Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szczyt NATO w Polsce – jaki był jego cel?

Kilka dni temu napisałem tekst pt “Czy będzie w Polsce wojna?’. Nie dawał mi on spokoju. Coś mi brakowało. Dlatego teraz pragnę przedstawić pewne jego  dopełnienie.

Być może zdradzę na samym wstępie mój tok myślenia,  przypominając o tzw Zimnej Wojnie.

Zimna wojna – umowna nazwa trwającego w latach 1947-1991 stanu napięcia oraz rywalizacji ideologicznej, politycznej i militarnej pomiędzy ZSRR i państwami satelitarnymi ZSRR skupionymi od 1955 w Układzie Warszawskim, a także państwami pozaeuropejskimi sprzymierzonymi z ZSRR (określanych jako blok komunistyczny, lub wschodni), a państwami niekomunistycznymi skupionymi od 1949 w NATO i paralelnych blokach obronnych (SEATO, CENTO) – pod politycznym przywództwem Stanów Zjednoczonych (określanych jako blok zachodni). Zimnej wojnie towarzyszył wyścig zbrojeń obu bloków militarnych. Konflikt został rozpoczęty polityką ZSRR dążącą do rozszerzania zasięgu ekspansji terytorialnej i narzuceniu siłą ustroju komunistycznego krajom Europy-Środkowe. wikipedia

 

Czyż nie mamy do czynienia  z identyczną sytuacją?

Jaki jest więc ukryty cel? Wywołanie strachu i zmilitaryzowanie obu stron konfliktu. Co im to da? Tym razem będzie to fundamentem, podwaliną, do wprowadzenia NWO, czyli mówiąc językiem Biblijnym Wielkiego Ucisku. Warto przy tym dodać, że zanim pojęcie NWO stało się modne, Biblia już dawno o tym pisała. Zanim wprowadzono płatności elektroniczne i chip, Biblia już dawno o tym ostrzegała. Ap 13.

Niestety, ale Biblia jest niemodna. Modne są strony trutherskie siejące nienawiść i strach.

Tak więc jesteśmy w tym samym stanie co podczas Zimnej Wojny. Spirala strachu i obce wojska na terenie Polski.

Nie twierdzę, że wojny nie będzie. Uważam, że prawdopodobnym scenariuszem będzie światowa armia, lub w łagodniejszej wersji kilka armii: NATO, Rosja, Chiny.

Kto czytał ten tekst wie o co chodzi:

Nadchodzi Ostatni Dyktator Świata

Sprowadzenie wojsk NATO do Polski prawdopodobnie przełoży się na czas Wielkiego Ucisku i to wcale nie spowodowanego wojną z Rosją, ale być może krachem finansowym, który od dawna jest zaplanowany.

Wyobraźmy sobie następującą  sytuację: jest krach. Na ulicach jest dzicz. Banki zabierają ludziom ich pieniądze. Policja i wojsko polskie musi strzelać do ….Polaków.

Wojska NATO i militaryzacja likwidują problem bariery psychologicznej służb mundurowych. Żaden amerykański żołnierz nie będzie miał skrupułów aby na rozkaz strzelać do Polaków. Rozkaz to rozkaz. To nie jego nacja, to nie jego gniazdo.

Sami amerykanie również są przygotowywani do wojny domowej. Po to były te dziwne ćwiczenia wojskowe Jade Helm.

Mało tego, jeśli dobrze pamiętam, to w USA może stacjonować wojsko rosyjskie. Może tego newsa jeszcze odnajdę jeśli ktoś z Was mnie nie wyprzedzi. Jeśli to prawda, to jest to jedna wielka szopka z tym wyścigiem zbrojeń NATO-Rosja. Tak czy owak jest to teatr.

Dochodzimy chyba do sytuacji, której zamordowany reżyser tego filmu przedstawił w zajawce nie skończonego filmu:

 

 

Oby Bóg Ojciec nas od tego uchronił w imię Jezusa.

 

 

 

Updated: 13 lipca 2016 — 16:56

26 komentarzy

Add a Comment
 1. Największe banki kupują akweny i źródła wody pitnej, pis i inne kraje wprowadziły ustawy o obcych służbach itp. Firmy jak monsanto mają w ręku patenty na ziarno gmo, a naturalne uprawy zginą przez chemtrail. Zioła ich opis i użytkowania, ziołolecznictwo się ogranicza prawem na świecie, leczyć można tylko preparatami big Pharma . Nikt nie przetrwa jeśli Bóg nie skróci czasu ucisku, a który jest na horyzoncie. Martwię się o swoje dzieci ale już się nie boję. Proszę tylko Jezusa by pomógł mi w ich wychowaniu i wiem, że będzie dobrze bo jeżeli moje dzieci nie zechcą słuchać Pana to ja ich nie uratuję.

  1. Pętla się zaciska. Coraz więcej ateistów zaczyna dostrzegać, że banki i wielkie korporacje medyczne trzymają polityków na smyczy, a jako że bankierzy to są ci “źli Żydzi”, to nieuchronna staje się konfrontacja z Biblią. To przykre, że większość podchodzi do niej jak pies do jeża. Oby czyjeś słowa, czy to na ulicy, czy w internecie, dotarły do uszu jak największej liczby z tych ludzi, bo wierzę, że są jeszcze tacy, co za moment się przebudzą i dołączą do takich jak my.

 2. Nie na temat. Ostatnio doznałem małego olśnienia. Pamiętamy wszyscy jak Chrystus mówił, że w czasach ostatecznych pojawią się osoby mówiące, że są Chrystusami. I mam z tym taką małą myśl – mamy dwojaki rodzaj osób.
  1* mówią wprost, że są Chrystusem albo Jego inkarnacją;
  2* mówią, ze posiadają namaszczenie Chrystusa.
  Pierwszy tym był “od zawsze” natomiast drugi typ zaczął pojawiać się od lat 60-tych a przybrał na sile w latach 80-tych i trwa do dnia dzisiejszego. Najbardziej znani to: Benny Hinn, Keeneth Coppeland, Keenet Hagin (już niezyjący), Tod Bentley, Creflo Dollar, Reinhard Bonnke, Jesse Duplantis, Joel Osteen oraz warto wspomnieć zapraszanego co jakiś czas do Polski tego czarnego charyzmatyka (nie pamiętam nazwiska) co daje show na stadionie w Warszawie. Czy to proroctwo nie tyczy się właśnie tych osób ?. Każdy z nich twierdzi, że ma namaszczenie dokładnie to samo, które miał Chrystus. Każdy z nich twierdzi, że to namaszczenia ma od samego Boga i każdy z nich twierdzi, że czyni cuda większe od samego Chrystusa…
  Może warto pójść tym tropem…

  1. Pewnie chodziło ci o “ojca” Bashoborę.

 3. Przeczytajcie proszę artykuł na temat sprzedawania polskiej ziemi :

  http://www.hendzel.pl/artykuly/lub%20czasoPiSma.pdf

  1. czytając ten tekst widziałem siebie zaangazowanego w politykę. jedna konkluzja: Niemoc i krzyk rozpaczy

 4. “Niestety, ale Biblia jest niemodna. Modne są strony trutherskie siejące nienawiść i strach” – jakże prawdziwe to słowa. Aż musiałem przerwać lekturę tego wpisu i to z siebie wyrzucić. Pożałowania godni są wszyscy trutherzy, którzy godzinami analizują, piszą, tłumaczą artykuły o Nowym Porządku Świata uważając jednocześnie, że Słowo Boże to zbiór mitów pochodzenia ludzkiego, które należy odrzucić jako średniowieczną ciemnotę dla motłochu. Jak bardzo żałosne!

 5. Trzeba rozróżniać ludzi religijnych ( czcicieli wszystkiego oprócz Boga ) oraz uduchowionych ( będących w żywej relacji z Chrystusem ), jak to słusznie zauważył A.P.Z. Uduchowionych jest na świecie maksymalnie 1,5 %, a religijni to ta cała reszta…

  1. Sytuacja jest niezbyt ciekawa… Z jednej strony krwiożerczy wyznawcy złego, a z drugie obojętne na Biblię masy…

  2. detmold, chyba modlitwy na Tobie działają. Wzrastasz. Chwała Bogu

   1. Ja tam jestem małym kwiatkiem, w porównaniu do większości z was.

    1. nikt tutaj nie wartościuje. Sami sie wszystkiego uczymy.

     „W pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie” (Flp 2,3)
     „Bądźcie jedni dla drugich uprzejmi, serdeczni, odpuszczając sobie wzajemnie” (Ef 4,32)
     „Miłością braterską jedni drugich miłujcie, wyprzedzajcie się wzajemnie w okazywaniu szacunku” (Rz 12,10)

     1. A.P.Z. – dobry, funkcjonalny skrót. Żeby tylko ktoś nowy i niezorientowany nie przetłumaczył sobie początku na Arcybiskup 😀 …

      Z Bogiem, Detmold. Przyjedź któregoś razu na zjazd.

 6. https://www.youtube.com/watch?v=NA_-TaSCqXE#t=15-dołożę swoje 3 grosze o panu Junkerze,który rozmawia z obca cywilizacją.
  Szykuja omamianie kolejne.
  Modlitwa i post!

 7. Od dawna żyjemy w wielkim UCISKU . Są to fałszywe religie , manipulacja informacją , okłamywanie ludzi : historia , nauka . Sterowanie umysłami poprzez TV, RADIO, PRASĘ , SZKOLNICTWO , ORGANIZACJE , STOWARZYSZENIA itp. Jesteśmy niewolnikami w wielkim systemie elit satanistycznych . Jesteśmy niewolnikami idei , poglądów , zwodniczych religii . UCISK TRWA . Przechodzi tylko kolejne etapy aż dojdzie do chwili aby zniewolić również tych przebudzonych .

  Jana 8 : 31 Wtedy powiedział Jezus do Żydów, którzy Mu uwierzyli: “Jeżeli będziesz trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami 32 i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”. 33 Odpowiedzieli Mu: “Jesteśmy potomstwem Abrahama i nigdy nie byliśmy poddani w niczyją niewolę. Jakżeż Ty możesz mówić: “Wolni będziecie?”” 34 Odpowiedział im Jezus: “Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu. 35 A niewolnik nie przebywa w domu na zawsze, lecz Syn przebywa na zawsze.

  W chwili obecnej najbardziej zależy im na zniewoleniu przebudzonych . Zniewolone masy poprzez rozrywkę , elektroniczne gadżety , modę , zalane ideologią NEW AGE mają już w garści . Ogłupionych , uśpionych ludzi nie muszą już zniewalać ( bo chyba bardziej się już nie da ). Zależy im teraz na tych co nie poddali się systemowi lub stawiają mu opór i starają się wyrwać z niewoli umysłu innych uśpionych . Może nie dojść do tzw. tradycyjnej wojny opartej na działaniach wojskowych. Ostateczny ucisk może być poprzedzony działaniami fałszywej flagi. Zostanie stworzony sztuczny konflikt , fałszywe zagrożenie , któremu towarzyszyć będzie CUDOWNE ROZWIĄZANIE : zaczipowanie ludzi lub inna elektroniczna kontrola dla naszego dobra i ochrony . Wtedy to pod przymusem i zapewne za zgodą większości ( w trosce o nasze ” dobro ” ) dopadną tych , którzy żyją prawdziwą wiarą biblijną w zgodzie z naukami Jezusa Chrystusa . W necie jest wiele przykładów ludzi zaczipowanych i kontrolowanych . Możliwe iż są to króliki doświadczalne lub uśpieni żołnierze . UCISK TRWA . Wojna może być ( albo już jest )prowadzona innymi metodami i środkami niż dotychczas ; a wiadomości w TV o zbrojeniach , obcych wojskach , ćwiczeniach wojskowych , zamachach terrorystycznych itp. to tylko ZMYŁKA i PRZYKRYWKA do zupełnie innych działań wojennych prowadzonych metodami nam nieznanymi. Może też dojść do ataku , najazdu na jakiś kraj , wielkiego wybuchu , spustoszenia …po którym to za pomocą najnowszej technologii zrobią objawienie maryjne lub innego bożka – demona , który da ludziom ostatnią szansę zbawienia i pokoju na świecie. Może wtedy przyjść ” zbawiciel – antychryst ” i ludzie przyjmą nową religię NWO -SATANIC . Możemy zostać zaczipowani jawnie lub w podstępny sposób . Wtedy nawet przebudzeni ludzie za pomocą ” kontroli umysłu ” mogą zmienić poglądy i uwierzyć kłamstwu … Jak się przed tym bronić ?

  1. Teraz
   jest czas by nie byc głupią panną,
   teraz
   modlić się i poscić, napełniać się Duchem swiętym (Ef 5.18-21)by miec odwagę i moc od Boga nie przyjąc czipa

   teraz
   przylgnąc do Boga napełniając się JEGO SŁOWEM.
   Potem będzie za póżno.

  2. Sama prawda co piszesz.
   “Jak się przed tym bronić ?”
   Nie mamy szans obrony fizycznej, cały świat jest w jednych rękach.
   Została tylko obrona duchowa, uczynki miłość i prawdziwa wiara.
   Obyśmy nie zostali wymazani z Księgi Życia.
   Ap3.5

   Pozdrawiam

 8. https://www.monitor-polski.pl/nadchodzi-sad-ostateczny/
  Ciekawy artykuł, nie wiem na ile to prawda, ale fundacja Keshe mnie osobiscie intryguje.

 9. Polecam przeczytać, bardzo trzeźwe spojrzenie na obecną arenę polityczną w kraju http://wps.neon24.pl/post/132660,rzez-wolynska-a-zydowskie-korzenie-pis

 10. Mieszkam i pracuje w Anglii i powiem szczerze martwie sie o moja rodzine w zwiazku z tym wszystkim co sie dzieje w Europie i w moim kraju , modle sie do Boga o ochrone dla naszego kraju i tych ktorzy w nim mieszkaja

 11. Pekaja na wschodzie bo sami wiedza co im dalo Land Lease czyli pomoc amerykanska w 1941.Skrzetnie to pomiejszaja i bagatelizuja w historii.
  Tu sobie poczytajcie jak bylo naprawde
  Amerykańska pomoc dla Stalina w ramach Lend-Lease
  salski.salon24.pl/233158,amerykanska-pomoc-dla-stalina-w-ramach-lend-lease
  Gdyby nie ta pomoc przerzneli by ze swoimi hitlerowskimi przyjaciolmi (tak tak az od Rapallo w 1922 sie przyjaznili) bo juz szykowano parade w Moskwie.
  Teraz tez pekaja i dobrze. Mysleli ze beda “wchlaniac” ukraine a reszta bedzie podziwiac tego nowego pseudohitlera na wschodzie. Nie te czasy nienazarta wanka.

  Bardzo mi sie podobal jakis rozzalony komentarz ze wschodu ze oni wiedza iz na jakis polskich cwiczeniach symulowany byl atak jadrowy z samolotow.

  Pozyskac atom dla polskiego wojska , legalna bron do obrony w kazdym domu (np. dluga ktora trudno ukrys na zewnatrz)
  I niedlugo bedzie mozna troche spokojniej spac.
  Dziekujemy Bracia Amerykanie za pomoc. Troche pozno (71 lat) ale jednak.

  Pozdrowienia dla radzieckich protestantow.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: