Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

UE żąda by w ciągu 24 godzin media społecznościowe rozpoczęły cenzurę “fałszywych wiadomości.”

Już niebawem nie będzie się liczyło kto ma rację i jaka doktryna jest prawidłowa. Wszyscy biblijni kłótnicy nie będą już mogli czytac takich stron jak moja a to za sprawą UE:

 

„Unia Europejska domaga się by Twitter, YouTube i Facebook zaczęły w ciągu 24 godzin cenzurowanie „nielegalnej mowy nienawiści”, tj. treści, które zawierają tak zwane „fałszywe wiadomości”. Termin ten jest tak szeroki, że obejmuje również w pełni uzasadnione wiadomości.

Narzekając, że obecnie cenzura trwa zbyt długo, komisarze UE grożą uchwaleniem nowych ustaw jeśli „nie-legislacyjne podejście” zakończy się niepowodzeniem.

„Ostatnie tygodnie i miesiące pokazały, że firmy mediów społecznościowych muszą odegrać ważną rolę i podjąć swoją część odpowiedzialności, jeśli chodzi o takie zjawiska jak radykalizacja w internecie, nielegalna mowa nienawiści lub fałszywe wiadomości,” powiedziała gazecie Financial Times, komisarz sprawiedliwość UE, Věra Jourová.

 

źródło: http://www.prisonplanet.pl/polityka/ue_zada_by_w_ciagu_24,p1341146995

 

 

Usunięto także świetną serie prof Veitha pt Totalny atak. Zapewne zrobiła to ta część adwentystów, która chce wejść do ekumenii, a prof Veith jest temu przeciwny. Ciekaw jestem co powiedzą w tej sytuacji ludzie oczerniający wcześniej Veitha jako agenta szatana…

Veit jest po dobrej stronie.

Teraz widać kto po jakiej stronie stoi.

Syjo-watykan atakuje z pełną siła. Również i mój blog.

Czasy wolności się skończyły. Pomyliłem się w swych założeniach dotyczących tego bloga pisząc, że góra rok będzie. Góra pół roku.

Wolność się kończy, a zaczyna Nowy „Porządek” Świata znany jako NWO, a może będzie to równoznaczne z Wielkim Uciskiem biblijnym.

Proponuję ściągnąć na dyski wartościowe materiały z YT, choć i domy kiedyś będą przeszukiwać, tak więc w tej sytuacji czymś najważniejszym jest Biblia, a tą każdy ma w domu. Z Bogiem będzie łatwiej.

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 8 grudnia 2016 - 16:11

47 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Co mamy robic? Ja np. powklejalem pod wszystkim popularniejszymi, rzeczowymi antykatolickimi filmikami na yt odnosniki do naszej wirtualnej wspolnoty.

 2. po 13 grudnia już mogą nastać zmiany…

 3. UE ma monopol na „PRAWDĘ” wychodzi… :/

 4. Ciekawe kto teraz będzie miał monopol na prawdę?
  A kłótnicy wyjdą na ulicę; wielkie mi co… 🙂

 5. Wiesz co Piotrku. Znasz darknet? Moze by tam stworzyl jakas strone internetowa? Slyszalem ze jak np tu beda blokowac, tam nie maja jak. Nie wiem czy to prawda 🙂

  1. Nie wiem czy to dobry pomysł wchodzić w najciemniejsze zakamarki internetu..

   1. Dlaczego nie ? Nigdzie nie trzeba szperac. Wygenerowany link na strone skopiowac na przyklad do notatnika i jest. Na tor browser dziala. Nie jestem tylko pewien w jaki sposob tam sie tworzy. A kiedy na serio zablokują nam detektywa? Lepiej dmuchac na zimne

    1. Póki co, to tutaj chodzi o blokowanie „fałszywych wiadomości” na portalach społecznościowych a nie całego internetu 🙂

    2. A ty myślisz, że ciemny net zyskał tą nazwę z przypadku? Wiesz co tam jest publikowane jaki gnój? Myślisz, że nie jest to kontrolowane w jakikolwiek sposób? Mydlą ci oczy totalną wolnością przeglądarkami typu TOR itp. Wszystko jest na cenzurowanym tylko że w darknecie sam szatan włada więc ludziom wydaje się iż nieskończona wolność tam panuje skoro można znaleźć tam wszystko począwszy od morderstw na żywo, tortur czy najobrzydliwszej pedofilii! Lepiej już dać się zamknąć niż wstępować do jaskini złego. Poza tym mowa była o mediach społecznościowych póki co oczywiście 🙂

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Szymek masz jak najbardziej rację. Darknet i sieć Tor to nie tylko treści przestępcze. Powstał głównie z powodów cenzury i blokowania wolności wypowiedzi. Są reżimy w których tylko i wyłącznie dzięki sieci Tor ludzie mogą mieć informacje ze świata i wymieniać się informacjami.
   Tora nie da się zablokować ani inwigilować, bo oparty jest o sieć serwerów z których każdy zna tylko swojego najbliższego sąsiada, nic więcej, a strona wędruje przez ok 6 serwerów. Więc tak naprawdę nie wiadomo gdzie znajduje się źródło, nawet jeśli już wyświetlisz stronę u siebie.
   Link do dp nie wyglądał by wtedy „detektywprawdy.pl” a np „u4lskfnsakr495832ksjarfsncls21nspodf.onion” 🙂 Nie do namierzenia, nie dostępny z poziomu google i do otwarcia jedynie przez bezpieczną przeglądarkę Tor Browser. Dostęp do dp byłby tylko dla znających pełen link, co też jest dobrą formą obrony przed inwigilacją i blokowaniem przez służby NWO, które tworzą się na naszych oczach.
   Gorzej z dostępnością treści dla przypadkowych, nowych czytelników 🙁

   1. A no właśnie Piotrze… Nie każdy by znał adres. Najważniejsze, to znać i głosić Słowo Boże. Telefon czy komputer może paść, ale Prawdy to nam nikt siłą nie zabierze. 🙂 Bóg jest z nami i nam pomoże. 😉

    1. Dlatego kazdy juz na wszelki wypadek musi miec link ze stronka w razie „w” 😀

 6. Wiekszosc ludzi kojarzy blogoslawienstwo Boga dla danej osoby z dobrobytem materialnym ( czasem tak bywa ). Podczas gdy wyznawcy Jezusa Chrystusa wiedza, iz jest to moc dana od Pana zastepow do walki z grzechem swoim i obcym oraz spokoj duchowy.

 7. krk i przybudowki to niesamowicie destrukcyjna sekta wywierajaca bardzo ujemny wplyw na Polakow. Jej dni jednakze sa juz policzone. Bedzie surowo osadzona za jej rozliczne grzechy i zbrodnie. Oby nastapilo to predko.

 8. Do zwiedzionych przez rzym rodakow oraz zagranicznych bliznich. Czy chcecie, abyscie Wy i wasze rodziny byli potepieni razem z nierzadnica babilonska? Jesli nie, to wyjdzcie z jej szeregow i dolaczcie do nas, wyznawcow Jezusa Chrystusa. Stracicie ziemskie, marne rozkosze, w zamian zyskujac cos trwalego i nie przemijajacego: ZYCIE WIECZNE i ZBAWIENIE. Naprawde warto. Wybor zostawiam Wam. Z Bogiem.

 9. Ludzie maja przeswiadczenie ( falszywe ), iz koniec tego swiata kiedys tam nastapi, ale na pewno nie za kadencji ich pokolenia oraz smieja sie z/lekcewaza/atakuja tych, ktorzy nawoluja do upamietania. Oby sie nie zdziwili i gorzko nie zaplakali w ten czas, gdy nasz Pan, Krol krolow, Jezus Chrystus powroci.

 10. Karol Szulawiak

  Trzeba będzie zainwestować w jak najmniejsze wydanie, bo taką np. BG w systemie Stronga, to ciężko będzie schować przy jakimś przeszukaniu.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Jako aplikację w telefonie, albo w czytniku e-booków w schowku pod podłogą 😉

 11. Cenzor z filmu fabularnego pt Ucieczka z kina Wolnosc ( Polska 1990 ) stwierdzil, iz w/w czynnosc jest sztuka. Tylko, iz nie dodal, iz arcy diaboliczna…

  1. Wciskają bzdury, czytałam o tym dzisiaj ;/ Część zaślepionych ludzi uwierzy w te brednie.

   1. Dzięki za ostrzeżenie, teraz już będę wiedziała coby nie zaglądać w ten link 😀

  2. Nikt nie wie kiedy bedzie koniec tylko Ojciec. Ty tego nie wiesz i wstawiasz cos rodem z pudelka? Dziwne

   1. To jest oczywista oczywistość, że tylko Ojciec zna czas końca. Zabawne i smutne zarazem jest to, że są ludzie, którzy myślą, że moga wrzucić Słowo Boże do komputera i otrzymać na wszystko odpowiedź.

    1. Może być też inne wytłumaczenie. Może to przygotowanie na przyjście „mesjasza”. Kto to wie…

 12. Pogon za uciechami cielesnymi i dobrami materialnymi zacmila juz umysly wielu ludzi… My przeto mamy sie miec caly na nacznosci by strumien zycia wartki nie pochlonal i nas.

 13. Chyba tylko w Polsce taka cenzura bo w oryginał w USA jest od zawsze udostępniony za darmo na yt przez autorów cyklu.

  https://www.youtube.com/watch?v=LTSKfXzdiuE&list=PL95B1BB23B7A3C795

  1. To jest aż dziwne, że to pousuwali… :/

  1. Znam to, ładne wykonanie! 🙂
   Tak jak za samym Edem Sheeranem aż tak nie przepadam, to doceniam to że w zalewie „niewiadomoczego” tak się pozytywnie wyróżnia- bez jakichś zbędnych kombinacji na scenie itp. 🙂

 14. Katolicyzm ( podzszywajacy sie pod chrzescijanstwo, a raczej schrystianizowane poganstwo ) premiuje i promuje biernisc, nierobstwo, pasozytnictwo i niezaradnosc zyciowa. Chrystianizm jest natomiast odwrotnoscia tego stanu rzeczy.

  1. Czyli w konsekwencji optuje za ulomnym cialem, a nie wznioslym duchem, czym przyczynia sie do biedy miast do bogactwa.

 15. Nasi ludzie mysla, iz kopiac i gryzac sie nawzajem do czegos dojda,,, Takie sa skutki kwasu faryzeuszow made by krk…

 16. a niech robią 🙂 będziemy silniejsi w deep webie a tam nic zrobić nie mogą

 17. Cześć bracia i siostry!!

  Mam pytanie…
  Która modlitwa „Ojcze Nasz…” jest prawidłowa?

  1) Ojcze nasz, któryś jest w niebie.
  Święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje.
  Bądź wola Twoja, Jak w niebie tak i na ziemi.
  Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj.
  I odpuść nam nasze winy jak i my odpuszczamy naszym winowajcom.
  I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest królestwo i moc i chwała na wieki wieków. Amen.

  2)Ojcze Nasz, który jesteś w niebie.
  Niech się święci imię Twoje, niech przyjdzie królestwo Twoje, niech Twoja wola spełnia się na Ziemi, tak jak i w niebie. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili. I nie dopuść abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.
  Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia i wam przebaczy ojciec wasz niebieski.
  Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień.

  Pierwsza jest z NT – 1974 Warszawa
  Druga jest z NT – Olsztyn 1998

  Od małego byłem uczony pierwszej modlitwy – czy to przez moich dziadków katolików, czy rodziców, czy to w szkole… No i przede wszystkim Krk stosuje tę formę modlitwy. Wydaje mi się nieco pozmieniana, dlatego przeszedłem na drugą modlitwę wraz z moją przemianą duchową.

  A o drugiej słyszałem, że jest prawdziwą, niepozmienianą modlitwą.

  jakie jest Wasze zdanie??
  Dziękuję w imię Jezusa Chrystusa

  1. mym odmawiamy 2 wersje modlitwy Pańskiej

  2. Ta wersja, gdzie jest „I nie dopuść abyśmy ulegli pokusie” jest dobra 🙂
   ponieważ Biblia mówi, że Bóg nikogo nie kusi (a w pierwszej wersji modlitwy jest napisane: i nie wódź nas na pokuszenie):

   Jakuba 1,13-14
   „Kto doznaje pokusy, niech nie mówi, że Bóg go kusi. Bóg bowiem ani nie podlega pokusie ku złemu, ani też nikogo nie kusi. 14 To własna pożądliwość wystawia każdego na pokusę i nęci.”

   1. to jest właśnie p;iekne, że Pismo tłumaczy Pismo i chocby nie wiem jak chcieli kłamać to wszystko jest spójne.

    1. Racja. Kto rozmiłowuje się w Bożym Słowie, ten z czasem zaczyna kopać głębiej i głębiej, wtedy niejasności zaczynają się wyjaśniać a wiara wzrasta i umacnia się.

  3. Najważniejsze modlić się szczerze, z wiarą i miłością do Boga, a to, jak przetłumaczyli tłumacze to sprawa drugorzędna. Zależy, którą Tobie wygodniej mówić.

  4. Piotr, czyli kamień, nie skała

   NBG z kolei mówi ” i nie wprowadź nas w doświadczenie, ale nas wybaw od złego. Bowiem Twoje jest Królestwo, moc i chwała na wieki wieków.”
   Ciekawe, że np. tysiąclatka omija całkowicie ostatnie zdanie…

   1. Dzięki detektywowi zaczęłam mówić w modlitwie to zdanie, bo nawet nie miałam o tym pojęcia. Przecież ono jest takie piękne i ma w sobie taki efekt „wow” że aż trudno to opisać. 🙂

   2. Tak, rzeczywiście omija. Ciekawe. Takie piękne zdanie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish