Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

OŚMIELENI

David Wilkerson

W 5 Mojżeszowej 11 widzimy Izrael stojący nad Rzeką Jordan, przed wejściem do Ziemi Obiecanej.

Zanim lud Boży wszedł do Kanaanu, Mojżesz zebrał ich razem i przekazał specjalne przesłanie od Pana. Pamiętajcie, że to nie było pokolenie, które poginęło na pustyni za swoje nieposłuszeństwo. To było pokolenie, które przyszło po tych niewiernych. Kiedy ich ojcowie przekroczyli Morze Czerwone, ci ludzie byli jeszcze młodzi, od niemowląt do dwudziestu lat. Teraz wielu z nich miało już ponad pięćdziesiąt lat, a ich dzieci tworzyły już trzecie pokolenie.

SŁUCHAJCIE MNIE

Mojżesz rozpoczął przemówienie do tego „średniego pokolenia” następującymi słowami:

„Dzisiaj wy znacie – lecz nie wasi synowie, którzy tego nie poznali i nie widzieli – karanie Pana, Boga waszego, jego wielkość, jego możną rękę i jego wyciągnięte ramię” (5 M. 11:2).

Mojżesz wyjaśnił: „Przesłanie, które mam wam przekazać, nie jest do waszych dzieci. Nie dotyczy tych, którzy nie widzieli cudów, które wy widzieliście. Nie jest do tych, którzy nie znają dyscypliny Pana. Nie jest też do niedoświadczonych, którzy nie widzieli niesamowitej Bożej potęgi w czasie ich doświadczeń.”

WYRAŹNY MANDAT

Bóg mówił do tej średniej generacji tak wiele słów: „Powołuję was, jako moich pełnoetatowych sług. Macie być stali, nigdy się nie chwiać w zaufaniu do Mnie. W ten sposób wasze dzieci będą widzieć Moją potężną rękę, działającą w waszym życiu. Będą ośmieleni przez pokój, który macie wśród waszych doświadczeń.”

Zaktualizowane: 23 listopada 2016 - 17:09

26 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  „Będą ośmieleni przez pokój, który macie wśród waszych doświadczeń.”
  Dar na wagę złota, tylko jakby nie zawsze Bóg go użycza…

 2. Koniec świata będzie w sylwester jeszcze tego roku 31-12-2016!! Runie meteor a mieszkańcy Ziemii zostaną zmieceni, widziałem Włochy, Amerykę, Kanade, Belgie, Holandię.. Dopuścili się tyle brudu i zostaną zniszczeni, mieli ostrzeżenia, ale nie posłuchali! Bóg ich zniszczy

   1. Piotrze 🙂
    Pytasz: „skąd takie info?” – a ja się pytam – skąd taki nick na tym blogu ? Brzmi, że ciarki chodzą po plecach… A info? Wszyscy wiedzą, że (jak wiele innych) fałszywe. 😀

    Aniele Śmierci – pomyśl na fajniejszym nickiem – please 🙂 Na blogu promujemy ŻYCIE 🙂

  1. No to będą niezłe fajerwerki… Ale Częstochowa się ostanie?

  2. Anioł Śmierci: normalnie przebiłeś Priesta teraz 🙂

  3. To już kolejny koniec świata, w moim życiu. Ale żeby tak w sylwestra? Nie da się przełożyć?

   Diana, no wiadomo, że Częstochowa się ostanie, cudowny obraz matki bożej murzyńskiej, zrobi co trzeba 😀

   1. A potem będzie standardowy komunikat: z przyczyn technicznych koniec świata tymczasowo odwołany 😀

    1. „Matki boskiej murzyńskiej”, a to określenie nie jest jakoś rasistowskie takie…

     1. Nawet w Biblii jest użyte słowo murzyn, choćby tu

      (27): A on wstawszy, szedł. A oto mąż Murzyn rzezaniec, komornik królowej murzyńskiej Kandaces, który był nad wszystkiemi skarbami jej, a przyjechał był do Jeruzalemu, aby się modlił; [Biblia Gdańska, Dz 8]

      Słowo „Murzyn” nie jest określeniem rasistowskim.

      1. Musimy jeszcze uwzględnić kwestię polisemii, w świetle której określenie „murzyn” może mięć zabarwienie pejoratywne, gdy potocznie odnosi się do „człowieka anonimowo wykonującego pracę za kogoś”. Tak jednak w powyższym przypadku nie było, bo jeśli mówimy o ciemnym kolorze skóry, to nie jest to określenie rasistowskie. Jest jak najbardziej neutralne. Sam się nim posługuję.

    2. Też mnie to bardzo rozbawiło 😀

  4. Nie może być jeszcze końca świata, bo się nie wypełniły proroctwa biblijne…

 3. Angelika nie dyskutuj więcej z Rafałem Kudrańskim. To nie ma sensu. Tylko go sprowokujesz do kolejnych absurdalnych oskarżeń.
  Uważam, że „Radtrap” też powinien to odpowiednio skomentować, a nie tylko tyle, ze więcej waszych wypowiedzi pod tym wpisem nie zamieści.

  Pozdrawiam

  1. Eurakylon - Angelika

   Dzięki…
   Mi tylko zależy na tym, żeby przypadkiem ktoś z was tutaj nie uznał, że to co mi przypisuje to prawda. A przypisuje mi po stylu pisania, ze jestem Basią, która od niego uciekła, Kasią z forum zbawienie, Cyrylem (Blog Cyryla), Esterą, Moniką, Pamelątusk i jeszcze tak jakieś loginy…
   Nazwał mnie żmiją z plemienia żmijowego, zaliczył do grona zwodzicieli i antychrystów. Twierdzi, że taka działalność jest za pieniądze i że mam pozdrowić mojego guru Henryka K. Przy okazji oberwało się Detektywowi Nieprawdy…
   On się nie odniósł konkretnie do żadnej mojej wypowiedzi, żadnego zdania czy słowa!
   * * *
   Wszystkich Was miłuję i jesteście mi internetowym zborem od przeszło 2 lat. Z wami się uczę, wzrastam lub upadam, cierpię i raduję się… Nie zawsze się zgadzam i wnerwiam Piotrusia, ale nie podważam Pisma Świętego i naszej wspólnej wiary w Chrystusa – Zbawiciela.
   Jeśli chcecie mnie upominać, to proszę bardzo, ale w Duchu Braterskiej Miłości, a nie jak ten tam… ewangelizator siedmiu boleści…
   Dziękuję, przepraszam…
   Bzdurami się zajmuję i tracę niepotrzebnie swój i wasz czas 🙂 Sorki

   1. Andżelika kocham Cię siostrzyczko❤,bardzo lubię twoje poczucie humoru.Ale tak jak wspomniał Michał z Rafałem nie ma sensu wdawać się w dyskusje.On jest zdemonizowany i szuka tylko pretekstu,żeby wylać na kogoś swój jad,kwas.
    Daj Boże,żeby przyjrzał,bo w tej chwili to,on nie buduje Królestwa Bożego.Tylko zajmuje się ujawnianiem ludzkich potknięć,błędów i do tego dopisuje niestworzone i wymyślone przez siebie historie.
    Przepraszam Piotrze,że tak piszę na twoim blogu,ale ja tak postrzegam Rafała.On jest chory na nienawiść do wszystkich,którzy myślą inaczej niż on.
    Tak więc Angela relax my wiemy o co chodzi,a ewangelizatora omijaj szerokim łukiem ?

    1. 🙂
     Idę do pracy z uśmiechem na ustach.
     Dziękuję 🙂

     1. Z Diabłem się nie dyskutuje, diabła się wygania w Imię Pana i Zbawcy, Jezusa Chrystusa. To samo tyczy się Kudrańskiego, Kubika, Świadków Jehowy, Katolików i innych zwodzicieli. Można co najwyżej dyskutować z ludźmi zwiedzionymi przez takie osoby. Kłamców się ignoruje, bo i tak wiedzą że kłamią..Po cóż z nimi rozmawiać?

      (25): Wtedy pytali go: Kimże Ty jesteś? Jezus odpowiedział im: Po co Ja w ogóle mówię do was? [Biblia Warszawska, J 8]

      Piotr odpowiednio rozwiązał tę kwestię, jasno zaznaczając, jakie komentarze nie będę publikowane.

     2. Mam takie trochę wrażenie jakby Angelika: Rafał specjalnie robił z siebie taką ofiarę. Jakby chciał przez to pokazać „zobaczcie jak bardzo mnie atakują za to, że mówię prawdę”. On uważa, że pokazując świadectwo jak bardzo jest atakowany, staje się wiarygodniejszy bo widać jak bardzo „jego prawda” jest atakowana.
      Widać to np. po takim jego tekście:
      „Odkryliśmy KIM SĄ osoby, które tak bardzo prężnie działają na internecie i ZWODZĄ.Uważamy, że KAŻDY powinien obejrzeć ten podkast aby zobaczyć jak działają – dowody które przedstawiamy w 2giej części są POWALAJĄCE.
      Youtube już cenzuruje ten podkast – zresztą jak pozostałe, które mam na swoim koncie.”

      Rafał bardzo chce żeby ludzie uwierzyli, że atakują i osaczają go zewsząd zwodziciele bo to akurat on wg. niego głosi prawdę. Przez co trochę się dałaś sprowokować, bo kiedy on napisał w pierwszym komentarzu nie wskazując na żadne konkretne osoby tylko bardzo ogólnie Ty w odpowiedzi na to mocno zaatakowałaś konkretnie jego i jego ludzi personalnie wymieniając ich z imienia, na co on później odpowiedział atakując Ciebie i Piotra.

      1. *”Agelika” miało być jako pierwszy wyraz…

      2. Nie będę już na niego/nich traciła czasu…
       Napisałam mu wprost, że łamie 9 przykazanie Boże:
       „Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu”, a on sobie nic z tego nie robi… Dalej świadczy fałszywie!!!

 4. Niech Cię Bóg prowadzi Zbyszku,dobrze ☺,że się odezwałeś.Bożych błogosławieństw dla Ciebie i prowadzenia przez DŚ.

 5. No way, w sylwestra?!! 😀 Przynajmniej zginę dobrze się bawiąc 😉 Aniele Śmierci, nikt nie zna konkretnej daty ani godziny, tylko Bóg wie, kiedy to nastąpi. Amen.

 6. Nie na temat. Plonie Hajfa największy port w Izraelu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish