Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

NATALIA PRZYBYSZ ujawniła, że dokonała aborcji, ale chciała chronić pszczoły.

„Natalia Przybysz, popularna polska piosenkarka, w wywiadzie, którego udzieliła Wysokim Obcasom, zdradziła, iż rok temu, w klinice na Słowacji, dokonała aborcji. Teraz internauci przypomnieli jej pewną akcję społeczną, w której brała udział”

źródło: wmeritum.pl/natalia-przybysz-ujawnila-ze-dokonala-aborcji-teraz-internauci-przypomnieli-pewna-fotografie/158513

 

Oto Natalia w akcji:

 

nataliaprzybyszpszczola

 

https://twitter.com/parysmat/status/789800637445902336/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

 

 

Czy teraz wiecie dlaczego w Biblii jest napisane:

„(4) Wiarołomni, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem, to wrogość wobec Boga? Jeśli więc kto chce być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga.” Jak 4

 

 

Słuchając takich osób jak Przybysz, biorąc udział w imprezach jak np w Kielcach „Zlot czarownic”, itp itd, budujesz królestwo szatana.

Przybysz zostanie nagrodzona za swą postawę, a może już została nagrodzona przez swych mocodawców, ale pomyśl Ty o swoim zbawieniu, czy jesteś przyjacielem lub nieprzyjacielem świata. Tak, tak, od tego jak widzimy po cytacie Jakuba zależy zbawienie. Nie ile razy chodzisz do kościoła i czy czytasz biblię, ale m.in. czy jesteś przyjacielem świata.

Katolicy jak katolicy, ale protestanci niewiele się różnią od katolików w przyjaźni ze światem.

 

Zaktualizowane: 25 października 2016 - 14:19

16 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  „Protestanci niewiele się różnią od katolików w przyjaźni ze światem.”
  Niestety. A ta cienka granica między nimi z biegiem czasu jeszcze bardziej się zaciera.
  Protestują, ale tak, żeby się za bardzo nie narazić światu. I tłumaczą to w ten sposób, że zbyt radykalne zasady odciągnęły by wiernych ze zborów.
  Więc wychodzi na to, że trzeba być takimi samymi jak katolicy, jedynie brak obrazów na ścianach i zamiast „proboszcz” trzeba mówić do człowieka na mównicy „pastor” podczas NIEDZIELNEJ mszy, oraz składać sobie życzenia podczas „magicznych świąt” Sol Invictus. Krzycząc jednocześnie „Sola Scriptura!”

 2. Skrajnie obrzydliwe i skandaliczne były wynurzenia tej zwiedzionej kobiety, a czytałem tylko fragmenty. Upajała się „wolnością” wynikającą z tego, że z powodzeniem zaordynowała morderstwo bezbronnego człowieka w białych rękawiczkach. Tak bardzo była żądna krwi i śmierci, że aż pojechała za granicę, by rękami innego potępieńca dokonać bezlitosnego mordu dla własnego widzimisię. Mówiła o tym niemal tak, jakby opisywała, jak się wypróżnia po ciężkim zaparciu. Jej wypowiedzi dobrze ukazują ohydę aborcji i tych szatańskich, feminazistowskich czarnych protestów, obnażając mentalność bezbożników walczących o prawo do zabijania nienarodzonych. Przeklęty każdy, kto staje z nimi w szeregu i popiera ten ohydny proceder.

  1. P.S.: Chyba jedno oko nie będzie ogromnym zaskoczeniem, a tylko potwierdzeniem, skąd ta kobieta czerpie inspiracje dla swoich wynurzeń:

   http://e5.pudelek.pl/d0f10b67c36f40cf23371576f85aa352642142a8.jpg

   1. jak to powiada: zawsze za symbolami idzie energia.

 3. Też miałam nieprzyjemność czytać wywiad pani Przybysz i szczerze to żal bierze jak czyta się takie przemyślenia.
  Większa troską ta pani ma dla zwierząt niż dla własnego nienarodzonego dziecka.
  Tak bardzo zapętliła się w swych opowiastkach,chciała być taka nowoczesna,światowa.Potraktowała zabójstwo nienagodzonego dziecka jak wizytę w salonie odnowy.
  Daj Boże,żeby kiedyś zrozumiała co zrobiła.A przede wszystkim,żeby dziewczyny,młode kobiety zobaczyły,że to nie aborcja tylko zabójstwo.

  1. też czytałam wywiad, jak bardzo bezsensowne były te argumenty jej powodów, dziecko też w jakieś mierze leczy nas z egoizmu, bo już nie myślimy tylko o sobie, jest drugi człowiek, za którego jesteśmy odpowiedzialni, ta pani wolała zabić swoje dziecko, by obronić tylko własne ego w tym wszystkim, czy jakiegoś prawa do indywidualności, niezależności naszych wyborów, decyzji, szatan lubi wmawiać i posługiwać się takimi frazesami ciągle podkreślając skupienie na własnym „Ja” . I to czym żyje ten świat pokazuje tego owoce.

   1. Dziwi to, że miała wtedy już dwoje, więc powinna wiedzieć, że dzieci się kocha nie do opisania niezależnie od tego jakie są i kiedy są, nawet nieplanowane. A jednak..

  2. Coś strasznego, sama nie mogłam się nadziwić czytając wywiad.. :/
   Najlepiej pasował tu komentarz, chyba z Onetu: „Ciekawe, co ona powie dzieciom? co one sobie pomyślą? „dobrze, że mamy 60m2 a nie 50m2, bo by i nas tu nie było” ” czy jakoś tak… 🙁
   A jeśli już tak bardzo nie chciała tego dziecka, to mogła spróbować znaleźć rodzinę zastępczą, której mogłaby je oddać, ewentualnie zostawić je po urodzeniu w szpitalu (musiałaby tylko powiadomić o tym lekarza/położną…) 🙂

 4. Nie wiem czy mnie to admin Piotr przepuści. Zauważyliście, iż najbardziej zajadłymi moherowymi. beretami są te kobiety, które za młodu nie żałowały sobie z rozkładaniem.nóg, aby potem się namiętnie skrobać?

  1. No właśnie, pasuje tu powiedzenie do takich: „modli się pod figurą, a diabła ma za skórą” :/

 5. Byłam w ciężkim szoku jak wczoraj w TV usłyszałam o tej pani i tym co zrobiła. Ona poczuła się wolna po zabójstwie własnego dziecka!!!! …. ludzie gdzie my jesteśmy???
  Tu się już nie da żyć. To, co usłyszałam ,potwierdza jedno – koniec tego szatańskiego świata już wkrótce. Jezus jest blisko.

  1. Tak, to jest szokujące i co ciekawe z tego, co widzę, to wiele aborcjonistek, jeśli nie większość, otwarcie potępiła tę Przybyszową, pisząc komentarze w rodzaju: „nie o to walczymy”. Pełny relatywizm – aborcja jest według nich w porządku, ale jedynie na takich zasadach że _____ (uzupełnić zgodnie z tym, co zwodnicze serce podpowiada). W zależności, co komu do łba strzeli, tak będzie w sprawie morderstwa nienarodzonego człowieka postępować. Przybyszowa ich zdaniem „strzeliła w stopę walczącym o prawo do aborcji”, ale już w przypadku innych, nie mniej skandalicznych wypowiedzi jest wszystko cacy. Brzmi to doprawdy żałośnie.

   Teraz są marsze aborcjonistek, a niebawem uaktywnią się „walczący o prawo do seksu z psami i końmi”. A wreszcie – z dziećmi. Niestety wszystko wygląda na to, że jeszcze chwila i w telewizorni będą się wypowiadać rozradowani pedofile, zachwycając się, jak to mogą być sobą i wreszcie nie muszą ukrywać swojego pociągu do dzieci, mogąc z dumą się z nim obnosić. Wystarczy, że ten świat jeszcze trochę pociągnie…

  2. W korkondancji stronga, słowo które jest użyte do „czasów ostatecznych” jest tłumaczone także „czasy najgorsze” czy jakoś tak. To jasno pokazuje, że lepiej nie będzie i nie będzie żadnego „wielkiego przebudzenia” jak to nauczają ultra charyzmatycy (nie żebym miał coś ogólnie do charyzmatyków, no ale jak ktoś robi „festiwale uwolnienia” czy ogłoszenia „za tydzień przyjeżdża uzdrowiciel, 20 zł za bilet” no to coś jest nie tak). Zdrowe, biblijne charyzmaty i dary duchowe, ot co..

 6. Zrobiłem coś takiego:

  http://demotywatory.pl/4703078/Jezus-Chrystus-o-aborcji

  Jeżeli ktoś ma ochotę, to proszę „lajkować”…

  1. dałam „mocne”, całkiem niezłe 🙂

 7. Nikt nie pobije mojej szwagierki która popiera aborcję. „To lepej urodzić dziecko z połową mózgu na wierzchu i się męczyć. .. Czy Ty nie wiesz ile taim chorym dzieckiem zajmować? Zapytałam czy wie co mówi. .. oddałam jej małą córeczkę która trzymałam na rękach i płakałam w pokoju nie mogąc pojact jak tak można…. Prosiłam Boga by jej pomógł.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish