Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kuba Wojewódzki i policjanci drogówki.

wojewodzki-policja

 

Jak czytamy w portalu wrealu.pl, Kuba Wojewódzki opublikował swoje zdjęcie z dwoma rozanielonymi policjantami.

To jest właśnie świat. Podejrzewam, że teraz wylewają się pomyje na tych policjantów zwłaszcza, że:

Gdy złapali go policjanci powinni mu wlepić 10 punktów karnych i mandat w wysokości 500 złotych.

Zamiast tego policjanci zrobili sobie z celebrytą zdjęcie. Przełożeni wszczęli kontrolę w tej sprawie.

„Kontrola wykazała, że funkcjonariusze naruszyli dyscyplinę służbową, bo tylko pouczyli kierowcę i zbyt późno włączyli zapis wideorejestratora, co jest niezgodne z przepisami” – powiedziała „Rzeczpospolitej” rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.”

 

https://wrealu24.pl/services/2024-policjanci-ktorzy-zrobili-sobie-zdjecie-z-wojewodzkim-jednak-ukarani

 

Prawda jest jednak taka, że każda osoba ze świata, czuje ciepło na samą myśl zrobienia sobie fotki z celebrytą. Możesz nie lubić gwiazdek z show biznesu, ale za to chętnie będziesz pozował z Korwinem Mikke.

Dzisiaj Jezus nie jest ponad wszystkimi. Dzisiaj ważni są idole TV. Gessler, Doda,m Lewandowski.. itd.

Świat nie widzi komu oddawana jest chwała, bo jest zaślepiony.

„bóg świata tego zaślepił umysły niewierzących, aby im nie świeciło światło ewangelii o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga.” .” 2 Kor 4

 

Ludzie nie widzą i nie wiedzą, że uprawiają nową wersję bałwochwalstwa. Dzisiaj idolami nie tylko są obrazy maryjne i figurki tzw świętych kościoła Rzymu. Dzisiejsze bałwochwalstwo to oddawanie czci celebrytom namaszczonych przez ludzi szatana.

Świat nie wie, że idol pochodzi od słowa idolatria, czyli bałwochwalstwo, tak jak nie wiedzą, że parafianin to człowiek niewykształcony, ciemny.

Rodzice fanów pojęcia zielonego nie mają jakie wartości idą za konkretnymi idolami, a w przypadku Wojewódzkiego jest to duch antychrysta:

 

” O jednej z najcudowniejszych istot, jakie znałem, wygłaszał frazesy rodem z Wikipedii. Padały slogany o tym, że „Bóg jest łaskawy i sprawiedliwy”. To największe kłamstwo, jakie czytałem, od dwóch tysięcy lat. Tylko bezlitosny egoista potrafi zabrać młodą matkę trójce dzieciaków – odniósł się do śmierci Przybylskiej dziennikarz”

weekend.gazeta.pl

 

 

Niestety ale mimo, że jest on inteligentny, to jest pozbawiony mądrości gdyż dalej twierdzi, że:

„”dzięki Bogu” jestem ateistą”

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,16848577,Kuba_Wojewodzki__Lubie_miec_wrogow__Tylko_miernoty.html

 

Nie, oni nie są ateistami. Oni są świadomie lub nie satanistami.

 

 

Jednak ateiści czynią to samo co poganie w święto Lucyfera Sol Invictus 24 grudnia. Przykład Marii Peszek:

 

– Święta bez Boga są ok. Obchodzę Boże Narodzenie na pogańsko. Najważniejsze jest, żeby ciału było dobrze, i żeby spotkać się z ludźmi, którzy są dla mnie ważni i istotni – powiedziała wokalistka.

Na pytanie, czy ateista może obchodzić Boże Narodzenie, Maria odpowiedziała, że jej się to nie kłóci. Dla artystki Boże Narodzenie to część tradycji. Co ciekawe, jej rodzice również nie wierzą w Boga.”

http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/maria-peszek-obchodze-boze-narodzenie-na-pogansko_298090.html

 

czyż nie ma tu zbieżnych celów z katolikami?

 

Najważniejsze jest, żeby ciału było dobrze, i żeby spotkać się z ludźmi, którzy są dla mnie ważni i istotni”

 

Właśnie dlatego winniśmy unikać świata i byc solą tej ziemi, światłem w ciemności, unikać idolatrii i pogańskich świąt.

 

„Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym”

 

 

Zaktualizowane: 10 października 2016 - 11:29

31 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Ciekawe, czy na tej fotce mamy klasycznego dobrego glinę i złego glinę? Hm.

 1. Osobniki typu Wojewódzki to tylko pajacyki, za sznurki których pociągają faktyczni włodarze telewizji pozostający w cieniu, gdzie oddają się kultowi diabła i weń wciągają aspirujących celebrytów. Taki Wojewódzki jest ich nadwornym błaznem i nawet jeśli bym przyznał, że kiedyś imponowała mi jego zgryźliwość, to teraz czuję tylko niesmak. Oni są ze świata i świat ich kocha, dlatego też szydzą i plują na Jezusa Chrystusa i Jego naśladowców.

  1. A ja go nigdy jakoś nie lubiłam… Klasyczny przykład człowieka, któremu się wydaje, że jest spoko, bo zaklnie parę razy i zachowa się jak duże dziecko… ?

 2. A propos bożków… Śnił mi się dzisiaj posąg postaci przypominającej matkę boską (celowo piszę z małej litery!). Ludzie przed nią klękali i kłaniali się. I ten posąg przemówił i zaczął się ruszać jak żywa kobieta. Nie pamiętam, co mówiła, ale widziałam, że ma suknię pokazującą nieprzyzwoicie dużo ciała.

  1. Jak byś miała takiego Dawida w kręgu znajomych, to by pewnie Ci wyłożył elegancko o co chodziło niczym Salomonowi 😀

   1. Z powodu braku Dawida pozwolę sobie na przypuszczalną interpretację z Apokalipsy Jana:
    „15. I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii,
    tak iż nawet przemówił obraz Bestii
    i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici,
    którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii”.
    Dlatego pozwoliłem sobie użyć tego cytatu, ponieważ może nastąpić podobna sytuacja jak za czasów Dawida, z tym że posąg będzie inny. Od dawna mam przypuszczenia że postać która podszywa się pod prawdziwą Marię (która zostanie wzbudzona wraz z przyjściem Pana Jezusa), to ta fałszywa postać nie bez powodu dokonuje zwiedzenia nieświadomych, tylko ostatecznie objawi się całemu światu z całą swoją mocą.
    Powtórzę też mój kolejny wniosek: czy istnieje choć jeden uczestnik rzekomych objawień „Maryi” który był na tyle inteligentny że zadał jej podstawowe pytanie: Czy wyznaje że Jezus Chrystus przyszedł na świat w ciele człowieczym ? Jestem pewien że nikt z uczestników objawień nie miał pojęcia o istnieniu tego pytania badającego duchy czy są od Boga.

    1. Dziękuję za interpretację :-).
     Też pomyślałam o tym fragmencie Objawienia. Nie przyszło mi przed tym snem do głowy, że obrazem bestii może być postać Maryi.

    2. Robert 8

     Co do tego ciała człowieczego, to tknęło mnie to, podczas przeglądania facebooka, ktoś pisał o boskości Jezusa..I wtedy padł fragment o tym, że należy wyznać iż Jezus wyszedł w ciele..I w tym samym poście był podany fragment 2 Jana 1;7, że należy wyznać, iż Jezus przyszedł w ciele ludzkim..Szczerze, nie zastanawiałem się nad tym zbytnio..Pojęcie „przyszedł w ciele” wydawało się dla mnie oczywiste..Jednakże zacząłem się zastanawiać, bo miałem nieprzyjemność rozmawiać z pewnym księdzem (po teologii..Powiem, że ostro manipulował, trudny do rozmowy) i on to wyznał..Wyznał że Jezus przyszedł w ciele, że Jest Panem i zbawicielem itd. I zacząłem się zastanawiać..JAKIM CUDEM? Może tu jest klucz..A może gdzieś indziej. Gdzieś w sumie musi być, bo albo ten ksiądz jest kłamcą, albo nim nie jest. Co ciekawe, 2 Jana 1:7 tylko Biblia Tysiąclecia wspomina o „ciele ludzkim” Gdańska, Warszawska i UBG wspominają tylko o „ciele”. Może jest to po prostu oczywiste, a może jednak nie.

     1. Jezus (czyli Duch Święty) przyszedł w ciele. Bóg to Duch Święty. Duch Święty przyszedł w ciele. Bóg jest Duchem. DUCH ŚWIĘTY W CIELE= narodzenie na nowo= Duch mieszkający w ciele człowieka= człowiek jest świątynią Ducha.

      1. Bardzo dziękuję Ci Ola, właśnie tak chciałem odpowiedzieć, lecz brakowało mi doboru odpowiednich słów, a Ty opisałaś to doskonale.

   1. To w sumie nawet pasuje do opisu 😮

 3. Ci panowie nie czytali Pisma…
  W przeciwnym razie wiedzieliby, że nie ma nic ukrytego, co by nie miało zostać ujawnione… 🙂
  Pozdro dla grudziądzkiej drogówki!

  1. z wrodzonym poczuciem humoru mimo wiatru w oczy Angelika 😀

  2. Zapomniałam dodać pioseneczkę…
   Kto dogoni psa, czyli łapy, łapy cztery łapy…
   https://www.youtube.com/watch?v=sEPY4Iaa

   Czy pieski pójdą do raju? 🙂

    1. O, dzięki za zamieszczenie tego utworu, poprawiłaś/poprawiłeś mi humor! 🙂 ?

 4. Mój były wykładowca identycznie obchodzi święta jak pani Peszek.
  Nie wierzy w Boga,zawarł małżeństwo z partnerem.A święta ? choinkowe traktują,żeby dobrze się bawić.
  Na pytanie,że ja nie obchodzę od kilku lat świąt,bo to nie są święta Boga.Pierwsza reakcja to śmiech,a potem,że to tradycja.Kiedy widzą,że mówisz poważnie robią z Ciebie dziwoląga lub wariata.
  Później dochodzi stwierdzenie,że mamy tolerancję i każdy może robić co mu się żywnie podoba.Ale najgorsi są ekstremiści,którzy wszystko psują.Nie potrafią się dobrze bawić.Bo tylko mówią co Bóg myśli o takim zachowaniu.
  Zły niestety wszystko poprzekręcał,dając złudne poczucie szczęścia i pokoju ludziom.Wystarczy spojrzeć czym świat się delektuje i za czym pożąda.
  Jak wmawia się nam ,że pogoń za dobrami materialnymi przyniesie nam radość.
  A pustka w sercach ludzi żyjących bez Boga jest większa i nic nie jest w stanie jej zapełnić.
  Mogą udawać,że jest dobrze,ale my widzimy więcej bo nas prowadzi DŚ i wiemy jak wygląda życie bez Boga.A jaka jest diametralna różnica w codziennym przebywaniu z Bogiem

  1. tak zamieszczę dobry utwór z przesłaniem, bo tu w sumie nawet i pasuje 🙂
   https://www.youtube.com/watch?v=csSefjNCXn0

 5. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Brawo za odwagę podążania drogą Boga a nie świata.
  Zawsze wiąże się to z atakiem ludzi, którzy często nigdy nie mieli w ręku Biblii, a wydaje im się, że znają wszystko najlepiej, bo ufają facetowi w sukience, który uczył się 5 lat nie wiadomo czego.

 6. Porównajcie sobie te dwie Osobowości Telewizyjne https://youtu.be/K2ODMx1ZZ6w z tym młodzieniaszkiem. Widać różnicę?

  1. Tak, i to kolosalną, ale jak tu porównywać ludzi, którzy rzeczywiście coś robili z gościem, który się wybił po znajomościach swego taty…Ani dykcji w miarę dobrej ani umiejętności (choć trochę) wysławiania się… 🙁
   Można nie lubić oglądać TV, ale patrząc na Mistera Powiatowego i co niektóre „celebrytfanny” lansowane współcześnie oraz porównując je z niegdyś znanymi i lubianymi prezenterkami i prezenterami, ci „z dawnych lat” wygrywają 1-0 🙂

 7. Apropo zdjęcia w artykule, Wojewódzki w charakterystyczny sposób trzyma opartą dłoń na masce auta, na ręce ma zegarek, na oczach okulary przyciemniane pomimo zachmurzonego nieba. Czy on wie że nic z tych rzeczy nie jest jego własnością, wszystko ma w dzierżawie od Stwórcy Wszechrzeczy Boga Ojca Świętego. Oby był w stanie wyrazić swoją szczerą wdzięczność i podziękowanie póki jest na to jeszcze trochę czasu.

  1. To pewnie jeden z tych, co myślą „hulaj dusza piekła nie ma”, więc gdzie on tam będzie o tym myślał…
   ale oby docenił co dostał! 🙂

   1. No co Ty Asia!
    Myślenie boli 🙂

    1. No też prawda, niestety…boli zwłaszcza osobników jego pokroju…

     1. Zapomniałem o najważniejszym, oby docenił też stan zdrowia jaki niewątpliwie też jest darem Bożym.

      1. Zawsze mówię, że zdrowie jest najważniejsze… (za Bogiem)
       więc warto doceniać stan zdrowia, zwłaszcza jeśli jest darem od Boga! 🙂

 8. Naprawdę rozwala mnie jak ponad 50-cio letni gość (63 rocznik) udaje nastolatka. Wygina się przy tym jak dawniej prostytutka przy latarni. A policjanci? Myślę, że ta prosta w gruncie rzeczy (choć wcale nie zawsze łatwa) praca ich przerosła. Tacy bezpieczeństwa nie zapewnią.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish