Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

TWOJA SŁUŻBA W WIECZNOŚCI

David Wilkerson

Chcę skierować specjalne słowo do wszystkich, którzy przechodzili przez wiele powodzi i rozpalonych pieców doświadczeń. Wierzę, że jest możliwe, że twój czas doświadczeń nie ma nic wspólnego z karaniem. Raczej, jest to coś wiecznego – coś co dotyczy twojego życia w nadchodzącym świecie.
W bitwie jaką prowadzisz teraz nie chodzi o ten świat, ani o ciało, ani o diabła. Ta walka jest przygotowaniem do twojej wiecznej służby w chwale. Jesteś przygotowywany do służby po drugiej stronie.
BOŻE PRZYGOTOWANIE
Pomyśl o tym: W dniu, kiedy zaufałeś Bogu i oddałeś Mu swoje życie , On wiedział, że przyjdzie na ciebie to obecne doświadczenie. On wtedy wiedział, że będziesz Go kochał we wszystkim, co na ciebie przyjdzie i będziesz zwycięzcą.
Jestem przekonany, że wszystko, co przeżywasz w tej chwili wskazuje na Nowe Jeruzalem. Apostoł Jan pisze o tym czasie, który nadejdzie:
* “Nie będzie więcej przekleństwa; ale będzie w nim tron Boga i Baranka; a Jego słudzy będą Mu służyć” (Objawienie Jana 22:3).
* “Nie będzie tam nocy . . . i będą panować na wieki wieków” (22:5).
* “[On] uczynił nas królami i kapłanami dla naszego Boga: i będziemy panować na ziemi”
To wszystko mówi o aktywności. Sugeruje, że Bóg przygotowuje nas teraz do tego, co chce nam powierzyć w nowym świecie. Mówiąc prosto, On ma dla nas plany przewyższające nasze pojęcie.
Paweł mówi o tym, kiedy mówi, że będziemy ustawicznie służyć Bogu, z pełną radością:
” I wraz z nim wzbudził, i wraz z nim posadził w okręgach niebieskich w Chrystusie Jezusie, aby okazaćw przyszłych wiekach nadzwyczajne bogactwo łaski swojej w dobroci wobec nas w Chrystusie Jezusie” (Efezjan 2:6-7, moje podkreślenie).

Updated: 6 września 2016 — 19:05

3 komentarze

Add a Comment
 1. Dziękuję ❤
  “W dniu, kiedy zaufałeś Bogu i oddałeś Mu swoje życie , On wiedział, że przyjdzie na ciebie to obecne doświadczenie. On wtedy wiedział, że będziesz Go kochał we wszystkim, co na ciebie przyjdzie i będziesz zwycięzcą.”
  Tyle pytań dzisiaj i jedna odpowiedź ❤
  Zadziwiasz mnie Piotrze. Jak Ty to robisz? Przypadek 😉
  Niech Bóg Ci błogosławi ❤

 2. Odbiegajac od tematu. Czy wszyscy zdrowi na umysle ludzie zachowuja sie tak jak na istoty czlowiecze przystalo? Obawiam sie, iz nie…

 3. Dziekuje za ten tekst potrzebny na moje skolatane nerwy i nerwice, zauwazylem ze dopiero gdy powierzylem swoje zycie Chrystusowi przyszlo na mnie ciezkie doswiadczenia zyciowe jakich nigdy nie mialem . Dziekuje. Jezus Jest Panem i Zbawicielem. .Prosze o modlitwe .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: