Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kontrowersyjni sponsorzy kandydatów na prezydenta USA.

Hilary Clinton sponsorowali:

(w dol)

 1. Uniwersytet Kalifornijski – 1 196 413
 2. Alphabet Inc. -1 119 337
 3. Emily’s – 692 676
 4. Morgan Morgan 626 004
 5. Uniwersytet Harvarda 610 458
 6. Microsoft 574 207
 7. Uniwersytet Stanforda 565 097
 8. Apple 519 623
 9. Rząd 513 917
 10. Departament Stanu 488 188

 

Trump

 

 1. Murray energy
 2. Alliance resource
 3. Departament obrony
 4. Bank of America
 5. Wells Fargo
 6. Rząd
 7. Armia
 8. Jenmar Corp
 9. Amerykańskie linie lotnicze
 10. Marynarka wojenna

 

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kto-wspiera-kampanie-w-usa-infografika/bvfspy

 

 

Obu kandydatów jak widzimy sponsorowały zarówno jednostki rządowe jak i firmy. Rzucającą się różnicą jest aż w trzech punktach u Trumpa sponsoring organizacji związanych z wojskiem.

 

Jak podaje strona chnews.pl chrześcijanie wybieraka przeważnie Trumpa:

 

“Większość wiernych chrześcijan zagłosuje na Donalda Trumpa ze względu na jego politykę i to, za czym opowiada się Partia Republikańska. Republikańskie stanowisko odnośnie aborcji i małżeństw homoseksualnych jest dużo bardziej zgodne z Bożymi zasadami, a to są bardzo ważne kwestie (prawie milion dzieci jest mordowanych w łonie co roku, a chrześcijanie trafiają do więzienia za to, że nie udzielają ślubów parom jednopłciowym). Inteligentni ludzie rozumieją, że w przypadku amerykańskich prezydentów nie głosuje się tylko na jedną osobę, jakby była królem albo dyktatorem. Głosuje się dosłownie na setki wysoko postawionych urzędników

Myślę, że wielu chrześcijan obawia się zwycięstwa Clinton, ona może zrealizować politykę swoją i Partii Demokratycznej. Rezultatem będzie więcej zamordowanych dzieci, więcej rozkładu wartości ze społecznością LGBT, postęp polityki nowego światowego rządu, zepsute stosunki z Izraelem i mniej ogólnego bezpieczeństwa dla Amerykanów.
Chrześcijanie obawiają się ograniczenia swojej wolności religijnej.
Tradycja Narodowego Dnia Modlitwy za Obamy (który popiera Hillary) została przerwana, a jednocześnie ustanowiono dzień muzułmańskiego wezwania do modlitwy. Wolności chrześcijan są szybko ograniczane, podczas, gdy “wolności” innych religii i grup postępują. Może to nie być tak wyraźne jak choćby delegalizacja chrześcijaństwa w Chinach, ale mamy dużo mniej wolności, niż 20 lat temu, nie mówiąc już 50 lat temu. Kościoły w Ameryce rozmawiają o tych sprawach i zachęcają swoich członków, by głosowali biblijnie, modlili się i modlili się za osobę, która wygra. Bóg ma i tak ostatecznie większy plan. Jeżeli wygra Clinton i Partia Demokratyczna, to być może amerykański Kościół zajaśnieje bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej wobec możliwych prześladowań! Jeżeli Trump i Republikanie wygrają, to Ameryce może zostać przywrócona duma jako krajowi, który stoi w obronie tego, co właściwe. Bóg jest suwerenny i ostatecznie to Kościół zyska na tym, komu On pozwoli wygrać!”

 

http://chnnews.pl/index.php/pl/ameryka/item/3560-dzis-wybory-w-usa-oto-jakie-sa-nastroje-chrzescijan-wideo.html

 

 

Jakkolwiek będzie wszystko pójdzie zgodnie z Planem Bożym. My martwmy się o nasze zbawienie, o dotrwanie do celu.

 

Updated: 8 listopada 2016 — 15:31

29 komentarzy

Add a Comment
 1. a mnie cały czas wydaje się że to jednak Clinton zostanie prezydentem USA. Udzieliły jej poparcia wszystkie gwiazdy muzyczne od Jay-Z do Lady gagi, ta ostatnia nawet udzieliła jej oficjalnego poparcia na ostatnim wiecu i przez wielu została skrytykowana za ubiór który przypominał mundur SSmanki (jakaś aluzja?). Tak więc mozę być również tak, że Trump wygra głosami zwykłych ludzi, ale wybrani elektorzy zdecydują 19 grudnia że prezydentem zostanie Clinton (to może wywołać nie małe zamieszki), co prawda sytuacja taka miała miejsce w 2000 roku kiedy wybory wygrał Al Gore (zdobywając prawie 0,5 mln głosów więcej) ale elektorzy zagłosowali na Busha – tylko wtedy sytuacja nie była aż tak napięta jak to ma dziś miejsce. Tak czy inaczej te dwie pacynki grają ten sam spektakl w tym samym teatrze. będzie jak będzie, szkoda tylko uczciwych ludzi.

  1. i jeszcze to, że skoro Obama jako 44 prezydent miałby być ostatnim prezydentem USA to by się zgadzało, bo skoro wygra Clinton to będzie to pierwsza kobieta prezydent, nie będzie już ciągłości w tradycji że to mężczyzna jest prezydentem.

  2. no tak POP i satanizm zwycięża, co nie znaczy że Trump jest chrześcijaninem. To tak jak w Polsce PO (pop) i PIS (pozorne ale jednak chrześcijaństwo).

   1. Trump chrześcijaninem? raczej wilkiem w owczej skórze. Jest wyniosły i pełen pychy, po za tym żyje w związku z trzecią żoną, a z dwiema (wciąż żyją) rozstał się kolejno w 1992 i 1999 roku – to chyba nie chrześcijańskie zachowanie, wg Biblii popełnia on cudzołóstwo.

    1. ” co nie znaczy że Trump jest chrześcijaninem.”

    2. a swoją drogą hipotetycznie patrząc, jeśli narodził się na nowo przy trzeciej, może być chrześcijaninem.

 2. Mala dygresja. Ludzie uwazajacy, iz czytanie jest zbedne, a czerpiacy wiedze o swiecie i zyciu tylko z rynsztokowych massmediow, potrafia byc naprawde denerwujacy.

  1. Powiem nawet, iz slowo pisane roznicuje ludzi na tych co potrafia sie odnalezc w kazdej sytuacji ( majacych oglade towarzyska ) oraz tych ktorzy przynosza tylko wstyd.

 3. Panem i wladca chrzescijan jest Jezus Chrystus, a nie zaden mierny ziemski polityk 🙂 .

 4. Krótki filmik o tym jak USA rozmieszcza swoje wojska po całej ziemi.

  https://www.youtube.com/watch?v=pz3dQeYUwI4

  USA to Bestia z Ziemi, która jest przedstawiona jako oddzielna Bestia od Bestii z morza, ponieważ powstała nie jako bezpośredni spadkobierca imperium Babilonu tak jak w przypadku Europy, ale na podwalinach czystego chrześcijaństwa, które uciekało z Europy prześladowane przez jedną z głów Bestii z Morza.
  Po czasie jednak USA zaczęło mówić jak smok i posiadło mająca niespotykaną w historii świata siłę militarną i bogactwo. Na polecenie Bestii wychodzącej z morza czyli żyjącej od czasów imperium babilońskiego, zmusi świat do czczenia odstępczej religii Nierządnicy. Dokładnie tak samo jak Achab pod wpływem Jezebel narzucił odstępstwo całemu Izraelowi.

  1. Cupak czy pomógłbyś mi coś dopasować według swojego rozumienia? 🙂

   Rozdział 13 i 17-18 Apokalipsy.
   W rozdziale 13 jest Bestia z morza i Bestia z ziemi.
   Bestia z morza – prawdopodobnie chodzi o Rzym – najpierw cesarstwo Rzymskie, potem Rzym papieski.
   Bestia z ziemi – USA
   I to mi pasuje.

   Ale teraz rozdział 17 i 18.
   Mamy: Wielką Nierządnicę, Niewiastę i Bestię która ją nosi, Wielki Babilon oraz Babilon-stolicę.

   Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, że Wielka Nierządnica to Niewiasta plus Bestia która ją nosi?
   Bestia jest Bestią z morza z rozdziału 13 czy inną bestią?
   Wielka Nierządnica to matka odstępczych kościołów KRK.
   A Niewiasta? -“to owo Wielkie Miasto mające władzę królewską nad królami ziemi” – Watykan? Czy USA?

   Już mi się to wszystko pomieszało…

   1. I jeszcze Wielki Babilon i Babilon-stolica. Czy to jedno i to samo?

   2. Wielki Babilon to duchowe miasto, stolica odstępczej religii jest przeciwieństwem Jerozolimy czyli duchowej stolicy zbawionych. Jeżeli będziemy w duchowym Babilonie to otrzymamy znamię Bestii, a Ci co są w Jerozolimie otrzymają pieczęć Bożą. Potem ci ze znamieniem trafią symbolicznie pod górę Armagedon z szatanem, a ci z pieczęcią na górę Syjon z Chrystusem.

    Wielka Nierządnica odnosi się zawsze do niewiasty jako kościoła jest bezbronna i bez siły ekonomiczno-militarnej Bestii (państwa i królestwa świata) nie mogłaby zmusić świata do czczenia swojej religii.

    Nierządnica siedząca na szkarłatnej Bestii tworzy Wielki Babilon (unie kościoła i państwa). Jest zasilana przez wody, nad którymi się rozsiadała, czyli Bestię. Ta sytuacja będzie mieć miejsce tuż przed przyjściem Chrystusa i powtórzy się sytuacja z średniowiecza, kiedy świat poznał gorzki smak połączenia religii(nierządnica) z władzą świecką(Bestia), skutkuje to zawsze prześladowaniami i uciskiem.

    Wielki Babilon czy stolica Babilon to jest to zawsze duchowe miasto, które należy opuścić. Oczywiście fizycznie może mieć swoją siedzibę w Rzymie, ale tu jest raczej symbol.

    Muszę przyznać że sam nie rozumie jeszcze sporo, bo potrzeba bardzo dużej wiedzy, aby mieć całą Apokalipsę jako jeden obraz, bo dzieje się ona na przestrzeni 2000 lat i łączy ze sobą bardzo wiele symboli. Jan otrzymuje wizje w różnych etapach ery chrześcijańskiej i trzeba zwracać uwagę na wiele aspektów np. na to gdzie w danej chwili znajduje się Arcykapłan. Bo kilka głów Bestii panuje przed przejściem Chrystusa do Miejsca Najświętszego a kilka chyba 3 po przejściu do Najświętszego.
    Dlatego polecam ten artykuł, z którym na ten moment się zgadzam, sam chyba nie dałbym rady tego zrozumiale wyjaśnić 🙂

    http://eliasz.dekalog.pl/goscie/dunkel/wielkani.htm

    pozdrawiam

    1. Fragment z tego artykułu:

     “W trzynastym rozdziale Apokalipsy odstępczą religię symbolizuje Bestia z Morza, zamiast Nierządnicy, jak w rozdziale siedemnastym. Przyczyna leży zapewne w tym, że w średniowieczu sekularny element nie istniał, zaś władze państwowe były ściśle powiązane z kościołem. W czasach końca przymierze kościoła i państwa ukazane jest jako Nierządnica na Bestii, gdyż oba nie stanowią już takiej jedności, jak w czasach średniowiecznej teokracji.”

     Potrzeba wiedzy i mądrości od Stwórcy, aby wychwycić właśnie takie szczególiki z Apokalipsy. Sam nigdy bym na to nie wpadł.

 5. Polska policja jest w takim stanie jakim.jest panstwo polskie. Wiecie, iz jak glina nie wykona normy pienieznej wplywajacej z wlepianych mandatow i kar to wylatuje ze sluzby? To dlatego czepiaja sie obywateli za byle pierdoly.

 6. Mam pytanie nie na temat.
  Czy ktoś czytał książkę Alfreda Palli pt.”Poznaj swoją osobowość i dary duchowe”? I jeśli czytał to czy może polecić?

 7. Przepraszam że poza tematem. Film na wieczór:

 8. JAK REAGOWAĆ NA PRZEŚLADOWANIA CHRZEŚCIJAN?

 9. Podobna ( wedlug tivi ) jakas Polka spod Kalisza, za wlasne pieniadze pojechaja do USA, by byc wolntariuszka w sztabie Clintonowej. Co za paranoiczne zwiedzenoe tej biednej kobiety…

 10. Nie wazne kto wygra, bo III WS jest niestety pewna. USA to cien samych siebie sprzed 20, 30 lat. Aby uniknac calkowitego krachu musza rozpoczac wojenny cyrk…

 11. Po rzadach ekipy Busha USA byly skompromitowane i nadwatlone, a po nierzadach druzyny Obamy Ameryka jest trwale osmieszona i rozwalona. Tego sie juz nie da naprawic.

 12. Nie wiem kto i po co powiela te informacje że Trump stał się nagle Chrześcijaninem? Tak może się i stał takim medialnym Chrześcijaninem grającym pod publiczkę-powie to co każdy chce usłyszeć by zyskać te kilka procent poparcia więcej. Czy Chrześcijanin używa języka, którym posługuje się Trump? Jest beszczelny, chamski i wulgarnym taki nieokrzesany gbur z lekka. Czy Chrześcijanin gestykuluje jak on non stop jakieś dziwne układanie łapek jakieś trzy szósteczki z paluchów itp. I w końcu gdzieś po sieci krążyła fota jak to Trump z Clinton siedza sobie przy stole z jakimś opasłym wysokiej rangi przedstawicielem KRK na twarzach wszystkich usmiech od ucha do ucha. Ma racje Piotr mówiąc, że nie ważne kto wygra bo i tak wszystko będzie po myśli Boga. My możemy sobie gdybać ale czy ma to sens?

  1. No właśnie…w końcu obaj kandydaci to niemal jedna “bajka”, obaj grają swoje role…

  1. Oczywiście że nie jest ale wjechał na plecach chrześcijan właśnie takich letnich.

   1. Dokładnie cała Ameryka jest w większości taka letnia. Rozglądam się za jakimś zborem tutaj gdzie mieszkam żeby nawiązac jakiś kontakt z chrześcijańską bracią ale to co widzę nijak mnie nie przekonuje. Też właśnie taka letniość niby Chrześcijaństwo a święcą pogańskie święta, choineczka gdzieś stoi jakieś dziwne symbole tu i tam które mnie odstraszają. Jak to określił J.W.Klif w swoim filmie takie festynowe Chrześcijaństwo kochajmy Jezusa piwo i kiełbaski już są. Szukam kogoś by pogadać na żywo ale jak nie znajdę to trudno mam NASZ wirtualny zbór w którym czuję się dobrze mając tak zacne towarzystwo braci i sióstr 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: