Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Znany amerykański truther Alex Jones postanowił modlić się publicznie do Jezusa.

 

 

Za opisem filmu:

Twórca programu „InfoWars” („Wojna Informacyjna”) Alex Jones publicznie, na antenie swojego programu, modli się za USA, prosi Boga i Jego Syna o miłosierdzie dla Stanów Zjednoczonych. Ten bardzo znany i niezależny publicysta postanowił zwrócić się o pomoc do Stwórcy. Ma to miejsce w nie tylko momencie tuż przed wyborami, ale zaraz po ujawnienia przez WikiLeaks emaili z informacjami o przynależności sfer rządowych do najczarniejszych organizacji okultystycznych. Mowa jest tam także o strasznych duchowych rytuałach jakie (część ?) elity z USA odprawiają. Tak tajemnicze zachowanie amerykańskiego establiszmentu może mieć wpływ na wynik wyborów, na zachowanie obywateli USA, na ich dusze i umysły. Jak pamiętamy Donald Trump również modlił się o ochronę przed amerykańskim salonem, mocno zaangażowanym w satanizm. W swoich programach Alex Jones często pokazywał ciemną stronę rządzącej kasty, tym razem emaile WikiLeaks pokazały ich prawdzie oblicze w stopniu niespotykanym. Jak sam nierzadko wspominał, był wielokrotnie zagrożony, on jak, jego rodzina i znajomi. Na kilka dni przed wyborami atmosfera się tak zagęściła, że postanowił publicznie wyznać wiarę w Jezusa Chrystusa, prosić o Miłosierdzie dla USA i obywateli. Jak państwo zobaczą publiczna modlitwa odważnego publicysty jest bardzo wzruszająca i z pewnością szczera. Większość zainteresowanych tym tematem wie, że USA to kraj zbudowany na „kamieniu iluminatów”, że nikczemność amerykańskich i globalistycznych może być niebezpieczna, a rządzi tam obecnie ekipa nadzorowana przez istotę nadprzyrodzoną, opozycjonistę względem Boga YHWH/Jezusa Chrystusa. Całość tutaj: http://argonauta.pl/alex-jones-z-info…  ”

 

_____________

Ciężko wyrokować jakie miał na prawdę intencje, aczkolwiek w pewnym sensie jest to dosyć ryzykowne dla jego  raczej proizraelskiego wizerunku. Jedyne co mi przychodzi na myśl jeszcze, to poprowadzenie innych do fałszywego Jezusa, ale to tylko czcza hipoteza.

Różne rzeczy się zdarzają. Dajmy mu szanse.

 

 

 

Zaktualizowane: 8 listopada 2016 - 19:33

16 komentarze

Dodaj komentarz
 1. To obłuda CHRYSTUS dał inny wzór modlitwy.Już odebrał swoją zapłatę.

 2. Trump już buntuje i podjudza swoich zwolenników do agresywnych zachowań w wyniku nieuczciwych, oszukanych wyborów. Może być tak, że jego zwolennicy będą tak pewni oszustwa, że rozpętają ostre zamieszki co doprowadzi do wojny domowej/stanu wojennego.

  Trump zgłasza pierwsze nieprawidłowości w wyborach

  Sztab Donalda Trumpa złożył pozew w związku z otwarciem lokali wyborczych w jednym z okręgów w kluczowym dla kandydata Republikanów stanie Nevada dwie godziny wcześniej, niż było zaplanowane.

  Informuje o tym CNN.

  Według danych agencji Reuter w pozwie mowa jest o tym, że pracownicy komitetu wyborczego w okręgu Clark „z pełną świadomością koordynowali działania z aktywistami Partii Demokratycznej”, by doprowadzić do skażenia wyników głosowania.

  https://pl.sputniknews.com/polityka/201611084209840-wybory-prezydenckie-usa-trump/

 3. Wazne, ze Bog zbadal juz jego serce ❤ nie sądzmy po pozorach

 4. Czlowiek ma prowadzic wewnetrzny ( w zaciszu serca ) dialog z Bogiem, a nie jak obludnik informowac bunczucznie o tym wszystkich.

  1. „Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. ”
   pasuje do tej wypowiedzi 🙂

 5. Clinton czy Trump? Równie dobrze można zapytać: Herod Wielki czy Herod Antypas? PO czy PiS? itd….

  http://i.perezhilton.com/wp-content/uploads/2016/01/jesse-james-donald-trump__oPt.jpg

 6. coś mi się wydaje że Trump jednak wygra. Jesli wygra napisze dlaczego…

  1. Tutaj gra symbolizm.Trump i Michael Peance = Trumpets, Archanioł Michał trąbi i zaczynają się czasy końca.

   1. nie dlatego..To wiemy od czasu kiedy zaczął kandydować

   2. Co do symboliki dobry jest też ten filmik, w którym Trump, cytuje poemat o wężu i kobiecie.
    Kobietą wg. Trumpa ma być Europa, a wężem islamscy uchodźcy, których przygarnia…
    Wielu trutherów uważa też, że Trump sam jest „wężem” i dlatego używa tu akurat takiego porównania.

    Donald Trump – Bajka o chorej Europie Napisy PL

    [youtube https://www.youtube.com/watch?v=DocCk-W6fxM&w=560&h=315%5D

  2. Nie twierdzę, że to będzie jutro, kiedy okaże się, że Trump wygrał.Tu chodzi o pewien symbolizm.

  3. Wygrał.Prosze o ujawnienie szczegolow swojej trafnej intuicji 🙂

   1. już napisałem tekst wisi w sieci 🙂

 7. Kto ucho odwraca by Prawa nie słyszeć, tego nawet modlitwa jest wstrętna.

  http://www.texasmonthly.com/the-daily-post/the-conspiracy-theory-that-alex-jones-is-actually-legendary-long-dead-texas-comedian-bill-hicks/

  pan alex jones wcześniej nazywał się inaczej i jest na usługach CIA tak samo jak david icke.

  prawdziwi truthseekerzy jak np William Cooper zostali zamordowani już dawno. nie ma możliwości bezkarnego mówienia i nie pracowania jednocześnie dla 'nich’, takie moje zdanie.

 8. Trump trzyma sztamę z Putinem, a to nie jest dobre dla naszego kraju. Czytałam o tym w jakiejś gazecie, mówił, że jak wygra wybory to odwoła amerykańskie wojska stacjonujące w krajach Europy, które były straszakiem na Rosję.Ps. Myślicie, że Vladimir obawia się Polski i innych krajów bałtyckich? 😉

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish