Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Komentarze do nowego designu strony.

Jeszcze chyba nigdy nie było tak wielkiego zaangażowania w ankietę, sondaż jak ten dotyczący nowego wyglądu strony. Wynika z tego uaktywnienie się tej części czytelników, którzy do tej pory nie komentowali, ale oswoili sie ze starym designem 🙂

Oczywiście nowa templatka  jest próbna, aczkolwiek glosy przeważające nie będą decydującymi z dwóch powodów:

 

 1. Część osób głosujących na „nie” po prostu jest konserwatystami i musi się przyzwyczaić.
 2. Pozostali to schizofrenicy odwiedzający blog, mimo, że go nie lubią …

 

Tak czy owak jest to próbna wersja wyglądu strony.

Nie wiem jak wyrównać kolumny. Być może się uda.

Wpis jest po to, abyście się wypowiadali tutaj, a  nie pod innymi artykułami…

Zaktualizowane: 22 października 2016 - 22:58

34 komentarze

Dodaj komentarz
 1. „Pozostali to schizofrenicy odwiedzający blog, mimo, że go nie lubią” hahaha 😀

 2. OK. To jeszcze raz moja wypowiedź we właściwym miejscu wraz z uzupełnieniem.

  1. Kolumny powinny być równej długości, w tej chwili prawa jest nieproporcjonalnie dłuższa względem dwóch pierwszych.
  2. Zamiast dwóch wąskich kolumn z artykułami, dałbym jedną szerszą. Źle się czyta gdy tekst jest tak ściśnięty.
  3. Tło może i fajne, ale żeby miało to sens, nie powinno się przesuwać wraz z kolumnami, gdy przemieszczamy się kursorem w dół strony. Obecnie tak nie jest i w pewnym momencie tło się .. urywa :/
  4. Nie da się wprowadzić możliwości edytowania swoich postów? Zamiast uzupełnić wypowiedź, zmuszony jestem pisać post pod postem.
  5. Zostawił bym główny tytuł „Detektyw prawdy”. Nazwa spopularyzowana, rozpoznawalna i zgodna z nazwą adresu www.

 3. Wcześniejszy design był bardziej przejrzysty, teraz jest trochę nieczytelnie, wszystko na „kupie”, że się tak wyrażę. Chociaż plusem tego designu jest ładne tło, jeszcze jakby było rozciągnięte do końca, czyli zapętlone albo rozciągnięte czy coś.

 4. Myślałem ze ktoś się podszywa pod ciebie.
  Tło super wygląd też ,pozdrawiam.

 5. Wygląd już lepszy, niż jak głosowałam na nie ;D Ale:

  1. Na głównej stronie lepiej by było zrobić jedną szeroką kolumnę z artykułami niż dwie mniejsze. Można się nieco pogubić.
  2. Przy komentarzach obraz (choć piękny) urywa się. A tak zdaje się nie powinno.
  3. Tytuł artykułu najeżdża na góry i troszkę źle widać. Może dałoby dodać jakiś cień czy coś takiego?
  4. Wąska kolumna obok jest niezwykle długa. Można by ją jakoś zmienić, podzielić etc. ? Zwłaszcza, że box z newsletterem jest na samym dole strony.

  Pozatym kolorystyka jest śliczna. Żywa i jasna ;D Jak już mówiłam, obraz jest piękny i jeszcze bardziej dodaje uroku stronie 😉

 6. Fajny jest ten nowy wygląd bloga.

  Widzę, że szablon standardowo ma szerokość 1000 px.
  I jest responsywny.

  Co do ruchomego tła to ,jest opcja obrazek tła w personalizacji i tam opcja nie powtarzaj. Wtedy obrazek będzie dopasowany do strony.

 7. „Część osób głosujących na „nie” po prostu jest konserwatystami i musi się przyzwyczaić.”

  Ah ten język polski 🙂 gdyby nie google bym nie wiedział co to jest konserwatystami 😉

 8. Ważna jest treść bloga , a do strony wizualnej zawsze się idzie z czasem przyzwyczaić .Ze strony technicznej , u mnie na starej Operze przycina tytuł , a pasek który powinien być z boku po prawej pokazał się na samym końcu po artykule jako kontynuacja strony . Musiałem zmniejszyc podląd na 90% aby pasek pokazał się z boku i aby nie zjadało, przycinało tytułu artykułu. Nie wiem jak jest na innych przeglądarkach. Tło piękne 🙂

  1. Teraz moja stara Opera ” widzi ” trzy kolumny , piękny obraz w tle i potem błekitne tło 🙂

 9. Gdzie sie wszyscy podziali ? Nie kumam strony

 10. Adminie Piotrze, co innego gdy układ graficzny danej witryny, stały się tak przestarzały, iż afunkcjonalny, a co innego gdy ktoś go zmienia dlatego, iż stał się nudny pod względem wizualnym. Zmiany pod tym pierwszym względem są niezbędnie potrzebne, a pod tym drugim niekonieczne, a mogą tylko zaszkodzić. Pozdrawiam serdecznie Artur

 11. Na telefonie nie widze duzo zmian, spoko jest to „chszescijanie biblijni, bez religii” jesli ktos pierwszy raz odwiedza tą stronke, to wie juz z kim ma do czynienia 🙂

 12. Mnie się w tym nowym designie podoba ten krajobraz w tle 🙂

 13. Detektywie jeżeli masz dostęp do szablonu to głównym katalogu w pliku style.css w 100 linijce możesz dodać np. białe tło do tytułu posta żeby był czytelniejszy:

  .col-md-8 h1
  {
  padding-bottom: 6px;
  background-color: white; (dodana linijka )
  }

  pozdrawiam

 14. Mała dygresja. Gdy człowiek dostępuje poznania prawdy Bożej uzyskuje wewnętrzny spokój uodporniający/hartujący go na przeciwności życia.

 15. Gdybyś zapytał się przypadkowego przechodnia/demonstranta czy wie po co żyje/dokąd zmierza nie wiedziałby co odpowiedzieć albo by cię ofuknął.

 16. Chciałbym żeby strona wróciła do poprzedniej wersji jednak się człowiek przyzwyczaił wszystko było czytelne poukładane i na miejscu. Fakt jestem konserwatystą 😛 ale póki co głosy konserwy wygrywają w ankiecie 🙂 Nie jestem schizofrenikiem i nie chciałbym nim być bo to co roi się w głowie takiego człowieka jest przerażające.”Choroby psychiczne to gałąź medycyny, która wciąż w dużym stopniu jest dla nas zagadką. Z całą pewnością naukowcom nie udało się jeszcze określić wszystkich aspektów funkcjonowania ludzkiego mózgu, przez co wiele chorób psychicznych nie ma dobrze udokumentowanych przyczyn.” Tak nieudokumentowana zagadka tiaa kiedyś bym w to uwierzy ale teraz to widzę opętańców a nie chorych.

  1. wielu uwalniaczy chrześcijańskich uważa, że schizofrenia jest chorobą demoniczną.
   Jest to rozdwojenie jaźni i to samo czynią osoby atakujące mnie. Wchodza na blog choc go nie lubią.
   Z tym że do prawdziwie chorych mam szacunek, gdyz oni nie mają złej woli, jak ci uważający się za chrześcijan, którzy czekają jak lew ryczący.
   Po prostu chciałem podkreślic, że wyniki ankiety po części będa niewiarygodne.

 17. Dla mnie ślicznie ?zdecydowanie nowy wygląd jest ładniejszy,przejrzysty i ta świeżość,super?

 18. żyje i codziennie odwiedzam to miejsce 🙂

 19. Jak teraz patrzę tak na spokojnie, to nie traktuję zmiany layoutu jako zła koniecznego. Na miejscu Piotra pewnie nawet bym nie wpadł na taki pomysł, ale to takie autystyczne odchyły, więc mniejsza o to 😉 Obiektywnie patrząc jest przejrzyście, nawet z równoległymi kolumnami na stronie głównej. Ładny obrazek Bożego stworzenia w tle koi oczy, podobnie jak wszechobecna biel, którą w sumie wolę bardziej od wcześniejszego błękitu.

  Jeśli chodzi o ten napis „Chrześcijanie biblijni bez religii”, to uważam to za bardzo dobre hasło i pomysł! I nie, nie węszę wcale inspiracji nazwą witryny Jezus Bez Religii 😉 Poza tym „DetektywPrawdy” jest nadal w polu adresu, a tutaj mamy w paru słowach zasygnalizowane, czego na blogu nie ma, a kto na nim jest.

  Ale jedno bardzo mi się w tym szablonie bardzo nie podoba i aż się dziwię, że nikt się jak dotąd nie poskarżył.
  Problem jest z drzewkami komentarzy i polega na tym, że kiedy piszę swoją odpowiedź na czyjś komentarz (oczywiście kliknąwszy najpierw w „Reply to…”), to ta odpowiedź nie pojawia się tuż pod rzeczonym komentarzem, ale po prostu niżej, jakby był to osobny komentarz. Wyobrażam już sobie potencjalny chaos, jaki może powstać w sekcji komentarzy pod wpisem kontrowersyjnym, gdzie wypowiedzi jest ze 100 albo i więcej, a gdzie trudno zorientować się, kto komu odpisuje.
  Jasne, można zaznaczyć czyjś komentarz, potem go skopiować, wkleić i opatrzyć cudzysłowem… Komu chciałoby się to robić, zwłaszcza na telefonie? Można też zwrócić się po imieniu na początku, ale i tak przy większej dyskusji będzie pomieszanie z poplątaniem.

  Chyba, że ja coś źle robię, ale raczej nie, bo odpowiedź Aldony na mój komentarz we wpisie o candidzie też była sporo niżej i ledwo się domyśliłem (ze zmęczenia oczywiście 😉 ), że jest skierowana do mnie.

  Wielka prośba Piotrze o rozwiązanie tego problemu. Drzewka komentarzy we wpisach sprzed zmiany layoutu wciąż wyglądają równie czytelnie jak wcześniej, więc może da się to jakoś ustawić. Lepiej, aby się dało.

 20. Jako konserwa spróbuję się przyzwyczaić do nowego wyglądu strony, ale nie podoba mi się, że nie dostałam – jak przy poprzedniej wersji – powiadomień na maila o nowych wpisach.

 21. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Również byłbym za jedną szerszą kolumną, zamiast za dwiema. Tym bardziej, że aby prześledzić chronologicznie wpisy trzeba najpierw prześledzić kolumnę po prawej stronie do samego dołu, potem od dołu do góry lewą 🙁

 22. Jest to co prawda po angielsku, lecz jakby Ci Piotrze było potrzebne to można zerknąć na przykłady jak zrobić daną czynność w CSS

  http://www.w3schools.com/css/css_examples.asp

  I Bootstrap

  http://www.w3schools.com/bootstrap/

 23. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Pomyślałem, że to dobre miejsce na komentarz dotyczący wyglądu strony 🙂
  Pomimo tego, że powróciłeś do starego wyglądu, zauważyłem świetny dodatek w postaci kalendarza, żeby można było szybko dostać się do starszych wpisów.
  Tyle tylko, że trochę wystaje poza obszar ramki, przynajmniej u mnie w przeglądarce (Chrome).
  Gdybyś chciał spróbować zmienić czcionkę cyfr na mniejszą to w lokalizacji
  http://detektywprawdy.pl/wp-content/themes/frontier/style.css?ver=1.2.5
  znajdź fragment
  th, td {
  border: 1px solid #AAA;
  font-size: 14px;
  font-size: 0.875rem;
  }
  i zamień 14px na 10px. Moim zdaniem nadal będzie czytelnie i kalendarz zmieści się w ramce 😉
  Być może ktoś ma lepszy pomysł, na np. zmniejszenie odstępów wewnętrznych tabeli.
  Próbowałem „padding” ale chyba jakiś styl zewnętrzny trzyma je przez dziedziczenie.
  Pozdrawiam 🙂

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    U ciebie będzie to główny katalog na serwerze (prawdopodobnie „public”) i dopiero katalogi wp-content/themes/frontier i tam plik „style.css” 🙂
    Trochę się rozpędziłem z tym pełnym linkiem który jest widoczny z mojej perspektywy 😉

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish