Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

TEN ŚWIAT NIE JEST NASZYM DOMEM

Kiedy Duch Święty przychodzi jak ulewny deszcz, to budzi Oblubienicę Chrystusa z okrzykiem. Co będzie tym okrzykiem Ducha? „Oto nadchodzi oblubieniec; wyjdźcie Mu na spotkanie” (Mat. 25:6).

Tragiczne jest to, że poselstwo o powtórnym przyjściu Chrystusa obecnie prawie zniknęło z kazalnic. Nawet w Internecie, gdzie niezliczone strony internetowe są pełne opowiadania o kościele, nie ma wzmianki o przyjściu Chrystusa. Ale Jan mówi, że w ostatecznych dniach kościół będzie wołał:

„A Duch i oblubienica mówią: Przyjdź! A ten, kto słyszy, niech powie: Przyjdź! A ten, kto pragnie, niech przychodzi, a kto chce, niech darmo weźmie wodę żywota” (Objawienie 22:17).

Powiedz mi gdzie są te głosy wołające, „Przyjdź Panie Jezu”? Chrystus ostrzegał swój kościół:

Czuwajcie więc, bo nie wiecie, o której godzinie Pan wasz przyjdzie” (Mat. 24:42).

Gdzie jest ten kościół, który czuwa, czeka i tęskni za Jezusem?

„Przeto i wy bądźcie gotowi; bo Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której nie znacie” (24:44).

PRZYJĘCIE SIĘ SKOŃCZYŁO

Jezus kierował ostre słowa do tych, którzy naśmiewali się z Jego rychłego przyjścia:

” Jeśliby zaś ów zły sługa rzekł w sercu swoim: Pan mój zwleka z przyjściem, i zacząłby . . . jeść i pić z pijakami, przyjdzie pan sługi owego w dniu, w którym tego nie oczekuje, i o godzinie, której nie zna.

Pytam się, czy kiedykolwiek był taki czas, kiedy ludzkość była tak pochłonięta chciwością? Przyjęcie skończone – ekonomia całego świata się trzęsie – ale tłumy, włącznie z kościołem, zaprzeczają temu. Obecnie Duch Święty jest wylewany, aby obudzić śpiący kościół, żeby się przygotował na Jego przyjście: „Ten świat nie jest twoim domem. Obudź się. Przygotuj na spotkanie swojego Oblubieńca!”

Zaktualizowane: 9 listopada 2016 - 18:12

17 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Wiara w Słowo Boże to kwintesencja naszego istnienia, a cuda mogą wydarzać się nawet współcześnie w życiu każdego z nas, należy je tylko dostrzec a jednocześnie akceptować wolę Bożą nawet gdy chwilowo jest trudna do zrozumienia i zaakceptowania.
  O krystalicznie czystej wierze i Bożym działaniu we współczesnych czasach polecam film oparty na faktach:
  https://gloria.tv/video/mM2TvAP6S2Gv2n1JJBi69XCyb

  1. Film jest usunięty z YT. Gdyby tu na gloria.tv film nie chciał się uruchomić należy odczekać na załadowanie strony (kręcące kółko), lub odświeżać stronę i czekać. Przy wolniejszym internecie można dać pauzę podczas filmu i poczekać na załadowanie paska loadingu na dole ekranu – gdyby zacinał.
   Film bardzo polecam.

 2. Skwituje to w nastepujacy sposob. Czesc ludzi zwyczajnie nie ma potrzeb duchowych wyzszego typu, ktore wymagaja poswiecenia i ofiar, czesc w pogoni za materialnym dostatkiem zapomniala po co tak naprawde zyja oraz reszta, ktora ma najprzerozniejsze wymowki marnie usprawiedliwiajace ich letniosc duchowa. Mowa caly czas oczywiscie o ludziach normalnych, ale zwiedzionych.

 3. Warto sobie uswiadomic, jak wielkim darem jest Boze wybranstwo, a jak wielkim przeklenstwem jest slepota duchowa tzn. brak umiejetnosci odczytywania znakow ostrzegawczych pochodzacych od Pana Zastepow.

 4. Pan Bog przygotowal w swoim spichlerzu miejsce tylko dla dobrego ziarna. Zle natomiast bedzie zebrane i w popiol obrocone.

 5. Gdyby starozytni Izraelici zachowywaliby sie w bardzo podobny sposob jak nowozytni Polacy, to szybko by znikneli z kart historii. U nich jednostkowe ja bylo wartoscia podrzedna do interesu wspolnoty co bylo podstawa sukcesu, podczas gdy u naszych ludzi jest na odwrot, co jest zaczynem kleski…

  1. Co nie oznacza, iz jak wspolnota narodowa zaczyna postepowac bezboznie i zwyczajnie glupio nalezy jej byc poslusznym. Wtedy i tylko wtedy mozna jej sie przeciwstawic, ale w zadnym wypadku zdradzic.

 6. Nie zgadzam się, że poselstwo powtórnym przyjściu Chrystusa obecnie prawie zniknęło z kazalnic. Wystarczy posłuchać nauczania w zborach adwentystycznych.

  1. Andrzeju, z ciekawości zapytam.
   Kiedy wg Was przyjdzie Jezus? Czy również uważacie, że żyjemy w czasach końca i jesteśmy ostatnim pokoleniem?

  2. Jestem w zborze zielonoświątkowym, akurat omawialiśmy Objawienie Jana. Też często są kazania o sądzie i upamiętaniu. Dużo zależy od pastora, nie denominacji.

 7. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Współczesne kościoły były by raczej bardzo zawiedzione z powtórnego przyjścia Jezusa. A szczególnie ich „duszpasterze”. KK jest na to idealnym przykładem. Wygodne, dostatnie życie. Autorytet i splendor wśród ludzi. I nagle trzeba to porzucić?
  Natomiast ludzie idący za Jezusem bardzo chętnie opuścili by świat, który co chwila pluje im w twarz i kopie gdy już leżą. Nazywa ich „Jechowymi”, „nawiedzonymi” i „chorymi psychicznie”, dlatego że czytają Biblię i wcielają w życie to co jest tam napisane.
  Tacy żyjący w myśl słów Biblii ludzie codziennie mają nadzieję, że powtórne przyjście Jezusa zdarzy się chociażby dzisiaj. Bo co mamy tu zostawiać? Ten zgniły świat? Nawet w tej chwili.
  W królestwie Jezusa Chrystusa – który dziś jest wyśmiewany i lekceważony na każdym kroku, nawet pomimo tego że ludzie wznoszą do Niego pieśni w kościele, ale na co dzień są „tolerancyjni” dla deptania Jego Praw, lub/i sami je depczą, co nie jest już jakimś indywidualnym wyborem jednostki, ale wręcz narzuconą odgórnie modą – będzie nieporównywalnie lepiej, i oby to się stało jak najszybciej.

  1. Bóg może się posłużyć Twoją osobą do nawrócenia i nowonarodzenia wielu ludzi. Czuję, że nie powinniśmy tak egoistycznie do tego podchodzić, że lepiej żeby Jezus przyszedł już teraz bo ja bym tego chciał i czuję się na to gotowy.

 8. Przyjdź Panie Jezu. Oblubienica woła Cię.

 9. Ludzie nie czekają na Chrystusa bo czekają aż zostaną wzięci do nieba lub po śmierci pójdą do nieba, więc po co im Jezus?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish