Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Agnieszka Frykowska, obecnie Maja Brzezińska mówi odważnie o Jezusie i uwolnieniu od demonów.

Wybrane przeze mnie cytaty:

„Świat duchowy jest bardziej realny niz ten, w którym przebywamy”

„Jeśli nie posprzątamy po narodzeniu na nowo to dochodzi do samobójstw”.

„warto walczyć o o swoje dobre imię”.

„Cejrowski zrobił mi dużą krzywdę, ale mu wybaczam”

„Nie postąpił po chrześcijańsku”

” Z moim mężem jesteśmy jednością, jednym ciałem”

„nad moją rodziną było przekleństwo pokoleniowe”

 

Wstąpiła ona do  Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego. Bardzo się ozywia kiedy jest mowa o wierze.

Chwała Jezusowi za uwolnienie Agnieszki.

 

Polecam wywiad.

http://vod.pl/programy-onetu/gwiazdy-cejrowskiego-maja-brzezinska-online/ptghjhj#info

Gwiazdy Cejrowskiego: Maja Brzezińska

 

Gwiazdy Cejrowskiego: Maja Brzezińska

 

Ona nie chwali swojego kościoła. Ona po prostu głosi Chrystusa.

Głośmy Jezusa, a nie wdawajmy się w spory biblijne.

34 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Na nawrocenie nogdy nie jest za pozno. Oby wytrwala w swej decyzji. Owo swiadectwo jest dowodem jak nasz Pan jest wielki.

 2. Krzysztof żołnierz

  Brawo Maju,niech cię Bóg Ojciec i Pan Jezus Chrystus prowadzi,i nie martw się tym że na drodze swej będziesz spotykać ludzi którzy cię nie rozumieją,módl się za nich Maju,napisałem tak bo wiem że to przeczytasz pozdrawiam ☺

 3. Naprawdę, miło słyszeć, że ktoś się nawrócił i cieszę się, że Pani Frykowska postanowiła podążać za Chrystusem. On jest bardzo szczęśliwy, gdy ktoś obiera dobrą drogę. Pewnie będą ludzie, którzy i tak będą wypominać, obmawiać, być może wyśmiewać z powodu wiary, ale to nie ważne. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. 🙂 Chwała Mu na wieki!

  1. W ogóle oglądając rzuciła mi się w oczy czerwona nitka na nadgarstku u pana Cejrowskiego… kabała?

  2. Maja nazywa się teraz Brzezińska po mężu.

 4. Nigdy jakoś za nią nie przepadałam, ale miło widzieć, że się nawróciła 🙂 Oby była szczęśliwa i aby wytrwała w swej decyzji 🙂

 5. Mam taka cicha nadzieje, iz nasza wirtualna wspolnote dosc licznie odwiedzaja ludzi mlodzi, w dobrym celu ( dla uzyskania odpowiedzi na dreczacy ich niepokoj duchowy okresu dorastania ), a nie po to by szkodzic-trollowac, czy smieszkowac 😉 .

  1. Detmoldzie jest przynajmniej jeden taki młody, czyli ja 🙂 Mam tylko 17 lat, a szukam Jezusa, czytam słowo Boże i modlę się do jedynego prawdziwego Pana i Zbawiciela. Heh rzadko komentuję, ale detektywa czytam codziennie. Mam nadzieję że choć trochę ucieszy cię że jest przynajmniej (nie wiem ilu więc wymienię tylko siebie 🙂 ) jeden młody chrześcijanin starający się żyć jak przykazał Bóg 🙂

 6. Maju dziękuje Ci za to że potrafisz tak prosto, zrozumiale i szczerze opowiedzieć o tym jak wygląda nawrócenie.
  Jaki wielki dar otrzymaliśmy od Pana Boga, nie mogę się nadziwić i nacieszyć tym wielkim darem który pomógł nam odzyskać nie tylko rozum, ale i łaskę.

 7. Gdzie jest Jacek Konopny? Mam do niego pytanie. Jak idzie jemu i reszcie ewangelizatorow gloszenie uliczne? Kto reaguje przyjaznie, a kto wrogo?

 8. Dlaczego Agnieszka zmienila imię na Maja?

  1. może miała dosyć starego życia

  2. Z tego co wiem to na drugie imię miała właśnie Maja i chyba po prostu wolała mieć je jako pierwsze.

    1. to tak a propos Krzysztofów, ta parodia jest świetna, choć za tym prezenterem nie przepadam… 😀 :
     https://www.youtube.com/watch?v=jyjuUHNwWD4

 9. Walczymy o odrodzenie duchowe Polakow, o to aby w koncu zrzucili z siebie ten katolicki garb duchowy, ktory ich przygniata do ziemi i byli dumnymi synami i corkami Krolestwa Pana Jezusa Chrystusa.

 10. Dobry i krótki wykład o małżeństwie i związkach
  https://www.youtube.com/watch?v=Pn162kRltCk

 11. Czy można uzdrawiać za pomocą przedmiotów?

  (11): A nie lada cuda czynił Bóg przez ręce Pawłowe; (12): Tak iż na chore przynoszono chustki albo przepaski od ciała jego, i odchodziły od nich choroby, i duchowie źli wychodzili z nich. [Biblia Gdańska, Dz 19]

  Wychodzi na to, że można. Ale to nie przedmioty mają moc.

  Czy każdy może wyganiać demony w imię Jezusa?

  (13): Tedy niektórzy z biegunów żydowskich, którzy się bawili zaklinaniem, ważyli się wzywać imienia Pana Jezusowego nad tymi, którzy mieli duchy złe, mówiąc: Poprzysięgamy was przez Jezusa, którego Paweł opowiada. (14): A było ich siedm synów jednego Żyda, imieniem Scewas, najwyższego kapłana, którzy to czynili. (15): Tedy odpowiedziawszy duch zły, rzekł: Znam Jezusa i wiem co Paweł; ale wy coście zacz? (16): A rzuciwszy się na nie człowiek on, w którym był duch zły, a opanowawszy je, zmocnił się przeciwko nim, tak iż nadzy i zranieni wybiegli z onego domu. (17): I było to wiadomo wszystkim, i Żydom i Grekom, którzy mieszkali w Efezie; i przypadł strach na nie wszystkie, i było uwielbione imię Pana Jezusowe. [Biblia Gdańska, Dz 19]

  Wychodzi na to, że nie każdy może sobie ot tak wezwać Jezusa na pomoc 😉

  1. Ten miecz duchowy zwany imieniem Jezusa Chrystusa, moga trzymac i uzywac tylko Jego prawdziwe slugi.

   1. Dokładnie tak!
    Demony znają prawdziwych wyznawców Jezusa,
    a uwolnienie mocą Chrystusową uwarunkowane jest wiarą…

  2. Zbliza sie rocznica 13 grudnia. Wojciech Jaruzelski od ponad dwoch lat juz nie zyje. Do czego zmierzam? Ano do tego, bysmy my wyznawcy Jezusa Chrystusa nie mieszali sie w te rozgrywki politykierow, nie optowali ani za, ani przeciw, za ta czy tamta opcja.

 12. Wielu ludziom widzac zaangazowanych katoli, ktorzy milosc blizniego, zamienili na plucie jadem i bluzganie odechciewa sie podejmowania jakichkolwiek prob szukania kontaktu z Bogiem. My mamy byc przeciwienstwem owych zaczadzonych rzymian polskich. Naszym przeslaniem powinno byc: Przyciagac do Chrystusa, by jednoczyc w Chrystusie.

 13. Mamy odwaznie i nie strudzenie glosic slowa Jezusa Chrystusa, ale tam tylko gdzie ludzie beda chcieli nas sluchac, a nie tak ja sj wszedzie i na chama.

 14. Uczęszczamy do tej samej społeczności chrześcijańskiej. Gdy przychodzi z mężem i dzieciaczkiem bije od niej radość, miłość i ciepło. Uśmiecha się, zagaduje do ludzi. Inny człowiek od tego, znanego nam sprzed lat z TV 🙂 Prawdziwie Boże dzieło. Chwała Jezusowi!

  1. Marto podziękuj Mai za świadectwo,które pokazuje,że nasz Pan Jezus Chrystus żyje.I z nikogo nie rezygnuje tylko cierpliwie czeka.
   Chwała Bogu!

 15. oglądam wywiad i jestem pod wrażeniem odważnego głoszenia! Wierzę, że Bóg otworzy oczy kilku osobom posługując się Agnieszką i tym wywiadem. Aga, jeśli to czytasz – brawo!

 16. Jestem pod wrażeniem odważnego głoszenia, nie tylko w tym wywiadzie, a także na fb, gdzie zdarza się jej odpierać ataki. Wierzę, że Bóg otworzy oczy kilku osobom posługując się Agnieszką i tym wywiadem. Aga, jeśli to czytasz – brawo!

  1. Dokładnie, tez tak myślę Marta.

 17. A ludzie uwielbiajacy disco polo skad sie wzieli? Ano z wlasnie tego…

 18. Tu nie chodzi o tworzenie nadczlowieka ( jego sie stworzyc nie da ), a dbanie o to by ludzi pokroju Ferdynanda Kiepskiego bylo jak najmniej.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish