Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bezgotówkowa Szwecja.

Osiemdziesiąt procent wszystkich transakcji w Szwecji dokonywane są za pomocą kart. Cyfrowe płatności za pomocą karty lub aplikacje są tak powszechnie, że wielu Szwedów nie nosić gotówki. Nawet dzieci płacą kartami debetowymi. Gotówka jest tam  już rzadkością, a karty staną się jeszcze bardziej królem.

Dzisiejsze 20, 50 i 1000 banknoty nie są ważne od 30 czerwca 2016. Ważność straciły tylko te, które nie mają paska hologramowego. Bieżący 100 i 500 będą nieważne po 30 czerwca 2017 roku, wraz z 1, 2 i 5 koron monet.

Jest to pierwszy etap stopniowego wycofywania starych pieniędzy, jaki zaplanowano na kilka najbliższych lat. Cała operacja zakończy się w roku 2017, kiedy to ważność stracą już wszystkie używane obecnie monety i banknoty.

 

Poniżej widać jak bezdomny otrzymuje wsparcie kartą.

 

Szwedzi oddali swą wolność za socjale. Właśnie dlatego tak na prawdę są już od dawna niewolnikami. W czasach końca a jesteśmy na ich progu ludzie oddadzą całkowicie wolność za pomoc państwa (czytaj antychrysta).

Obawiam się jednak, że wprowadzono nas w błąd co do zrozumienia znaku bestii. Prawda może leżeć po środku, między koncepcją znaku bestii wg adwentystów a literalnym chipem. Jak wiemy świat dąży do obowiązkowej niedzieli wolnej od handlu. Tez ciekawe nazewnictwo: hand (z eng. ręka)- lu.

 

On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.
Ap 13

 

Tak więc znakiem bestii może być zakaz handlu w niedzielę powiązany z literalnym znakiem/tatuażem na ręce. Np rozbity heksagram jak w teledysku Avici, który od dawana służy mi do pokazania czym będzie znak bestii.

Może to będzie tak, że otrzymasz kartę płatniczą jaka będzie chip/tatuaż elektroniczny wtedy, kiedy podpiszesz umowę z bankiem, czy może juz w przyszłości z państwem-korporacją czy państwem-religią o świętowaniu niedzieli wiążącym się z zakazem kupowania i sprzedawania w niedzielę.

Wtedy każdy kto jest z Chrystusa i bez względu na denominacje będzie zmuszony odmówić tego znaku.

Nie sposób jest nie zauważyć tych dwóch trendów:

 1. Rozwoju chipa jako metody płatniczej
 2. Usilne zrobienie obowiązkowej niedzieli dniem wolnym od handlu.

 

Dochodzimy do takiego momentu w dziejach świata, że niebawem przekonamy się która z metod badawczym apokalipsy jest prawidłowa: historyczno-symboliczna, czy też literalno-futurystyczna.

Updated: 11 października 2016 — 13:55

69 komentarzy

Add a Comment
 1. Tu jest luka w rozumowaniu.
  Jak w niedzielę będzie obowiązywał zakaz handlu to kupujmy we wtorek… Albo pojedziemy na wioskę do rolnika i kupimy worek ziemniaczków… Można coś za coś… Uszyję ci spodenki, a ty mi daj kurkę na rosół…
  Werest o znamieniu bestii jest ściśle powiązany z poprzednim, gdzie jest mowa o oddaniu pokłonu posągowi. Kto nie odda pokłonu zostanie zabity.
  A ci co się pokłonią będą członkami jakiegoś systemu, poza którym nie będzie dostępu do handlu czymkolwiek. Będzie przymus… wojsko… policja…
  Ktoś musi wykonywać kary śmierci za odmowę…
  Totalitaryzm… Reżim… Dyktatura… Nie jeszcze zbyt łagodnie powiedziane…

  1. Tak, zgadzam się i doprecyzujmy sobie wszystko wspólnie.

   Musi być posąg jak za czasów Daniela.

   (1) Król Nebukadnesar kazał zrobić posąg ze złota, sześćdziesiąt łokci wysokości, sześć łokci szerokości,

   : Królu, żyj na wieki! (10) Ty, królu, wydałeś rozkaz, by każdy, kto usłyszy głos rogu, fletu, cytry, harfy, lutni i dud oraz wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych, padł i oddał pokłon złotemu posągowi; (11) kto by zaś nie upadł i nie oddał pokłonu, ten będzie wrzucony do wnętrza rozpalonego pieca ognistego. (12) Są mężowie judzcy, którym powierzyłeś zarząd prowincji babilońskiej: Szadrach, Meszach i Abed-Nego; ci mężowie nie zważają na twój rozkaz, o królu, nie czczą twojego boga i nie oddają pokłonu złotemu posągowi, który ty wzniosłeś. (13) Wtedy Nebukadnesar w gniewie i złości kazał przyprowadzić Szadracha, Meszacha i Abed-Nego. Przyprowadzono więc tych mężów przed króla. (14) Nebukadnesar odezwał się i rzekł do nich: Czy to prawda, Szadrachu, Meszachu i Abed-Nego, że nie czcicie mojego boga i nie oddajecie pokłonu złotemu posągowi, który wzniosłem? (15) Gdy więc teraz usłyszycie głos rogu, fletu, cytry, harfy, lutni, dud oraz wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych, bądźcie gotowi upaść i oddać pokłon posągowi, który ja wzniosłem; bo jeżeli nie oddacie pokłonu, będziecie natychmiast wrzuceni do wnętrza rozpalonego pieca ognistego, a który bóg wyrwie was z mojej ręki? (16) Wtedy Szadrach, Meszach i Abed-Nego odpowiedzieli królowi Nebukadnesarowi: My nie mamy potrzeby odpowiadać ci na to. (17) Jeżeli nasz Bóg, któremu służymy, może nas wyratować, wyratuje nas z rozpalonego pieca ognistego i z twojej ręki, o królu. (18) A jeżeli nie, niech ci będzie wiadome, o królu, że twojego boga nie czcimy i złotemu posągowi, który wzniosłeś, pokłonu nie oddamy. (19) Wtedy Nebukadnesar bardzo się rozgniewał na Szadracha, Meszacha i Abed-Nega i wyraz jego twarzy zmienił się. Odezwał się więc i kazał rozpalić piec siedem razy bardziej niż go zwykle rozpalano.

   Tak więc musi to być władza, reżim polityczno-religijny.
   Musi byc przymus.
   Musi byc posąg.

   Kwestia ścięcia jest dyskusyjna, czy wszyscy, czy tylko chrześcijanie.
   Czy chrzescijanie, zgormadzenie Jezusa jeszcze będzie na ziemi?
   Ponoc owe 144 tys to pierwociny zgromadzenia Boga a 10 pokolen Izraela z tych rzekomych 144tys juz dawno wyginęło w kopalniach.

   jest wiele ale

   1. O widzisz; to też błędne założenie.
    O tym, że prawdziwe plemiona nie mogły wyginąć świadczą liczne proroctwa i obietnice:
    np. „Zmiłuje się nad tobą, i zgromadzi cię z powrotem ze wszystkich ludów, gdzie cię rozproszył Pan, Bóg twój.
    Choćby twoi wygnańcy byli na krańcu nieba, to i stamtąd zgromadzi cię Pan, Bóg twój, i stamtąd cię zabierze” Błogosławieństwa i przekleństwa V Mojż.

    1. Pytanie czy prawidłowo to Angelika interpretujesz.
     Kto jest obecnie potomstwem Abrahama?

     1. A po cóż nam to wiedzieć?
      To aniołowie prowadzą księgi życia, a nie my… 🙂

      1. Żydzi się podszywają pod Izraelitów, są to edomici i chazarowie, Jezus był Judejczykiem, polecam przeczytać ten artykuł http://www.jezusbezreligii.pl/single-post/2016/07/31/K%C4%85kol-nasienie-w%C4%99%C5%BCa-od-Kaina-do-Rothschilda

       Autor mówi że anglosasi są potomkami zaginionych plemion Izreala, ale mnie się wydaje że jest inaczej. Jak wiemy zostali rozsiani po całym świecie, więc prawie każdy może być potomkiem Izraelitów i nie zdawać sobie z tego sprawy.

   2. Rozdział 7 Objawienia podaje, że dopóki pieczętowanie sług Bożych nie zostanie zakończone, pozostali aniołowie nie rozpoczną swoich zadań… I niech by tak było, że do opieczętowania zostało tylko 10… I tak czekają…

 2. W ostatnich dziesięcioleciach wyprzedano za „czapkę gruszek” ponad 20 tysięcy polskich fabryk i przedsiębiorstw. Jednocześnie trwała bezprecedensowa akcja niszczenia polskich przedsiębiorców poprzez błędne decyzje skarbówki i mataczenie przepisów. Prawdopodobnie identyczna akcja prowadzona była w wielu innych krajach, więc jest to tendencja globalna. Ostatnio też gdzieś czytałem że kolejnym haczykiem na możliwość jawnej kradzieży majątku Polaków, mają być kaucje w wysokości od 20 do 200 tysięcy złotych, na poczet ewentualnych kar urzędowych, dla prowadzących działalności gospodarcze. Jak widać wchodzimy w ostatnią epokę gdzie „normalne życie” odejdzie w zapomnienie. Dodaję link dotyczący próby dobicia polskich przedsiębiorców:
  http://narymunt.neon24.pl/post/134291,rozpoczyna-sie-masowa-emigracja-przedsiebiorcow

  1. Zaiste. Parobczańaka nienawiść/zawiść przeciętnego rzymianina polskiego ( zarówno w kraju jak i na emigracji ) względem lepszych jest nie do pojęcia. No cóż, esencja katolicyzmu…

   1. W rzeczy samej, do tego dochodzi stworzenie nowych stron internetowych w celu donoszenia na bliźnich w sprawach urzędowych. Apogeum zawiści osiągające pełnię swojego złowrogiego wymiaru.

 3. Ostatnio widziałem w internecie zdjęcia małych dzieci w placówce szkolnej, które stały przed ich listą imion i nazwisk, następnie kładły palce na otwartym pudełku z tuszem szkolnym po czym odbijały na imiennej liście pieczątki swojego palca przy swoim imieniu i nazwisku. Chyba jest to przyzwyczajanie do oddawania danych biometrycznych.

  1. 😮 Ciekawe, gdzie to tak mają…
   Ja nie pamiętam takich cyrków, gdy sama byłam w szkole, ani w podstawówce, ani w „gimbazie”, ani w ogólniaku…
   (malowanie palcami to zupełnie co innego 🙂 )
   Jedynie w sumie coś dziwnego to pamiętam połowinki, które urządzała ze 4 lata temu moja ówczesna klasa z LO w porozumieniu z dwiema innymi klasami z tego samego LO (w moim rodzinnym miasteczku)… przed wejściem nakładano na rękę pieczątkę, taką zwykłą biurową, gdzie w środku był wstawiony tusz (stempel?) z napisem POŁOWINKI…pamiętam że się trochę zdziwiłam, nie tylko ze względu na moją wrażliwą skórę, ale też i źle mi się to skojarzyło (już mniej więcej wtedy interesowałam się „tym, o czym się nie mówi w mediach” 😉 ), ale po szybkim udaniu się do łazienki znajdującej się w miejscu, gdzie te połowinki były, udało mi się to zmyć, choć o ile dobrze pamiętam, trochę mi to zajęło 🙂
   także ten…

   1. Także więc dlatego nie podałem umiejscowienia zdjęć aby nie stawiać ewentualnych zainteresowanych uczestników w niekomfortowej sytuacji 😉
    Niemniej jednak problem oświaty dla dzieci jest aktualny, a wiele podręczników i książeczek prawdopodobnie wysoce podejrzana w nasiąknięcie symboliką i negatywnymi przesłaniami.

 4. W Szwecji to dopiero mają lewacki, anty wolnościowy cyrk, który już prawie zniszczył ten kraj. Najgorsze jest to, iż w Polsce wielu chce tego samego, pełnej miski i braku odpowiedzialności osobistej za swe wybory życiowe.

 5. Istotne informacje o kulminacyjnych przepychankach na linii Rosja-usa. Aktualnie są zerwane porozumienia o nierozpowszechnianiu broni nuklearnej, ultimatum Putina w punktach, rezygnacja z kompromisów, prawo usa do nuklearnego uderzenia wyprzedzającego. Tak jak napisałem są to prawdopodobnie przepychanki przed wyborami, niemniej jednak dobrze wiedzieć co w trawie piszczy aby Ten dzień nas nie zaskoczył:
  http://spiritolibero.neon24.pl/post/134277,usa-z-reka-w-nocniku-czyli-koniec-imperium

  1. dobre podsumowanie:

   „Nie ma co jeszcze jednak świętować zwycięstwa. Sytuacja jest dynamiczna i wiele nowych okoliczności pojawi się po wyborach prezydenckich w USA. Jeśli wygra Trump to cień szansy na pokój istnieje. Jeśli wygra psychopatka Hilary, promowana przez finansjerę i kompleks przemysłowo wojskowy oraz zbrodniczą sektę neokonserwatystów syjonistycznych to jesteśmy naprawdę w czarnej d..”

   1. Zastanawiające jest też ewentualne odtrąbienie trwałych sojuszy, na przykład jeśli dojdzie do wyborów to później może nastąpić moment ogłaszania „pokoju i bezpieczeństwa” pod sztandarem nowej epoki. Wtedy jak za Noego ludzie będą jedli, pili, żenili się i za mąż wydawali, i nie zauważyli jak Noe wszedł do Arki…

   2. Kto się łudzi, że Trump jest niezależnym od nikogo przyszłym prezydentem UESA? No ludzie kochani…. W plemieniu IBU IBU tak, ale w USA?

    1. Oczywiście masz rację Mati, jednak musimy obserwować ten „teatr marionetek” aby nie dać się przez nich oszukać.

 6. myślę, ze ten zakaz w niedziele to nie trafiony trop, bo cóż z tego że nic nie kupie w niedziele jak sobie kupię w czwartek na cały tydzień, albo zrobię zakupy raz na miesiąc?

  1. No i jest nas dwoje… 🙂
   Jak drugorzędne przykazanie dotyczące święcenia szabatu może być wyznacznikiem zbawienia, a nadrzędne przykazanie zabraniające oddawania czci innym bogom umniejszone.
   Jeśli mielibyśmy iść tropem łamania wszystkich 10 przykazań, to tak. Ale nie jednego… Nie tego…

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    „Jeśli mielibyśmy iść tropem łamania wszystkich 10 przykazań, to tak. Ale nie jednego… Nie tego…”
    Ok, czyli którego? Załóżmy, że „Nie zamorduj”.
    Teraz porównajmy ten cytat:
    „Jej kapłani gwałcą Me Prawo i znieważają Moje świętości; nie czynią rozdziału między świętym, a powszednim; nie uczą różnicy pomiędzy czystym, a nieczystym; od Mych szabatów odwracają swe oczy, tak, że jestem wśród nich zelżony.” Księga Ezechiela 22:26
    No właśnie… z którym cytatem który tak dobitnie mówi np. o mordowaniu.
    Tak jak budowniczowie odrzucili kamień którym był Jezus, bo na ludzki rozum człowiek taki jak On nie mógł być kimś ważnym, tak samo dziś odrzuca się święty dzień Boga, którym jest Szabat bo na ludzki rozum, ten dzień nie może być czymś ważnym…
    Mówimy o poświęceniu dla Boga, znoszeniu cierpienia i prześladowania dla Boga, a nawet nie potrafimy odpocząć wtedy kiedy Bóg nam mówi, że mamy odpocząć.
    Straszne.
    Wyrzuć ludzką logikę, zaufaj Bogu. Już niejednokrotnie ludzka „logika” prowadziła ludzi nad przepaść.
    Bóg mówi zrób to – robisz to. Bóg mówi nie rób tamtego – nie robisz tamtego.
    To diabeł ciągle mówi nam do ucha „a czy aby na pewno Bóg to miał na myśli?”
    Tak, to miał na myśli.

    1. Nurtuje mnie pytanie:
     dlaczego nakaz przestrzegania szabatu upamiętniającego siódmy dzień, w którym Bóg odpoczął, nie był przestrzegany przez wielu oddanych Bogu ludzi przez okres 2500 lat tj. od czasów Adama do czasu wyjścia Izraela z Egiptu???(ok. 4000 p.n.e do 1500 p.n.e)
     Bardzo precyzyjnie Bóg definiuje szabat w Wyjścia 31:13-18, a konkretnie chodzi mi o ten zapis
     „Synowie izraelscy będą przestrzegać sabatu, zachowując sabat w pokoleniach swoich jako przymierze wieczne.
     Między mną a synami izraelskimi będzie on znakiem na wieki…”

     Zatem szacunek i uznanie dla Boga mam niezależnie od dnia, ale obowiązku jak nie dostrzegałam tak nie dostrzegam.

     1. Piotr, czyli kamień, nie skała

      Bóg ustanowił Szabat już w Edenie przed grzechem pierwszych ludzi, a jak wiemy „wszystko co zrobił było dobre” i tego powinniśmy się trzymać – dobrych rzeczy które ustanowił nie człowiek, a sam Bóg 🙂
      O Dekalogu nie wspomnę 😉

  2. No właśnie, przecież mogę sobie kupić w poniedziałek/wtorek/środę/czwartek/piątek tyle, żeby starczyło i do niedzieli… 🙂
   Poza tym, w niedzielę mają działać jedynie sklepy funkcjonujące przy np. stacjach benzynowych-stąd coraz częściej słyszy się o tym, że przy stacji paliw należącej do firmy A powstał supermarket firmy D 🙂
   to tak swoją drogą…

 7. Edward Gierek rozpuścił społeczeństwo czego skutki odczuwamy do dziś. Za słabą, niechlujną, nie wydajną pracę dostali sute podwyżki ( coś kompletnie anormalnego… ) i do tej pory myślą, iż tak powinno być… Brak słów…

  1. I dlatego w tym kraju takie wzięcie mają obiecywacze wszystkiego najlepszego bez większego, ba, najmniejszego wysiłku… I dlatego jest tak źle…

   1. https://youtu.be/nm2qBFLkc5Y Nie można przesadzać ani z tradycją, ani z postępem. Trzeba umieć je równoważyć.

 8. U Nas w kraju tez jak patrze w sklepie to wydaje mi sie ze coraz wiecej płaci kartą bankomatową lub kredytową

  1. mnie zaskakuje fakt wielkiej radości przy kasie osób w podeszłym wieku płacących kartą. Czuje jakb y tak sie super czuli nowocześnie, jakby ta chwila platnosci ich odmlodziła o 20lat….

   1. Urządzenia na kartę i ludzie nimi płacący, kojarzą mi się ze zwiastunem filmu jaki miał powstać o chipach, stanie wyjątkowym, masowych aresztowaniach (zwiastun krąży po necie). Niestety reżyser ze swoją rodziną zostali zamordowani zanim film powstał.

    1. tak, to byl Grey state

   2. Piotr, czyli kamień, nie skała

    „jakby ta chwila płatności ich odmłodziła o 20 lat”
    🙂 ciekawe spostrzeżenie 😉
    Myślę, że może być tak dlatego, że kupują coś nie dając do ręki gotówki, tak jak byli całe życie do tego przyzwyczajeni.
    Z jednej strony dlatego banki nalegają na posiadanie i używanie kart, łatwiej wydajemy pieniądze których nie widzimy.

  2. Ja raz wyszłam ze „znajomymi” ot, gdzieś tam posiedzieć (nie piłam nic alkoholowego, wzięłam tylko jakiś sok 🙂 ) i jak zastanawiałam się co wybrać, to właśnie patrzyłam, jak z tej grupki która była tam ze mną znaczna większość płaciła tym paypass czy innym cosiem 😮
   I też jak robię zakupy, to staram się płacić gotówką, za każdym razem wolę mieć przy sobie gotówkę…
   Zresztą, jak nas w ogólniaku uczyła pani od przedmiotu zwanego podstawy przedsiębiorczości, „papierowe pieniądze są o tyle lepsze, że przynajmniej widzisz, ile ci ubywa z portfela” 🙂

   1. *wolę wybrać gotówkę…ale widzę zawsze dużo osób płacących kartą, i za każdym razem się temu dziwię…- zapomniałam dodać 🙂

   2. Szkoda, że w chyba większości miejsc pracy musisz mieć konto bankowe, żeby ci przelew wypłaty robili. Inaczej pewnie mniejsza liczba ludzi by na to poszła.

    1. Weź pod uwagę tez to ze banki narzucają minimalną kwotę za która trzeba zapłacić kartą, w moim banku jest to 300zl. Jak nie zapłacisz to np pobierają 10zl…

 9. Jedno jest właściwie nie do podważenia. Żyjemy w czasach trudnych do wytrzymania. Tylko źli albo ślepi duchowo tego nie widzą.

  1. Ślepym otwierać oczy. Natomiast złym ( świadomie odrzucającym Boga ) pomagać NIE WOLNO! No chyba, iż chcemy mieć z Panem na pieńku… Masochistów jednakowoż nie brakuje…

  2. Nie widzą tego ludzie którym wygoda życia doczesnego zasłoniła obraz realnej rzeczywistości w której egzystują. Oni dobrze widzą – ale samych siebie, bliźnich to już niekoniecznie, w zależności od własnych potrzeb i korzyści.

 10. Oddanie „pokłonu posągowi” nie musi być spektakularne i dosłowne, na co dzień może to być po prostu łamanie Drugiego Przykazania. Nie trzeba maryjnych bałwanów… przecież poza babciami i nieliczną garstką reszty mało kto robi to z wielkim namaszczeniem i systematycznie… Stawianie na pierwszym miejscu bożków w postaci dóbr materialnych, porządliwości itp. tak dzisiaj wygląda łamanie 2giego Przykazania.
  POZA TEMATEM
  Ostatnio przymierzam się do oficjalnego opuszczenia krk. W związku z tym zacząłem odświeżać temat… Czy wiedzieliście o tym, że (od lutego 2016) episkopat uprościł zasady? Najważniejsze: Żeby wystąpić z Kościoła, nie trzeba już przyprowadzać dwóch świadków do proboszcza. Czy Ktoś z Was przechodził już przez nowe procedury?

  1. Dołączam się do pytania. Czas definitywnie zamknąć ten temat.

  2. Ale podobno i tak z rejestru nie wykreślają.

   1. Ja się wypisałam. Idziesz do proboszcza z Pismem i jego kopią, że się wypisujesz, w necie znalazłam na stronie o apostazji tylko pozmieniałam, bo było pretensjonalne, a nie chciałam się kopać z koniem stwierdzeniami typu „kategorycznie zabraniam przetwarzać moje dane osobowe…”. Napisałam po prostu, że proszę o apostazję i kancelaria mi przybiła pieczątkę, że oddałam pisemko, a potem proboszcz podbił i wysłał do kurii. Niestety nie wiem co dalej, bo jeszcze skrytki pocztowej nie opróżniłam, możliwe, że wysłali jakiś polecony i wrócił do nich 😀

    1. Odpisali mi, że nie mogę się wypisać, to jakiś koszmar. Drugi raz to samo, błąd formalny, kiedy napisałam tak, jak mi kazali. Absurd. Babilon!

  3. Tak, zrobiłam to w połowie września. A tutaj wszystko co trzeba zrobić oraz wzór takiego pisma http://www.apostazja.pl/jak.html

  4. Sluchalam swiadectwa bylego ksiedza w krk i mowil dokladnie,ze jesli przyjelo sie chrzest przez zanurzenie w wodzie automatycznie jest sie skreslonym z krk.Ja niczego nie skladalam i czuje sie wolna w Jezusie.

   1. „automatycznie jest sie skreslonym z krk.J”

    tylko teoretycznie

    1. W takim razie jakie sa skutki nie wypisania sie w praktyce z krk? Bo nigdy o tym nie czytalam,podziekowala.

  5. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Warto by było założyć na ten temat oddzielny temat 🙂
   Ja też uważam, że powinno się takie rzeczy robić oficjalnie.
   Po 1 żaden facet w dziwnej sukni nie odwiedza cię na „wizycie duszpasterskiej” polegającej jedynie na wyłudzeniu gotówki, oraz przy innych dziwacznych okazjach, np. zbiórek na „zbożny cel”.
   Po 2 statystyki bardziej realnie pokazywały by, że wcale nie 95% osób w tym kraju jest tego wyznania. I to tylko dlatego, że jako niemowlęta zostały tam bez własnej woli wpisane…
   Po 3 takie szczere i zdecydowane zachowanie dodaje odwagi ludziom, którzy rozważają taki krok, ale boją się podjąć decyzję.

 11. Czy Polokatolików w warunkach pokojowych, względnie normalnych oprócz wspólnego narzekania, gorzałkowania i chęci dokopania sobie nawzajem coś pozytywnego łączy?…

   1. https://youtu.be/ArwyLSY2UBM poloKatolickie karykatury ludzi… Polska 1993

    1. Możecie o mnie powiedzieć, iż lubuję się w brudach. Nie. Ten rzymski syf ( omyłkowo zwany Polską ) zachwalają albo kompletne durnie albo cyniczne kanalie ( agenci jezuiccy itp. ).

     1. Bynajmniej, według mnie lubujesz się w szczerości i prawdzie która we współczesnych czasach jest zakrywana czarną i grubą kotarą manipulacji społecznej.

 12. Bardzo ciekawy temat ” Niemcy w tajemnicy drukują marki. Koniec strefy euro? ” http://polmedia.pl/niemcy-znow-drukuja-marki-koniec-strefy-euro/
  Coś jest na rzeczy ?

 13. http://tylkomedycyna.pl/wiadomosc/australia-rozpoczela-wszczepianie-ludziom-mikrochipow, ostatnio tez widziałam plakat z omena mensah gdzie reklamowała jakąs aplikacje gdzie sie wykorzystuje linie papilarne. Coraz więcej tego…

  A tak z innej beczki, nie wiem czy to tu było, ale warto obejrzeć o szczepionkach i o tym ze mmr powoduje autyzm
  https://youtu.be/BMmeEuCKhT0

  1. jedyne aplikacje z liniami papilarnymi na telefon to pamiętam jakieś głupawe cosie w stylu „sprawdź za pomocą tej aplikacji na podstawie twoich i jego/jej linii papilarnych, czy do siebie pasujecie”
   ale o tej to nie wiedziałam 😮

   1. Jak będę widziała plakat to sie przyjrzę co to za aplikacja. rzuciłam tylko okiem i zobaczyłam hasło, ze wszystko w zasięgu ręki czy coś takieg. nie przyglądałam sie zbytnio bo wiedziałam, ze ja z tego i tak korzystać nie będę

 14. u mmie w miescinie bylem w banku bph a tam babcia I dziadek okolo 70, paluchem na czytnik I wyplacaja kase, anie tylko oni bo wiekszosc juz tak robi, to nie jest przyszlosc to jest juz zaawansowna terazniejszosc nawet w polsce. Bog z Wami Bracia I Siostry.

 15. mało kiedy jest tyle komentarzy

 16. Ludzie sami sobie zakładają petlę na szyję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: