Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ambasador USA przy NATO: cztery „bataliony odstraszania” na wschodniej flance gotowe do wiosny.

• Cztery wielonarodowe bataliony stacjonujące w krajach bałtyckich i w Polsce powinny być gotowe do wiosny
• Poinformował o tym we wtorek przedstawiciel USA przy NATO
• W telefonicznej rozmowie z dziennikarzami ambasador Douglas Lute mówił o programie rozpoczynającego się w środę spotkania ministrów obrony państw NATO w Brukseli

– Usłyszymy kolejne szczegóły o sposobach okazywania siły uzgodnionych w Warszawie – powiedział Lute przypominając, że chodzi o dwa rejony koncentracji sił. – Na północnym wschodzie NATO będą to, jak je nazywamy, cztery bataliony odstraszania, które będą stacjonować w Estonii, na Łotwie, Litwie i w Polsce.

źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ambasador-USA-przy-NATO-cztery-bataliony-odstraszania-na-wschodniej-flance-gotowe-do-wiosny,wid,18558722,wiadomosc.html?ticaid=117f85&_ticrsn=5

 

 

To już nie są spiski. To realia.

W tej sytuacji istnieją tylko dwie opcje oparte o Słowo Boże:

 

 1. Rozpocznie się III wojna światowa, którą zatrzyma po jakimś czasie ostatni antychryst.
 2. Tuż przed rozpoczęciem owej wojny pojawi się człowiek niegodziwości: ” Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, (4) przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga. (5) Czy nie pamiętacie, że jeszcze będąc u was, o tym wam mówiłem? (6) A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie

 

Powstrzymuje go jedynie Duch Święty:

 

” Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola.”

 

Według mojej oceny zarówno w wariancie pierwszym jak i drugim wprowadzą obrót bezgotówkowy. Nie wiadomo tylko, kiedy będą przymusowe chipy i czy będą to od razu tatuaże elektroniczne ze znakiem bestii czy same chipy.

Mamy jednak kilka wariantów zasiądnięcia w świątyni Bożej:

 

 1. Jerozolima
 2. Uzurpowany kościół jakim jest Watykan z papieżem na czele
 3. Ludzkie ciało, zgodnie z 1 Kor 6: „Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który w was jest, a którego macie od Boga, i że już nie należycie do samych siebie?”.

 

W trzeciej opcji musiałoby dojść do jakiejś elektronicznej ingerencji w ludzkie ciało. Pierwsze co mi przychodzi na myśl to nowoczesne okulary typu gear VR.

 

Szatan chce zaoferować lepszy świat od świata Boga – świat wirtualny.

 

Nie dajcie się zwieźć pseudo chrześcijańskim portalom i telewizjom YTowym wmawiającym, iż możemy odzyskać ziemie w sposób polityczny. To są mrzonki. Jeśliby tak było, to po co nam Jezus przychodzący w obłokach i zabijający tchnieniem swoich ust antychrysta.

 

Zaktualizowane: 25 października 2016 - 22:13

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Chcą być wiekuiście potępieni? Ich wybór, ale to już nie nasz problem.

 2. Co do znamienia bestii to odnosi się ono zarówno do świątyni w Jerozolimie i ludzkiego ciała.Po przyjęciu przez kogoś znamienia bestii nastąpi zmieszanie się żelaza (dna Antychrysta/upadłych) z gliną (ludzkim DNA) jak za dni Noego.Kto przyjmie znamię bestii przestanie być po prostu człowiekiem i stanie się hybrydą.

  1. Czeka nas dość okropny i przerażający czas. Na marginesie. Nawet teraz jest pełno hybrydów na ziemi ( podłych i parszywych gadów ), choć nie nie ma ludzi gigantycznego wzrostu ( kilku metrowego ).

   1. Masz rację.Elity współpracują z „obcymi” (upadłymi) i modyfikując swoje dna wierząc, że to zapewni im wieczne życie, młodość, siłę.

 3. Brrr…coś okropnego te wiadomości :/

 4. Nie wiem na ile przydatna będzie ta informacja, aczkolwiek zostawię to tutaj w ramach ciekawostki.

  Co do znamienia to trafiłam przypadkiem (a może nie przypadkiem?) na coś takiego…

  http://images.tinypic.pl/i/00833/olpwap5ifook.png

  z wikipedii: „Verichip to pierwszy zaaprobowany przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration – FDA) biochip identyfikacyjny (biochip RFID) przeznaczony do wszczepiania w ludzkie ciało.”

  Inna jego nazwa to „cyfrowy anioł”, no i symbol też sympatyczny, oko wężowe…

 5. A ja mam pytanie… Co te bataliony będą odstraszać?
  Zimę?… Lato…?
  🙂
  Bo na pewno nie wojnę…

  1. Te bataliony mają odstraszać „cienie strachu”. Zasłyszałem w tramwaju dialog że chodzi o cień który chodzi za ministrem który sam siebie uznał za eksperta od katastrof. Dopóki ten cień za nim chodzi, dopóty musi istnieć odstraszacz (czyli batalion) 🙂

 6. Nie nie nie ! nic z tych rzeczy chipy wejda po zakonczeniu III WS na calym swiecie ,czyli w polowie przyszlego roku , a co do Swiatynie to tak Jerozolima , no gdzie watykan ! adminie jak watykan zostanie zniszczony , Jezuici zrobia to celowo zeby caly swiat obzalowywal apieza i wtedy jak swiatynia bedzie gotowa ,zydzi ebda juz wymordowani po III WS i papiez wlezie do Jerozolimy ,przeniosa sie tam jezuici i na 3,5 roku general bedzie wymagal Boskiej czci , pzreciez Jezuici od poczatku walczal , o to zeby byc w ziemiii swietej , przreciez templariusze to byli Jezuici , i juz w 12 wieku organizowali kroucjaty do ziemiiis wietej ostatnia krucjate prowadzil hitler i przegral ze zwiazkiem radzieckim a le jego celem nie byla rzadna moskwa ani pzrestzren zyciowa dla niemcow bzdury on mial podbic jerozolime , i mogl to zrobic , ale jezuici nagle zmienili zdanie i kazali mu wstrzymac , rozkaz, parcia dalej na Wschod coc iekawe hitler kazal porwac papieza , za to zostal odsuniety . bylo to w CNN , ale general odmowil wykonanai rozkazu dioniesli SS czyli jezuici przy hitlerze o tym watykanowi i hitler byl skonczony juz w 41 ten gosc co go widzieliscie to byl sobowtor a nie zaden Hitler !

  1. Ja słyszałem, że po zniszczeniu Watykanu cała rzymska zgraja przenosi się do Rosji, gdzie gościny użyczy im rosyjska Cerkiew (3 Rzym wiadomo).

   1. Lub przeniosą się do nowoczesnego gniazda na peryferiach współczesnej cywilizacji czyli: Astana. Po zamianie dwóch pierwszych liter jest odpowiedź. (A do 1998 miasto nazywało się Akmoła).
    https://www.google.pl/search?q=astana&rlz=1C1ZMDB_enPL503PL508&biw=1920&bih=955&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwiN36–g_nPAhVBoCwKHa-yBEoQsAQILw#tbm=isch&q=astana+illuminati

    1. Tak, ponoć Moskwa ma również zostać zniszczona i przeniosą się do tej Astany.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish