Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowy Wspaniały Świat – Stearman, McGuire

Bardzo ciekawa dyskusja o czasach w jakim żyjemy.

W filmie m.in o:
-Lewisie, Huxleyu

-o technokratycznej elicie, nazwa „technokratyczna elita” pochodzi od greckiego techne i jeśli głębiej poszukamy to oznacza czary, magię.
-Elita technologiczna stosuje technologie, okultyzm, moce nadprzyrodzone jak czary, by prze konfigurować rzeczywistość.
Robią tak, bo uważają że cala rzeczywistość jest hologramem.
-Technologia znamienia bestii, chipu będzie nie tylko namierzac człowieka, ale kontrolował daną osobę
-Lewis pisał o światowym zbiorowym umyśle na wzór umysłu ula. Tak było w terminatorze: skynet (admin)
-Na czele tej piramidy ludzi jest Lucyfer
-te technologie maja związek z biblią
-elity światowe mają technologie daleko wykraczające poza obecne możliwości
-system monetarny jest systemem magicznym ponieważ drukują pieniądze z niczego a potem kasują od nich odsetki
-ten monetarny system jest systemem niewolniczym i zaczął się u Nimroda

-przepowoednie dla ameryki 2016 /2017 w książce Paula

-Bóg nas przygotował do tych czasów, tak ja przygotował Daniela do systemu Babilonu. Bóg dał mu lepszy rozum, lepszy dar interpretacji snów..

-Bóg nas powołał abyśmy sie nie bali. Strach nie jest od Ducha Świetego

 

Zaktualizowane: 9 listopada 2016 - 16:45

16 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dodam tylko że cały światowy system bankowy monetarny to zabroniona przez Słowo Boże lichwa, co nie przeszkadza bankowcom w jej stosowaniu.

 2. Chętnie przeczytała bym te jego książki hm kiedyś mi się śniło ze byłam na podwórku i rozległy się taki huk jakby trąby(ostrzegawczy) i zobaczyłam na niebie jakby jakiś program się zalaczyl do szukania profilu danej osoby (zdjęcia i podstawowych danych jak w kartotece policyjnej) czułam straszny niepokój bo to coś szukalo mojego profilu ale w ostatniej chwili schowalam się i to z nieba zniknęło. W sumie to sen ale ciekawe czy coś takiego uwzględnia w swojej książce hm

  1. i ja przeczytałbym. Niestety w wersji PL nie ma.

   1. ja po obejrzeniu wywiadu też bym chętnie przeczytała…

 3. wychodzi na to że jezeli taki scenariusz kontroli sie wykona to ludzie z umysłem który sie temu nie podda (nowonarodzonym)będą eliminowani.
  (w którymś świadectwie na blogu jest o tym że wróżka/wiedzma nie może przeniknąć umysłu osoby ochrzczonej)
  to może być znamieniem.
  w sumie ok.

  1. idąc dalej
   niemożnosc włączenia tych ludzi do systemu wywoła oskarżenie że to z ich powodu nie można ukończyć budowy tego systemu i zapanowania ogólnej szczęśliwości.za tym pójdzie gniew ludzi ze znamieniem.
   tak mi sie to widzi w tym scenariuszu.

   1. W sumie by nawet i pasowało… 🙁

 4. Spójrzcie, jakie niesamowite pocieszenie dał nam Bóg w swoim Słowie, także na czasy ostateczne:

  Ez 14,12-22:

  „Przybyło do mnie słowo od Pana i rzekło:
  „Jeśli któraś kraina zawini wobec Mnie, dopuszczając się przestępstw, wyciągnę swą rękę przeciw niej i zniszczę podstawy jej wyżywienia, poślę do niej głód i usunę z niej wszelkiego człowieka i bydlę, ale jeśli znaleźliby się w niej tacy trzej mężowie jak Noe, Daniel i Hiob, oni dzięki swojej sprawiedliwości ocaleją – mówi Pan.
  Jeśli dzikie zwierzęta naślę na krainę dla ukarania jej i dla jej zniszczenia, tak że nikt tamtędy nie przejdzie z powodu tych bestii, a będą w niej tacy trzej mężowie, to , na Me życie, jej synowie i córki – mówi Pan – nie przetrwają, kraina pójdzie na zagładę, ale oni ocaleją.
  Jeśli miecz poślę do jakiejś krainy i rozkażę: Niech miecz przejdzie przez tę ziemię, aby zniszczyć na niej każdego człowieka i każde bydlę, a będą w niej tacy to, na Me życie – mówi Pan – jej synów i córek nie ocalą, ale oni sami doznają wybawienia.
  Jeśli śmierć morową poślę do krainy i rzucę swój gniew na nią, by w przelewie krwi usunąć z niej do cna każdego człowieka i bydlę, lecz byłby w niej Noe, Daniel i Hiob, to, na Moje życie – mówi Pan – choć nie zostaliby tam ani synowie, ani córki, oni dzięki swej sprawiedliwości ocalą swoje dusze.
  Ale tak mówi Pan: Jeśli do Jeruzalem poślę nawet te cztery moje surowe kary: miecz, głód, dzikie zwierzęta i śmierć morową, aby zniszczyć w niej człowieka i bydlę
  (porównajcie to z czwartą pieczęcią w dniach ostatecznych z Ap 6,8-miecz, głód, mór i dzikie zwierzęta) to jednak pozostanie w nim ocalała reszta.”

  Starajmy się trwać przy Bogu, sprawiedliwi, a Bóg obiecał, że ocali nas od wszystkich plag dni ostatecznych.

  1. „Starajmy się trwać przy Bogu, sprawiedliwi, a Bóg obiecał, że ocali nas od wszystkich plag dni ostatecznych.”

   Samo sedno. Nie będą się liczyć spiski, wiedza biblijna, ale trwanie przy Bogu, przestrzeganie Jego przykazań i Prawa..
   Jutro napiszę z jakim to niespotykanym opisem nowego wydanie Biblii spotkałem się, co będzie nawiązaniem do Kasi komentarza.

 5. Hmm…
  Jakoś dziwnie mi wygląda ten 9-cio ramienny świecznik z tyłu w 1:08. Dlaczego nie menora, świecznik 7-mio ramienny, tylko świecznik z dwoma ramionami więcej, który bardziej kojarzy się z syjonizmem.

  1. No ja też zwróciłem na to uwagę jak to oglądałem.
   Ciężko jednoznacznie stwierdzić co to oznacza.

 6. Tak sobie mysle ze ponowne przyjscie Jezusa bedzie wowczas gdy technika bedzie tak zaawansowana ze bedzie potrafiła programowac ludzi zdalnie poprzez fale elektromagnetyczne i wprowadzanie mysli które ludzie beda uwazac jako własne.
  Wiemy z róznych zródel że przymiarki do tego sie już odbywają, i zapewne juz potrafią to robic na waskich kregach ludzi odpowiednio przygotowanych, pytanie tylko czy potrafią to robić na wielką skalę, moim zdaniem są bardzo blisko by to zrealizowac

  1. to by się zgadzało z koncepcją wejścia antychrysta do świątyni Boga jako Swiatyni Ducha czyli ciała ludzkiego przez nowoczesne technologie. Pisalismy o tym kilka razy o tym np o okularach VR

   1. Myślę, że zmieszanie żelaza z gliną, o którym mówił prorok Daniel też na to wskazuję, że to ostatnie królestwo będzie się tym charakteryzować.
    Gliną jest ciało człowieka, a żelazem ta technologia.
    (43) A że widziałeś żelazo zmieszane z gliniastą ziemią, znaczy: zmieszają się z sobą, lecz jeden nie będzie się trzymał drugiego, tak jak żelazo nie może się zmieszać z gliną. (Daniela 2)

  1. Nigdy nie przepadałam za twórczością Mickiewicza, ale patrząc na ten filmik i na dostępne w necie zdjęcia przyrody z tego miejsca, to się nie dziwię, że krajobrazy te zainspirowały go do stworzenia niektórych dzieł 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish