Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kto będzie antychrystem. Wynik ankiety.

 

Na prośbę Łukasza (Thundera) umieszczam wynik ankiety mówiącej, kto będzie antychrystem.

wynik-ankiety-antychryst

 

Jakiś czas po umieszczeniu owej akinety zacząłem się zastanawiać, czy miała ona w ogolę sens, ponieważ brali w niej udział głosujący o różnym stopniu poznania i zapatrywań na samą apokalipsę. Zapewne Adwentyści głosowali za papieżem, a zwolennicy metody futurystycznej w badaniu Apokalipsy za politykiem.

Jednakże zaskakującym jest wytypowanie na antychrysta “Kogoś innego”. Aż 90 osób głosowało za taką opcją. Osobiście nie potrafię sobie wyobrazić kim mogłaby być taka osoba, która nie jest związana ani z Watykanem, ani z polityką. Być może w domyśle miałby to być Mahdi – mesjasz Islamu.

Sam nie jestem przyspawany do żadnej opcji.

Kiedyś napisałem o tym ostatnim typie:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/11/antychryst-nadchodzi.html

 

 

 

Updated: 20 października 2016 — 11:10

51 komentarzy

Add a Comment
   1. o qrcze ale podobny do wizerunku Jezusa jakimi karmiono ludzi przez wieki…
    Jest jescze jedna sprawa przemawioająca za tym. prowadzi do tego nas film Kod Leonarda.
    Uważa się że Rotchildowie są potomkami Merowingów – dynastii królów panujących w państwie frankijskim w latach 481–751 a rzekomo będącymi potomkami Jezusa jak w filmie.
    Szok. To może być ważny trop

    1. Ciekawe, ze jest takim outsiderem względem swej rodziny i środowiska i bardziej greenpeacowcem.

    2. To podobnie jak pamiętam, była kiedyś teoria wg. której książę William ma być antychrystem.
     Miało to się nawet wiązać z tym, że jest sklonowany z materiału genetycznego, który był na tzw. całunie turyńskim.

     1. No to raczej Fałszywy Prorok wychodzący z ziemi (Izraela), który ma rogi podobne do baranich (dna podobne do dna Jezusa) a mówi jak smok.

      1. Być może po prostu szatan tworzy różne wersje rzeczywistości pasujące do proroctw, z czego tylko jedna jest prawdziwa, a pozostałe fałszywe. Może William po prostu jest jedną z tych fałszywych wersji interpretacji, która ma nas odwieść od tej prawdziwej, zobaczymy jak to jest.
       Zresztą “Groxt”, którym się kierujesz jakoś już w tych nowszych filmikach z ostatnich miesięcy nie wspomina o Williamie, a kiedyś dość często zwracał na niego uwagę.
       Mark w większości filmików dochodzi do tych samych wniosków i odczytuje symbolikę na podstawie po prostu nowych materiałów, to czasami bywa trochę u niego męczące bo powtarza dokładnie do samo przez kilkaset nagrań. Obamie już niewiele prezydentury zostało to zobaczymy czy odegra taką rolę jak to widzi Mark.

       Widzę, że Adi teraz mocno się “wkręcił” w nagrywanie filmów. Ostatnio często wrzuca coś nowego.
       Stał się takim polskim tłumaczem “Groxta” i nawet nieźle mu to wychodzi.

       Pozdrawiam w imieniu Jezusa Chrystusa.

       1. Groxt robi filmiki na bardzo różne tematy, a to o Obamie, o Williamie, o jednym i o drugim, czasami cały filmik jest o papieżu, o Rosji, o Islamie, czasami jest ciąg filmików o WW3, no różnie to bywa.
        To prawda, że Mark się często powtarza, ale służy to utrwaleniu wiedzy, po za tym Marek mówi, że to wszystko, cały ten symboli, powtarza się w kółko.
        Adi inspiruje się pracami Marka, często tłumaczy co on powiedział w swoich filmikach, ale też dodaje coś od siebie i dobrze, bo Marek nie wyłapie wszystkiego i gdzieś może się pomylić.
        Kiedyś kanał christianitypl tłumaczył całe filmik Groxta, niestety już tego nie robi, fajnie jakby ktoś się znów tym zajął, bo nie każdy zna tak dobrze angielski, żeby rozumieć co Mark mówi.

 1. A ja na nikogo nie głosowałem. Kto będzie to będzie 🙂

  1. Bo najlepsze hasło przed-wyborcze to:
   “Głosuj na nikogo – nikt cię nie okradnie” 🙂

 2. Myślę, że pojawi się nagle jakby znikąd.

  1. Podobnie myślę,że pojawi się jakby znikąd i będzie wyglądem przypominał znanego teraz na wszystkich obrazach niby Jezusa.

   1. To może być nawet ten Rothschild, bo w sumie nie jest politykiem i ogólnie nie jest znaną postacią w mediach. Jest o nim co prawda sporo w internecie, ale kto tego szuka…
    W internecie jest też sporo o KRK jako religii szatana, a ludzie i tak ufają papieżowi, księżom, a modlą się do królowej niebios (celowo napisałam z małej litery).

   2. Ta teoria by w sumie miała ręce i nogi…cóż… :/

    1. Co jak co, ale przyznać trzeba, że młody Rothschild wygląda jak klon Cesare Borgii…

 3. Anty oznacza z greckiego “przeciwko”,”zamiast”,”w zamian za”, “w miejscu”

  http://www.etymonline.com/index.php?term=anti-&allowed_in_frame=0

  Antychryst stawia się w miejscu Chrystusa i Ducha Bożego jako przewodnik chrześcijan, czyli zasiada pośrodku Świątyni Bożej, którą są wierzący w Chrystusa.

  “Czy nie wiecie, że świątynią Bożą jesteście i że Duch Boży mieszka w was?”1 Koryntian 3:16

  Przejmuje atrybuty należące wyłącznie do Boga takie jak prowadzenie jego owiec, wykładanie Słowa Bożego. Ponadto udowadnia, że posiada boską władzę zmieniać czasy i Prawo oraz dokładać do tego swoje obrzędy. Kto honoruje te zmiany wierzy w to że ten ma boską władzę.

  Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga. 2 Tesaloniczan 2:3

  W herbie Watykanu oraz każdego papieża do 2005 roku jest tiara, symbol władzy nad Niebem, ziemią i światem umarłych.

  W tiarze przedstawiany był również sam Bóg i Chrystus.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/O%C5%82tarz_Gandawski#/media/File:Retable_de_l%27Agneau_mystique.jpg

  http://www.cathar.info/pics/trinity.jpg

  http://www.cuttingedge.org/TRINITY5.jpg

  Podczas koronacji nowego papieża i nakładaniu tiary padały ciekawe słowa.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Papal_coronation#Coronation

  1. “Myśmy bowiem świątynią Boga żywego, jak powiedział Bóg: Zamieszkam w nich i będę się przechadzał pośród nich, I będę Bogiem ich, a oni będą ludem moim. Dlatego wyjdźcie spośród nich i odłączcie się, mówi Pan,I nieczystego się nie dotykajcie; A ja przyjmę was I będę wam Ojcem, a wy będziecie mi synami i córkami, mówi Pan Wszechmogący;” 2 List do Koryntian 6:16-18

   Jeżeli ktoś czeka na odbudowę III materialnej świątyni Boga w Jerozolimie i antychrysta który tam zasiądzie to może się przeliczyć. Trzecią Świątynia Boga na ziemi był Chrystus, od tamtej pory Bóg mieszka w każdym z nas, dzięki ofierze baranka. Kto próbuje przejąć ten tron należący do Boga ? Chyba każdy wie.

 4. Antychryst to papiestwo, jego supremacja trwała 1260 dni- lat ( okres średniowiecza ), to właśnie papiestwo zmieniło prawo Boże ( dekalog ), usunęło sobotę wstawiając w to miejsce niedzielę dies solis.Papież uważa się za zastępcę Chrystusa, alter Chrystus.To Watykan ma duchową i nie tylko władzę nad wszystkimi narodami ( politycy ) współpracują z papiestwem.To Rzym stworzył inkwizycję.Papiestwo to Bestia z Morza. Morze w proroctwach to symbol narodów Obj.13.1. Ap. Paweł przewidział, że odstępstwo ujawni się w pełni, gdy Rzym pogański ustąpi chrześcijańskiemu, a miejsce cezara zajmie papież. 2 Tes.2.4. Papież uważa siebie za równego Bogu, czy szatan nie mówił tak samo? Chciał się zrównać z najwyższym i zasiąść na górze narad na najdalszej północy ! Działalności Rzymu towarzyszą fałszywe znaki i cuda 2 Tes.2.9. Naucza ludzi ” tajemnicy bezbożności “fałszywe doktryny. I tak można wyliczać jeszcze długo.

 5. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Ale przecież Papież jest antychrystem z samej definicji.
  αντιχριστος (z greckiego tekstu NT) – gdzie αντι oznacza ZAMIAST Jezusa, a nie przeciwko Jezusowi.
  Poza tym papież ukradł wszystkie przymioty nie tylko Jezusa, ale i Ducha Świętego, oraz Boga.
  Uważa się za pośrednika między Bogiem, a człowiekiem (Jezusa), następcę Jezusa (Ducha Świętego), oraz władnego odpuszczać grzechy (Boga).
  Żaden polityk, ani nikt inny nie posiada i nie będzie posiadał takich bluźnierczych atrybutów.
  Wartość liczbowa liter tytułu papieskiego “Vicarius Fili Dei” /Namiestnik Syna Bożego/ wynosi 666.
  Poza tym chyba każdy reformator widział antychrysta w instytucji papieża.

  1. tak jest, ale juz wtedy mówiono “antychrystow jest wielu”

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Tak, to był każdy “kto podaje w wątpliwość Ojca i Syna.”
    Dziś jest dokładnie tak samo, nie każdy wierzy w Jezusa, czyli można powiedzieć, że posiada ducha tego świata – ducha antychrysta.
    Jednak osobnikiem który “wynosi się ponad Boga, zasiada w świątyni Boga, dowodzi, że sam jest Bogiem” jest definitywnie Papież.
    Do nikogo innego nie pasują te – swoją drogą niedorzeczne i nielogiczne – atrybuty.

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Nie pojawi się znikąd, bo antychryst “już teraz przebywa na świecie.”
   Opis powstania Watykanu: “objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem. Wiecie, co go teraz powstrzymuje, aby objawił się w swoim czasie.”
   Powstrzymywał go Rzym.
   Potem wyrósł w Rzymie jako “11 róg”, wyrywając trzy obok. Watykan wyrósł pośród 10 państw Rzymskich, usuwając 3 z nich które nie chciały mu się poddać.
   Proroctwo Daniela, oraz 17-18 rozdział Objawienia Jana wyraźnie wskazują na Watykan.
   Wskazuje na niego również historia, oraz czasy obecne.

   1. Fałszywy prorok to taki twór, który opierał się wcześniej na prawdzie i wykorzystuje to do zwiedzenia chrześcijaństwa i pchnięcia go w łapska Bestii co miała śmiertelną ranę.

    Według mnie tu chodzi o całą społeczność fałszywych pastorów i zwierzchników protestantyzmu, którzy pchają jedyną grupę, która jeszcze trzyma się Biblii w ręce Nierządnicy.

    Fałszywy prorok potrzebny jest w grupie, która odrzuca zwierzchnictwo Nierządnicy i jej tajemną religię, a tą grupą są resztki protestantyzmu i to z niej wychodzi fałszywy prorok, którego celem jest totalne zniszczenie opozycji względem Nierządnicy.

    Nie rozpatrywałbym więc tego jako poszczególnych ludzi, bo to są instytucje, które działają przez setki lat i uczą ciągle tego samego. Ludzie są zastępowani a instytucje trwają w niezmienionej formie.

    Królestwa Bestii trwały kilkaset lat w tym czasie królowie się zmieniali, ale tron królewski imperium był ten sam, religia była ta sama.

    Antychryst również jest takim tronem, którego cel jest od początku jego istnienia taki sam, nie ważne kim będzie ostatni antychryst, jego agenda będzie taka jak jest i dziś.

  3. Myślę, ze tylko ekumeniczny papież będzie mógł zwiastowac i namascic antychrysta jako tego, który powrócił by zbawić ludzi. I tylko ekumeniczny papież zrobi to wobec wszystkich religii w aurze szacunku. Więc fałszywym prorokiem może się okazać, który mówi jak smok czyli zwodniczo- niby dobrze i miło, ale mi zgubie- tak jak Franek mówiący ładne rzeczy ale zwodzacy katolików w pierwszej linii ( a nawet ateiści gi chwala)antychrystem nie będzie papież moim zdaniem.

  4. Ukradł też atrybut samego Boga używając tytułu “ojciec święty”.

 6. Bestia czasu konca jest panstwo zydowskie a jesli bedzie jeszcze czlowiek antychryst to typuja Dawida Rokefelera) Zydzi twierdza ze mesjasz juz jest a wiec antychryst bo Mesjasz przyszedl 2000 lat temu

  1. nie masz czego tu szukać na tym blogu ponieważ nazwałeś katoliku jednego z moich braci “frajerze”.
   Jesteś tu persona non grata.

 7. “Najlepszymi” sługami antyChrystusa jest barachło męczące w dowolny sposób porządnych ludzi.

 8. “Być może w domyśle miałby to być Mahdi – mesjasz Islamu.”

  https://youtu.be/MMYs6fbxb4I?t=33m

  Bardzo ciekawy fragment jest od 33 minuty do 37. Że w pewnym momencie historii Islam ma rozpoznać w papieżu za sprawą Marii zastępce Boga na ziemi i będzie czczony przez połowę populacji świata.

  1. Rzeczywiście, właśnie to chciałem kiedyś wyjaśnić w swoich przypuszczeniach dot. maryi. Aby zaistniał cały obraz tej sytuacji muszą być wykorzystane poszczególne puzzle układanki i wtedy wyłoni się jedna całość. Elementy to: łączenie religii, maryja podszywająca się pod prawdziwą Marię-Miriam, obce cywilizacje (demony), technologia UFO (przedpotopowe vimany latające z technologią poza naszym wyobrażeniem i postrzeganiem), ukrywana od dziesięcioleci technologia: militarna,energetyczna, medyczna. Jak wiemy zwiedzenie już trwa o czym wie każdy czytelnik Biblii i tego bloga. Jednak kulminacyjny moment zwiedzenia może wykorzystać wszystkie dostępne ukrywane środki i możliwości, aby zwieść nawet wybranych. I tak dla przykładu ujawnienie ukrywanej technologii medycznej zrozumienie której może być poza zasięgiem naszej percepcji, może jednak skusić wielu ciężko chorych do poddania się takiemu leczeniu a haczykiem będzie akceptacja nowego porządku świata w zamian za zdrowie i życie. Powstanie wtedy wybór czy pogodzić się z chorobą w domowym zaciszu i ewentualną śmiercią życia doczesnego ufając do końca Zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi, czy też skorzystać z ujawnionych nowinek technologicznych za którymi może być ukryte zło. Powstanie też kolejny wybór, czy skorzystać z iluzji dobroci NWO zapewniającej dostęp do jedzenia i wody, czy pozostać wiernym Panu Jezusowi nawet kosztem śmierci doczesnego życia będąc uważanym przez nowy system za: odstępce i niebezpiecznego heretyka. Dlatego o tym wszystkim wspomniałem bo zagrożeń może powstać wiele i lepiej zawczasu je przemyśleć póki nie jest za późno, i przepraszam za długi komentarz.

 9. No cóż zaszokuje wszystkich, ale ten kogo szukacie będzie Polakiem, Słowianinem, a więc wprost jego geneza pochodzi z biblijnego Izraela. Pamiętacie jego numer to przecież: 600 60 6. Szukajcie, a znajdziecie, pierwszą wskazówkę dała nam słynna ginekolog Helena Wróbel, która odkryła kabalistyczny spisek w nadawaniu w Polsce numerów PESEL za co wykasowano ją z życia społecznego. Pamiętajcie również, że stwórca wszystkiego działa poprzez inteligentną energię, która odradza się w prorokach ze starodawnego rodu PoL-Leji ( Pol-Lehi )

  1. gitara, gdybyś nie był fanem New Age, wziąłbym pod uwagę Twój wywód, ponieważ w objawieniach demonicznych (czytaj maryjnych) mówi się o tym, że wszystko wyjdzie z Polski.

   1. Objawienia mieszają prawdę z kłamstwami, ponieważ kryje się za nimi ojciec kłamstwa. Apropo Polski to wyszedł z niej jeden człowiek papież. Niestety jego tożsamość narodowa skutecznie przysłania ludziom obraz prawdziwej rzeczywistości wyznania rzymskiego. Ta postać skutecznie zasłania im prawdę o odstępstwie od Słowa Bożego i nie zauważają oni że kto głosi inną ewangelię ten jest przeklęty. Więc rola tego człowieka skutecznie odwróciła ludzi od prawdy biblijnej, pomijając temat ilu katolików zna Biblię czyli fundament swojej własnej wiary. Zapewne kilku na dziesięć tysięcy.

 10. Jeśli dojdzie do wyborów prezydenckich w USA i Amerykanie “obiorą” ( lucyferiańska elita ustanowi ) Hilarię Clintonową ( niebezpieczną wariatkę ) to oznacza pewne kryterium nuklearne z Rosją czyli zagładę. Trump to przy niej taki nie groźny krzykacz/warchoł, sprawiający wrażenie niezrównoważonego.

  1. https://www.youtube.com/watch?v=lHDHd99wbP4

   Wspólna kolacja Donalda i Hillary.

   Donald Trump na spotkaniu z religijnymi liderami powiedział że musimy stanąć razem przeciwko antykatolickiemu nastawieniu, aby obronić wolność religijną i stworzyć kulturę, która będzie czcić życie.

   Hilary powiedziała że nie musisz być katolikiem, aby być inspirowanym przez pokorę i serce ojca świętego papieża Franciszka oraz przyjąć jego posłanie.

   1. “I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.”

    Cały świat patrzy na USA jako lidera obecnego świata, ale USA skłania głowę w stronę Rzymu, więc i cały świat robi tak jak robi ich gospodarczy i militarny przewodnik.

 11. Dygresja. Polska to takie państwo w którym nie da się godnie żyć bez tyrania ponad siły, o ile nie jesteś w różnokolorowym, politycznym układzie zamkniętym, który dławi ten kraj.

 12. Ja zaanaczylem ktoś inny

  Wydaje mi się że to będzie ktoś więcej niż polityk,jakiś działacz społeczny itp,ktory zakończy III wojnę bądź do niej nie dopuści (jest taka jedna osoba którą można podejrzewać,chyba wiadomą wszystkim,no to akurat polityk,ale to wcale nie musi być on)

  Ale wiecie,to trochę bez sensu
  Zamiast się skupić na Jezusie jakieś głupie wywody na temat czegoś na co i tak nie mamy wpływu,a wiele młodych w wierze może się przestraszyć takich rzeczy

  1. myślałem o tym zanim umieściłem ankietę, ale:

   1. O Jezusie rozmawiamy codziennie.
   2. Warto czuwać by nie dać się zwieźć. Pismo jasno mówi: zwiedzie nawet wybranych.

  2. …”wiele młodych w wierze może się przestraszyć takich rzeczy”.
   Szczerość jest ponad strachem.
   Lepsza jest trudna prawda, niż słodkie omijanie niewygodnych tematów.

 13. Ciekawy temat… Myślę ze rzeczywistość może nas bardzo zaskoczyć. Szatan jest niezwykle inteligentny i przebiegły. Planuje końcowa rozgrywkę od tysięcy lat i myślę ze zaserwuje nam taki cyrk ze nawet osoby które uważają się za mocne i w pełni poznania mogą upaść. Myślę ze nie ma to znaczenia kim będzie antychryst… Prośmy Boga o ratunek, szukajmy go a on da nam życie…

 14. Jeżeli ktoś prawdziwie ufa Bogu nie boi się niczego, nawet śmierci

 15. Dzieki
  Ja glosowalem za kimś innym… Konkluzje wypowiedzi strescil bym wypowiedzia Marcina ale pozwole sobie popisac..
  Watpie aby byl to papież co prawda przypisuja sobie imie ojciec swiety ale po pierwsze wezmy pod uwage nie jest to jedyna religia na swiecie piszemy o niej najczesciej poniewaz to ona naklada klapki ciemnoty w kulturze ktorej zyjemy w iinych krajach ludzie uznaja cos innego i mimo ,,cudow” ktore maja nastapic moga dalej zostac zatwardzialymi fanatykami swojej religi, przypisuja sobie imie… A ilu to juz takich bylo ktorzy stawiali siebie na poziomie Boga. Zapewne jest niezadnica a jak wiemy ta ma zostac zniszczona wiec watpie aby to byl jakis papiez.. Co do politykow ludzie nie maja zbytnio do nich zaufania wiec watpie aby szatan porownywal siebie do kogos z nich… Obserwujac biblie i swiat uwazam ze bedzie to ktos inny.. Szatan chce byc ja Bóg, chce by go uwielbiali, czcili, przyszedl oczywiscie aby wprowadzac w blad cala ziemie ale przede wszystkim aby zwiesc i zniszczyc czsicieli Boga.. Teatr nie bedzie dla swiata poniewaz on juz jest w jego mocy bedzie dla nas.. Mamy byc sprytni jak weże.. Jezeli przykladowo ty czytelniku bylbys szatanem to jak bys nabral mnie na antychrysta… papiezem, politykiem..?.. Skoro tyle o tym piszemy. Raczej cos bardziej skomplikowanego.. Wydaje mi sie ze bedzie cos w tym stylu. Beda wojny itd na scene moze wystapic falszywy antychryst.. Np papiez.. Dlaczego? Zauwazcie ze prawie w kazdej religii jest cos w stylu bedzie ktos zly a potem ktos go pokona… Czyli taki obraz konca jest nam wpajany… Jest w tym ziarnko prawdy bo tak sprawe zakonczy Chrystus… A ciagnac dalej… Owego antychrysta pokonuje prawdziwy antychryst nie zaleznie od tego czy pseudo antychryst wystapi antychryst bedzie prawdziwym bohaterem swiata… Wiele mowi nam kreowanie wizerunku bohatera poprzez swiat. Bedzie to ktos ekstra typu superman ironman… Tylko wiele ,,fajniejszy” nie bedzie raczej utozsamial sie z jakas religia poniewaz to on bedzie chcial byc numerem jeden i z jego ust bedzie niby plynac strumien prawdy. To nas ma zwiesc… Pragnie tego tak mocno cale lata czeka aby byc traktowany jak Bóg… Zastanawiaja mnie slowa o smiertelnej ranie besti… Ciekawi mnie czy znamie moze nam byc zapodane jako literalny kamien z imieniem. Ale to tylko takie moje zawile przemyslenia mam ich jeszcze pare… Ale przede wszystkim pamietajcie nie wiem kim bedzie i uwazajcie aby nie przypisac ich komus innemu bo wielu bedzie w owym czasie krzyczec tam jest tam…tam… Spokojnie poznamy po owocach… Tylko musimy byc czujni… I watpie aby to byl Rochwild czy jak mu tam… Sory za brak spojnosci ale jestem po 2 dniach pracy i dopiero wstałem.. Sumujac napewno bedzie bohaterem tego swiata…

 16. Każdy z wymienionych powyżej pasuje na tego zwodziciela ale ja myślę że ten oszust będzie miał coś wspólnego z Jerozolimą bo to będzie takie bardzo duchowe łatwiej wtedy zwieść większość, pozdro dla wszystkich CHWAŁA NAJWYŻSZEMU BOGU

 17. Nie sądzę,antychryst prawdopodobnie nie będzie syjonista ani bankierem,bedzie starał się przypodobać ludziom

  Równie dobrze antychryst może się nawet nie urodzić jeszcze,moze to dopiero za 200 lat

  Nie przyjmujcie za pewnik że żyjemy w czasach ostatecznych,w I wieku też tak myślano

 18. Aż mi się nie chce wierzyć,że tak może być,ja wiem że większość pójdzie na potępienie,ale patrząc na takie scenariusze jakie można sobie wyobrazić praktycznie nikt nie zostanie zbawiony

 19. Najwiecej wskazuje na papieza, ale to na dzien dzisiejszy. Moze sie jeszcze cos zmieni. Katolicy czy ateisci czy lewactwo probóją na bezczela wmawiac ze ‘maly rog’ z ksiegi daniela to epifanes, ktory nawet do piet nie dorastal Aleksandrowi, a wg takiej interpretacji powinno byc na odwrot. I dalej, po epifanesie powinno nastac krolestwo boze i gdzie one jest sie pytam? Rozumiem, ze juz nastalo w 163 p.n.e. 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: