Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prowadzenie działalności w kraju Królowej Niebios i

W kraju rządzonym przez katolików rzymskich tak wygląda działalność gospodarcza:

prowadzeniedzialnosciwpolsce

 

Zaktualizowane: 10 października 2016 - 11:38

34 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Życie społeczne w Polsce niby istnieje, ale jest pozorne tj. zamaskowaną wegetacją tzn. nie jest twórcze. A ten przykład z obrazka to tylko skutek.

 2. Ostatnio jak sobie chodziłem na rozmowy o pracę, to wszędzie proponowali mi śmieciową umowę o dzieło i sugerowali, że najlepiej by było, jak bym własną działalność otworzył. A to przecież jest bez sensu, bo raz, że ja nie mam do takich spraw głowy i ochoty, a dwa, że wyszedłbym na tym pewnie jeszcze niekorzystnie i być może znów popadł w długi. I tak nadal czekam. Wielu takich korepetytorów chwilowo niezatrudnionych przez żadną szkołę chodzi po domach jak nie przymierzając świadkowie 😀 i tak dorabia , a oficjalnie roboty na umowę nie ma i chodzi regularnie do urzędu pracy.

  1. Na „śmieciowej” umowie przynajmniej nie musisz oddawać tylu pieniędzy państwu, nic dziwnego, że nazywają ją smieciową 🙂 Nie bogaci się ZUS, a czy ktoś wierzy, że będziemy mieli emerytury?

   1. Heh, akurat powiem Ci, że taka sporo starsza od nas siostra z naszego zboru, jak jej z bratem Michałem opowiadaliśmy, że głównie na tych śmieciówkach nas zatrudniali (jeśli już jakakolwiek umowa była), to się autentycznie zasmuciła i mówi zawsze: ale co z waszą emeryturą, teraz o tym nie myślicie, ale kiedyś… Ja to zasadniczo przemilczałem. Bardzo trudno zwięźle wytłumaczyć to komuś, kto pojęcia nie ma o jakimkolwiek spisku i prawdopodobnie nawet nie ma świadomości, że żyjemy w czasach końca… Naprawdę nie sądzę, żeby to wszystko miało trwać kolejne 30 lat. Także zupełnie nie wierzę, że kiedyś coś takiego będę otrzymywał i nigdy nawet o tym nie pomyślałem. Wręcz przeczuwam, że naszemu pokoleniu nie dane będzie dożyć wieku średniego, a co dopiero emerytury.

    1. Co z naszą emeryturą?
     Ja zawsze odpowiadam, że nie wiem czy dożyję do tej emerytury. Na umowie zlecenie jakieś tam grosze lecą na „nasze” emerytury. Jednak nie sądzę bym tych pieniędzy kiedykolwiek otrzymała.
     Co więcej ZUS to kolos zombie, w końcu upadnie. Już ledwo się trzyma.

    2. Czy świat potrwa do wieku emerytalnego, to nie wiem.
     Wiem, prawdopodobieństwo mojej emerytury, jest bliskie zeru, nawet gdybym odprowadzał składki..i już nie chodzi o to czy dożyje czy nie.
     Wolę sobie odkładać na czarną godzinę..choć w sumie jak już wejdzie znak bestii, to przyda się tylko na rozpałkę..

 3. „Jak ci się wydaje, Szymonie?
  Od kogo królowie ziemi pobierają cło lub czynsz?
  Od synów własnych czy od obcych?
  A on rzekł: Od obcych.
  Na to Jezus: A zatem synowie są wolni.

  Ale żebyśmy ich nie zgorszyli, idź nad morze, zarzuć wędkę i weź pierwszą złowioną rybę, otwórz jej pyszczek, a znajdziesz stater;
  tego zabierz i daj im za mnie i za siebie.” Mat. 17:22-27

  Jaki z tego wniosek?

  1. Że jeśli jesteś Synem Bożym, to nie musisz płacić dziesięciny? Albo, że należy płacić podatki.

   1. Albo, że dzieci diabła żyją z tego co zdobędą poprzez podatki i różne opłaty od dzieci bożych. Wszak to oni uciskają nas, a nie my ich… Jezus zapłacił podatek, zatem odciął się zupełnie od władzy świeckiej… Przecież władcą tego świata póki co jest szatan…

    1. jest władcą, ale za przyzwoleniem Boga. Uściślijmy to sobie. Wynika z tego fakt ograniczonej wladzy złego.

     1. Tak Piotrze!?
      Sprecyzowano to w Objawieniu.
      ” I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich;
      dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.”
      Ograniczył go Bóg, gdy dręczył Hioba, gdyż nie zezwolił na odebranie mu życia; ale nie ograniczy mu władzy w czasie WU. Zrobi co zechce. Do czasu…

      1. Przerabialiśmy temat. Świętymi mogą byc osoby teraz się wahające, nasi bliscy. Oni moga sie nawrócić podczas ucisku

  2. 1. Rządzą nami obcy, bo nasi nie gnębiliby nas podatkami.
   2. Mogę zapłacić podatek, jak złota rybka przyniesie mi na to środki?
   😉

   1. Ad.2 No cóż Diano! Łatwo przyszło, łatwo poszło… 🙂
    Tylko rybkę wypuść…

   2. Diano,
    Ad.1. Pan Jezus Chrystus też oczekuje podatku, podatek nazywa się „miłość”:
    „7. Umiłowani, miłujmy się wzajemnie,
    ponieważ miłość jest z Boga,
    a każdy, kto miłuje,
    narodził się z Boga i zna Boga.”
    Ad.2. Środki na ten podatek ma każdy człowiek, lecz nie każdy chce go płacić, bo część ludzi jest skąpa 😉

    1. Taki podatek to ja płacę z przyjemnością 🙂

     1. Gdyby cały świat zaczął płacić ten podatek to znikłyby na świecie głód wojny i choroby 😉

 4. Jak historia i inne czynniki wyższe wpływają na los człowieka Polska 1992 https://youtu.be/F6j5Gq1jetg

 5. Aha i mój tata prowadził własną działalność (handel tkaninami), ale naprawdę źle na tym wyszedł, bo z kilkudziesięciotysięcznym zobowiązaniem wobec urzędu skarbowego wskutek jakiejś pomyłki ze strony księgowości i podobnie jak Ty Piotrze został z niczym. Długo stawał na nogi. Musiał w szczerym polu w pocie czoła i palącym słońcu zbierać borówki i to się nieodwracalnie odbiło na jego zdrowiu.

 6. Mikke. Raczej wiem co byłoby za jego rządów, ale mimo wszystko chciał znieść podatek dochodowy, dzięki któremu ten obrazek tutaj nie miałby racji bytu. Kto poleciał na układ nocnej zmiany to poleciał i teraz może mieć tylko do siebie pretensje. Jak to dobrze, że nigdy nie głosowałem, nawet na Mikke. Teraz Nie mam wyrzutów sumienia, że dołożyłem cegiełkę do budowania dalszego syfu i że ktoś dzięki mojemu wsparciu stracił firmę, bo go zjadł system. Dziękuję za uwagę 🙂

  1. Mati, ja to rozumuje inaczej. Gdybym nie poszedł na głosowanie, to miałbym wyrzuty sumienia że coś teoretycznie mógłbym zmienić, ale nic nie zrobiłem. Wolę już pójść na głosowanie, by liczyć na jakiś cud, że może się pomyliłem w spiskach, że źle oceniłem kandydata, że jednak zrobi coś dobrego itp. itd. Uświadamianie ludzi, że demokracja jest zła, to jedno. Ale skoro mamy taki ustrój, to można by działać według takiego ustroju. Obecnie gdybym miał głosować, to mimo wszystko i tak bym głosował na Korwina. Jakby było źle lub gorzej, to nie miałbym wyrzutów sumienia, ponieważ nie wiedziałem o tym, nie wiem czy za rządów innej partii byłoby jeszcze gorzej itp. itd. Jak to mówią „tonący brzytwy się chwyta”. Oczywiście, głupotą jest pokładanie nadziei w konkretnym człowieku, należałoby po prostu modlić się za wybraną władzę.

 7. Piotr, czyli kamień, nie skała

  „A gdy będziecie wykonywali Moje ustawy oraz przestrzegali Moich sądów spełniając je, zamieszkacie bezpiecznie na ziemi. A ziemia wyda swój owoc, zatem będziecie spożywać do syta i zamieszkacie na niej bezpiecznie.” (III Moj 25:18 NBG)
  W odniesieniu do koronacji i peregrynacji bałwanów nie ma się co dziwić, że żyjemy we własnym kraju jak niewolnicy. A im gorzej nam się wiedzie, tym bardziej wielbimy bałwany w nadziei, że nam pomogą. A droga do Boga Wszechmogącego jest tak prosta. Tylko kto sięga do Biblii…

  1. i to jeszcze raz i kolejny raz i znowu potwierdza wazność Prawa Boga

   1. Ponadto, Słowo Boże czyli ewangelia dobrej nowiny jest Prawdą w całości ponieważ dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych, i skoro powiedział z wyprzedzeniem dwóch tysięcy lat że w czasach końca Ewangelia będzie głoszona po całej ziemi, to właśnie teraz to obserwujemy.
    Słowo Boże dobitnie mówi o tym że jak ktoś samowolnie coś do niego dołoży lub odejmie ten jest przeklęty. Skoro religia rzymska samowolnie wycięła drugie przykazanie i aktualnie trwa w tym grzechu ciężkim, to już sam ten jeden fakt powoduje że ona sama i wszyscy jej zwiedzeni ogłupieni czciciele oczekują w nieświadomości na wyrok, który notabene też jest w Biblii szczegółowo opisany.

 8. Podsłuchane z nieoficalnej rozmowy: „W tym kraju nie da się uczciwie prowadzić działalności”.
  Kto to powiedział? Kierowniczka łódzkiego urzędu skarbowego.

 9. http://braniewo.wm.pl/243873,Lancuchem-obwiazala-lodowke-zeby-brat-nie-mogl-nic-zjesc.html#axzz4MgqrtIGu Życie jest w miarę łatwe dopóki nie zaznamy takich sytuacji rodem z koszmaru… Wtedy często wyklinamy, na czym świat stoi.

 10. Wycieczka po masońskiej świątyni w Waszyngtonie, które jak wiadomo należy do jednego z 3 niezależnych od żadnej władzy miast-państw kontrolujących świat (Watykan i City of London)

  https://www.youtube.com/watch?v=uuT_4XElXOU

 11. „Według Twojej oceny antychrystem będzie:”
  Krzysztof Ibisz 🙂

  1. Doprecyzuję, chodzi Ci zapewne o ten teleturniej z czterema odpowiedziami do wyboru 😉
   Ciekawe jakie były inne kandydatury 😉

   1. Chyba książę William… 😉

 12. Bez wolnosci ekonomicznej nie ma zadnej innej.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish