Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ŚMIERĆ W WINNICY PAŃSKIEJ

Z opisu pod filmem:

 

“Okultyzm, czyli Wiedza Tajemna, uczy, że nasz świat zamieszkiwany jest przez dwanaście grup ludzi. Charakter, cele i pragnienia tych grup determinowane są przez dwanaście gwiazd zodiaku. Stąd m.in. bierze się tak ogromna popularność horoskopów. Z drugiej strony, Biblia ukazuje nam jedynie DWIE grupy ludzi.

„Śmierć w Winnicy Pańskiej” to podróż ku początkom ludzkiej historii, pokazuje, że to co działo się u zarania dziejów naszego świata, dzieje się i teraz:
„To co było, znowu będzie, a co się stało, znowu się stanie; nie ma nic nowego pod słońcem” Kazn. Sal. 1.9, BW.

Według transhumanizmu, nasza cywilizacja stoi przed bramą ku świetlanej przyszłości, Biblia jednak ukazuje nam zupełnie inną przyszłość. Narody ogarnia gniew. Nasz świat jest niestabilny jak nigdy dotąd, nadchodzące wydarzenia rzucają długie cienie. Słońce powoli zachodzi za horyzont, a Duch Boży powoli odchodzi z ziemi. Wkrótce dwie grupy ludzi staną naprzeciw siebie. Zdecydowana większość stanie pod sztandarem, który sama sobie wybrała.

Jan W. Klif jest autorem dwóch wcześniejszych filmów: „Biblia, Księga z Innego Świata” oraz „Anioł Ludzkiej Ewolucji”.

 

Dziękuję autorowi kanału za ten i poprzednie filmy w imię Jezusa.

Updated: 6 października 2016 — 14:37

27 komentarzy

Add a Comment
 1. Subskrybujemy ten sam kanał 😀
  W nocy sobie zaglądne.

 2. Ktoś mi powie może, gdzie można dostać KIESZONKOWĄ Biblię Gdańską i czy w ogóle? Bo jak mam w robocie godzinę przerwy, to po drugim śniadaniu jeszcze mi trochę czasu zostanie, to właśnie bym sobie poczytał, a tak tachać grubą księgę to tak trochę niewygodnie, a z telefonu też niezbyt idzie czytać w robocie ;/

  1. Myślę, że najmniejsza będzie formatu zbliżonego do A5 i grubości takiej, że zza pazuchy będzie widać. A nie wiem, czy istnieje wydanie samego Nowego Testamentu Biblii Gdańskiej, taka byłaby mniejsza.
   Najbardziej kieszonkowe, jakie do tej pory widziałem, to Gedeonitki – te to dopiero są mikrusy – i małe Tysiąclatki. Jeśli takie tłumaczenia ci odpowiadają, szczerze polecam.

  2. Poprawiam się! Najwyraźniej istnieją kieszonkowe Biblie Gdańskie! Te dostępne to wydania z lat pięćdziesiątych, używane egzemplarze. O dostępności nowych nie wiem.

   1. Gedeonitkę mam w domu, ale tylko Nowy Testament i Wyrwane 60 stron..Znalazłem w zeszłym tygodniu, przez przypadek. Gdańskiej jakoś nie mogę znaleźć. W sumie stwierdziłem że może być i inny przekład, bo tak sobie poczytać w robocie to może być i warszawska..

    1. A no właśnie..orientuje się ktoś, gdzie można Pełną Gedeonitkę dostać (Stary i nowy testament)..Może być nawet do kupienia.

     1. http://allegro.pl/biblia-warszawska-pismo-sw-stary-i-nowy-testament-i6529339355.html#thumb/1

      znalazłem coś takiego.

      Mam ciut mniejszą tysiąclatkę, może i to się zmieści w kieszeni..

      Jakby ktoś znalazł namiary na coś jeszcze mniejszego, to może podesłać. Tylko nie z katolickich czy od świadków Jehowy.

      1. Hej,

       Jak masz telefon z OS-em Android, to polecam Ci sciągnąć sobie aplikację e-sword.
       W “pakiecie startowym”, są tam – z polskich tłumaczeń – Biblia Gdańska (o którą pytasz), Nowa Biblia Gdańska i Uwspółcześniona Biblia Gdańska.
       Mogę wiedzieć, czemu masz wyrwane 60 stron z Pisma? To listy Pawła?

       1. Ja chcę wydanie papierowe, bo tak bym sobie brudnymi rękami ekran zalepił, a papier się tak szybko nie zużyje i nie zabrudzi. Potrzebuje tylko do roboty, by poczytać na przerwie.

        Nie wiem dlaczego strony są wyrwane, już w takim stanie tę Biblię znalazłem.

 3. Ależ niespodzianka. Spodziewałem się nowych filmów Klifa dopiero pod koniec roku. Jak tylko będę miał wolną chwilę od razu oglądam :-). Poprzednie dwa filmy to było arcydzieło, rewelacja, majstersztyk (“Biblia, Księga z innego świata” i “Anioł ludzkiej ewolucji”).

 4. Rzymianie polscy ( ci którzy mówią ciągle ja, ja, ja ) udają, iż są chrześcijanami ( samooszukują się ), przy czym nie muszą to być środowiska klerykalne. Mogą to być zwykli, szarzy ludzie.

  1. nie wyprzedzajmy faktów zalewając przepracowanych ludzi na raz 3 h seansem 🙂

   1. hehe..
    Przepracowani ludzie to zerkną dopiero w niedzielę.
    Jak to mówią “dzień śnięty śnięcić” 😀

   1. Coraz bardziej skłaniam się do tezy, że coś jest na rzeczy z tymi przewidywaniami, że wybory w USA mają się nie odbyć. Już październik, więc niewiele zostało..

  1. W dzisiejszych czasach ( a może nigdy tak nie było? ) nie można niczego ziemskiego być pewnym na 100%. Krzyczą na lewo i prawo za pomocą różnych środków przekazu Mówimy prawdę, by po w chwili się okazać, iż to podpucha i prowokacja, a oni czort wie dla kogo pracują, agentura jednakowa. Jedno jest pewne. Cały ten plugawy świat zostanie osądzony i odpowiednio do swoich bezeceństw ukarany.

 5. Piękny wykład tego filmu.

  Dziękujemy Ci Boże, że dajesz nam zrozumieć Twoje Słowo ..
  Pan nasz i Boże nasz ! 🙂

 6. Ludzie odrzucający miłość prawdy ( zbawienie ) są coraz bardziej pomyleni i obłąkani, ich mowa coraz bardziej przypomina bełkot chorych umysłowo.

 7. Gdyby król Zygmunt August, zamiast uganiać się po polowaniach i za dziewkami, posłuchał tego pana https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Frycz_Modrzewski i stworzył kościół narodowy, Polska byłaby czymś w stylu amerykańskiej potęgi imperialnej, emanującej na cały świat ( nie przesadzam ) gdyż Lechici realizowaliby swoją rację stanu, a nie watykańską.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: