Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Świadectwo byłego katolika.

Od tzw wierzącego niepraktykującego katolika, przez ortodoksyjnego katolika do narodzonego na nowo uświadomionego naśladowcę Jezusa.

 

Zaktualizowane: 11 grudnia 2016 - 12:56

16 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Wybaczcie kochani, że nie na temat. Myślę, że to jest ważne. Ewidentnie coś się dzieje…
  http://meteoelblag.pl/?p=1591#

  1. Dużo tych trzęsień na raz…ja już nie nadążam za tym, co się dzieje na świecie, to już naprawdę dni ostatnie. Nie ma dnia bez jakiejś szokującej wiadomości. Dopiero co czytałam o skandalu pedofilskim obejmującym kilkadziesiąd klubów piłkarskich w Wlk Brytanii, a dziś czytam znowu o kolejnym skandalu, tym razem w tamtejszej policji – w ciągu 2 lat 330 funkcjonariuszy zostało oskarżonych o wykorzystywanie seksualne kobiet.
   https://losyziemi.pl/uk-skandal-w-policji-w-ciagu-dwoch-lat-330-funkcjonariuszy-zostalo-oskarzonych-o-wykorzystywanie-seksualne-kobiet

   1. Wedlug teorii o 10 zagubionych pokoleniach Izraela Anglicy i wywodzacy sie od nich w znacznej mierze Amerykanie to najbardziej poblogoslawione szczepy przez Boga. I takie rzeczy sie u nich dzieja… Jesli sie nie opamietaja to zostana surowo ukarani.

 2. wzruszające świadectwo, wyciska łzy 🙂 Dziękuję za umieszczenie tego świadectwa w imię Jezusa Chrystusa 🙂

 3. Piotrze, ale katolicyzm to nie tylko religia ( to by bylo pol biedy ), ale i swiatopoglad ( w tym tkwi nieszczescie skazonych przezen krajow i ludzi ich zamieszkujacych ). Zespol pogladow promowanych przez watykan to personalizm czyli jak najwiecej brac, a jak najmniej dawac od siebie. W indywidualizmie chrzescijanskim jest odwrotnie. Jak najmniej pochlaniac, a jak najbardziej oddzialywac na otoczenie. Z tego personalistycznego pojmowania swiata i bytu ludzkiego nie jest tak latwo sie wyzwolic. Narodzenie na nowo ma oznaczac calkowite zerwanie z nim.

 4. Chwała Tobie Panie Boże. Dziękuję w imieniu Jezusa Chrystusa za to świadectwo.

 5. Przepraszam najmocniej cala wspolnote, jesli moje przemyslenia wydaja sie Wam zbyt plaskie i suche jak np. tworczosc Jerzego Putramenta.

 6. Piękne świadectwo, dziękuję za jego umieszczenie 🙂

 7. Mamy byc niestrudzonymi i goracymi oredownikami Dobrej Nowiny, a nie smecacymi i marudnymi glosicielami nauk tego swiata.

 8. Witam,
  trafiłem na taką o to stronę http://mocjezusa.tumblr.com/
  a na niej na kawał ciekawego materiału filmowego:
  https://www.youtube.com/watch?v=bTbr26HYcEc

 9. Wyznawca Jezusa Chrystusa musi polaczyc dwie ( pozornie ) nie pasujace do siebie sprzecznosci. W codziennej pracy ewangelicznej musi byc zarazem twardo stapajacym po ziemi realista, jak i wznioslym duchowo prekursorem ( piewca ) Dobrej Nowiny.

 10. Mamy być solą ziemi ( której jest mało ), a nie piachem ( którego wszędzie jest pełno ). Problem w tym, iż wszędzie jest pełno zoobojętniaczy, którzy chcą byśmy stracili dla ust Jezusa Chrystusa smak. Marny ich los, jeśli się nie nawrócą.

  1. Nie szata zdobi człowieka” Wygląda groznie a jaki jest naprawde pokazał w świadectwie. Lepiej pozno niz wcale. Bóg jest wielki.

 11. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Ciekawą metodę opisuje w tym filmie, a mianowicie otwieranie Biblii na danej stronie. Nie wiem jak często się to sprawdza jeśli chodzi o pytanie Boga o pewne rzeczy, ale sam się o tym przekonałem że to naprawdę działa.
  W moim przypadku kiedy ustawicznie i trochę bez namacalnego skutku szukałem Boga w Kościele katolickim, oczywiście pośród równoległych mało sprzyjających warunków zawodowych i w ogóle życiowych Biblia otworzyła się na 17 rozdziale Objawienia. I wiedziałem doskonale, że czytam opis Watykanu. Dlatego szybko uciekłem stamtąd według tej instrukcji:
  http://images81.fotosik.pl/101/698e96152eeeff4e.jpg

 12. Ja również pracuję nad swoim świadectwem i już niebawem zamieszczę 🙂 Jak je piszę to czuję niesamowitą radość z mojej zmiany na lepsze. Szkoda tylko, że tak mało osób potrafi napisać…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish