Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dwa kultowe filmy „Transformers” i „Gwiezdne wojny” zapowiadają apokalipsę.

Oba filmy ukazują się w roku 2017. W obu filmach jest walka dobra ze złem. W obu jest ktoś a la mesjasz ratujący świat. W obu są wielkie zniszczenia. W obu

 

„Transformers – ostatni rycerz”

Tekst z trailera:

dwie rasy toczą ze sobą wojnę
jest sto milionów planet w kosmosie
Chcecie wiedzieć dlaczego oni stale wracają na ziemie?

 

Odbieram to tak:

dwie rasy: świat wmówi, że wysłannicy od Boga są tymi złymi.

Stale wracają na ziemię. Po tych słowach pokazują jak coś a la planeta X wchłania Ziemię. Nie wiem, może będzie Nowe Jeruzalem, zstępujące na Ziemię. Jeśli świat mówi o walce dobra ze złem, to albo dwie strony są złe, albo zło nazywane dobrem i na odwrót.

Tak czy owak jak pisuje od 3 lat w roku 2017 szykuje się wielkie zwiedzenie i to z udziałem wielu kościołów wchodzących w ekumenię.

Rok 2017 będzie rokiem PRAWDY. Wiele kościołów i blogów się odkryje popierając totalne zwiedzenie.

Przechodzimy do filmu Gwiezdne wojny, którego premiera w odróżnieniu do Transformersa ma być w grudniu 2017.

Podobnie jest samotny zbawca ludzkości o nadprzyrodzonych mocach, po tatusiu Waderze. Również ostatni rycerz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ca_py16t2go

 

Na razie nic nie wiadomo jaki będzie scenariusz, ale po zakończeniu poprzedniej części, można wnioskować, iż wielką rolę odegra właśnie JEDYNY  „zbawiciel” świata, „dobrego” pochodzenia.

 

Wdług mojej oceny oboma filmami programują ludzkość, kodując, a raczej lokując swój produkt jakim jest antychryst.

To wszystko już przyspiesza, a my musimy być czujni, bo wielu będzie zwiedzonych. Głównie kościoły quasi charyzmatyczne, ale i członkowie grup poszukujących spisków. Wszyscy liczą, że ktoś zrobi porządek z tym światem. Wszyscy mieszacze biblijni i fani Davida Icke poprowadzą innych w przepaść.

 

 

Zaktualizowane: 6 grudnia 2016 - 20:29

15 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Podobnie ma się sprawa z tym filmem:
  „Doktor Strange”

  https://m.youtube.com/watch?v=HSzx-zryEgM

  Główny bohater tego filmu też jest „zbawicielem”

 2. Na koncu trailera transformers ostatni rycerz jak wchodzi nazwa, jest oko potem piramida. Nie byliby soba;)

 3. Okolo tematu. Duzu ludzi uwielbia roznoraki kicz, a nawet szmire miedzy innymi durne amerykanskie filmy, disco polo itp. Nawet pysznie mowia, iz sa dumni z faktu, iz je holubia. Rece opadaja…

 4. To, że jesteśmy już na kolejnym etapie budowy nowego porządku to chyba nikogo już zbyto nie fascynuje. Wystarczy przejrzeć ogólnodostępne informacje, np. porównać wiadomości przekazane przez ludzi którzy nigdy się ze sobą nie spotkali a jednak mówili o tym samym.

  Uchodźcy zalewający Europę, przecież każdy zna obrazy z telewizji jak rzesza ludzi przeprawia się przez Morze Śródziemne w kierunku Europy na małych pontonach, barkach, jak idą w ogromnych grupach przez pola i szturmują granice europejskich państw.

  1. Norweski ewangelista Emanuel Minos w 1964 roku spisał widzenia tzw. staruszki z Valdres, prostej chrześcijanki z norweskiej wsi. W swoich widzeniach widziała:

  „Ludzie z ubogich krajów w będą przybywać masowo do Europy.Oni również przyjdą do Skandynawii i Norwegii. Ich będzie tak dużo, że ludzie będą myśleć o nich negatywnie i nieprzychylnie traktować. Będą ich tak traktować, jak Żydów przed wojną. Potem zostanie osiągnięta miara naszych grzechów”

  2. Ojciec Klimuszko, co prawda katolik, ale uważany za niebywale skromnego człowieka, dla którego dar jaki miał był bardziej ciężarem niż wyróżnieniem (jak wiemy w Babilonie jest dużo sług Boga, dlatego nie skreślałbym z tego powodu wizji o. Klimuszki). W 1981 roku przewidział:

  „Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy” – (przyp. ostatnio aktywność sejsmiczna w rejonie Włoch nie jest najlepsza).

  3. Słynny plan trzech wojen światowych masona Pika z 1871 roku, również zawiera w sobie ten element:

  „Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.”

  Trzy różne postacie, z różnych krajów, w rożnym czasie.. a rzeczywistość ta sama. zastanawiające.

  Pozdrawiam 🙂

  1. „To, że jesteśmy już na kolejnym etapie budowy nowego porządku to chyba nikogo już zbyto nie fascynuje”

   Tutaj są ludzie na różnym etapie poznania…

   1. chyba zbyt bardzo odniosłem to do siebie, ja już od dawna zwracam uwagę na symbolikę w filmach które oglądam, muzyce jakiej słucham, a nawet na okładkach książek, które przeglądam gdy chcę jakąś kupić itp. To wszystko jest już tak przesiąknięte wiadomym przekazem, że czasami zastanawiam się czy można jeszcze bardziej. Zresztą jak zmienił się świat od roku 1950, np. jeszcze w latach 60 Elvis Presley był uważany za kontrowersyjnego piosenkarza, gdyż jego ruchy sceniczne były odbierane jako wyuzdane, dziś mamy Dodę, Gagę, Nicki Minaj itp. przy których ruchy Elvisa to po prostu nic kontrowersyjnego.

 5. Kolejny film w 2017r o zagładzie , demonach itd.

  https://youtu.be/PoehzbGRFSk

 6. Brrrr…nigy nie ciągnęło mnie do tego typu filmów…i w sumie nic nie straciłam 😀

 7. Takich filmów z oczywistym przesłaniem planowanych jest na 2017 więcej. Sam oglądałem ostatnio jakieś zapowiedzi niestety nie pamiętam tytułów widocznie były to tak ambitne dzieła, że szkoda było sobie nimi zaśmiecać głowy 😉 Co do tych transformersów to początek jest dość wymowny widać jakiś krzyż z którego cieknie krew nie był to na pewno krzyż Chrystusa. Do Hopkinsa jako aktora miałem szacunek ale jeśli występuje w takim gniocie to wiadomo że już mu wszystko jedno i się zaprzedał pewnie zrobił to wcześniej ale nie temat to do dyskusji. Nie wiem natomiast jak długo można jeszcze odgrzewać tak stare kotlety jak te filmy? Skoro ludzie chcą to oglądać to świadczy tylko o ich otępieniu umysłowym wręcz zniewoleniu ot potraktują to jako dobrą rozrywkę 🙂 Warto by się przyjrzeć datom premier to zapewne też coś wnosi w budowe nowego społeczeństwa otępienie i ważny przekaz będzie dawkowany stopniowo żeby się nie zachłysnąć 😛 Jeszcze to pytanie z tych transformersów rozłożyło mnie na łopatki czemu oni tu ciągle wracają skoro w kosmosie jest 100miliardów planet? 😛 Ano może dlatego, że Ziemia jest jedyną zamieszkałą przez inteligentne (choć tu można polemizować 😛 ) istoty planetą a wokół nas nic ni ma na tych miliardach planet. Swoją drogą ciekawe jak wyliczyli tą ilość planet? Zapewne w ten sam cudowny sposób w jaki wysłali człowieka na księżyc dysponując komputerami o mocy obliczeniowej dzisiejszego kalkulatora heheh dżołk.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Dr. Kent Hovind świetnie demaskuje te ich „naukowe” metody obliczania odległości gwiazd i ilości planet 🙂 Tak samo jak szacowanie wieku kości dinozaurów, co jest jakimś absurdem a nie nauką.
   Ale cóż, w książkach te informacje drukują bez zastanowienia.

 8. To jest 5 część z serii „Transformers”, tak samo jak i w 5 części Epoki Lodowcowej jest podobne przesłanie o zbliżającym się końcu niosącym transformacje w postaci mesjasza chroniącego przed końcem świata. W Epoce Lodowcowej 5 pokazana jest nowa Utopia gdzie królem jest kozioł, który mam mieć radę jak zapobiec zagładzie.

  https://www.youtube.com/watch?v=tAv_ah6jLbY

  Liczba 5 – rzymskie V to trójkąt skierowany w dół zapowiedź przybycia istot z innego duchowego wymiaru. Literowy symbol połączenia dwóch przeciwnie skierowanych trójkątów to „X” z którego tworzy się też heksagram(gwiazda Dawida) Mesjasz będzie się podawał za potomka króla Dawida.
  Po grecku χριστος (Christos) czyli Mesjasz łączy w sobie boskość i człowieczeństwo (pochodzenie niebiańskie i ziemskie)
  Greckie χ(X) jest 22 literą alfabetu greckiego o wartości 600.
  600/22 = 27.27272727272727
  Okres orbitalny Księżyca to 27.32 dnia, dlatego kalendarz Izraelski opierał się na Księżycu. Nowy Testament ma 27 ksiąg.

  W 1:16 minucie trailera „Transformers: Ostatni Rycerz” pojawia się Księżyc obok planety obcych(upadłych aniołów) którzy przyniosą ze sobą swojego mesjasza dla ziemi. Tak samo w „Epoce Lodowcowej V Mocne Uderzenie” statek obcych kierowany przez wiewiórkę uderza prosto w Księżyc czyli symbol mesjasza.

  1. Stąd też znany na całym świecie skrót X-mas czyli narodziny światowego mesjasza – Boże Narodzenie.

   https://en.wikipedia.org/wiki/Xmas

   Planeta X czyli planeta z której pochodzi światowy mesjasz. Połączenie X w jedno daje heksagram.

   Film „Odyseja Kosmiczna: 2001” wypuszczono tuż przed lądowaniem misji Apollo 11 na Księżycu i spacer pierwszego człowieka na Księżycu „Neil(Nail) Arm Strong” – co fonetycznie znaczy „Przybij gwoździem rękę mocno” czyli w miejsce prawdziwego Mesjasza ustanowią swojego. Dokładnie takie założenie mieli ludzie budujący wieże Babel !!!

   1. Jakby tego było mało liczbą Księżyca jest 9, pierwsza misja nazwana była Apollo 11 czyli mamy 9/11 zapowiedziane już w 1969 roku.

    Liczbą Słońca jest 6 a Księżyca 9.
    69 lub 96 oznacza więc połączenie się Słońca i Księżyca czyli narodziny Mesjasza.

    https://lh3.googleusercontent.com/-uuNCDTK-luc/VFbdwI_hL6I/AAAAAAAAhhc/avIQ4PfOkpQ/w640-h400-p-k/153%2Bsynodic%2Bmonth%2Binfo%2Bcard.jpg

    Liczbą vesica pisces (rybi pęcherz) , które co jakiś czas mamy na niebie kiedy Słońce zbliża się do Księżyca jest 153, to nie przypadek że ta liczba pojawia się w Piśmie Świętym w kontekście objawienia się Mesjasza.

    „Poszedł Szymon Piotr i wyciągnął sieć na ląd, pełną wielkich ryb, których było sto pięćdziesiąt trzy; a chociaż ich tyle było, nie podarła się sieć. Rzekł im Jezus: Pójdźcie i spożywajcie. A żaden z uczniów nie śmiał go pytać: Kto Ty jesteś? Bo wiedzieli, że to Pan.” Jana 21:11

    Księżyc symbolizuje Chrystusa, a Słońce chwałę Bożą, którą Jezus odbija łącząc w sobie boskość i człowieczeństwo, całe stworzenie głosi Ewangelie. Szatan wykorzystuje tą symbolikę do ustanowienia swojego mesjasza w miejsce Chrystusa czyli antychrysta.

    http://www.sca.org.au/scribe/images/fig3a.jpg

    Połączenie dwóch okręgów przecina się w dwóch miejscach tworząc kształt przypominający rybę (Jonasz był w środku wielkiej ryby jako zapowiedź Chrystusa – bramy do Boga)

    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/8d/7c/c8/8d7cc8569b34a3b63acd4c27be29506a.jpg

    Wzrokowo mamy XOX co równe jest 101 lub patrząc jako cyfry 119.

  2. „W 1:16 minucie trailera „Transformers: Ostatni Rycerz” pojawia się Księżyc obok planety obcych(upadłych aniołów) którzy przyniosą ze sobą swojego mesjasza dla ziemi”

   Jeśli tak, to jest możliwe porwanie zgromadzenia Jezusa w ciągu roku. Oczywiście to taka moja dywagacja, ale jedno jest pewne: programują ludzi bajkami, filmami.
   Tylko ktoś ignorujący Biblię może nie zauważyć jak w wielu filmach są te same motywy.
   Wg mnie nadejście antychrysta poprzedzi niespotykane objawienie maryjne (czytaj demoniczne).

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish