Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Oszustka” bułeczkowa w Warszawie ukarana przez Straż Miejską mandatem.

Co prawda źródłó tej informacji jest na fejsie, ale TVP wspomniała dzisiaj o tym incydencie.

Z opisu na facebooku:

“Dziś rano, obok warszawskiej patelni, kupowałem sobie coś do zjedzenia na podróż i widzę, że obok Pani sprzedającej,już Straż Miejska coś wypisuje,więc pytam czy już Pani mandat dostała ? Ona z wyraźnie smutną miną mówi,że tak…200 zł.Kasuje mnie za bułki i z niedowierzaniem dowiaduję się,że ona to wszystko co widzicie sprzedaje po 1zl (słownie:jeden złoty) !!! To wszystko co ma na stole nie starczy na mandat!Ku*wa,kobieta koło 60-tki chce sobie dorobić i zamiast siedzieć w domu oglądając jakieś m jak miłość czy inne gówna kupuje produkty, przyrzadza kanapki i sprzedaje po takiej marży, że większości z nas nie chciałoby się po to schylic a te k*wy jej mandat dają ,na który będzie kolejne dwa dni sprzedawać! Ja wiem,że to mój błąd, bo przecież powinienem kupić sobie kanapkę w starbuniu albo w innym cacy miejscu za 13zl i wszystko byłoby tak jak zostało ustalone.Polakow zgnoic, sieciowkom dać zarobić i należny haracz państwu zapłacić,tak to przecież zostało ustalone i tak ma być.NIENAWIDZĘ TEGO PAŃSTWA! Kocham Polskę,bo to moja Ojczyzna, ale dziś największym wrogiem Polaków nie są ruscy czy inna swolocz,największym wrogiem Polaków jest to państwo, III RP,która niszczy nas każdego dnia…Dostałem takiej motywacji, żeby ich wszystkich wypc,razem z tym ich okrągłym stolikiem,że mi starczy na kilka następnych”

oszustkabuleczkowa

źródło: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1318290924889645&set=a.548381195213959.1073741826.100001262502191&type=3&theater

 

Kochani Polacy. To jest kraj katolicki.

Gdyby Polską rządzili chrześcijanie, albo przynajmniej partie mające poparcie chrześcijan biblijnych jak w USA, Polska byłaby krajem bardziej zamożnym, w którym Polacy nie musieliby porzucać rodzin w poszukiwaniu chleba zagranicą.

Nie byłoby takiego pojęcia jak eurosieroty. Ta starsza pani chciała wyręczyć państwo, podjęła się własnej inicjatywy, wykazała się własną energią, ale niestety ten kraj tłamsi inicjatywę prywatną. Otwierając firmę, zanim zarobisz musisz płacić składki ZUS w kwocie ok 1100zł. Chyba że nikt jeszcze nie prowadził firmy, to będzie to ok 500zł.

Musimy sobie powiedziec jasno:

TYM KRAJEM RZĄDZĄ OD KILKUSET LAT ANTYCHRZEŚCIJANIE.

 

Biblia powiada:

“(1) Biada tym, którzy ustanawiają niesprawiedliwe ustawy, i pisarzom, którzy wypisują krzywdzące wyroki,

 

Niestety, ale katolicy nie potrafią rozróżnić rządów chrześcijańskich od niechrześcijańskich, bo dla nich chrześcijaninem jest ten, kto wspiera, popiera kościół rzymski. WW Polsce mamy 80% katolików, ale poprzez nieznajomość Biblii wybiera się ludzi, którzy doją Polaków jak krowy.

 

Wielu biadoli, ale ktoś te partie wybiera od 1989 roku. Nowa jakością jest tylko Kukiz 2015. Poza jego ugrupowaniem rządzą nami kolejne mutacje SLD, UW, PC, PIS.

W tym kraju opłaca się być tylko urzędnikiem, a więc mieć znajomości w partii. Jeśli ktoś chce zapracować sam na swój dochód, to jest w oczach tego państwa postrzegany jak przestępca i dlatego trzeba go maksymalnie zniechęcić do takich działań.

Polska jest krajem przeklętym poprzez ustanowienie Marii królową Polski. Za bałwochwalstwo trzeba płacić.

 

Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich. Wyj 20

 

 

Katoliku, masz swoich reprezentantów w prezydencie i sejmie, ale  i masz dalej biedę w Polsce.

 

Updated: 20 listopada 2016 — 17:52

64 komentarze

Add a Comment
 1. I takie artykuly to ja rozumiem. Czarno na bialym jest ukazane, dlaczego lamanie biblijnego prawa Boga nie poplaca. Dzieki Piotr. Laska Paba Jezusa z wami wszystkimi.

 2. Zycie na wysokim poziomie materialnym w skazonej duchowo przez watykanskie nauki Polsce wymaga daleko idacych kompromisow moralnych czyli po prostu bycia pleczystym cwaniakiem badz amoralna gnida.

  1. Polskie spoleczenstwo nie jest ruchliwe pod wzgledem awansu osobisto-zawodowego, a ma charakter kastowy ( zamkniety ) czy wrecz “polfeudalny”. Tu nie osiaga sie z reguly wymiernych korzysci wlasnymi talentami popartymi ciezka praca, a koneksjami ( plecami ). Jak urodzisz sie w ustosunkowanej rodzinie i jestes w miare ogarniety to jestes “skazany” na sukces. Jak sie zle urodziles ( a nie cierpisz na niedostatek umiejetnego wykorzystania umyslu ) to jedynym w miare logicznym wyjsciem jest emigracja do lepiej zarzadzanego kraju.

 3. Strach myśleć co dalej będzie. Od wczoraj mamy nowego króla to i traktowanie ludzi adekwatne . Nasz prawdziwy Król Jezus Chrystus nigdy by do tego nie dopuścił. A tak trochę nie na temat. W Aleppo nie działa już żaden szpital . Ratownicy wyciągają małe dzieci z pod gruzów. A następnie ( to był jakiś serwis informacyjny ) Obama gratuluje 6 letniemu chłopcu postawy bo napisał do niego list . Dziecko pisało aby prezydent sprowadził do USA małego chłopca z Syrii a on mu odda swój pokój, będzie się z nim bawił i grał w piłkę . To ten maluch który przeżył wybuch i był we wszystkich mediach . List wzruszający i godny pochwały ale co z tego ? Czy ta historia umrze śmiercią naturalną jak inne podobne do niej ? Może jestem głupia ale popłakałam się. Czym się zajmuje polityka ? Niszczeniem ludzi . Tak !!! Całkowicie zgadzam się z Tobą Piotrze jakby u władzy byli prawdziwi chrześcijanie było by inaczej . Kontrast obu info podanych jedno po drugim jest straszny .

 4. Nie na temat, ale coś bardzo ciekawego. Wyszła nowa okładka pisma The Economist na rok 2017 wzorowana na karty tarota.

  https://cdn.shopify.com/s/files/1/0591/1981/products/TW2017_Cover_UK_REV_NO-BC_trimmed_1024x1024.jpg

  Trump siedzący na globie jako król, bardzo możliwe że on będzie fałszywym antychrystem, który zostanie zniszczony przez tego prawdziwego który stworzy światowy pokój. Wieża sięgająca nieba pomieszanie Bestii z Chrześcijaństwem to Babilon czyli Wieka Nierządnica – Wielki Babilon.

  Ciekawa jest też karta Śmierć, gdzie wybuch jądrowy jest pokazany tak jak wcześniej pisałem jako narodziny słońca na ziemi, czyli wschód nadejście fałszywego mesjasza, który zajmie tron papieski. Możliwe że jest to ta postać na karcie obok wybuchu jądrowego nazwana magikiem, za jej głową jest słońce symbol boskości i znak nieskończoności.

  1. Oczywiście to może nie ma nic związanego z rzeczywistością, ale lubię porównywać sobie pewne fakty biblijne z tym co nas otacza. Nimrod budował wieżę Babel aż do nieba, co robi Trump też buduje wieże aż do nieba (oczywiście dziś to są biurowce, skyscrapers – ale motyw pozostaje ten sam), to chyba jedyny prezydent USA który nie był stricte związany z działalnością polityczną (np. nie był nigdy stanowym senatorem).

 5. Zastanowmy sie i rozwazmy jedna kwestie, a mianowicie: Jaka korzysc ewangeliczna maja ze mnie zwiedzione spoleczne masy bezrefleksyjnych konsumentow? Czy nie za bardzo interesuje mnie zbawienie mojej, wlasnej duszy, na czym cierpi misja gloszenia Slowa Bozego wsrod zagubionych bliznich?

  1. Mamy to umiejetnie rownowazyc, dzialanie dla siebie i na rzecz innych, tak aby byc na koncu czasow, w czasie dnia Sadu, byc po stronie owiec, a nie kozlow/baranow.

 6. Jakie to smutne, kobieta chce sobie dorobić do -pewnie niskiej-emerytury, a ci… (dalej kończyć nie będę :/ )
  Współczuję jej tego, co się stało 🙁

  1. Ja dokończę…
   Chamstwo w państwie!!!

   1. Dzięki 🙂 Nie chciałam dokańczać, by nie musieć używać słów powszechnie uznawanych za wulgarne…
    PS. Tak swoją drogą, czy gdzieś można nabyć zwykły krzyż, taki do powieszenia na ścianie czy nad progiem drzwi? (oczywiście taki zwykły, bez figury, bez jakichś malowideł itp.) Z góry dzięki za odpowiedzi 🙂

    1. Nie moja sprawa, ale po co Ci krzyż?
     Zawróciłaś z dobrej drogi?
     Zwykły czy niezwykły nadal jest przedmiotem kultu i prowadzi do upadku…

     1. Chciałam tylko zadać pytanie 🙂 Dzięki za odpowiedź 🙂 no i za rozwianie mego dylematu a propos wieszania czegokolwiek na ścianie itp. 🙂
      Eurakylon bez nerwów, mi chodziło tylko o pytanie 🙂

      1. To nie nerwy, bardziej zdziwienie…:)

  2. Piotr,czyli kamień,nie skała

   Smutne i przerażające zarazem.
   Powinno się zorganizować jakąś akcję społeczną dla ludzi z Wa-wy którzy tamtędy przechodzą kupowania bułek tylko i wyłącznie u tej pani!
   I to nie po 1 zł ale po 5 zł bez wydawania reszty!

 7. Mam pytanie do Admina Piotra. Pod jakiego rodzaju i typu artykulami ma najwiekszy wysyp roznych przesmiewcow, wredniakow, zlosliwcow czy wrecz bluzniercow-szydercow?

 8. Witam

  Proszę o modlitwę za mnie. Sam już dalej nie dam rady i więcej już nie zrobię. Świat mnie ciągnie do siebie, może od jakiegoś miesiąca i niestety, to on wygrywa ten bój ;(.

  Pozdrawiam w Imię Pana i Zbawcy, Jezusa Chrystusa.

  1. Wstawię się za Ciebie bracie , choć sam tego potrzebuje bo cierpie na duchu to ważniejsze jest dla mnie radość i szczęście innych . Napisz tylko prosze (tu albo na fb) w czym problem a złoże modlitwe. Bo nie ma nic cenniejszego jak pomoc bliźnim i nic wspanialszego jak radość innych. I choć nie ma we mnie owoców nowonarodzenia , to wiele oddam by bliźni był szczęśliwy. Siebie potępie ale za innych mnóstwo oddam. Kocham ludzi , lecz nienawidzę ich grzechu i ich złych decyzji (choć sam taki jestem) ale wiele oddam za brata / siostrę.

   Troche chaotycznie Przepraszam.

  2. Jesteś w mojej modlitwie Karol, niech dobry Bóg daje Tobie siłę aby przeciwstawiać się złemu, a Jego Duch niech daje Ci pragnienie by być coraz bliżej Boga.

 9. Jak nawrocic kogos kto twierdzi, iz czlowiek to najwyzsza forma uporzadkowania bialka?

 10. W Polsce pod pręgierzem najzagorzalszych satanistów, którzy chcą być bardziej papiescy niż sam papież, jakakolwiek działalność nieopodatkowana jak choćby sprzedaż bez koncesji jest czynem karalnym. Ciekawe co by było, gdyby w tym kraju raz w roku każdy wystawiał na dworze to co ma do sprzedania tak jak w USA, ciekawe czy wtedy policja i służby “bezpieczeństwa” wlepiałyby mandaty i biły pałkami. Jestem pewien, że w tym kraju by tak było. Nie ma się co łudzić, ucisk w Polsce jest większy niż w innych krajach, bo pewna grupa ludzi chce się dodatkowo “wykazać”. W Polsce dominacja korporacji typu Coca-Cola jest chyba jeszcze większa niż w krajach Zachodu. Ta mania konsumpcjonizmu promowanego w mediach dosłownie wylewa się poza granice rozsądku. To nic, że korporacje utylizują swoje własne produkty, których nie udało się sprzedać, tak żeby zachować “równowagę i sprawiedliwość”. Za korporacjami podążają mniejsze sklepy, jak choćby “piekarnie”, gdzie piecze się cudowny pachnący chlebek prosto z mrożonek. Nie ukrywajmy, tam gdzie sprzedaje się po cenach z 9 albo 99 na końcu tudzież po 6,66, coś musi być nie tak. Ta kasa idzie na ucisk społeczeństwa. Ludzie sami sponsorują swoją niedolę. Konsumpcjonizm to główna forma niewolnictwa we współczesnym świecie.

 11. W spoleczenstwie kazdy kto moze musi pracowac, a nie zerowac na podatnikach czy rodzicach. Jak ktos twierdzi inaczej znaczy, iz jest podlym, amoralnym, zgnilym gadem. Wracajac do tematu artykulu. Ta pani wykazala szumnie popierana ( formalnie ) przedsiebiorczosc i zostala za to ukarana. Wniosek? Wedlug tego antychrystycznego panstwa i jego bezboznego prawa lepiej byc pasozytem, nierobem, darmozjadem miast uczciwie pracujacym, pozytecznym czlonkiem spoleczenstwa.

 12. Tym krajem rządzą nie tylko anty chrześcijanie ale i anty polacy, którzy zostali tutaj wprowadzeni po II wojnie na rozkaz stalina pod zmienionymi nazwiskami….

  1. To już inna kwestia. Dlatego jestesmy niewolnikami we wlasnym kraju.
   Malo tego nasi bracia niewolnicy szaleja przed TVorami widzac potomkow tych najeźdźców jak: Wojewódzki, Steczkowska, Markowski itd itd.
   Nawet nie wiedzą że sa w niewoli.

  1. http://wiadomosci.wp.pl/moim-katem-jest-corka-6036226401633409a Teraz jest znacznie gorzej. Niektórzy mówią by chwasty wyrywać. Nie wiem czy nie mają racji.

 13. Czy jest tu Szymek? Szymek modlę się o Ciebie, trzymaj się bracie mocno Jezusa

 14. A weźmy teraz przykład masowego zmuszania do szczepień. Czy autyzm nie bierze się z tych szczepień? Czy to nie jest celowe działanie władz?

    1. Mnie sanepid ściga, proszę o modlitwę

 15. Jeszcze nie na temat:
  Dlaczego uważam, że nie obowiązuje nas Prawo Mojżeszowe (Zakon) – jako uzupełnienie myśli.
  Jeśli ktoś odrzuca Pana Jezusa Chrystusa jako JA JESTEM i wraca do Prawa to moim zdaniem nie ma szans na zbawienie. Wszystko to jest świetnie wyjaśnione właśnie w pismach Pawła. Zakon został dany dla tzw. ludu wybranego, w momencie śmierci został wypełniony przez Pana Jezusa i tym samym został z “nas” zdjęty i znaleźliśmy się pod ŁASKĄ i z tej łaski możemy zostać zbawieni.
  Pytanie kim my jesteśmy z punktu widzenia Biblii ??. Otóż my jesteśmy poganami i to do nas mówił Paweł w swoich pismach. To do nas kierował Ewangelię Łaski. To my jako poganie mamy zostać wszczepieni do drzewa Izraela właśnie poprzez tą ŁASKĘ. Jak wcześniej wspominałem obowiązuje nas Prawo “będziesz miłował Pana Boga swego (…) a bliźniego swego jak siebie samego” – ale powtórzę raz jeszcze nie oznacza to róbta co chceta…
  Wszystko to jest naprawdę świetnie wyłożone właśnie w pismach Pawła.

  1. Myślę, że większość nieporozumień wynika z braku odpowiedniego zrozumienia czym jest Prawo i jakie są rodzaje Prawa.
   Przykładowo:

   1. Czy musimy dawać na ofiarę przebłagalną baranka? Nie
   2. Czy musimy się obrzezać? Nie.
   3. Czy musimy przestrzegać zakazu bałwochwalstwa z 2 przykazania? Tak
   4. Czy musimy przestrzegać przykazania innego np “nie cudzołóż”? Tak

   Jest jeszcze inne Prawo, ale blog jest zbyt dużym spektrum ludzi i każdy ma inne poznanie.

   1. Gdzieś przeoczyłem wskazany mi wczoraj przez pastora werset z Listu do Tytusa 3:9, który coraz silniej do mnie przemawia w takich okolicznościach i który wrzucam do rozważenia (tłumaczenie oczywiście UBG): “Unikaj zaś głupich dociekań, rodowodów, sporów i kłótni o prawo; są bowiem nieużyteczne i próżne”.

  2. Muszę cię zasmucić ale ŁASKA jest dla tych,którzy nawracają się do Prawa Bożego a zarazem do Słowa Bożego czyli do Jezusa Chrystusa.

   1. “Jeśli ktoś odrzuca Pana Jezusa Chrystusa jako JA JESTEM i wraca do Prawa to moim zdaniem nie ma szans na zbawienie.”

    Ponadto Fxx.dll nie miałbym odwagi twierdzić,że nie masz szans na zbawienie.

   2. Dokładnie tak bracie,tylko wielu nie chce i nie rozumie czym jest prawo.Uważają to za karę,ograniczenie….Kiedy tak naprawdę prawo to wolność.Ale jak powiedzieć to tym,którzy nie chcą słuchać i uważają,ze Paweł nauczał,ze prawo jest nieważne.Kiedy właśnie po to Paweł został posłany do pogan,żeby im wszystko dokładnie wyłożyć.
    Sam Paweł rozpaczał,ze jego nauczanie będzie błędnie odebrane.
    Boże dlaczego jesteśmy tak bardzo uparci i ślepi na twoją prawdę i miłość.

    1. Wojtuś mój komentarz wyraża zgodę z twoim pojmowaniem łaski,ale to chyba widać.?

     1. Mi np. jest bardzo ciężko przestrzegać Szabat i święta Biblijne ze względu na to, że nie mam nikogo wierzącego obok siebie a nawet ze względu na mój młody wiek i to, że jeszcze muszę być poddany rodzicom.

    2. Lenka,ale werset znalazłem,kat na antynomistów:
     Psalm 119

     (155) Zbawienie dalekie jest od bezbożników, Bo nie szukają ustaw twoich,

     1. Ja jestem podłamana chyba zrobię sobie przerwę od netu.Nie ogarniam tego jak łatwo ludzie rezygnują z Chrystusa,na rzecz ludzkich nauk.
      I to gdzie się nie spojrzy,zwiedzenie wszędzie.Zdrowej nauki nie uświadczysz,no może przesadzam trochę jeszcze jej jest.Dzięki Piotrze za twoja prące.

      A werset kapitalny Wojtuś,tylko mnie chyba zły chce złamać.

      1. Cały widz polega na rozmydleniu lub na niepotrzebnych konfliktach.
       Dlatego napisałem, że blog będzie miał mniejszą oglądalność ponieważ zacieśniam bramę.
       To nie jest blog dla wszystkich. Gdyby był dla wszystkich nazywałby się katolicki co oznacza powszechny.. Problem polega na tym, że co trochę wchodzą tu osoby na siłę przekonywujące do swej racji. Taka demokracja w wierze.
       Prawda jest jednak taka, że osoby, które trzymają się tego co pisuje na podstawie biblii mają dobre owoce. Reszta odpada.
       Jestem dumny z owoców wielu osób i dziękuję Bogu za wszystkich Bożych ludzi.
       Ażeby ktoś słabo oznajomiony z Biblią nie zarzucił mi tego, że duma jest czymś złym odpowiadam od razu:

       Trzymajcie się mocno Słowa Życia, abym mógł być dumny w dniu Chrystusa, że nie na próżno biegłem i nie na próżno się trudziłem.

       List do Filipian 2:16

       Prawo obowiązuje i jest tego prawa kilka rodzaji. Tylko synowie oporni nie uznają Prawa Boga i ja to widzę w życiu jak żyją swymi pożądliwościami.
       Nie chce rozpisywac się na temat Prawa bo i tak Ci co nie chcą zrozumieć nie zrozumieją.

       Po prostu Lenka nie możesz angażować się emocjonalnie w spory lub w ogole w nich nie brac udziału.
       Ja kiedys napisze tekst jak rozumiem Prawo, a po nim będę blokował wszystkich ktorzy mają inne zdanie bo Prawda nie jest relatywna. Jesli ja sie mylę, to niech inni nie przeszkadzaja mi zyc w bledzie, bo zbyt dużo czasu poświęciłem na analizę Pisma abym nagle zrezygnował z zasad wiary. Jeśli inni się mylą, to niech zyja tak jak im się podoba i mnie dadzą spokój.

       to nie jest onet.pl, że każdy może pisac co mu ślina na język przyniesie. Jeśli ktos wycina Pismo, niech zyje w grupach gdzie to Pismo wycinają. Jesli ktoś nie zunaje Prawa tylko zyje z łaski, niech zyje w podobnych grupach. To jest uczciwa postawa.

       1. U mnie już jest dobrze,dzięki za słowa otuchy.
        DŚ już mnie pocieszył tak,że wróciłam do normy.
        Mnie chyba najbardziej boli to,jak lekko niektórzy podchodzą do Słowa Bożego.Nie zdając sobie sprawy,że odpowiemy za każde słowo niepotrzebnie wypowiedziane.I jak w zastraszającym tempie powtarzane są błędne nauki.Tu nie chodzi o mnie ,że mam inne zdanie,czy też pojmowanie w danym temacie.
        Tylko tutaj chodzi o zdrową naukę,czystość Słowa Bożego.
        A zły sprytnie wykorzystuje każdą okazję do tego,żeby wprowadzać odstępstwo od Prawdy.
        W tym jest cały problem,że zgorzel,zgnilizna zalewa ludzi nieświadomych.Jak to moja kochana siostra Violka mówi,że efekt szczurołapa działa. chodzi o to,że większość jest już tak skażoną chorą nauką,ze nie odróżnia kłamstwa od prawdy.

     2. Dziwne, że kiedy użyłem określenia “sabatarianie”, to na blogu było wzburzenie, a jak pada określenie “antynomiści”, to nie ma wzburzenia. Ale rozumiem, że tak już jest, iż siłą rzeczy klasyfikujemy jakoś innych wierzących, chociażby oddzielając ich od niewierzących. Tak działa umysł.

      Inna sprawa, że podziały takie, jak widać po wypowiedziach w internecie bywają momentami zniechęcające i jest to prawda, ale to nieuniknione. A do tego dochodzą przecież odmienne temperamenty, charaktery, których to emanacje w dyskusjach, które postrzegam coraz częściej jako próżne sprawiają, że odechciewa się włączać kompa. I nierzadko widzę, jak ktoś dokonuje ich projekcji na czyjeś postrzeganie doktryn typu jak się ma Prawo mojżeszowe do czasu łaski. Przejdźmy lepiej dalej, uznając, że ze względu na cząstkowe poznanie i naszą niedoskonałość tak być musi. Mocny jest nasz wspólny fundament wiary w bóstwo Jezusa Chrystusa i zbawienie z łaski i wyłącznie przez wiarę. I tej skały się trzymajmy, zamiast się zniechęcać.

      1. szczerze pisząc nawet nie wiem kim są owi antynomiści i zapewne dlatego nikt nie interweniuje, sam za chwilę sprawdzę, ale fakt szufladkowanie jest krzywdzące. walczmy prawdą, wersetami, owocami Ducha, pełnieniem woli Ojca w Niebie.

       1. P.S. Sam niedawno sprawdzałem znaczenie pojęcia “antynomizm”. Brzmi to jak niezłe przegięcie

       2. Tez pierwsze słyszę to określenie antynomisci. Prawda, starajmy się nie szufladkowac siebie nawzajem 🙂

      2. Bardzo przepraszam jeśli kogoś uraziłem,nie takie był mój zamysł ale na Boga tu chodzi o Wasze zbawienie!!!

       1. Dokładnie Wojtuś tu chodzi o zbawienie i czystość Słowa Bożego.I pojawiają się słowa naszego Pana Jezusa Chrystusa, parafrazuję czy jak przyjdzie na ziemię to znajdzie tą wiarę.
        To nie jest zabawa w fasadowe chrześcijaństwo,żeby poczuć się lepiej.My toczymy każdego dnia wojnę ze zwierzchnościami tego świata.Mamy być czyści,swieci,strzegący Słowa Bożego.Z każdej strony jesteśmy zatruwani kłamstwem,odstępstwem w pięknym opakowaniu słów.Żeby kogoś czasami nie urazić,ale to ma boleć,musimy obudzić się z tego letargu.I stać się prawdziwymi uczniami Chrystusa,a to zobowiązuje.

 16. Ten kto odrzuca Ewangelie Chrystusa, swiadomie idzie w objecia diabla.

 17. To nie jest biznes tej Pani! Ta Pani ma 5 zł.na godzinę, więc przez Facebooka więcej osób kupuje u niej bułki, ale wzbogaca sie ten kto ma ten biznes a nie ta kobieta….

  1. Ilono, skąd masz takie informacje?
   Nawet jeśli nie jej biznes, to co to za biznes jeśli na stole leży kapitał wartości w cenie zakupu około 75zł

  2. 5 zł na godzinę..Toż to wyzysk jest.

  3. Z ostatnich komentarzy na FB:

   “Bernadetta Bolek-Jędrasik:

   To ja powiem z innej strony jak to wyglada. Stali nielegalnie czyli jak ta pani codziennie kolo nas od czerwca do konca wrzesnia. Pan busem rano przywozil towar na miescie mial kilkunastu takich staczy. Osoby te codziennie dostaja mandaty od starzy miejskiej. Od straznikow wiem ze osoby te nie sa nigdzie legalnie zatrudnione i robia na czarno. W zwiazku z tym nie maja udokumentowanych dochodow. Wiec jak maja niezaplaconych 10-20 mandatow sprawa idzie do sadu a tam sedzia z reguly umarza sprawę bo nie ma z czego ściągnac. Kase ma z tego ten ktory ich rozwozi i oni sprzedaja dla niego malo tego robi to sam na czarno. Nie placi zadnego zusu ani podatkow”

   1. Czarny humor. W Polsce kilkaset tysiecy ludzi to radni, 3 miliony to zaradni, reszta to bezradni lub na emigracji.

 18. Warto przyjrzeć się każdemu z osobna, indywidualne podejście jest najlepsze. Otóż na facebooku na fanpage malydziennik.pl można przeczytać historię pani Ani (lub bułeczkowej oszustki co tak strasznie oszukała polskie państwo 🙂 Otóż pani Ania jest po chemioterapii i operacji czaszki, często traci równowagę i ma bóle głowy, mimo to nie otrzymała renty bo według lekarza z komisji może pracować (no tak operacja głowy to nie operacja nogi, chodzić może więc pracować może – ten kraj mnie przeraża). Pani Ania zarabiała dosłownie kilka złotych dziennie, kto jej w tym wieku da pracę jak dla młodszych nie ma? na dodatek ma problemy ze zdrowiem.. na fanpage jest także przeprowadzana zbiórka pieniędzy dla Pani Ani “Bułeczkowej Oszustki” 🙂

 19. Nie daj Bog, zebys mial ciezki wypadek przy pracy lub powaznie zachorowal. Na godziwa pomoc od polskiego panstwa.( jak nie jestes uprzywilejowany ) nie ma co liczyc, o spoleczenstwie ( w ktorym wiezi miedzyludzkie w kraju i na emigracji sa bardzo liche i slabe ) nie wspominajac… To wszystko spowodowane jest przez watykanskie nauki, gdy przez nie kazdy tylko mysli o swoim dobru ( osiaganym czesto kosztem dobrodusznych, ale naiwnych ludzi ), przez co wszyscy ( cala wspolnota ) na tym traca… A wystarczyloby by nasze zgromadzenie narodowe zachcialo sluchac i stosowac zdrowa nauke biblijna.

  1. czyli wynika z tego, że jednak to prawda a ktos rozsyła fałszywe informacje mowiace o bezwzglednym przedsiebiorcy zatrudniajacym te panią.
   Swoją drogą ile mozna zarobic na takich bulkach….
   Ludzie predzej z litosci kupuja

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: