Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Pseudo-KATOLICY i pseudo-WIERZĄCY u władzy „

Bardzo ciekawy filmik z kanału YT podziemnaTV.

Mam nadzieję że będzie trwały trend prowadzącego, który opiera w tym odcinku ekonomię na Piśmie.

Z tym zastrzeżeniem, że Polską nie rządzą pseudokatolicy, ale typowi katolicy. Nie ma ani jednego kraju na świecie, gdzie większość stanowią katolicy a obywatelom wiedzie się dobrze.

Jednak przesłanie jest rewelacyjne i katolicy powinni się obudzić z letargu. Wszak to katolicy rządzą Polską.

Myślę, że powinniśmy się modlić o nawrócenie tego człowieka, ponieważ wykazał się dużą odwaga mówiąc o Jezusie w kontekście polityki, choć jest katolikiem.

Oby nie był elementem rządów Trumpa.

 

Zaktualizowane: 28 listopada 2016 - 17:29

43 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dla wielu prawda, iz katolicyzm odpowiada za dziejowa degradacje narodu polskiego jest nie do przelkniecia, bo zbyt gorzka, gdyz wymaga ona zredefiniowania wlasnej nie tyle polskosci, co czlowieczenstwa.

  1. Pojscie za Chrystusem definitywnie nas odcina duchowo od tego upadlego padolu.

 2. Na facebooku podziemnatv pod tym filmem istne piekło.

  1. Przyznaj się, że jesteś gejem – i wszyscy biją ci brawo. Powiedz, że Jezus jest twoim Panem – i masz efekty jak wyżej…

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    To tylko dowodzi faktu, że zwierzchności duchowe, pomimo że nie widoczne mają ogromny wpływ na ludzi.
    Najgorsze jest to, że ludzie nie zdają sobie z tego sprawy.
    Ale jeśli nie wierzysz w pole magnetyczne, to nie znaczy, że nie zacznie boleć cię głowa jeśli będziesz przebywać długo w jego zasięgu.

 3. Pytanie. Co mozemy zrobic? Odpowiedz. Uswiadamiac moca Jezusa Chrystusa zwiedzionym ludziom prawde o Polsce i o swiecie. Z Boza pomoca dokonamy odrodzenia duchowego tego narodu.

 4. Przecietny rzymski Polak ma gdzies czy rzadzi partia X czy Y, byle by zbytnio nie wtracala sie mu do jego malego swiatka oraz dawala skubnac co nieco.

 5. Nie bede smecil. My wyznawcy Jezusa Chrystusa musimy stworzyc nowa wizje polskosci, atrakcyjna dla meznych, pozytecznych jednostek i jednoczesnie zgodna ze Slowem Bozym.

 6. Ja już od dawna widzialem, że ten człowiek ma dobre serce 🙂 ”Nie każdy, który mi mówi Panie, Panie wejdzie do Królestwa niebios” ONI ZWODZĄ!
  5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.
  7 ”Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. 8 Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie”. Bóg to wszystko widział i dlatego dziś i do końca świata jego Słowo jest świeżutkie jak pomarańcze 🙂

  1. Ma ciekawe filmiki, choć rzadko zdarza mi się je oglądać…ale życzę mu dużo sukcesów 🙂

   1. Asiulka pingwinek została moją fanką? Bo mi sie wyświetliło, a to na pewno Ty heheheh 🙂

 7. W tym kraju jak nie kombinujesz dodatkowo na lewo to nie zyjesz na godnej stopie. Ktos powie, iz jest u nas dostatek, bo np. samochodow jest w brod ( uzywanych gruchotow, glownie z Niemiec ) albo iz sklepy sa pelne (z reguly koszmarnie drogiego badziewia ). Niestety taka osoba sie myli, gdyz przecietny Polak na pokazanie swojego statusu sie zapozycza, a to jest droga tylko i wylacznie do upadku. Innymi slowy, nasz czlowiek chce zac, ale nie posial… Droga do uzdrowienia naszej wspolnoty narodowej wiedzie tylko i wylacznie poprzez calkowite odrzucenie mentalnosci niewolnika watykanskiego.

  1. Bogatym materialnie czlowiekiem nie jest ten kto duzo posiada/konsumuje zbednych pierdol na kredyt, ale ma duze rezerwy istotnych surowcow za ktore mozna nabyc owe drobiazgi.

   1. Bogaty materialnie-dodam jeszcze-to też nie zawsze człowiek bogaty duchowo… 🙂

    1. Joanno, czlowiek zasobny, nie zawsze jest tepy, chciwy, chamski, gburowaty. Niestety, ale w naszym kraju takich ludzi to „spoleczenstwo” foruje.

     1. Ależ mi właśnie o to chodziło, że bogactwo materialne nie zawsze łączy się z duchowym, co jest bardzo smutne 🙁

  2. Polak patrzac na np. Holendra pomykajacego rowerem mysli sobie: Ale biedak. Tylko, iz dla tej „biednej” ( oszczednej ) nacji jako parobek pracuje.

 8. Przepraszam że nie na temat, ale mam taki problem… Chciałabym pomóc w zbiórce na rzecz chorych dzieci w szpitalu, tylko, że datki zostaną wręczone 6 grudnia czyli w „mikołajki” i to będzie taki jakby prezent. Czy to będzie coś złego ze względu na te mikołajki? Dziękuję w imieniu Jezusa, przesyłam szeroki uśmiech 🙂

  1. Myślę, że nie. Jeśli masz do wyboru wręczyć to wszystko 6 grudnia, lub nie wręczyć tego wcale, to można i 6 grudnia 😉

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Albo można wręczyć każdego innego dnia poza 6 grudnia, wtedy była by radość i zaskoczenie 😉
    Tak bezinteresownie, a nie dlatego, że rzymska okupacja nakazuje 🙂

 9. Im panstwo chce bardziej dbac o ( kontrolowac ) obywatela, tym mu sie gorzej zyje… Owy twor biurokratyczny nie powinien w ogole istniec, ale policji, wojska i sadownictwa nie da sie sprywatyzowac. W tym tkwi problem, jak to sprawnie zorganizowac. Powie ktos: ludzie bez powszechnych szkol beda tepymi analfabetami oraz bez publicznej opieki zdrowotnej beda umierac na ulicy. Odpowiadam: a teraz nie sa niedouczeni i nie umieja sobie radzic w zyciu? ( wbrew pozorom przed 1990 bylo pelno nieukow ) a teraz nie umieraja na ulicy, bo SOR odmowil udzielenia pomocy? ( fakt ciezkie choroby chce leczyc tylko panstwo, bo prywatnym ubezpieczycielom sie nie oplaca )

  1. Dzialalnosc panstwa powoduje, iz ludzie czuja sie zwolnieni z troski o innych. Odczlowiecza ludzi.

   1. Ludzie maja sie samoorganizowac. Problem w tym, iz katolicki personalizm ( ktorym praktycznie wszyscy Polacy sa skazeni ) to w duzej mierze uniemozliwia.

 10. Pamietam identyczny scenariusz byl rok temu wlasnie po swiecie dziekczynienia byly strzelaniny w USA i narastal konflikt ,ale potem sie rozluzowalo wszystko , oby i tym razem tak bylo .

 11. Panstwo pokazalo co potrafi strzelajac do smarkatych malolatow w Ostrzeszowie ( mieszkam w tym powiecie ). A prawdziwych bandytow policja sie boji.

 12. Od jakiegoś czasu zastanawia mnie, dlaczego Bóg karał Izrael w taki straszny sposób jak np. w Ez:9,5-8:

  „A do innych rzekł tak, że to na własne uszy słyszałem: Przejdźcie za nim przez miasto i zabijajcie bez zmrużenia oka, i nie litujcie się! Wybijcie do nogi starców, młodzieńców i panny, dzieci i kobiety, lecz tych wszystkich, którzy mają na sobie znak, nie dotykajcie! A rozpocznijcie od mojej świątyni! I rozpoczęli od starszych mężów, którzy byli przed przybytkiem. Potem rzekł do nich: Zanieczyśćcie przybytek i napełnijcie dziedzińce zabitymi, potem wyjdźcie i zabijajcie w mieście! A gdy tak zabijali i pozostałem ja sam, padłem na twarz i z krzykiem mówiłem: Ach! Wszechmocny Panie! Czy chcesz wyniszczyć resztkę Izraela, wylewając swój gniew na Jeruzalem?”

  1. Ci ludzi najprawdopodobniej byli skazeni genami demonicznymi, ci nie opieczetowani.

  2. Izrael był w końcu narodem wybranym, z którego miał wywodzić się Mesjasz. Nie będę sprawdzał czy ten gniew Boży, który przytoczyłeś jest z powodu bałwochwalstwa czy innych obrzydliwości, ale uważam, że skoro Bożym zamiarem dla Izraela było to, aby poszli i nauczali innych o Mesjaszu Jezusie Chrystusie, to zapewne Bóg nie widział już innego sposobu, żeby nauczyli się postępować zgodnie z jego wolą. Izrael miał być narodem kapłanów, proroków i misjonarzy. Bożym zamiarem dla Izraela było to, aby byli ludźmi odmiennymi, narodem ludzi, którzy wskazywaliby innym na Boga i Jego obietnicę zapewnienia Odkupiciela, Mesjasza i Zbawiciela.
   W większości Izrael zawodził w tych ważnych zadaniach, mając tak wielką i wspaniałą misję od Boga, stąd bywał tak okrutnie karany (wychowywany) przez Boga.

   A to o czym napisał Artur, o wybijaniu potomków upadłych ze skażonymi genami to już inna historia z tego co kojarzę.

  3. Podany fragment to wizja prorocza, a nie opis faktycznego zdarzenia…

 13. Proponuje jakis lekki temat popkulturowo-spoleczny w ujeciu biblijnym, co by milczaca wiekszosc odwazyla sie mowic.

 14. Wiem, iz za duzo pisze o sprawach doczesnych, ale jeszcze cos o tym machne. Czlowiek wierzacy w Jezusa Chrystusa nie zyje w prozni, a w jakiejs osnowie spoleczno-narodowej, w naszym przypadku polskiej. Do czego zmierzam, zapytacie? Po prostu my mamy inna skale i zakres mozliwosci ewangelizacyjnych jak np. Amerykanie. Oni sa przyzwyczajeni do roznej masci ewangelizatorow, podczas gdy Polacy reaguja czesto na glosicieli Slowa Bozego jak pies na kota ( wiekowa indoktrynacja rzymska daje o sobie znac… ). Zwyczajnie mamy trudniej niz np. rodzina Wilkersonow. Ale z Boza pomoca nie ma nic tak trudnego, iz niewykonalnego 🙂 .

 15. https://youtu.be/I3HVwYIlaXY
  Może ktoś odnieść się do tego filmiku co czujecie gdy go oglądacie?

 16. Ludzie polscy urodzeni miedzy 1946/47-1964/65 niestety sa w zdecydowanej wiekszosci straszliwie zdemonizowani. Wczesniej urodzeni mieli wiecej pokory wobec zycia, a pozniej to sa juz ludzie bardziej otwarci na ewangelizacje. Nie chce tych ludzi obrazac, ale to sa takie typowe Ferdynandy Kiepskie oraz Haliny tudziez Janusze i Grazyny ( takie zargonowe okreslenie ). Czlowieka ( oprocz wlasnych rodzicow ) trzeba szanowac ze wzgledu na to czego dokonal dla spoleczenstwa ludzkiego, przymioty charakteru, szczegolne szlachetne zaslugi itd. a nie ze wzgledu na wiek. Broda medrcem nie czyni.

  1. Na ludzi starszych tryskajacych pozytywna energia/pogoda ducha trzeba chuchac i dmuchac 😉 tzn. dbac w szczegolny sposob, by jak najdluzej sluzyli nam swa zyciowa madroscia

  2. Ich umysly sa stepione, poczynajac przez system wychowaczo-oswiatowy ( zlobki, przedszkola… ) na uzaleznieniu od telewizyjnegi syfu konczac. Ich mowa przypomina belkot stwarzajacy pozory erudycji. Mysla utartymi schematami i kalkami znaczeniowymi ponad ktore wzniesc sie nie potrafia. Jakby byli odczlowieczonymi biorobotami, ktore zyja po to tylko aby zyc, a nie czegos nowego dokonac. Posiadaja czesto taki mentorski styl bycia. Maja bledne przekonanie, iz wszystko osiagneli wlasnymi rekami, podczas gdyby nie czerwony system wiekszosc z nich nie ukonczylaby ZADNEJ szkoly, ba, duzo z nich nie dozyloby wieku doroslego. Byliby parobkami, pastuchami badz ulicznikami. Znajac II RP i jej katolicki charakter, tak by bylo.

   1. Zapomnialbym. Maja tak brzydka cecha ( nie wszyscy oczywiscie ), iz nie potrafia sie dzielic tzn. mlodszym od nich zarzucaja wszystko co najgorsze, podczas gdy sami sa strasznie roszczeniowi i wredni. Przepraszam, za te moje marudzenie, jesli kogos to zabolalo ( nie mylic z obraza majestatu ). Nie bylo to moja intencja. Taka jest niestety prawda…

    1. Zakoncze te moje smety ogolna uwaga. Jak swoje dzieci zbyt dobrze traktujesz, to ci wejda na glowe, a jak zbyt zle to cie znienawidza. Trzeba umiec syposrodkowac 😉 .

 17. Nie ma czegoś takiego jak polak katolik,a to dzieki decyzji Kościoła. Papiez Marcin 5 objął klątwą wszystkich polaków za walkę z Zakonem Krzyżackim. Klątwa nie została zdjęta do dziś,więc ci co uwazaja sie za katolikow,powinni wierzyc w papieskie klatwy i uznac-nie jestesmy czlonkami Krk

 18. Żona prezydenta RP wzięła udział w charytatywnym kiermaszu świątecznym. Święta te jak widać na zdjęciach ekumeniczne pewnie jakieś, bo i muzułmanie też wzięli udział.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kolejna-rewelacyjna-i-dosc-odwazna-stylizacja-agaty-kornhauser-dudy/mpv90n

 19. Zgadzam sie ,PAN JEST KROLEM I PANEM, BARDZO MADRY WYKLAD SERDECZNIE POZDRAWIAM, Niech PAN BOG ,Pana prowadzi i blogoslawi, DZIEKUJE ALINA

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish