Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej nawołuje do cenzury programu z historiami powikłań poszczepiennych.

Z intencji listu można domniemać jakoby Prezes NRL chciał ukryć problem powikłań poszczepiennych.

 

W związku z wyemitowaniem przez TVP programu „Szeptem” na temat szczepień, Prezes NRL Maciej Hamankiewicz wystosował pismo do Prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego.

15 listopada 2016 r. Prezes NRL Maciej Hamankiewicz wystosował do Prezesa Zarządu Telewizji Polskiej S.A. pismo następującej treści:

„Z niepokojem o zdrowie polskiego społeczeństwa Naczelna Rada Lekarska przyjęła program telewizyjny wyemitowany dniu 4 listopada 2016 roku w Telewizji Polskiej na kanale TVP2 w programie p.t. „Szeptem” odc. 5. Zwracam się z prośbą o zaprzestanie publikacji tego odcinka na stronie internetowej tvp.pl.

Sposób prowadzenia, dobór gości, materiał publicystyczny wskazywały na przeprowadzaną przez Telewizję Polska akcję antyszczepionkową. Program wydawał się mieć na celu wywołanie niepokoju wśród osób, które decydują się na szczepienia. Przedstawienie tematu szczepień w Polsce w sposób nawołujący do odstępowania od szczepienia kłóci się z misją publiczną Telewizji Polskiej. Problemem społecznym w Polsce jest niska wyszczepialność, a wyemitowany program w przybranej formie na pewno nie pomógł w zwiększeniu świadomości obywateli co do konieczności szczepień.”

źródło: http://prawy.pl/41086-prezes-naczelnej-rady-lekarskiej-nawoluje-do-cenzury-programu-z-historiami-powiklan-poszczepiennych/

 

Jak podaje portal prawy.pl fakt nie posiadania tytuły lekarza medycyny, a jedynie doktora medycyny naturalnej, nie powinien być powodem  do zakazu mówienia o realizmie powikłań poszczepiennych.

Zaktualizowane: 17 listopada 2016 - 09:58

8 komentarze

Dodaj komentarz
 1. To było do przewidzenia.
  A z roku na rok ilość świadomych rodziców w kwestii szczepień wzrasta. Tylko czekać, aż w sposób prawny wymuszą tą depopulacyjną metodę „leczniczą”, bo póki co, prawo jest tak skonstruowane, że sanepidy przegrywają w sądach, w związku z nałożonymi karami za nieszczepienie.

 2. Piotr, czyli kamień, nie skała

  „kłóci się z misją publiczną Telewizji Polskiej”
  To się zgadza, bo misią TP jest ogłupienie i hipnotyzowanie społeczeństwa, a nie budzenie w ludziach samodzielnego myślenia i analizy faktów.

 3. Pierwszy kalendarz LGBT w Polsce. Na zdjęciach geje, lesbijki i tęczowe rodziny.
  http://poznan.onet.pl/pierwszy-kalendarz-lgbt-w-polsce/wqnjml

  1. widziałem. Ohyda… Szkoda że społeczeństwo nie jest zainteresowane Prawem Boga…

  2. coś strasznego, co oni sobie wymyślili… :/
   i pasująca piosenka 😀 :
   https://www.youtube.com/watch?v=lYsXHSJl8fQ

 4. Niska wyszczepialność w Polsce? Whaaat?

  1. No bzdura, bzdura zgadza się 🙂 z tego do kojarzę, to w 2014r. urodzonych było: 376000 dzieci, z czego ok 9 tys nie było zaczepionych, czyli ok 2%. Nie mówić już o niewyszczepionych dorosłych – to jest niezła propaganda… Wyszczepialność w PL wśród dzieci zajmuje „zaszczytne” miejsce w czołówce…

   1. a na Pomorzu coraz więcej dzieci jest nieszczepionych nawet mimo kar finansowych, a wszyscy urzędnicy „cooooooo? jak to? oni dają radę?” 😀

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish