Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nadchodzi czas świąt narodzenia Boga, którego katolicy nie chcą poznać.

wstydliwytemat
Jezus to wstydliwy temat podczas spotkań rodzinnych na święta Bożego Narodzenia.
Możesz rozmawiać o samochodach, o biznesie, smartphonach, serialach, sporcie, ale słowo Jezus działa jak płachta na byka.

Dla większości jest znak równości

między Bogiem a choinką. Choinka to bóg, bóg to choinka. I mają rację, na szczycie choinki jest gwiazda pięcioramienna – pentagram.

Zaktualizowane: 6 grudnia 2016 - 12:32

23 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Przynajmniej większość katolików woli rozmawiać o Bożym narodzeniu zamiast o żywym Bogu

 2. Mnie jak ktoś zapytuje czy zrobiłam zakupy na święta i ogólnie o prezenty. To informuje,ze świąt nie obchodzę i pojawia się mina strasznie zdziwiona .Następnie pytanie co ty w Boga nie wierzysz?
  Rodzina uważa”że zwariowałam i bije mi na dekiel”przy wiązance bluzgów słyszę jaką jestem wielką chrześcijanką i czy do sekty nie wstąpiłam.Mąż uważa,że jestem świadkiem Jehowym.
  Ci ,którzy nie wierzą w Boga chcą się spotkać w pubie na drinka z okazji świąt.Chore to wszystko,każdy ma jakaś wymówkę.A my jesteśmy dla świata wyrzutkami,bo chcemy wielbić naszego Pana tak jak to jest zapisane w Jego Słowie.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Brawo za odwagę 🙂
   Jeśli ktoś się zawstydzi tego że idzie za Jezusem a nie za katolickim kultem słońca, tego i Jezus wstydzić się będzie gdy przyjdzie w chwale.
   A mam przeczucie, że przyjście Jezusa nastąpi już niebawem, bo Bóg też ma ograniczoną cierpliwość kiedy patrzy na ten upadły świat.
   Poza tym w 99% przypadków jest tak jak napisał Piotr w memie. Ludzie obchodzą to święto bo tak wypada, a nie dlatego że zależy im na solenizancie.
   Gdyby im zależało na solenizancie zajrzeli by do książki w której solenizant zostawił nam instrukcje co mamy świętować, i kiedy to robić a czego się wystrzegać 🙂

   1. Najgorsze jest to,że szatan tak sprytnie ludzi wmanewrował,że Biblia dzisiaj przez większość uważana jest za bajkę.No więc jak mają do niej sięgać.Ci co zwą się protestantami znajdują wymówki do tego,aby świecić ten dzień.Wystarczy posłuchać pastora Chojeckiego jak można być naśladowcą Chrystusa,a zarazem świecić święto choinkowe.
    I jak Piotr ładnie napisał dla ludzi święta to choinka,a choinka to bóg.Mogliby zmienić nazwę na choinkowe święta ?.Przynajmniej nie byłoby hipokryzji.

    1. Piotr, czyli kamień, nie skała

     Albo mikołajowe święta jeśli już chcieli byśmy spersonalizować tego bożka który jest w centrum wydarzeń 25 grudnia 🙂
     Smutne to niestety. Ale już 2000 lat temu Jezus widział, że wąska będzie ścieżka prowadząca do zbawienia i że mało osób ją odnajdzie. A mimo tego zdecydował się na to poświęcenie.
     I dziś zamiast codziennie widzieć Go jako potężnego Króla który tyle dla nas zrobił i nadal chce robić, ludzie wolą raz do roku widzieć Go jako małe dziecko w żłóbku w czasie Sol Invictus, albo w grobie w czasie Wielkanocy. Organizują wtedy straże nad grobem i zbiórki na kwiaty do grobu z którego Jezus wyszedł dawno temu! 🙂
     Natomiast na co dzień pod niebiosa wynoszą Maryję, papieża, i dziesiątki świętych czyli zwykłych ludzi którzy nie mogą w niczym nam pomóc.

   2. Pamiętajmy, że solenizantem tych świąt jest mitra.

 3. Zrywamy raz na zawsze z kultura katolicka ( ktora sie podszywa pod polskosc ) i zlem reprezentowanym przez nia.

 4. Dla wielu ludzi niestety liczy sie bardziej forma ( ladne opakowanie-prezenty, choinka, oplatek itp. ) niz tresc ( solidne konkrety biblijne ).

 5. Wigilia ( ktora nawet w rozumieniu watykanu rzymskiego swietem nie jest ) to czas obludnego braterstwa i pokoju, aby juz nazajutrz podczas swiatecznego obzarstwa, a nawet pijatyki odzyly stare urazy i inne animozje.

 6. Kiedy zostawiliśmy córkę u teściowej i pojechaliśmy na zjazd. Babcia pytała się córki czy będzie ubierać choinkę a ona że nie. To ze zdziwieniem spytała dlaczego. A moja córka ze nie chce i już bo to katolickie święta. 🙂 5 latka tez potrafi odpowiedzieć 😉

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   😀 haha. Dzieci potrafią wykazać się większą logiką niż dorośli. A to z prostego powodu, po 1 intuicyjnie odróżniają prawdę od fałszu i przez to bardziej dociera do nich Słowo Boga (jeśli ktoś im o tym mówi oczywiście, a to dzieje się niestety nie często) niż fałsz ludzkich doktryn. Po 2 nie zwracają uwagi na to co pomyślą o nich inni ludzie, są spontaniczne 🙂
   Dlatego Jezus powiedział, że aby odziedziczyć królestwo Boga trzeba się stać jak dziecko właśnie 😉

 7. Mt 24, 32 A od figowego drzewa uczcie się przez podobieństwo! Gdy jego gałązka staje się soczysta i liście wypuszcza, poznajecie, że zbliża się lato. 33 Tak samo i wy, kiedy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach. 34 Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.

  Jak wy rozumiecie ten fragment:
  „34 Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie”

  Państwo Izrael powstało 1947 albo 48 roku.
  Czy Panu Jezusowi chodziło o to że od momentu powstania państwa Izrael nie minie pokolenie aż sie wszystko stanie ? Jak wy to widziecie ?

  1. Dodam jeszcze że w Psalmie 90 jest napisane: „miarą naszych lat jest lat 70 chyba że jesteśmy mocni to 80” zatem można by rzec że kończy się pokolenie.

   Nie daje mi to spokoju 🙂

   1. Znam brata w wierze, który uważa tak, jak Ty. Jednak ja myślę, że chodzi tu o pokolenie, które będzie przy końcu świata. Jezus często używał słowa pokolenie w kontekście niewiernego pokolenia.
    Interpretuję to podobnie jak to, że Jezus powiedział Janowi, że chce aby poczekał aż przyjdzie. Jan ujrzał czasy Jezusa kiedy powraca w chwale i umarł, a apostołowie odczytali to tak, że Jan nie umrze. Wydaje mi się, że tu może być podobnie?

  2. Moja córka ma 2.5 łatka

   Modli się z nami tak: Panie Jezu, Panie Jezu za mamę, za tatę, za babcie, za pieski… ( mamy malutkie) kolejność rozna czyli wiem ze myśli o kogo się modlić. Aż serce się kraja gdy to się słyszy.

   Taka wiarę bym chciał mieć jak moja córka.

   1. Moja córeczka ma dopiero roczek i puki co mówi tylko „tata” 😀

    1. 🙂 Dzieci są słodkie 🙂 Pamiętam jak mówiłam do córki żeby powiedziała mama. I wyszło na to że jej pierwszym słowem było-tata 😉

     1. Ojej, słodkie są te wypowiedzi o waszych dzieciach! Trzymajcie się wszyscy! 🙂
      A mem jest świetny! 🙂

 8. Nasi zwiedzeni blizni sa niewolnikami duchowymi owych magicznych rytualow/ceremonii rzymsko-babilonskich. Trzeba sie przeto modlic o zerwanie demonicznych wiezow, ktore ich mentalnie krepuja oraz delikatnie i z wyczuciem im to tlumaczyc.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish