to bylo zwyciestwo a merykanskie pomocy land lease.
  Ta teraz jest po naszej stronie

  Piotrze czy lubisz braci ze wschodu?
  czy sugerujesz zeby sie rozbroic i nie szkolic?
  moze w proce sie wyposazyc?

  1. w zasadzie nie powinienem Ci odpowiadać ponieważ drwisz i ironizujesz:

   „moze w proce sie wyposazyc?”

   Jednak odniosę się w innym tonie, chrześcijańskim.
   Pytasz czy lubię braci ze wschodu?
   Kocham każdego bliźniego wg Biblii:

   „Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak Ja was umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. 35 Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali”.
   ” Jana 13

   Jeśli ludzie wschodu nie są Twoimi bliźnimi, to może ten wers Ci pomoże zrozumieć czym jest chrześcijaństwo:

   Miłujcie waszych nieprzyjaciół – Mt 5

   Nic mi nie zrobił żołnierz, tez człowiek. Gdyby wszyscy mysleli jak chrześcijanie nie byłoby wojen.

   1. dziekuje za odpowiedz
    Podobnie Twoj artykul wydaje sie ironizujacy

    a zatem dlaczego Bog mowil polecil Izraelowi isc i podbic ziemie ktora im przeznaczyl?

    Po co Davis strzelal z procy (bil sie)
    Po co Samson wyglupial sie z ta swoja sila i dlaczego od razu nie scial wlosy jak na mezczyzne przystalo?

    Jezeli jest jakas sensowna odpowiedz to tylko prosze prosto i na temat bez kociokwiku i tony cytatow (zebym sam sobie je zinterprtetowal)

    1. i znow ironia:

     „tylko proszę prosto i na temat bez kociokwiku i tony cytatow”

     Dwa cytaty Ci podałem Grzegorzu, ale skoro dla Ciebie to za dużo, to nie ejstem w stanie Ci pomóc.
     Odpowiem na odchodne:

     Dawid i Samson zyli w innych czasach. Pan Jezus przyszedł z nowym przykazaniem: miłości. Gdyby chciał, to zmiótłby nie tylko faryzeuszy którzy skazali ga na smierć, ale całe imperium rzymskie, ale tego nie zrobił.
     Ot cała prawda bez tony cytatów.

    2. Bóg powiedział im, że wytępi narody zamieszkujące ziemię przeznaczoną Izraelowi dlaczego wytępi bo były pogańskie i oddawały hołd bogom nie zaś Bogu to tak w skrócie. Poczytaj sobie Mojżesza skoro nie chcesz cytatów i zważ też że w samym Izraelu ludu o twardych karkach zawsze znaleźli się tacy którym cos nie pasowało a to pustynny klimat, brak wody czy też mięsa. Pomimo cudów jakie doświadczali potrafili szybko zapomnieć i zwątpić. Bóg się nie cackał z takimi.Obecny świat też jest pogański i dziczeje coraz bardziej myślisz zatem, że Bóg bedzie miał jakieś skrupuły? Każdy ma póki co jeszcze czas by określić się po której stronie chce stanąć albo idziesz za Jezusem albo za światem i szatanem.

 11. a moze wyposarzyc sie w zwycieska przed laty husrie
  beda atakowac lub bronic na wesolo

 12. osiem milionow rodakow poza krajem
  nastepni tak jak sie szykowali jeszcze w zeszlym, roku (kiedy zalatwiali ostatnie sprawy, konczyli szkoly) wyjezdzaja
  moze specjalne legiony emerytow doszkolic
  i dac im kosy-tacy koscioszkowcy beda
  Sam nie wiem …cos podpowiedcie

  1. My nie szukamy skarbów w tym świecie ani też nasz dom nie jest tutaj. Nie znam chyba chrześcijanina, który miłowałby ten świat. Mamy nieść dobrą nowinę ludziom a nie bronić granic. Wiemy, że ten świat zostanie zniszczony i, że przy końcu czasów będzie ogromne odstępstwo, nie ma ratunku dla planety Ziemia, możemy jedynie jak największej ilości bliźnich powiedzieć, że jest życie w Jezusie Chrystusie, kosa, dzida ani pistolet nie jest tu potrzebny. Władzy Bóg kazał się poddać, ale nie wtedy gdy jest to sprzeczne z Jego wolą a zabijanie bliźnich np. w wojnach tym właśnie jest.

 13. Efezjan:
  6:11 Przywdziejcie całą zbroję Bożą, abyście mogli ostać się przed zasadzkami diabelskimi.
  6:12 Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.

  2 Kor.:
  10:3 Bo chociaż żyjemy w ciele, nie walczymy cielesnymi środkami.
  10:4 Gdyż oręż nasz, którym walczymy, nie jest cielesny, lecz ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej; nim też unicestwiamy złe zamysły
  10:5 I wszelką pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga, i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Chrystusowi,
  10:6 Gotowi do karania wszelkiego nieposłuszeństwa, gdy posłuszeństwo wasze będzie całkowite.

  O tym mamy pamiętać.

 14. A ten minister znowu przesadza… :/

 15. Piotr, czyli kamień, nie skała

  „Wojna wydaje się być nieunikniona.”
  Sam fakt, że kilka lat temu zasadnicza służba wojskowa została zlikwidowana i przez to znacznie obniżona zdolność do obrony kraju. To moim zdaniem było przygotowaniem do zbliżających się wydarzeń…

 16. To wszystko celowa robota te 50 tysięcy to ochotnicy często patrioci ludzie którzy chcą bronić ojczyzny tzn polski i tych trzeba jakoś wybrać z rzeszy i puścić przodem na ruskie czołki za mięso armatnie no bo jak inaczej ich wykończyć??? jednych wysłać na emigrację a tych co są zdatni by się przeciwstawić oprawcom-politykom na wojenkę i niech każdy dostanie kulkę:) i bydło przerzedzone… proszę posłuchać co oni o nas myślą: nie wiem czy było ale…

  https://youtu.be/HX3Yb9kPlco

  pozdrawiam serdecznie z Panem Bogiem

 17. Interia pl”Miliardy dla służb.Posłowie zgodni ,nikt sie nie wyłamał”Ponad 9 mld mają dostać sł.mundurowe.Ktoś w komentarzach napisał” być może szykują sie do walki z narodem „

 18. Wydaje mi się że wojna jest przed nami. Potężny kryzys , zamieszki wewnetrzne, głód, choroby , bezsilnośc, masowe umieranie. Wojsko , obrona terytorialna policja jest nie tylko do obrony. Przy dzisiejszej broni psychotronicznej, magnetycznej, mikrofalowej ludzie będą masowo zabijani, nie trzeba tu broni jądrowej, która skaża ziemie na wiele lat. Nie trzeba czołgów, karabinów i innego wyposażenia które dostaje polski żołnierz. W razie konfliktu najszybciej z Rosją tzw. fałszywa flaga nasi żołnierze pójdą na pierwszy front pod dowództwem nie polskim ale amerykańskim lub żydowskim . Tak to jest zapisane w ustawie którą duda podpisał. Przy czym dowódca amerykański będzie siedział w schronie z daleka od lini frontu z komputerem lub komórką i wydawał rozkazy. Dodatkowo poinformuje Rosję że polaczki pójdą tu i tu, plan jest ten i ten. Co zrobi Rosja? A no wykosi wszystkich chętnych , którzy poszli do tego wojska i do obrony terytorialnej przy pomocy broni masowej zagłady mam tu na myśli ten rodzaj broni o którym świat mało co wie. A dochodzą tylko urywki o niej z internetu, telewizji. Wtedy żyd Maciarewicz powie : widzicie co nam zrobili? zabili naszych patriotów, będzxie żałoba narodowa, księża w kościołach będą się modlic , matki będą płakac itd. Rosjanie zrobią to co do nich należy, będą się bronic przed nato i jako pierwsi nie użyją atomu. Dopiero jak przypadkiem z Redzikowa wystartuje rakieta to wtedy może dojśc do dośc mocnego uderzyenia na terytorium Polski. Redzikowa nie będzie chyba że na mapie. Polska się zbroi ale równie dobrze może nie miec uzbrojenia bo to co jest nam znane będzie bezużyteczne. A policja jest szykowana do tłumienia zamieszek……….

 19. W Starym Testamencie Bóg jest srogi, bezwzgledny, nakazuje brac za bron, zabijac a w NT Jezus mowi o Bogu miłosiernym, przebaczajacym, o nadstawianiu drugiego policzka… Tak jakby dwaj inni Bogowie…. a przeciez Bog jest nieomylny. Jak Wy to odbieracie ?

  1. temat jest wielokrotnie przerobiony, ale Slawek po części wyjaśnił w tym wątku.
   Dodam od siebie. W ST Bóg miał swój lud Izrael. Byl on homogeniczny. Nic złego nie moglo wejść do wewnątrz.
   Teraz lud Boże jest zarówno w Polsce, jak i Niemczech, Ukrainie i Rosji.
   Zachęcam do przeczytania całej biblii.

  2. Bóg jest ten sam w ST i NT,tylko my ludzie nie potrafimy pojąć Jego Boskości.Pojmujemy Boga poprzez wtłoczone nam do głów nauki humanistów.Podobnie jak Piotr zachęcam Cię do uważnego przeczytania Biblii z DŚ.Wtedy zrozumiesz dlaczego tak mieli postępować Izraelici.
   Dlaczego rozproszył ich Pan,tego nie da się opowiedzieć w kilku zdaniach.
   Bóg cały czas jest miłosierny,kochający,łaskawy i dobry.
   Jest to tak pięknie pokazane w tzw.ST pomimo złamania przymierza,odstąpienia od Boga,wszystkich ohydztw,które ludzie popełniali Bóg nigdy nie zapomniał o swoich dzieciach.Oddał siebie,żeby ratować ludzi.

 20. Ja widze to tak:Bóg w ST i NT ten sam .W obj św Jana ukazany jest Bóg ocierający łzy utrudzonym ,prześladowanym itd ale też ukazany jest jak przyjdzie z wielką mocą by zaprowadzić porządek ,zmieść z powierzchni ziemi zło i złych a więc kiedy trzeba okazuje łagodność ,miłość Ojca ale kiedy wymaga tego czas ,sprawiedliwość ,osąd to już wchodzi stanowczo .

 21. Do forumowiczow- rzekomych chrzescijan (roumiem polskich)

  WSTYDZCIE SIE

  Maly Izrael w przymusowym poborze szkoli kazda mloda kobiete Izraelke (narod wybrany)
  i nikt nie placze ze oprocz Boga
  musza nauczyc sie strzelac zeby obronic kraj
  obronic sie przed gwaltem.

  Wstyd Wstyd Wstyd

  1. Grzegorzu, nie wiem czy jesteś jakims człowiekiem z PIS czy nie, ale Polacy już przelewali krew podczas II w sw. na wszystkich możliwych frontach. Po czym sprzedano nas w Jałcie.
   Następnie walczono o wolność od komunistów i w roku 1989 dogadano sie przy okrągłym stole. Skutek? 2 miliony Polaków zagranicą. Przepraszam, ale nie pozwolę na to aby na tym blogu rekrutowano, uprawiano propagandę proIzraelską, gdzie Polacy będą ginąć.
   Jak chcesz, to masz dziesiątki innych poartali. Wyznawcy Jezusa kochają tak samo Rosjan jak i Niemców czy Anglików.
   Ci Rosjanie co pójda na wojną zabijać Polaków sa po prostu nieświadomi manipulacji, tak jak nieświadomi manipulacji byli Polacy walczący w imię wolnej Polski za 2 w sw. Nie doczekali się. Od roku 1945 weszliśmy w strefę wpływów Rosji.
   Czesi nie walczyli z Niemcami i oszczędzili zarówno ludność jak i zabytki.

   Inna sprawa, że musisz sobie zadac pytanie czy Polską rządzą Polacy…..

   Patriotyzm to jest kolejny -izm….
   My chrześcijanie biblijni mamy swoich braci i sióstr w każdym kraju na świecie gdzie ktos pełni wole Ojca.
   Pozdrawiam

   1. Czechom Biala Gora 1620 wybila raz na zawsze mrzonki o mocarstwowosci ( niestety z naszym haniebnym i ponizajacym udzialem jako janczarow watykanskich… ). Skutkiem owej kleski jest ten dziwny dla Polakow jezyk czeski ( wybito im po prostu elity i o maly wlos ten narod po prostu przestal istniec ). Poza tym Polacy gdzies tak od ~1580 roku do teraz realizuja nie polska racje stanu/misje dziejowa, a rzymu.

 22. w wojnie zimowej 1940 finowie dali rade
  i w 1920 Polska z pomoca Boga dala rade
  Agitujesz zeby teraz Polacy sie poddali ?

  1. agitujesz na rzecz żeby Polacy ginęli?

  2. Czy w 1939 dalismy rade Niemcom Adolfa Hitlera? Zbrojny opor kosztowalo nas krwawa i kosztowna okupacje. Czesi poddali sie praktycznie bez walki, bo w wyniku kalkulacji wyszlo im, iz walka sie nie oplaca. Niemcy im za to rozbudowali przemysl, co prawda dla swoich potrzeb wojennych, ale zawsze cos. Zeby nie wyjsc na narod kolaborantow czescy cichociemni dokonali w 1943 zamachu na ich niemieckiego nadzorce Reinharda Heidrycha, co przysporzylo im nie potrzebnych ofiar, owe slynne Lidice. Polityka to nie jest walka o honor i wartosci moralne, a zimny, cyniczny rachunek zyskow i strat.

  1. a i coraz więcej Ukraińców w Polsce pracuje…

   1. Nie wiem jak wy, ale ja powtorki Wolynia 1943 nie chce. W tym celu nalezalo by raz na zawsze zerwac duszacy nasz potencjal, rzymski kaganiec duchowy. Zeby Polacy zaczeli myslec w koncu realnie, a nie jak oblakani marzyciele.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish