Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Franciszek spotyka się z delegacją buddystów.

Dla każdego chrześcijanina buddyzm jest religia pogańską. Papież Franciszek spotyka się natomiast w celach pokojowych z przedstawicielem buddyzmu:

 

 

 Jak widać pracę nad zjednoczeniem religii pogańskich wrą. Franciszek jest bardzo pracowitym człowiekiem. Szkoda że nie dla Boga Ojca.
Buddysta Morikawa dał Franciszkowi kilka prezentów, w tym laskę.
W zamian Franciszek dał mu kopię swojej encyklice Laudato SI „.
Znany podróżnik i zdeklarowany katolik jakim jest Cejrowski stworzył kilka lat temu filmik o Buddyzmie twierdząc w nim, że jest to religia szatana i demonów:

 

https://www.youtube.com/watch?v=iINreJWCKJQ

 

Zaktualizowane: 20 września 2016 - 11:49

13 komentarze

Dodaj komentarz
 1. on tylko okazuje szacunek każdemu bliźniemu (sarkazm)- hahahahah 🙂

  1. Iamthefourth (Piotr, czyli kamień, nie skała)

   „Franciszek jest bardzo pracowitym człowiekiem. Szkoda że nie dla Boga Ojca” 😀 dokładnie…
   „Powiedział im Jezus: Gdyby waszym Ojcem był Bóg byście mnie miłowali, bo ja wyszedłem od Boga i przychodzę. Nie przyszedłem od samego siebie, ale On mnie posłał. Dlaczego nie rozumiecie mojej mowy? Gdyż nie możecie słuchać mojego słowa. Wy jesteście z tego oszczerczego ojca i chcecie czynić pragnienia waszego ojca.” (J 8:42 NBG)
   Pragnieniem tego oszczerczego ojca jest NWO, oraz jedna światowa religia. Nawet w objawieniach Maryjnych istota ta informuje, że chce wprowadzić jedną „religię pokoju”, ma się to stać zaraz po tym, gdy KK ogłosi kolejny dogmat o jej współuczestnictwie w zbawieniu (a może by tak z marszu o współuczestnictwie w stworzeniu Wszechświata, jedna impreza, jeden podpis, dwie pieczenie 🙂 ). Oczywiście już nad tym pracują, i myślę, że niebawem ogłoszą kolejną prawdę „prawie biblijną”.
   Tutaj jak zwykle Biblia znów jest niezawodna, i ostrzega nas przed tymi „pokojowymi manewrami”
   „Kiedy będą mówić: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy zbliża się ich zagłada; jak ból porodowy tej, co ma w łonie, i się nie wymkną.” (1Tes 5:3 NBG)

 2. i standardowy obrazek:
  to SZEF siedzi za biurkiem i przyjmuje PRACOWNIKA.. 🙂

  ps: cejrowski należy do Opus Dei, inteligentny człowiek widzi demony w buddyźmie, a nie widzi bałwochwalstwa katolicyzmu, aha…

  1. Iamthefourth (Piotr, czyli kamień, nie skała)

   Faktycznie, też mnie to zastanawia 🙂 I to człowiek, który powinien posiadać zdrową dziennikarską ciekawość kopania u źródeł, wywala się na podstawach.
   https://www.youtube.com/watch?v=9HRN-y216z4

   1. Nie jestem w stanie słuchać tego człowieka. Wydaje się szalenie butny… Nie chcę rzucać oszczerstwami, więc zakładam, że on wcale niczego wnikliwie nie badał i nie zostało mu objawione, czym tak naprawdę jest rzymski katolicyzm. Gdyby tak było, przy jego temperamencie byłby na linii frontu jako demaskator katolicyzmu. A tak jedyne inne wytłumaczenie zawiera się w określeniu „zmowa milczenia”.

    1. Jest irytujący trochę,tu już nie chodzi o jego przywiązanie do katolicyzmu,bo na to oko przymknę,ale on po prostu stoi na stanowisku – moja racja najmojsza,jesteś be,i wgl

     Poza tym nie lubię jakoś jego słownictwa

     1. Nie wiem, czy to nie taka poza tylko, takiego ultrakatolika. Jak się go słucha, to dochodzi się w każdym razie do wniosku, że pozjadał wszystkie rozumy i dał się zwieść mając się za mądrego i religijnego… albo wie o wiele więcej, ale nie powie, bo nie chce lub nie może.

 3. Teraz tylko chcę się powiedzieć: „Jak to dobrze się spotykać w małych grupkach poza instytucją zwaną kościół”.

 4. A ja mam w klasie buddystkę,na pierwszy rzut oka widać że czymś się to wyróżnia

  1. Ale w sensie, że ona się pozytywnie wyróżnia, czy raczej odstaje od reszty? U mnie w liceum zapewne patrzyliby na kogoś takiego z ukosa, jako na odszczepieńca, co to na religię nie chodzi.

   1. Nie wiem czy pozytywnie,po prostu widać od razu że jakaś taka inna,jak się zachowuje, wygląda i wgl.

    U mnie mało kto chodzi na religię

    Raczej nikt jej nie czepia się

    Ponoć uczył ja ktoś kto ma „świecenia” od jakiegoś buddyjskiego kardynała

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish