Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Świat jest inny – Czym trujemy nasze dzieci.

Dr Jerzy Jaśkowski opowiada o skutkach wprowadzania do naszego organizmu wszelkich substancji chemicznych jako polepszacze, konserwanty, fluor, szczepionki i inne. Czy jest to niewiedza decydentów czy też działanie pomyślane jako destrukcja i kontrola społeczeństwa?

Tymczasem:

Kilkudziesięciu rodziców z całej Polski domaga się, by prokuratura zbadała sprawę tragicznych powikłań, które u ich dzieci mogły wywołać szczepionki.

Jagoda urodziła się jako wcześniak, ale do czwartego miesiąca rozwijała się zupełnie prawidłowo. Wtedy, zgodnie z planem Ministerstwa Zdrowia, dostała szczepionkę „sześć w jednej”, jedną z najsilniejszych, jakie można zaaplikować niemowlętom. To najczęściej ją polecają lekarze, bo zastępuje kilka innych szczepionek, a zatem zaoszczędza dzieciom nieprzyjemnego kłucia. Jagoda najpierw dostała jedną dawkę, potem drugą. I nagle zaczęły się kłopoty. – Przestała się śmiać, zaczęła się zachowywać, jakby była za szybą. Dzisiaj nie siedzi, nie obraca się, nie chodzi. Stwierdzono u niej wzmożone napięcie mięśniowe. Pięć razy w tygodniu musi mieć rehabilitację, zajęcia na basenie, a lekarze nie potrafią powiedzieć, co tak naprawdę się stało – opowiada Agata Lange, mama dziewczynki.”

 

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/03/wprost-dzieci-umieraja-w-polsce-po.html

 

_____________

Społeczeństwo daje się manipulować pozornymi różnicami, kiedy tak na prawdę wszystkie partie sprzyjają korporacjom. Nasi politycy sa tylko marionetkami w rekach okultystycznej władzy światowej.

 

 

Updated: 12 października 2016 — 11:34

35 komentarzy

Add a Comment
 1. Macie najświeższy przykład – gloryfikowany przez wielu Katolików wręcz ubóstwiany Duda który narodził się z błogosławionego łona i ssał błogosławioną pierś jak głosiły transparenty (mozna sprawdzić w internetach) rozszerzył swoim podpisem listę szczepień obowiązkowych o szczepionkę przeciwko HPV! O skutkach szczepionki o tym jak wpływa na dziewczęta również można poczytać w internetach! Ta szczepionka robi z dzieci bezpłodne i schorowane kaleki! Babcie wielbią Dudę bo ten uratował hostię czyli kawałek wafelka gdy zdmuchnął go wiatr godząc się jednocześnie na przyszłe cierpienia swoich wnuczek! Swoim podpisem potwierdzającym obowiązek szczepienia na HPV Duda oficjalnie przyczynia się do depopulacji narodu polskiego i to trzeba powiedzieć otwarcie. O jakiejkolwiek nieświadomości podejmujących decyzję w żywotnych kwestiach narodu nie może być mowy. Doskonale wiedzą co robią i komu służą wycierając sobie gęby górnolotnymi hasłami w których Polska jak zwykle ma być najważniejsza!

  1. Polecam a propos HPV obejrzeć na Youtube duński dokument „Zaszczepione dziewczęta” o tym, jak grupa młodych Dunek przyjęła tą szczepionkę i co się po tym działo…
   ja to w szoku 😮
   Tak swoją drogą, jedynym krajem gdzie ta szczepionka będzie obowiązkowa jest/będzie (?)…tak, Polska! 😮
   🙁

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Szok…
    Królestwo Niebieskie zbliża się wielkimi krokami, Bóg nie będzie długo na to wszystko patrzył.

 2. Polecam także zapoznanie się z tematem adaptogenów 🙂

  Adaptogeny to substancje ułatwiające przystosowanie się organizmu do niekorzystnych warunków środowiskowych – ich główne działanie to podwyższenie poziomu odporności, przeciwdziałanie stresowi, pomoc w przystosowaniu się do zwiększonego wysiłku fizycznego i psychicznego (poprawa funkcji mózgowych), działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne, usuwanie toksyn z organizmu.

  Działają więc wielokierunkowo, poprawiając jakość codziennego funkcjonowania w stresowym, niekorzystnym dla naszego organizmu środowisku 🙂

  Najlepiej przebadane (i szeroko dostępne) rośliny adaptogenne to: żeń-szen (koreański, syberyski, amerykański), różeniec górski, cytryniec chiński, witania.

  1. Różeniec górski??
   A może chodziło o „różaniec denny” 😉

 3. Kiedy to sie stalo z ta jagoda jakos teraz ?

 4. „Nienawidzę RELIGII ale Kocham JEZUSA”

 5. Nie w temacie, ale przypadkiem na to trafiłem… :

  https://www.diki.pl/slownik-angielskiego?q=by%C4%87+na+haju+krakowym

  Idiomów dosłownie się nie tłumaczy, wiadomo, ale tutaj mamy „tańczyć z diabłem…”. Wielce wymowne biorąc pod uwagę polski odpowiednik…

 6. Czas drodzy moi, abyśmy wszyscy wreszcie zrozumieli czemu służy tzw. depopulacja, która powstała nomen omen właśnie w USA i dlaczego wielkie koncerny farmaceutyczne i naturalnie inne tak ochoczo i na masową skalę biorą w niej udział. Powód jest prozaiczny i leży i u podwalin kapitalistycznego systemu opartego na długu. System taki funkcjonuje dzięki pożyczkom i naturalnie po jakimś czasie zawsze powoduje negatywne skutki w postaci ogromnego zadłużenia ludności przekładającego się na zadłużenie osobiste, hipoteczne, zadłużenie firm, przedsiębiorstw i całych państw. Aby system ten nie załamał się gwałtownie ze szkodą dla wiadomych wierzycieli, z powodu podstawowego elementu, to jest braku na rynku środków do spłaty wszystkich długów, co już jak wiemy nie raz miało miejsce i co jest powodem narastających jeden za drugim kolejnych kryzysów ekonomicznych można naturalnie dalej ułatwiać branie następnych kredytów, na okrągło drukować pieniądz, ect. co jak wiemy jest tylko czasowym rozwiązaniem, wyłącznie dalej spiętrzającym wiadomy problem i rosnące wraz z nim społeczne niezadowolenie lub UWAGA!!! skrycie i na masową skalę eliminować dłużników ( a już najlepiej tych ubezpieczonych dłużników ). Jeżeli więc zlikwidujemy ich całe miliony rozlicznymi sprytnie wymyślonymi metodami – szczepieniami, truciznami, falami elektromagnetycznymi, wojnami, ect. to ułatwimy całej reszcie, likwidując w ten skryty sposób umiejętnie konkurencje obsługującą z coraz większym trudem własny dług obsługę i spłatę odsetek pozostałym przy życiu, o co jak wiemy najbardziej chodzi wiadomym wierzycielom. Tak więc mordując w imię nowoczesnych zdobyczy i technologii całe miliony, spowodujemy chwilę oddechu dla pozostającej przy zdrowiu niewolniczej ferajny, uganiającej się od rana do wieczora za pracą na spłatę zaciągniętych wcześniej długów, a mniejsza o kilkadziesiąt/ kilkaset milionów liczba dłużników ( dalej walczących o spłatę długu ze środków, które przecież w systemie tak naprawdę nie istnieją ) stanie się czynnością znacznie łatwiej dostępną i naturalnie znacznie mniej ekonomicznie drażliwą. Tymczasem ubezpieczenie pokryje wierzycielom zdecydowaną większość ewentualnych strat i to między wieloma innymi dlatego w każdy kapitalistyczny system oparty na długu zawsze wpisane są wielkie kryzysy, wojny, epidemie, szczepienia, choroby przewlekłe, trucizny, GMO, CHEMTRAILS, spiski i cała dotychczasowa durna nauka oparta na niekończących się kłamstwach i manipulacji. Tak więc aby zwalczyć całe ZŁO panoszące się na świecie, dosłownie jednym cięciem należy wyłącznie zlikwidować ludziom dług i surowo zakazać lichwy. wężykiem, wężykiem

  1. ” Powód jest prozaiczny i leży i u podwalin kapitalistycznego systemu opartego na długu”

   Jest to nieprawda. Polska realnego socjalizmu (lata 1945-1989) to głównie życie na kredyt.
   Na świecie dąży sie do komunizmu a raczej faszyzmu, ponieważ jednym z głównych czynmnikiów faszyzmu jest korporacjonizm

   1. W socjalizmie kredy brały za naród nazwijmy ich komunistyczne elity najemników o tym samym tyle, że skrywanym rodowodzie, co obecnie. Tamten system sprytnie przekształcono w niewolniczy kapitalizm, gdzie każdy z nas zmuszony jest ekonomicznie lub mentalnie wziąć kredyt, co socjologicznie pozostawia część winy za tę durną decyzję na nas samych, więc rzadziej się buntujemy, stale zaciskając zęby w durnym uporze ich spłaty.

    1. Wszystko jest realizowane według starannie przygotowanego, a demonicznego scenariusza. Teatrzyk z kukiełkami jest najlepszą tego ilustracją…

 7. Zdecydowana większość ludzi nie chce poznać prawdy, gdyż zburzyłaby im ona odurzający błogostan bezmyślności.

 8. Ułudą jest, iż dużo możemy zdziałać przeciw bandytom zza biurka, natomiast zbrodnią jest być obojętnym.

 9. Warto coś dodać jeszcze o cukrze, który działa jak narkotyk i sprowadza mózg do myślenia materialistycznego. Im społeczeństwo spożywa więcej cukry tym jest coraz bardziej materialistycznie nastawione do świata. Mózg staje się coraz bardziej ociężały, ospały i skupiony wyłącznie na zaspokajaniu potrzeb ciała i szukaniu przyjemności. Im więcej cukru tym ludzie stają się coraz bardziej samolubni. Wystarczy spojrzeć na Amerykę, która ma pierwsze miejsce w ilości spożycia tej trucizny.

  Czysty cukier czyli sacharoza znana w produktach spożywczych jako syrop glukozowo-fruktozowy jest bardziej uzależniający niż kokaina oraz zwiększa uczucie głodu.

  http://www.cda.pl/video/97350329 – ciekawy dokument na temat cukru

  1. kiedyś napisałem tekst co dominuje na stacjach paliw. Były to: alkohole, słodycze, papierosy

  2. Dziękuję Cupak, że poruszyłeś ten temat, to ważne.
   Ja niestety nadal karmię się tym syfem :-/

   1. Ja też i co ? 🙂 Miałem już w swoim życiu faze bezcukrową bezkawową itp. Owszem rafinowanego nie spożywam biorę trzcinowy demerara czy jak to sie tam zwie. Jak człowiek mądry spożywa z umiarem to mu nie zaszkodzi, a głupi nawet po wodzie może umrzeć.

    1. A ja mam hipoglikemię…
     Nie mylić z hipopotamem… 🙂

  3. cukier dodają już do wszystkiego, a jest czynnikiem który sprzyja powstawaniu chorób cywilizacyjnych, jest dobrym podłożem do rozwoju patogennych mikrobów i grzybów, a także komórek nowotworowych, bo jest ich pożywką, już prawie 50% populacji ma z tego względu przerost candida albicans, można dużo pomóc zdrowiu przechodzą na dietę bezcukrową.

 10. Polecam obejrzeć

  https://m.youtube.com/watch?v=MzO2-188nuw

  I przeczytać
  http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/infarma-lekarze-swiadczenia-pieniadze,75,0,2115915.html

  http://e-anetabloguje.blog.pl/2016/06/02/krwawy-biznes-martwe-ludzkie-plody-wykorzystane-w-przemysle/

  Polecam tez stronę „czytamy etykiety”
  Ciężko jest w dzisiejszych czasach jeść zdrowo, bo nawet jak wydaje ci sie ze jesz zdrowo to wszystko jest pryskanie i szpikowana antybiotykami. Staram sie jak mogę podawać córce zdrowe jedzenie, kupiłam nawet ostatnio mleko prosto od krowy ?. Mam to szczęście, ze wujek ma gospodarstwo, nieduże ale ma, wezmę od niego zboże i będę piec chleb ??.

  A co do szczepionek, moja koleżanka dzisiaj urodziła. Przez 9 mc jej ciąży starałam sie pokazać, ze szczepionki to zło. wysylalam jej linki, artykuły. Jej odp, ona w to nie wierzy, autyzm jest w główniej mierze spowodowany genetycznie i ona bedzie na wszystko szczepic. Jej teściowie maja znajomych w firmach farmaceutycznych i oni jej mówili ze nie ma żadnych powikłań. Napisałam jej żeby sprawdziła na stornie ministerstwa zdrowia jakie mogą byc NOPy i ze nawet minister na stronie nie wyklucza nopow, ale ona dalej ślepo wierzy… zrobiłam co mogłam, mogę sie modlić żeby tylko otworzyła oczy i pewnie to zrobi jak wystąpi u jej syna ciężki nop?

  I z innej beczki jechałam dzisiaj z córka samochodem, jak na złość zapomniałam smoczka, jechałam z mamą wiec zabawiała ją przez podróż i mała nie płakała, do czasu. Jadąc zauwazylam na tablicy gdzie jest prędkościomierz, taki napis trip i chyba przebyte km do nast przeglądu a tam 999, następnie 2x minęłam samochody z rejestracja 666 :/ później mi sie mała rozpłakała, a jak mi córka płacze to ciężko mi sie skupić na jeździe:/ na szczęście dotarłyśmy całe i zdrowie, bo oczywiście pierwsze co to była prośba do Boga, aby nas chronił w trakcie jazdy ?
  Kiedyś, 666 widywałam wszędzie, dosłownie. Grałam w taką grę, patrzę na to ile mam kasy a tam wplecione 666, punkty na arenie 666. Jaki zaufałam Jezusowi to to znikło, do dzisiaj… czy to coś może oznaczać?

  1. Tyle to oznacza, że cały świat jest we władzy szatana. Wez nawet głupi kod kreskowy tam tez jest ukryte 666. Dzisiaj przewalając towar w sklepie odkryłem tatuaże takie nalepki dla dzieciaczków motywy przeróżne jakieś czachy, serca z wbitym nożem, tribale no i oczywiście 666! Kopara mi opadła!

  2. Prawdopodobnie wiadome siły ( marne ) w ten sposób Cię straszą , ponieważ ostrzegałaś koleżankę przed szczepionkami . Kiedyś też tak miałem z tymi rejestracjami :/ Co do szczepionek to nie wiem czy to prawda ale podobno w tych na grypę , których my dzięki Kopacz nie pyjeliśmy masowo , było coś jak chip , czy coś w tym rodzaju. Trzeba poszukać , sprawdzić. Jeżeli dodają do obecnych szczepionek dla najmłodszych oprócz wiadomych trucizn jakąś nanotechnologię to nie dziw się iż tamten Cię staszy za pomocą rejestacji .

  3. Tak, to oznacza, ze bylas bardzo spostrzegawcza. Jak ja się upre na godziny typu 12:12 to przez tydzien nie moge sie odpedzic, bo mnie przesladuja, czesro tez godz 21:37 i sobie wtedy mysle- kurna Pawlak wola z hadesu czy co? 😉 pozdrawiam.

 11. Polecam też inne jego wykłady. Dzis hurtem obejrzałem chyba ze 3. Widać, że ma ogromna wiedzę o czym świadczy chociażby to że chciałby powiedzieć dużo więcej niż mówi i otoczenie w jakim przebywa tj pełno książek, papierów itp to świadczy o inteligencji. Polecam zapoznać się z odc jak powstał Izrael bodajże. Podaje tam ciekawego newsa a mianowicie iż rząd izraelski prognozuje spadek populacji 50% w roku 2017! Wyjasnia też bardzo logicznie i składnie jak do tego spadku populacji ma dojść. Kolejna ciekawostka w prognozach na 2017. Będzie grubo.

 12. Ten świat zostanie zniszczony w ogniu. Niewzywający imienia Pana zostaną wrzuceni żywcem do lawy. Jezus daje zbawienie z łaski a nie z uczynków. Obecnie cały świat czci dzieła tego świata, a im bardziej czci się dzieła tego świata, tym dalej jest się od Boga. Dlatego po przemienieniu ziemi nie będzie na niej dzieł tego świata. Doszedłem do wniosku, że ziemia jest płaska, jako że gołym okiem widziałem góry z odległości setek kilometrów, co nie byłoby możliwe na zaokrąglonej ziemi, gdzie występuje krzywizna. Biegun północny jest w centrum płaskiej ziemi a Antarktyda stanowi jej krańce i jest zaporą, która utrzymuje wody w ryzach. Ewolucjoniści wyśmiewali teorię płaskiej ziemi argumentując, że woda wylewa się poza jej krańce a wraz z nią mogą spadać statki. Tymczasem Antarktyda zaczyna się najpierw od warstwy lodu na oceanie, która utrudnia nawigację, potem jest 60-metrowa ściana lodowca na samej powierzchni, a pod powierzchnią przynajmniej kilka razy więcej. Potem jest stały ląd i góry dochodzące do ponad 5 km wysokości przy temperaturze często przekraczającej -100 stopni. Ponoć na samym krańcu jest też bariera, która jest ostateczną zaporą dla tych, którzy chcieliby iść dalej. Świadomość tego, że ziemia jest płaska i jest centrum świata, nad którym krążą Słońce i Księżyc pozwala odkryć to, że każdy człowiek pod tym Słońcem jest stworzeniem Boga a nie dziełem przypadkowej ewolucji. Tylko teoria kulistej Ziemi pozwala na teorię wszechświata, gdzie ciała niebieskie są oddalone od siebie o miliony lat świetlnych. Tymczasem Słońce i Księżyc są relatywnie blisko Ziemi, co potwierdzają nagrania z samolotów. Ludzie tego świata, gdyby mogli, ratowaliby się lotami w kosmos, a tak naprawdę będą chować się pod ziemią. Człowiek nie był w kosmosie, jest to brednia mająca na celu pokazanie ludziom, że człowiek jest wystarczająco zaawansowany, że może oprzeć się bez Boga i w przyszłości osiągnąć życie wieczne metodami techniki, co będzie wg mnie ultymatywnym zwiedzeniem. W Apokalipsie mowa o ludziach, którzy szukali śmierci przez 5 miesięcy i nie mogli jej znaleźć. W mojej opinii znamię bestii będzie dawało życie wieczne (DNA, nanotechnologia). Ponoć stan wojenny w USA jest bardzo blisko i może wydarzyć się przed wyborami, co pozwoliłoby Obamie na przedłużenie kadencji. Nawet jeśli nie będzie dalej prezydentem, to wg mnie obejmie główny urząd w ONZ.

  1. Póki co Clintponowa ma dużą przewagę, a więc będzie kontynuacja rządów konserwatystów..
   Co do płaskiej nie wypowiadam się bo to temat rzeka i nie doi zbadania. Nie mamy takiej mozliwości, a w wierze nam nie pomoże

   1. „Zbadałam” temat płaskiej ziemi jaki wiesz, tracąc czas na wielogodzinne filmiki „za” i „przeciw”, a i jeszcze niebocentryzm przy okazji. Wszystko to było gonitwą marnością i za wiatrem. Można było prościej.
    Przeanalizować około 30 fragmentów Pisma, zrobić tabelkę, powklejać na lewo i prawo lub dwuznaczne…
    Łatwo wywnioskować kto ma rację. Stworzyciel Świata czy „antychrysty” Stworzyciela tj. ludzie…
    Przepraszam!
    Ten oto fragment można wyciąć jako niecenzuralny:
    „W d… byli – g… widzieli”
    A Ty się Piotrze tematem nie zajmujesz, bo jak napiszesz, że uwierzyłeś w płaską ziemie, to Ci zarzucą płaskomózgowie i zacofanie. Heliocentryzmu nie poprzesz, bo dobrze wiesz, że inteligentom tego świata nie można wierzyć.
    I temat wisi w próżni kosmicznej, zamiast stać na solidnych filarach jak nasza ziemia 🙂

    1. Duża ilość badaczy nie jest kłamcami,a są to inteligentni ludzie po prostu są bardzo zwiedzeni. Odkrywają dowody na kreacjonizm, ale poprzez fałszywą propagandę wyciągniętą w szkołach uczą o ewolucji.

     Kolejny dowód na kreacjonizm w kosmosie.

     http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/na-ksiezycu-w-krotkim-czasie-pojawily-sie-222-nowe-kratery

     Dlaczego Kent Hovind nie uczy o płaskiej ziemi ? Przecież to jest chwytliwy temat, a on mógłby podać miliony dowodów ? Dlaczego tylko w internecie są pseudodowody na płaskość ziemi tworzone przez ludzi, którzy nierozumieją tych skomplikowanych zasad i praw stworzonych przez Boga ? Takich jak grawitacja ?
     Sam obserwowałem przelot stacji kosmicznej nie raz i są dostępne jej zdjęcie robione przez amatorów. W ciągu 2 godzin stacja okrąża całą Ziemie to jest 40 000 km. Musi przy tym podróżować z prędkością 7km/s gdyby taki obiekt o takich kształtach leciał w atmosferze to uległ by sfajczeniu w kilka sekund.

     Są setki stron zapalonych fanów astronomii, którzy fotografują planety i inne obiekty. Te ich zdjęcia to też fake ?

     http://astropolis.pl/topic/48873-przelot-iss-1004-kompilacja-zdjec/

     http://astropolis.pl/tags/forums/ISS/

     Ktoś powiedział dlaczego nie widać satelit, owszem widać je, ale tylko jak odbijają światło słoneczne potem są zbyt malutkie żeby można było je dostrzec na niebie. Popatrz w nocy na niebie i zobaczysz co chwile przelatujące malutkie światełka których jasność zanika po kilku sekundach to są satelity.

     Stacja ISS ma rozmiary boiska do gry w piłkę nożną

     https://worldonaforkdotcom.files.wordpress.com/2013/04/spacestationfootballfieldsizecomparison.jpg

     a satelita najwyżej kilka metrów, dlatego jej da się zrobić zdjęcie.

       1. Dokładnie zgadzam się z Kentem, który w tych filmach powiedział że temat płaskiej ziemi czy życie w pustej ziemi to ustawka ewolucjonistów stworzona po to aby drwić z chrześcijaństwa i kreacjonizmu.

 13. Podam link gdzie dołączony jest artykuł dr Jerzego Jaśkowskiego.
  Dotyczy globalnego monopolu na wodę.
  Najpierw ważny cytat:
  „Według analityka Jo-Shinga z Global RESEARCH, odbywa się to tak. Wall Street i spółki inwestycji zglobalizowanych, banki i inne przedsiębiorstwa prywatne, przekraczając granice państwowe i współpracując ze sobą, jak również z Konsorcjum ROTHSCHILDA, ŁĄCZĄCEGO PONAD 196 BANKÓW CENTRALNYCH, działają z ogromną prędkością, nie tylko aby nabyć prawa do eksploatacji wody i technologii jej zagospodarowania, ale również, by sprywatyzować usługi sektora wody i infrastruktury publicznej.”
  Link tu:
  http://att.neon24.pl/post/134343,bron-masowego-razenia-woda

  1. Już w 2011 roku Willem Buitler z Citygroup powiedział: „Woda stanie się najważniejszym dobrem, o wiele ważniejszym od ropy, miedzi ,,zasobów rolnych, czy też metali szlachetnych.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: