Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Po umiłowaniu choinki i świąt Sol Invictus Chojecki popiera GMO i CETA.

Ostrzegałem moich czytelników przed p. Chojeckim w tekście o broni i choince, ale jak widać było to za mało. Tym razem popiera on to, co się działo w tle tzw Czarnych protestów.

Skoro wolna-polska kopiuje moje teksty, to i ja postanowiłem uczynić to samo i nie powielać tego co oni już napisali:

 

Chojecki wyśmiał tych, którzy widzą zagrożenie ze strony GMO i CETA i nazwał ich jełopami.

Pastor powołał się na dane sprzed 14 lat dotyczące zachorowalności na raka, aby pokazać, że w Ameryce Północnej, gdzie od lat jest produkowana i konsumowana żywność modyfikowana genetycznie, ta zachorowalność jest mniejsza niż gdzieś indziej na świecie.

Z tym, że Chojecki posługując się danymi dokonał prostackiej wręcz manipulacji. Podał dane z których wynika, że zachorowalność w Azji wynosi 45%, a w Ameryce Północnej jedynie 15%. Ale pominął przy tym istotny szczegół. Nie poinformował widzów swojego kanału „idzpodprad” na Youtube do czego odnoszą się te dane.

A dane te mówią o liczbie wszystkich zachorowań na raka na świecie i procentowym rozkładzie, jeżeli chodzi o tę zachorowalność, na poszczególnych kontynentach.

I rzeczywiście, blisko połowa (czyli wspomniane 45%) przypadków zachorowań na raka przypada na ludność Azji. Ale nie jest to dziwne, skoro liczba ludności tego kontynentu wynosi obecnie ponad 4 miliardy co stanowi (uwaga!) 60% ludności całego świata! Tymczasem ludność Ameryki Płn. to zaledwie 5%!

Co to oznacza? To oznacza ni mniej ni więcej, ale tylko tyle, że wbrew temu co twierdzi pastor Chojecki i przytakujący mu Marian Kowalski, współczynnik zachorowalności na raka w Azji jest mniejszy niż w Ameryce Północnej! Azja która ma 60% ludności notuje 45% zachorowań na raka w skali świata. Tymczasem Ameryka Płn. której ludność stanowi 5% ludności, notuje aż 15% zachorowań na raka w stosunku do wszystkich zachorowań na świecie. To oznacza, że prawdopodobieństwo zachorowania na raka w Ameryce Płn. jest co najmniej trzykrotnie większe niż w Azji!

Podobnie rzecz się przedstawia jeżeli chodzi o umieralność. Liczba mieszkańców Azji, którzy umierają na raka stanowi 50% wszystkich zgonów na świecie, gdy tymczasem liczba umierających na raka w Ameryce stanowi 9,5% spośród wszystkich śmiertelnych ofiar tej choroby na świecie.

Ciekawe jakimi kolejnymi rewelacyjnymi danymi w obronie GMO i CETA błyśnie spółka Kowalski&Chojecki?

Źródło: http://www.dzienniknarodowy.pl/3275/wedlug-kowalskiego-i-chojeckiego-gmo-jest-zdrowe-p/

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wedlug-kowalskiego-chojeckiego-gmo-zdrowe-a-przeciwnicy-ceta-jelopy-2016-10

 

___________________

Według mojej oceny Chojecki nagle pojawił się w internecie, ażeby zrelatywizować elektorat letnich chrześcijan i jak się okazuje teraz reprezentować interesy USA w Polsce. Jest on wszak opiniotwórczym głosem. Filmy z ich kanału YT mają po kilkadziesiąt tysięcy wejść.

Co mogę dodać, to chyba już tylko cytat z Biblii:

 

„To są ślepi przewodnicy ślepych. Lecz jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną»” Mt 15

Chrześcijanie, kogo wy oglądacie i czytacie? Oto jego tło w Twiterze:

twiterchojecki

 

 

Poniżej filmik pt Po GMO żyjesz dłużej i nie masz raka

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=9lAA9KtA6LM

23 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Come to where the flavour is, come to Marlboro country (Przyjdź tam, gdzie jest smak, przyjdź do kraju Marlboro)

   1. Huh? Nie wyłapałem aluzji i bez bicia się przyznaję…

    1. Kiedyś wmawiali ludziom, że zdrowe są cukier, papierosy, niedawno nawet margaryna. Teraz wciskaja nam GMO.

 1. „Jełopami”? Wypraszam sobie. Ludzi dobrze poinformowanych i nieotumanionych tak wyzywa? Co ten człowiek w ogóle wygaduje?! To żałosne! Takim językiem miałby się niby posługiwać pastor zboru biblijnego? Ehe…

  No i jak przystało na zaczadzonego przez USA, pewnie wszędzie chodzi uzbrojony w rewolwer, z karteczką „jestem chrześcijaninem”. A powinno być „jestem zwodzicielem”, ale to już można sobie w świetle jego zgniłych owoców dopowiedzieć. W porządku, parę razy zdarzyło mu się coś sensownego o Franku powiedzieć, ale teraz się odkrywa. Jako że najwyraźniej, jak piszesz, jest osobą opiniotwórczą, to dziękuję Ci za ostrzeżenie przed nim w imię Jezusa.

  1. I ja dziękuję za ostrzeżenie 🙂

 2. Gwoli sprostowania muszę udzielić kilku wyjaśnień żeby ludzie mniej obeznani nie mieli wątpliwości. Otóż pastor Chojecki nie pojawił się nagle w internecie jego działalność sięga lata wstecz w latach 90 tych założył swój kościół bodajże, wydawał i dalej wydaje gazetkę, a jego tv w internecie też nie jest nowością choć skok oglądalności nastąpił w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Z wieloma jego poglądami zgodzić się nie mogę to oczywiste. Jest nachalnie wręcz proamerykański, zbyt agresywny w atakach na KRK choć trzeba przyznać, że wiedzę wraz z Marianem Kowalskim posiadają sporą. Według mnie za bardzo skupia się na działalnosci światowej nie zaś na ewangelizowaniu. Prawdopodobnie wcześniej tak myślę było odwrotnie. Na plus im zaliczyć trzeba propagowanie Pisma Św. które rozsyłają do chętnych sporo już trafiło pod strzechy więc Chojecki ma w tej dziedzinie jakiś sukces. A co do jego wypowiedzi i artykułu w dzienniku narodowym to nie jestem pewien czy umknęła mi ona czy też nie zrozumiałem kontekstu bo oglądałem ten program na żywo. Spróbuję zadać mu dziś pytanie i niech jasno sie do tej kwestii ustosunkuje. A co do obiektywności dziennika narodowego to po wejściu na jego stronę www widzimy od razu nagłowek KOŚCIÓŁ. NARÓD, PAŃSTWO! W domyśle oczywiście KRK zgodnie z ich hasłem wielka Polska katolicka! Środowiska „narodowe” ostro ścięły się z Kowalskim stąd też krytyka pod jego adresem a jest to obecnie jedyna osoba reprezentująca szeroko pojete środowiska narodowe której warto wysłuchać. Cała reszta to biadolący plankton polityczny.

  1. ” A co do jego wypowiedzi i artykułu w dzienniku narodowym to nie jestem pewien czy umknęła mi ona czy też nie zrozumiałem kontekstu bo oglądałem ten program na żywo.”

   Sławku, po pierwsze to jakimś dziwnym trafem film juz nie wisi w sieci.
   Po drugie jest jeszcze w YT tytuł tego filmu, który oglądałeś: „pt Po GMO żyjesz dłużej i nie masz raka”.

   1. No właśnie ten filmik usunęli nie można obejrzeć jak zwykle prawa autorskie itp pierdółki 🙂 Jak już mówiłem żrą się między sobą stąd takie sytuacje że jeden drugiemu nie odpuści 🙂 No ale wielka Polska katolicka byc musi 😛 Nie wiem dlaczego ale mam odczucie, że Chojecki nie jest podstawiony w jakimś celu i przez kogoś. Bardziej mi się wydaje, że on po prostu sam się pogubił w tym co mówi i robi, popadł w samozachwyt coś jak szatan – jestem nieomylny, najmądrzejszy itp. Niestety dzięki temu następuje jakieś zagospodarowanie sceny politycznej jak i wyznaniowej ale czy planowane i sterowane tego nie wiem.

    1. Generalnie to bez znaczenia czy on jest podstawiony,czy nie.
     Problem jest taki,że zwodzi ludzi swoimi naukami.Podaje się za kogoś kto naucza czysto biblijnie,a wystarczy spojrzeć na owoce.Chrześcijaństwo pomieszane ze świętami pogańskimi.Zamiast być solą,wprowadza letniość.
     O tym trzeba mówić,mamy uważać,żeby nie zostać zwiedzionymi.

     1. Generalnie znaczenia nie ma ale wszyscy oni są podstawieni.

      I taką zależność chciałem zauważyć,że im bardziej człowiek gorliwy w przestrzeganiu zakonu to praktycznie zerowe szanse na zwiedzenie.I chwała Bogu za to 🙂

 3. czy to ten sam, który „pluje szatanowi w twarz”?

  1. chyba Emilka chodzilo Ci o Cejrowskiego.

   1. To Cejrowski tak mówił? A ja myślałem, że przynajmniej wśród młodzieży całkiem niedawno naśmiewano się, że niejaka „Słowianka Donatana” o pseudonimie, ekhm, Luxuria Astaroth, właśnie coś takiego powiedziała.

     1. Ano właśnie, Ceroński! To on ciągle powtarzał, że się nie boi szatana, bo to idiota i ****.

 4. Piotr, czyli kamień, nie skała

  „Powstanie też wielu fałszywych proroków i wielu zwiodą.” (Mt 24:11 NBG)
  Kolejny dowód na to, że zbliża się koniec czasów.

 5. Nie lubię takiego trendu, gdy pastorzy stają się ekspertami od wszystkiego, wywierają presję na swoje zbory, dyktują swoją autorytarną wizję świata, ale to właśnie jest religia, która ściera się nieustannie z polityką. Stoi to w sprzeczności ze Słowami: „Oddajcie więc cesarzowi to, co jest cesarskie, a Bogu to, co boskie”, trzeba umieć oddzielić te dwa „wymiary” od siebie, chociaż jest to bardzo trudne.

  Osobiście jestem neutralny politycznie, gdy wygrywa jakaś partia nie zakładam magicznych okularów przez które wszystko jest super lub wszystko jest złe, nieustannie trzeba oddzielać ziarna od plew i dobro od zła. Co do kwestii gospodarczych to Biblia daje nam wskazówki, jak chociażby tu:

  „Król państwo umacnia sprawiedliwością,
  niszczy je ten, kto podatkami uciska.”
  ks Przysłów 29:4

  Wolność to jest klucz, wolność gospodarcza i wolność sumienia. Socjalizm buduje społeczeństwo egoistów, nikt nie musi o nikogo się troszczyć, bo państwo się nim zaopiekuje (przykład Szwecji, gdzie państwo opiekuje obywatelem na wszystkich płaszczyznach życia = kontrola totalna). Początkowo USA były modelowym przykładem społecznego kapitalizmu, z niskimi podatkami i prężnie działającymi organizacjami społecznymi.

  Kiedyś na studiach omawialiśmy przykład pewnej czarnoskórej kobiety, która mieszkała w dzielnicy dla „czarnych” cieszącej się złą reputacją, z dużym odsetkiem morderstw, narkomanii i bezrobociem. Jedna kobieta stworzyła organizację, która najpierw dawała darmowe wykłady jak zarządzać budżetem domowym, potem dochodziły kolejne aktywizacje społeczeństwa jak np. samoobrona i pomoc sąsiedzka (np. w remontach domu). Wyobraźcie sobie, że już po roku przestępczość spadła o połowę, a w kolejnych latach dzielnica stałą się zupełnie innym miejscem z odnowionymi domami i ładnie przystrzyżonymi trawnikami (jak odnajdę, gdzieś imię i nazwisko tej kobiety to się podzielę, wiem że miała ona nawet własną stronę internetową). A spójrzmy na Polskę, gdzie opodatkowanie pracy (razem ze składkami bo to też podatek) sięga ponad 40%! a gdy pan piekarz oddawał za darmo chleb bezdomnym to jeszcze go za to ukarali, niestety drzemiący obywatelski potencjał Polaków jest przygnieciony tym niesprawiedliwym systemem, któremu wtóruje czerpiący z tego profity krk.

  trochę się rozpisałem 🙂

  1. Nic się nie stało, że się rozpisałeś 🙂 Można było przynajmniej się czegoś dowiedzieć 🙂

 6. Ja tam nawet nie oglądam tego pastora.
  Kiedyś tam wszedłem zobaczyć o czym mówią, ale opuściłem filmik.

  1. Ja tylko oglądałam gdzie mówili o papieżu i o Biblii, ale nic więcej…
   Jestem w szoku, że ten gość popiera GMO i CETA…że to niby takie super? Może teraz mu się tak wydaje, ale gdyby pożył dłuższy czas w warunkach przy takiej umowie, karmiony tylko GMO to by szybko zmienił zdanie 🙂 (chociaż kto ich tam wie)
   A, i jeszcze raz- dziękuję za ostrzeżenie! 🙂

 7. Wiesz co Piotrze. Parę tygodni temu obejrzałem kilka jego filmów. I poczułem, że coś jest nie tak. Bardzo się cieszę, że zwróciłeś na tą osobę uwagę. Ponieważ myślałem już wtedy, że może ja błądzę. Pozdrawiam.

 8. Nie powiem, że GMO jest dobre, ale czy się to komuś podoba czy nie, już dawno temu stało się faktem… Chyba, że ktoś ma swój ogródek i pradawny 🙂 siew. Ale wystarczy, że kupimy coś słodkiego i już mamy GMO (buraki cukrowe są najczęściej modyfikowane w Europie). Co do umowy CETA, to ma ona i jasne strony, takie jak otwarcie wolnego rynku, czy zniesienie ceł, a co za tym idzie obniżenie cen towarów (przynajmniej w teorii). Nie przypadkowo najgłośniej krzyczą rolnicy… Być może są jakieś ukryte, negatywne cele… Ale nie jest to GMO, bo z tym już dawno mamy do czynienia, na co dzień.
  Co do Chojeckiego… Napisałem, że w tych t-shirtach ze skrzyżowanymi shotgunami wyglądają nieco zabawnie i zapytałem czy pokładają nadzieję w rydwanach… Powiedzieli (admin lub moderator ich kanału), że nic nie rozumiem i… chyba mnie zbanowali, bo nie mogę pisać komentarzy na ich YT live’ach 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish