Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Doda pokazuje zad Dudzie.

Jeśli ktoś ma problem z onanizmem, proszę niechaj nie ogląda tego filmiku na dole.

Mnie ktoś może posądzić o rozpowszechnianie pornografii, ale to wszystko było emitowane w TV z udziałem prezydenta Polski w roli głównej.

Niedawno rząd państwa zwanego Polska był w Izraelu. Jednakże zanim do tego doszło i zanim prezydent Duda został prezydentem uczestniczył w obradach Knesetu w Polsce:

Jak wiemy z takich stron jak choćby wolna-polska.pl „naszym” krajem rządzą ludzie narodowości Żydowskiej. Czy aby jednak na prawdę są Żydami to znaczy Judejczykami? Myślę, że żaden wierzący w Jahwe Judejczyk nie wziąłby udziału w imprezie, na której jest ubrana kobieta w stroju nierządnicy.

Pan Jezus nas ostrzegał przed tą nacją w apokalipsie, tj o Żydach którzy Żydami nie są.

Scena ma bardzo symboliczny wymiar, ponieważ zarówno Izrael północny uprawiał nierząd w starożytności, a teraz czyni to Polska i ma to wiele płaszczyzn.

 

Tak wyglądała ta impreza, dająca nowy kurs w obyczajowości Polski, kraju zdawałoby się chrześcijańskiego, a tak naprawdę katolicko-rzymskiego.

Katolicki kraj, katolicki prezydent, katolickie obyczaje…

https://www.youtube.com/watch?v=joxOuWHB9vE

a niebawem andrzejki…..

 

 

Zaktualizowane: 25 listopada 2016 - 21:55

37 komentarze

Dodaj komentarz
   1. Adekwatne do zaistniałej sytuacji 😉

    1. Być może to była taka aluzja. W każdym razie prezydent minę miał nietęgą. Jakoś niespecjalnie licowało to z powagą jego urzędu, ale kto by tam na to zwracał uwagę.

   2. Tylko pamiętajmy jak skończyła MM….

 1. https://youtu.be/C2hg9OBckwQ

  A tu raper Popek tlumaczy wojewodzkiemu dlaczego pocial sobie twarz i wytatuowal galki oczne
  „To bylo silniejsze ode mnie”
  Modlmy sie za takich ludzi

  1. czyli sam nie wie że jest pod wpływem demonów…

   1. Emigrant, przypomniałeś mi, by wrzucić też ten filmik:

    https://www.youtube.com/watch?v=0M15JTG210I

    pokazujący, jak to zdeklarowany ateista Wojewódzki sprasza do swojego programu zdeklarowanych „pogan-satanistów” jak niejaki „Różal”, który to okazuje się być trenerem powyższego osobnika z wytatuowanymi oczami. Już po samej twarzy widać, że działa w nich ten sam duch, a pierwsze kilkanaście sekund filmiku dobrze podsumowuje, jakich ludzi promuje szatański TVN.

 2. Tradycyjnie nie na temat. Jak podchodzicie do chronologii powrotu Pana Jezusa Chrystusa?

  1* Pan Jezus powraca na Ziemię. Umarli sprawiedliwi zmartwychwstają, żyjący sprawiedliwi zostają przemienieni i wszyscy są porwani na obłoki by być z Panem przez jakiś określony czas. Na ziemi nie ma nikogo żywego albowiem nie są w stanie wytrzymać chwały Pana. Potem po jakimś czasie na Ziemię zstępuje Jeruzalem, odbywa się zmartwychwstanie niesprawiedliwych. Niesprawiedliwi szturmują święte miasto o giną w ogniu.
  Potem mamy nowe niebo i nową ziemię…

  2* Pan Jezus powraca na Ziemię. Zmartwychwstają sprawiedliwi. Nikt nie umiera podczas powrotu Pana. Pan króluje (wespół ze swoimi świętymi) nad narodami przez jakiś czas. Po tym czasie następuje powszechne zmartwychwstanie niesprawiedliwych i sąd powszechny.

  Za którą opcją jesteście ?…

  1. Najbardziej za tą,że się okaże i zobaczymy ?.
   Pytanie czy jesteśmy gotowi?

   1. wiem wiem. zgadzam się – najważniejsze czy jesteśmy gotowi….
    tak zapytałem bo akurat ta tematyka fascynuje mnie nie bezgranicznie….

    1. Teoretyzując stawiam na pkt. 1. Pierwsze zdanie pochodzi z listu ap. Pawła więc jest wiarygodne. Drugie, powiedziałabym, w sferze domniemań chociaż bardzo prawdopodobne.
     Jeśli chodzi o możliwość z pkt. 2 wydaje mi się błędne (koliduje z tym co pisał Paweł). Ponadto nie wydaje mi się, aby Bóg i zbawieni mogli przebywać w tym upadłym świecie (bo niby jak i gdzie ?).

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Jak nie kłania się przed biblijną nierządnicą jako odstępczym kościołem rzymskim, to przed literalną nierządnicą.

 4. To jest tylko teatrzyk szatański, mający odciągnąć ludzi od Jezusa Chrystusa. Jednym przydzielono rolę rzekomo dobrych, a drugim niby złych, podczas gdy wyznawcy Boga wiedzą komu tak na prawdę służą, a nie jest to Pan niebiańskich zastępów.

  1. Na marginesie. PoPis nas zakredytował pod korek i skutecznie zarzyna gospodarkę.

   1. A otumaniony watykańskimi bredniami naród im w tym przyklaskuje. Oprócz tych którzy przejrzeli na oczy i to podłe państwo opuścili.

    1. By zyc zyciem normalnym, pelnym narod musi miec WLASNA ( nie byc wlasnoscia duchowa np. rzymu ) dusze. Musi bazowac na duchowych, wznioslych rzeczach, a nie cielesnych, marnych. Oprocz osobistego zbawienia, dazymy do jego mentalnego odrodzenia. Walczymy o to.

     1. Przypadkowa zbieranina jednostek ludzkich, zyjacych samych dla siebie ( rzymski personalizm-balwochwalczy kult wlasnej duszy sie klania ) nie tworzy zgranej wspolnoty narodowej, ani tym bardziej spolecznej. Dlatego w Polsce zycie jest takie ciezkie. Bog nie blogoslawi obficie odstepcom i przeniewiercom.

 5. Polacy w swej zdecydowanej większości mają dusze niepolskie, bo rzymskie-egocentryczne, przeto obca jest im troska o dobro tego kraju, aby był przez Boga błogosławiony, a nie plagami obkładany.

 6. Wręczenie tortu prezydentowi przez Dodę nie było wcześniej planowane – przyznał Dyrektor Biura Prasowego Prezydenta Marek Magierowski. Odniósł się również do kontrowersyjnego stroju, który na gali miała na sobie piosenkarka.

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/magierowski-o-stroju-dody-powinna-sie-cieplej-ubierac-bo-ida-mrozy,694387.html

 7. Wielu sądzi, że spektakl ten nie był niestety kompletny, gdyż DODA wcześniej nie usiadła na tym TORCIE …
  Zwróćcie łaskawie uwagę w jaki celu przez wielu uważana za czołową satanistkę kraju Doda przybrała tak wyzywający strój ?
  Piękna kobieta, to na wzór biblijnej Lilith lub Ewy stworzona została niby do życiowego Adamowi towarzystwa, została jednak naiwnie wykorzystana i w tym celu oświecona przez m.in. wężową istotę, co daje wielu do myślenia, że zawsze jest ONA narzędziem w ( gestii) w rękach Sat-ana. Ma ( każda z nich )jednocześnie podprogowe skłonności do służenia, oddawania się istotom o boskich cechach lub wyglądzie ( patrz Nergal ), a tubylców jedynie kusi swoim doskonałym wyglądem by ich mamić, wykorzystywać, odgrywać się za swoje upadki lub w zamierzonej demonicznej sprawie. Prowokacja stworzona do celu skompromitowania wizerunku prezydenta miała cechy demonicznego spektaklu tzw. jedzenia z ręki doskonałemu Sat-anowi, istocie mającej idealny kobiecy lub androgeniczny wygląd z której ręki będzie jadł każdy tubylec i u której stóp będzie czekał na swój żałosny zamierzony ( PROROCTWO ) koniec…

 8. Nasi rodacy lubia sobie poprawiac samopoczucie srodkami psychoaktywnymi, a wystarczylaby w zupelnosci nie skazona katolickimi tradycjami biblijna wiara w Boga.

 9. niektorzy widzac np glodujace dzieci w afryce albo zdjecia z obozow koncentracyjnych dziwia sie gdzie jest Bog, ja osobiscie widze ten swiat i dziwie sie ze on jeszcze wgl istnieje.

 10. Jezus Chrystus byl w formie cielesnej uzewnetrznieniem „meskiej” sily tworzycielskiej Boga. Dlatego narody protestanckie odrzucajace rzym byly takie waleczne np. husyci czescy ( zanim lucyferianie nie zaczeli ich psuc.). Narody katolickie natomiast odrzucily prawdziwa moc, sile i potege pichodzaca od Pana zastepow i dlatego zniewiescialy.

 11. Najbardziej mnie smiesza mentalni dresiarze ( wymachujacy szturmowkami w czasie marszu Niepodleglosci, jak dawniej czerwoni w czasie pochodu w Swieto Pracy ), ktorzy mysla, iz sa sola [ elita ] narodu, jego mysla i sercem. Normalnie boki zrywac. Przepraszam, nie moglem sie powstrzymac.

 12. Nasz narod na takie popisowe wladze widocznie tylko stac. Zadna zdrowa duchowo wspolnota spoleczna, ani przez chwile nie zdzierzy rzadow takich ( wpisz co uwazasz za stosowne ). Kto jest glownym beneficjentem takiego rozmemlania Polakow? Ano taka swiatowa korporacja religijna z siedziba w Rzymie.

 13. Wyznawcy Jezusa Chrystusa winni sa byc ponad tym brudnymi politycznymi grami, z ktorych dla zwyklych ludzi z reguly nic dobrego nie wynika. Mala uwaga. Politycy staraja sie przez caly czas naprawiac panstwo ( dziwnym trafem coraz bardziej je psujac, co zatruwa zycie szeregowym obywatelom ). Szkopul tkwi w tym, iz gdyby to zrobili, to ich watpliwa racja bytu w ogole stracilaby jakiekolwiek uzasadnienie.

 14. Ciekawy materiał na memy z tego wyszedł ?…niemniej jednak uważam samą sytuację za wręcz żenującą… dziewczę umiejące śpiewać, i to nawet nieźle, zgrywa z siebie niewiadomo kogo tymi stronami, wypowiedziami itd., aż szkoda że tańczy jak jej wiadomokto zagra… :/

 15. W tym watykanskim kraju trzeba byc po prostu podlym czlowiekiem by miec konkretne pieniadze znaczy sie nie zyc od wyplaty/zlecenia do wyplaty/zlecenia. Jak sie jest zbyt uczciwym to ludzie ( personalisci rzymscy ) dzialalajacy w mysl zasady „Da palec, a wezme cala reke” cie bez najmniejszych skrupolow czy wyrzutow sumienia zjedza pozostajac we wlasnym mniemaniu calkowicie w porzadku. Przyklad? W mojej miejscowosci gosc mial taki wiekszy sklep z materialami budowlanymi. Dawal okolicznym cwanym chlopom na kredyt, ci „zapominali” zaplacic i poszedl z torbami. Mieszka teraz katem u obcych.

 16. Ludzie polscy sie do bycia poniewieranym, czy to przez swoich czy obcych, juz tak przyzwyczaili, iz uwazaja to za normalne…usimy im otworzyc oczy moca Jezusa Chrystusa.

 17. W wieku 16 lat ( szczyt mlodzienczego buntu ) czlowiek mysli, iz juz wie jak zyc. Jednakze zakonczenie okresu dojrzewania ( jesli ma pomyslny final ) uswiadamia mu, iz sprawy nie sa takie proste jak mu sie wczesniej zdawalo. To tak w kwesti nasze wspolnotowej mlodziezy, ktora rwie sie do czynu, ale jeszcze nie ma odpowiedniego uksztaltowania duchowego po temu. Jednakze trzeba przyznac, iz zgromadzeniowa starszyzna czasem tez ma swoje chwile slabosci, w ktorych gore biora impulsywne, gorace emocje miast logiczne, chlodne rozumowanie. Mlodzi, wszystko ma swoj czas. Troszeczke cierpliwosci 😉 .

 18. Politycy poprzez swe amoralne poczynania maja bardzo deprawujacy wplyw na mlodziez, a mianowicie pokazuja oni, iz mozna byc dwulicowym osobnikiem, bedac przy tym autorytetem moralnym. Co za tupet!

 19. Prezydent A. D. To tylko pacynka J. K. , ktory jak kazdy polityk takiego znaczenia jest marionetka ksiecia ciemnosci.

  1. Gdy sie naprawde zagraza systemowi to sie konczy jak Michal Falzmann, Walerian Panko, gen. Slawomir Petelicki itd.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish