Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dziś wybory czarnego papieża.

W Rzymie zostanie dziś wybrany tzw. czarny papież. Tak zgodnie z tradycją nazywa się przełożonego Generalnego Towarzystwa Jezusowego, czyli zakonu księży jezuitów. Przełożony będzie trzydziestym następcą świętego Ignacego Loyoli, który założył zakon.

Wyboru dokona 212 uczestników trwającej od 2 października kongregacji generalnej. W ostatnich czterech dniach przeprowadzili oni we własnym gronie konsultacje – zwane „poszeptami” – w sprawie kandydatów i są gotowi do wyboru. Pierwszym, który dowie się o wyborze, będzie Franciszek – pierwszy w historii papież jezuita.”

http://m.onet.pl/wiadomosci/swiat,d9pwv2

 

My dodajmy, iż jezuici powstali aby stłamsić reformację.W samej wikipedii jak kawa na ławę mamy tekst wprost mówiący o celach Jezuitów:

 

„Jednak kontrreformacja związana jest najsilniej z założonym w 1534 przez św. Ignacego Loyolę (1491-1556) zakonem jezuitów, którego celem była czynna walka z protestantyzmem i odzyskanie dla katolicyzmu utraconych terenów, a także działalność misyjna.”

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kontrreformacja

 

Jezuici nazywani sa także policją Kościoła Rzymu, tudzież siłami specjalnymi tego kościoła:

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/zdjecia/422148,1,jezuici-koscielne-sily-specjalne.html

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/784424,zolnierze-chrystusa-z-papiezem-jezuici-to-jeden-z-najbardziej-wplywowych-zakonow-w-kosciele,id,t.html

 

 

Zapewne to oni stanowią trzon Illuminati i prawdopodobnie są w każdej religii.

 

Zaktualizowane: 14 października 2016 - 11:15

34 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Wiem, że wielu z nas, w tym i ja sam, zmaga się z bardzo… hm, ambiwalentnymi odczuciami względem pana Bergoglio. Pan Jezus Chrystus słusznie zakazał nam nienawidzić jednostek pokroju papieża, co jak wiemy tak łatwym w praktyce nie jest, gdyż nasza stara natura próbuje się przebić z niechęcią, a może wręcz i pogardą skierowaną w stronę rzymskiego biskupa. Z drugiej strony wielu z nas (jak mniemam) jest go żal z powodu świadomego zaprzedania się diabłu celem budowy królestwa antychrysta. Ale jakże trudno mu błogosławić i modlić się za swojego największego wroga, w którym wielu (jak wynika z blogowej sondy) widzi syna zatracenia, ostatecznego antychrysta…
   Daj nam Panie moc w duchu, by wznieść się ponad animozje i zobaczyć Franciszka takim, jakim jest naprawdę – nagim, zaślepionym, żałosnym, zwiedzionym głupcem, który jednak wciąż może się nawrócić, choćby teoretycznie. Wymaż Panie Jezu z naszych serc wrogość i niechęć względem tego szaleńca i jego poddanych. Niech tak się stanie.

   1. Dodam też olbrzymi kontrast jaki wytworzył się pomiędzy watykanem a realną rzeczywistością. Pan Bóg wyraźnie określił że kto doda lub odejmie coś od Słowa Bożego (Biblii) ten będzie przeklęty. Mamy poznawać po owocach. Więc skoro watykan odjął drugie przykazanie z Biblii to wiele o tej instytucji świadczy ! Zauważmy drugą rzecz, usunięcie przykazania o zakazie czczenia posągów i obrazów, było potrzebne watykanowi aby mógł utworzyć właśnie kult posągów i obrazów, rzekomych świętych oraz Maryi. Zauważmy że prawdziwa Maria-Miriam była człowiekiem, miała też więcej dzieci o czym wyraźnie mówi nam Pismo Święte, iż Pan Jezus miał braci i siostry. Biblia wyraźnie mówi nam iż Święci w Chrystusie zostaną wzbudzeni z chwilą jego powtórnego przyjścia, czyli dotyczy to też Marii. Powtórzę, usunięcie drugiego przykazania przez watykan, oraz dekrety z lat 1854, 1950 o ciągłym dziewictwie i wstąpieniu do Nieba Marii są manipulacją i kłamstwem, są kompletnie sprzeczne z Prawdą Biblijną. Równocześnie ten manewr watykanu umożliwił stworzenie fałszywego kultu niejakiej „maryi dziewicy królowej niebios”. Dodam iż Biblia wyraźnie nas informuje że „królowa niebios” jest fałszywym bóstwem za którego kult Izraelitów spotykała sroga kara od Stwórcy. Morał jest taki, że jeśli ktoś samodzielnie przeczyta Biblię, to sam dojdzie do wymienionych wniosków przy czym zorientuje się, że prawdziwa Maria-Miriam aktualnie oczekuje w grobie na przyjście Syna Człowieczego, a modlitwy i różańce kierowane do niejakiej „maryi dziewicy królowej niebios” są odbierane przez diabła. Panie Boże Stwórco Wszechrzeczy miej nas w swojej opiece i uchroń od swojego gniewu za to że większość Polaków czci posągi i obrazy wbrew Twoim Świętym przykazaniom i wbrew Twojemu Świętemu Imieniu i wybacz nam nasze grzechy jak i my wybaczamy naszym winowajcom. Tak niech się stanie na chwałę Twojego Świętego Imienia.

 1. Specsłużby Watykanu stąd też wybory w Rzymie by tuz po nich świętować po sąsiedzku u papy Franka 🙂 Nikt nie potrafi tak jak oni siać zamętu, stwarzać konfliktów i siać dezinformacji. Osiągnęli mistrzostwo w swym niecnym rzemiośle o czym może świadczyć chociażby fakt, iż sam wielki hehe fuhrer III Rzeszy brał z nich przykład i ich chore zasady wpajał swoim żołdakom. Zresztą jezuita redagował też main kampf bo sam wielki wódz talentów pisarskich za bardzo nie posiadał 🙂 Widać zatem, że od samego początku byli można rzec organizatorami II wojny światowej bo bo sowieckiej stronie też siali zamęt.

  1. Wybory są w Rzymie, bo tam jest ich główna świątynia

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_Naj%C5%9Bwi%C4%99tszego_Imienia_Jezus_w_Rzymie

   Architektura tej świątyni zapoczątkowała okres baroku.

   Jeśli chodzi o tzw. przywódców to nie tylko furher był pod ich wpływem, Stalin także i jeszcze paru innych (może nawet wszyscy).

  2. Mistrzostwo w swym bezbożnym rzemiośle, jak to świetnie bracie ująłeś, osiągnęli między innymi (a może raczej przede wszystkim) dlatego, że oni – wyżsi rangą jezuici – są diabelnie inteligentni (gra słów zdecydowanie nieprzypadkowa), wykorzystując dane im od Ojca intelektualne predyspozycje do najbardziej ohydnych, szatańskich celów (por. przysięga jezuicka). Ich macki sięgają daleko, zaś wpływy mają niemalże wszechogarniające. A ich zapłata jest pewna, pomsta Boża na nich wykonana jest niechybna i za to chwała Bogu Ojcu, Synowi Bożemu i Duchowi Świętemu. Za sprawiedliwy sąd, którego nie unikną i potępienie, na które zasługują za swoje morderstwa i szerzenie zwiedzenia.

   1. Można się jedynie zastanawiać kto sponsorował Hitlera i dwie wojny światowe i czy nie był to na przykład watykan, bo dowody na ich współpracę są bezsporne i oczywiste nawet fotograficzne. Może kiedyś Prawda zostanie nam objawiona.

    1. Rzym dostosowuje się do różnych czasów jak kameleon, choć nie jest powiedziane że nie powróci do swojej wstępnej postaci, gdzie zabił miliony niewinnych istot tylko za to, że odrzucili jego ziemskie dekrety a uwierzyli Biblii:
     https://www.youtube.com/watch?v=kwYYCO9nMm8

     1. Link który podałem dotyczy inkwizycji i istoty wiary, roli krk w czasach współczesnych. Bardzo polecam całość.

 2. Przypadkowo dziś trafiłam na to przeglądając Internet. http://newsbook.pl/2016/10/14/marionetki-szatana/
  Egzorcyści niby uwalniają te osoby (ale hostia, różańce, matki boskie) i zastanawiam się jak to się dzieje, że jedni nawracają się biblijnie, a inni niestety do Rzymu?

 3. Czarny papież i biały papież. Teza i antyteza. Czerń i biel – esencja dualizmu, zgodnie z którym twoje dobre uczynki przeważają nad złymi, jakże często widziana chociażby w postaci masońskiej szachownicy.

  1. Szkoda, że ta szachownica jest ich symbolem, bo szachy są całkiem ciekawą grą 🙁 (zdarzało mi się parę razy grać na komputerze w szachy, te dołączane z paroma innymi grami w ramach „podstaw” w Windowsie i nie było najgorzej… 🙂 )

   1. Tak? 🙂 Dobra jesteś… Ja tego raczej nie ogarniam 😉

    1. ale to tylko tak dla rozrywki, nigdy nie pomyślałabym o regularnych treningach… 🙂

 4. Bełkotnicy tzn. ludzie całkowicie zaprzątnięci sprawami codziennego dnia tego świata ( letniacy ) są paradoksalnie największą zakałą tego padołu, gdyż to za ich niemym przyzwoleniem ziemia przepełniona jest złem i przemocą.

 5. O moj konik 🙂 widze juz jest Alberto z Wenezueli .

 6. Błogosławionego Szabatu 🙂 Niech to będzie dobry odpoczynek pełen miłości i pokoju w Jezusie Chrystusie 🙂

  z Bogiem.

 7. Słyszeliście o ,,wielkiej pokucie”? Trzeba przygotować 'kontratak’ z naszej strony bo inaczej się tylko pogorszy w tym kraju. Nie bez powodu to wymyślili.

 8. Istotna kwestia. Tak samo jak watykan usunął drugie przykazanie aby umożliwić kult posągów „maryi dziewicy królowej niebios”. Tak samo podstępnie postąpił akceptując ewolucję (usuwając stworzenie przez Boga). Doprecyzuję – akceptacja ewolucji również ma swój drugi cel. Tym celem jest akceptacja rzekomych obcych cywilizacji które mogą się ujawnić. Obce cywilizacje i ufo to manifestacje demoniczne i prawdopodobnie przedpotopowa technologia latających viman. Niestety większość świata tego nie wie, więc ulegnie zwiedzeniu gdy ten fakt zaistnieje oficjalnie i publicznie. Fakt ten odsunie ludzi od wiary w Jedynego Boga który nas stworzył, a przybliży do obcych cywilizacji które w rzeczywistości będą demonami:
  https://www.youtube.com/watch?v=r_sxHmzEyG8

  1. Dlatego też niektórzy chcą wyeliminować Pawła z Biblii, ponieważ ostrzega on nas o wielu takich zagrożeniach i przekazuje bardzo wiele cennych informacji.

   1. Ci którzy chcą „usunąć Pawła” to NIEDOUKI, nie mają pojęcia o hermeneutyce, tworzą sobie, własne zasady ,z reguły polegające na wczytywaniu jakichś spiskowych teorii dotyczących apostołów do tekstu. Ich domniemania spiskowe stają się naczelną zasadą czytania, jak i katechizmy w KRK. Każdy może interpretować jak chce, ale to nie oznacza, że dowolna interpretacja jest prawdziwa i słuszna.

 9. Polacy są w klinczu między tradycją rzymską z jednej, a babilońskim postępem z drugiej…

 10. Polski katolik „ludowy” jest postacią duchową tak wewnętrznie sprzeczną/pełną napięć, pochłaniającą wszystko i wszystkich ( w tym siebie samego ), iż nie możliwe logicznie, aby istniała, a jednak istnieje i owa jego wewnętrzna pokrętność daje mu w sytuacjach zagrożenia nie słychaną siłę żywotną, a gdy trwoga minie popaść rychło w niesłychany wręcz bezwład i letarg. Fachowo to się nazywa https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzenia_afektywne_dwubiegunowe

 11. Pomyśleć że gdyby nie Święci Słudzy Boży którzy oddawali życie za: tłumaczenia, posiadanie Biblii, odmowę jedzenia wafelków mszalnych, za wiarę w Pana Jezusa Chrystusa, że gdyby nie oni… to my dzisiaj nie posiadalibyśmy dostępu do Słowa Bożego, chyba że w ograniczonym zakresie języka łacińskiego w którym jeszcze całkiem niedawno były odprawiane msze nawet w Polsce.
  Gdyby nie oni, to nie znalibyśmy treści Biblii, jedynej Księgi która tłumaczy nam cały sens naszego istnienia i sens stworzenia świata.
  Gdyby nie oni to bylibyśmy jak ćmy we mgle, czcząc drewniane posągi na wyżynach i paląc kadzidła i nawet nie wiedzielibyśmy po co to robimy i dlaczego.
  Gdyby nie oni to pokładalibyśmy nadzieję i ufność w odgórnej instytucji kościoła rzymskiego, który oznajmił nam że jedynie w rzymskim kościele jest zbawienie i odpuszczenie grzechów. Co jest jawnym kłamstwem ponieważ wyłącznie w Jezusie Chrystusie mamy zarówno zbawienie jak i odpuszczenie grzechów. To Jezus Chrystus jako człowiek bez grzechu umarł za grzechy świata, a nie religia rzymska.
  Rzym oznajmił że człowiek papież jest nieomylny. To kolejne kłamstwo, tylko Pan Bóg jest nieomylny, a każdy człowiek jest grzeszny poza Synem Bożym.
  Biorąc pod uwagę dekrety watykanu jasno z nich wynika że pisze on swoją własną wersję religijną opartą na iluzjach, kłamstwach i manipulacji która wręcz jest zaprzeczeniem Świętego Słowa jakie otrzymaliśmy od Pana Boga w Biblii. Nie można dwóm Panom służyć, albo służy się odkupicielowi naszych grzechów Panu Jezusowi Chrystusowi, albo człowiekowi zwanemu papieżem. Pamiętajmy że jest wyłącznie jeden Ojciec Święty, jest On w Niebie, a żaden człowiek na ziemi nim nie jest.

 12. Blad w artykule nie zostal zlikwidowany .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish