Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ISIS wprowadza nowe prawo: Publiczna chłosta za noszenie koszulek Barcelony i Realu.

„W Iraku od ponad dwóch lat trwa ofensywa tzw. Państwa Islamskiego. Świat regularnie obiegają wieści o krwawych starciach, w których giną cywile. Na okupowanych przez ISIS terenach policja religijna Hisbah wprowadza szereg zasad, które muszą być bezwzględnie przestrzegane przez obywateli. Jedna z nich, wprowadzona w prowincji Al-Furat, zabrania noszenia koszulek piłkarskich wyprodukowanych przez Adidasa i Nike. Na opublikowanym przez „The Mirror” zakazie możemy zobaczyć także przekreślone herby Barcelony, Realu Madryt czy Milanu. Za niezastosowanie się do niego grozi publiczna chłosta – 80 uderzeń batem.:”

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/publiczna-chlosta-za-noszenie-koszulek-barcelony-i-realu-isis-wprowadza-nowe-prawo/599xj0

 

Świat jest ogłupiony. Ludziom bardzo ciężko jest powiązać te kilka faktów: ISIS, muzułmanie, Franciszek, uchodźcy.

Nie wiem czy wynika to z nienarodzenia na nowo, czy braku mądrości. Przecież katolicy mają za obowiązek podporządkować się bezwzględnie papieżowi, który naciska Europe i USA aby przyjęli muzułmańskich uchodźców wyznających Islam.

To jest niewiarygodne, że ludzie tego nie kojarzą.

Za brak logiki, a może niewiarę w Boga,  niebawem będą musieli zrezygnować ze swoich światowych rozrywek. Jak nie dla Boga, to dla szatana. My zrezygnowaliśmy dla Boga.

Niektórzy łączą świat, choinki, dyskotekę, z wiarą, ale to tylko niektórzy.

 

13 Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. 14 Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują! Mt 7

Zaktualizowane: 25 września 2016 - 10:07

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. 13 Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. 14 Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują! Mt 7 Życzymy nowym tutaj aby wchodzili przez ciasną! 🙂 Pozdrawiam w Imieniu Jezusa 🙂

 2. Przerabiając pewnego polskiego pisarza ( Janusza Szpotańskiego ) : Na tym świecie może prosperować tylko gnida, cwaniak i k…., łotr i donosiciel. Niewielki wybór jak sami widzicie, choć nie jednemu kuszącym się wyda.

 3. Większość z aktywistów i bojowników isis to ludzie o niskim poziomie moralno=duchowo-umysłowym tj. Troglodyci/małpoludy. Istnieją tylko dzięki pomocy ze stromy mahometańskich reżimów.

 4. Piotr, czyli kamień, nie skała

  21 wiek, samozwańcza grupa ustala, że od tego momentu ma prawo uderzyć kogoś batem 80 razy bo jest w koszulce takiej a nie innej.
  A na tej samej planecie w tym samym czasie, nikt nie ma prawa powiedzieć o kimś, że jest bałwochwalcą i że ma na to podstawę w Biblii, bo będzie najpierw wyśmiany, a potem oskarżony o zniesławienie i obrazę religijną.
  Szatańskie zasady rozkwitają, Boże prawa są wyśmiewane.
  Ale…
  Cieszmy się, bo bliskie jest królestwo niebieskie 😉

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish