Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Film na weekend: „Próba Ogniowa”, czyli napraw swoje małżeństwo.

Z opisu pod filmem:

 

Caleb Holt żyje według porzekadła starego strażaka: nigdy nie porzucaj twojego partnera. Wewnątrz płonących budynków to jego naturalny instynkt. W stygnącym żarze jego małżeństwa, to jest już całkiem inna historia. Przez dziesięciolecie małżeństwa, Caleb i Catherine Holt oddalili się na tyle, że gotowi są, by dalej żyć bez siebie. Ponieważ już przygotowują się do postępowania rozwodowego, ojciec Caleba prosi swojego syna, by spróbował podjąć eksperyment: Wyzwanie miłosne. Caleb ufający, że „Wyzwanie miłosne” nie ma nic wspólnego z jego „odrodzonymi w wierze” rodzicami, podejmuje próbę. Ale czy może próbować pokochać swoją żonę, podczas gdy odrzuca się możliwość miłości Boga? Czy będzie zdolny ciągle okazywać miłość osobie, która już ma dosyć jego uczucia? Czy też jest to kolejne małżeństwo, które musi „pójść z dymem”?

 

 

Polecam ten obraz przede wszystkim małżeństwom przeżywającym wielki kryzys, choć nie tylko. Ów fantastyczny film, na którym uprzedzam może się zakręcić łezka, pokazuje złamanie starego człowieka, moment narodzenia, porzucenie swego JA. Można powiedzieć trochę utożsamiam się z tym starym i nowym bohaterem filmu Kalebem. Mamy wiele cech wspólnych.

Zdaje sobie jednak sprawę, choćby z przypadku dzisiejszego świadectwa Sławka, że jest taki typ kobiet, tudzież mężczyzn, których się zmienić nie da, ponieważ pożądliwości ciała są silniejsze. Jednak walcząc o związek, partnera,  pokazujemy przed sobą, przed nim i przed Bogiem, że zrobiliśmy wszystko.

Czasy są ciężkie, a więc takich związków w skali Polski może być nawet setki tysięcy. Polecam ten znakomity film wszystkim.

Poniżej trailer na zachętę:

 

 

a tutaj cały film:

 

http://www.cda.pl/video/153007ff

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 20 stycznia 2017 - 20:23

9 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nie ma polskich filmow o podobnej tematyce? Niestety ale praktycznie wszystkie polskie filmy starsze i nowsze to glupkowata propaganda lucyferianska tego upadlego swiata lub przedstawiaja pesymistyczna wizje czlowieczenstwa. Pogodnych ruchomych obrazow z watkami biblijnymi jest jak na lekarstwo w rodzimej kinematografii. No moze kino ludowo-artystyczne w typie Kolskiego, ale idzie w nich wyczuc posmrod rzymski.

  1. Słuszna uwaga. Kraj katolicki a filmow z Bogiem w tle nie ma . Katolicy oglądają protestanckie amerykanskie filmy.

 2. Chrzescijanin polski ma zasadniczo dwoch rodzimych przeciwnikow ideowych. Z jednej strony zaczadzonych watykanskimi bredniami katolikow ludowych, a z drugiej rozmaitych kosmopolitow zachlysnietych kultura zachodnia, czy raczej jej najgorszymi przymiotami.

 3. Ludzie oprocz materialnego pozywienia potrzebuja do swojego wzrostu duchowego nieskazonej biblijnej prawdy, tak jak rosliny zywotnej, zyciodajnej wody. Bez tego czesto zamieniaja sie w wypalone wraki, miast lud pelnych sily i wiary w lepsze jutro

 4. W polskim spoleczenstwie wyznacznikiem pozycji nie sa twoje pozytywne, pozyteczne osiagniecia na dowolnej niwie/dziedzinie zycia, a to ile posiadasz np. dom wielki jak palac ( ktorego utrzymanie cie zjada finansowo ) czy posiadanie calej floty luksusowych, maksymalnie wypasionych fur ( z reguly dzierzawionych na zasadzie leasingowej splaty ).

 5. Naszym najwazniejszym zadaniem jest uswiecanie siebie w oczach Boga i ewangelizowanie bliznich, a nie spieranie sie o waznosc czyjejs racji.

 6. Skoro jesteśmy w temacie filmów, to również polecę film na wieczór.
  Od razu wyjaśniam temat (oprócz konkretów fabuły).
  Większość ludzi świata niestety wierzy w UFO, obce cywilizacje, ich rzekomą ochronę świata i chęć pomocy naszej „młodej cywilizacji”.
  Jakie są fakty kontaktów z UFO:
  – kontakt najbardziej dotyczy ludzi którzy nie wierzą w zbawienie w Jezusie Chrystusie
  – kontakt najczęściej następuje poprzez otwarcie furtki dla demonów poprzez okultyzm, spirytyzm, wróżbiarstwo i tym podobne złe rzeczy
  -kontaktowi towarzyszy błysk światła, dziwny dźwięk, ale co ważniejsze – zapach siarki !
  -często po kontakcie ludzie słyszą głosy, jakby przekazywane do ich myśli
  -w tych głosach rozmówca (demony) przekazują informację że są opiekunami ziemian, że obserwują naszą cywilizację od dawna, że zapobiegają wojnie atomowej, że chcą rzekomo naszego dobra
  -co równie ważne przekazują informacje że ziemianie powinni wejść na wyższy duchowy poziom ewolucji celem ich rozwoju, natomiast aby osiągnąć ten wyższy poziom to należy wyeliminować z ziemi ludzi którzy utrudniają taki kontakt (zapewne chodzi demonom o wierzących chrześcijan pokładających ufność w Słowie Bożym).
  Podsumowanie:
  Dlatego postanowiłem zamieścić ten film, ponieważ można oglądnąć miliony filmów o UFO i dalej trwać w niewiedzy i nieświadomości.
  A można oglądnąć ten jeden film który podam, i od razu sytuacja z UFO będzie wyjaśniona w 100 procentach. Ponieważ manifestacje UFO to manifestacje demonów na poziomie duchowym, atakujące tych którzy otwierają im furtki czyli ludzie którzy nie wierzą w Pana Jezusa Chrystusa.
  Film wyjaśnia to całe zagadnienie pod kątem wiary w Pana Boga:
  http://www.jan1423.pl/filmy/3,fabularne/103,niezidentyfikowany/

 7. Dziękuję za polecenie filmu! 🙂 Będzie co oglądać! 🙂

 8. http://pokazywarka.pl/pizzagate/
  media całego świata, oprócz tureckich milczą na ten temat. Więcej informacji można znaleźć wpisując tag #pizzagate w wyszukiwarkę wykop.pl.
  ochyda.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish