Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież powołuje nowy urząd ds. migracji.

Jak czytamy w onet.pl:

 

W statucie napisano, że ten organ przejmie na siebie „troskę Stolicy Apostolskiej dotyczącą kwestii sprawiedliwości i pokoju, włącznie ze sprawami dotyczącymi migracji, zdrowia, dzieł miłosierdzia i ochrony świata stworzonego”.

Gdyby nie nasza wiedza o papiestwie, pomyślelibyśmy iż jest to jakieś kuriozum. Watykan regulujący światowe problemy polityczne. My wiemy, że siedziba szatana istotnie rządzi światem.

Widzimy jak bardzo Watykan angażuje się w politykę.

Watykaniści zwracają uwagę na to, że wyodrębniono osobny dział, który stanowi wyraz troski papieża o uchodźców i migrantów. Będzie on podlegał na razie bezpośrednio Franciszkowi, co podkreślono w statucie. Jak zauważają włoskie media, ta niezwykle ważna decyzja papieża związana jest z obecnym kryzysem.

Ten zaskakujący ruch portal Vatican Insider podsumował następująco: Franciszek będzie specjalnym „komisarzem” ds. migracji.”

Jezuita Bergoglio będzie więc łączył dwie funkcje: papieża i jakby komisarza.

Można to porównać do prezydenta będącego jednocześnie ministrem ds ochrony praw człowieka, a to pokazuje, jak bardzo ważnym elementem destrukcji chrześcijaństwa jest kwestia zainstalowania uchodźców w Europie a zwłaszcza w Polsce islamsko jeszcze dziewiczej prawie.

To na nas spoczywa ciężar modlitwy  o ochronę Polski przed zalewem Islamu. Polacy w większości katolicy będą zobowiązani wykonywać rozkazy tego jezuickiego papieża.

Zaktualizowane: 1 września 2016 - 10:14

29 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Jego „zwierzchnik” mocno na niego naciska w sprawie zniszczenia chrześcijaństwa.
  Współczuję mu z jednej strony.
  Szczególnie kiedy czytam ten fragment Biblii: „Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: „Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!” (Mt 25:41)

 2. Zabawne, że jak wielu katolikom wypomnieć, że zgodnie z katechizmem muszą być posłuszni dyrektywom biskupa rzymskiego i pewnego dnia otworzyć islamistom drzwi do swojego domu, to słychać odpowiedzi w tonie buntowniczym. Po co więc dawać sobie nakładać dodatkowe jarzmo? Czy nie lepiej wybrać wolność w Chrystusie?

  1. Jacuś, dla większości katolików nie ma wyboru, gdyż oni głęboko wierzą w kościelną naukę, wg której tylko w krk jest pełnia zbawienia. Jak więc mogą opuścić jedyne miejsce, gdzie droga do nieba, która wiedzie przez sakramenty jest tą jedynie właściwą?
   Dlatego tak trudno zwiastowac katolikom.
   Wydaje mi się kluczowo ważne, by modlić się o przebudzenie. Modlić się o dotyk Pana, Słowem. Za konkretną osobę. Wiernie i nieprzerwanie.
   Tylko pobudzenie serca przez Pana, daje moc by dostrzec błąd tej nauki i nawrócić się…Tak myślę…

   1. Również uważam że należy modlić się o konkretną osobę.

    1. Sam tak uważam i widzę w praktyce, że usilna, wytrwała modlitwa o osobę, zaczyna kruszyć mur otaczający serce danej osoby…

   2. Słusznie Ewuniu.
    Podobnie myślę.. Bez dotknięcia serca przez Pana jest praktycznie niemożliwością aby osoba mocno przesiąknięta naukami katolickimi nawróciła się.

    „Wydaje mi się kluczowo ważne, by modlić się o przebudzenie. Modlić się o dotyk Pana, Słowem. Za konkretną osobę. Wiernie i nieprzerwanie.”

    Całkowicie się z Tobą zgadzam 🙂
    Z Bogiem kochana.

    1. Dziś zaniedbałem modlitwę za kogoś bo zwątpiłem 🙁 Ciężko jest modlić się za kogoś kto niczym wąż pełza w kurzu i pyle zaznając rozkoszy z plugastw swego grzechu, który tylko czeka by cię ukąsić. Zdałem sobie jednak sprawę z tego, że zaniedbując to stałem się jak celnik:”A ja wam mówię: miłujcie swoich wrogów i módlcie się za prześladujących was, abyście się okazali synami waszego Ojca, który jest w niebie, gdyż On swojemu słońcu nakazuje wstawać nad zepsutych i dobrych i zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli będziecie miłować tylko tych, którzy was miłują, jaką będziecie mieć zapłatę? Czyż i CELNICY tego nie czynią?” Rozmyślałem nad tym i Bóg dał mi już odpowiedz zawartą nie tylko w podanym cytacie ale też w innych zródłach 🙂

   3. Właśnie, tak trudno ich ewangelizować, a jak warto… Np. wskazując na konieczność podporządkowania się papieżowi nakłaniającemu do postępowania, które kłoci się ze zdrowym rozsądkiem – i myślę, że to warto podkreślać. A jeszcze ważniejsza modlitwa, tak jak napisaliście. I też się zgadzam z tym, że jeśli Pan nie dotknie serca, to nawet najbardziej elokwentny i logiczny wywód nie musi poskutkować przebudzeniem.

    1. Wywody, te b.logiczne, nawet poparte Słowem, nie dadzą nic, kiedy będą się wiązały z atakiem na ich „świętości”.
     Modlić się, rozmawiać, mówić dlaczego JA czegoś nie robię, co wg mnie jest słuszne, wskazując cały czas na Osobę Jezusa, wydaje mi się najwlasciwszym, zwłaszcza w kontaktach z bliskimi.

     1. Według mnie tak jak już napisaliście modlitwa o osoby,aby Pan otworzył oczy.
      Nasze świadectwo z codziennego trwania przy Żywym Bógu,który w nas mieszka.
      No i podstawa to posłuszeństwo DŚ,On wie kiedy i komu co powiedzieć,żeby przyniosło to efekt

  2. nie da sie zatrzymac pewnych rzeczy ale siedziec bezczynnie tez sie nie daje. Ja np. musze czasem buzie otworzyc 🙂

 3. Optowanie za papieżem równa się brakom w logicznym rozumowaniu. Przykro mi, ale taka jest prawda.

  1. Pustosłowie Franciszka i jego odzianych w purpurę i szkarłat popleczników ma tylko pozory mądrości, a tak jak piszesz jest to stek mniej lub bardziej nielogicznych bzdur, przeinaczeń, nadinterpretacji i półprawd. Z naciskiem na to ostatnie.

   1. Tak…bardzo zależy by zniszczyć nasze chrześcijaństwo w Polsce, zmieszać je z innym wyznaniem. W naszym wypadku w Polsce by doszło by do zamieszek, szkoda nawet opisywać zdarzeń mogących nastąpić skutkiem przyjęcia emigrantów o innych wyznaniach. Tak powinniśmy modlić się za papieża. Jestem katolikiem ale wiele jest owiec Naszego Pana Jezusa Chrystusa które są ślepe i głuche co do nich mówię na temat papież i sytuacji obecnej w europie. Wiedziałem że nastąpią zmiany w Watykanie ale to nie koniec. Z Bogiem

 4. Właśnie na yt jest program Chojeckiego na temat pierwszych uchodzców w niemieckiej armii. W Norymberdze ma powstać jakaś jednostka i 120 pierwszych bidulków ma się w niej znalezc. Choć nie zgadzam się z Chojeckim w wielu kwestiach to jednak trafnie zauważył że społeczeństwa europejskie zostały wykastrowane, utuczone i przygotowane na rzez. Teraz mówią tez o nowym tytule papy 🙂

 5. To będzie ostatnia bitwa ludzkości, ostatnia bitwa Dobra ze złem https://youtu.be/-P-1ZzbnqQg.

  1. na razie w powijakach i sprawa jest tajemnicza. Nikt nic nie wie, proboszcz rzuca słuchawkę. Konflikt inicjatywy z nakazem JPII.
   Chore to jest.
   Pomijam już łamanie II przykazania.

   1. Swego czasu sporo po Jaśle biegałem a jednym z powodów było to, że miałem tam WKU :P, moja przyszła a teraz już ex żona uczyła się tam w szkole to miasteczko pozwiedzałem O pomyśle pomnika pierwszy raz słyszę ale pytam od razu czemu tylko 12 metrowy? Nie stać miasta czy też parafian na coś większego dajmy na to minimum 20 m? 🙂 Ano nie stać bo nastawiają bałwanów i dziwią się że bida pozniej wokoło. Może myślą, że jak coś takiego fundną to im manna z nieba poleci?

 6. Panie Jezu! miej w opiece tych ludzi w tym kraju! To straszne co się dziej en świecie, ale to wszytko musi przyjść, zanim Nasz Pan Jezus Chrystus nie przybędzie! Musimy tylko wytrwać do końca z Nim i przy Nim i żyć w zgodnie z Jego wolą.

 7. Szkoda że franciszek zapomniał stworzyć urząd do spraw rozliczania prowokatorów i sponsorów wojen i wszystkich którzy do nich nawołują paradoksalnie w imię pokoju, mających na rękach setki milionów niewinnych istnień i uprawiających ludobójstwo i depopulację pod płaszczykiem wprowadzania pokoju i demokracji przy jednoczesnym błogosławieniu i kropieniu przez kapelanów karabinów i armat po obydwóch stronach sztucznie tworzonych konfliktów.
  Oraz szkoda że franciszek uznający się za namiestnika samego Boga na ziemi nie ma zdolności wyleczyć przynajmniej jednego chorego lub kaleki.
  Okazyjnie polecam na YT:
  „Wyspa – wartościowe filmy”. (Dodałem kanał bo sam tytuł Wyspa nie zawsze się wyszukuje).

 8. Nie udało się przez UE to wpuszcza przez kościół katolicki. Paranoja cwany jest…Modle się żeby jak najwięcej osób się przebudzilo.hmmm

  1. Hej Kasia, pisałaś chyba do mnie na facebooku, ale coś źle kliknąłem i nie mogę tego znaleźć 🙂 odezwij się jeszcze raz 🙂 z Bogiem!

 9. Moze tak a nie inaczej papiez to sobie naiwnie wyobraza czyli probuje , testuje, zacheca, przytacza ewangelie dla przykladu, ponagla do przyjmowania itd.
  a przeciez pomagac mozna bez zasiedlania w waskich i ciasnych kwaterach w jakich mieszkaja nasi krajanie w ojczyznie ludzi ktorzy chca do Niemiec, Skandynawi, Wilekiej Brytanii.

  NIE ZAPOMINAJMY WSZAKZE ZE ZA TA EMIGRAcJA -WYPYCHANIEM i WYGANIaNIEM tych ludzi KTOs STOI.

  W Syrii wojnie proxy (ale juz teraz bardziej jawnej) scieraja sie 2 swiatowe super rekiny.

  Ten bardziej oddalony od okolicy to nasi protestanccy eksperci biblijni i ich wartosci.

  Ciekawe ze imigranci z regionow w syrii i okolic placa za przewoz lodzia nie w rublach, nie euro ale w tym co maja czyli zielonych.

  czy te nie drukuje wiekszosc zborow wyznajaca ustami?
  Jezus obejrzal by banknot spostrzegl waszyngtona i powiedzial zeby ten banknot oddac temu do kogo nalezy , czyli waszynktonowi,a Bogu co boskie

  Przy okazji moze euro i unia nie beda az tak mocne
  w prymacie o swiatowa walute

  no ale dobra niech bedzie ze biedny Borgolio stoi za wszystkim. w koncu chodzi o bladzenie w poszukiwaniu plawdy…po co ja znajdywac ja

  1. „Rachunek jest prosty. Jeden uchodźca z Syrii musi zapłacić 1200 dolarów. Takich jak on w jednej łodzi jest 55. Przemytnicy w kilkanaście minut zarobili więc na jednym transporcie 66 tysięcy dolarów. ”

   To tym przemytnikom nie bardziej oplaca sie pobierac w euro lub tureckich lirach?

   no chyba ze nie maja wydac reszty z tego co uchodzcy im oferuja czyli zielone
   a jak wiemy zielone to tradycyjna juz od jakiegos czasu waluta tego zburzonego kraju. Kidys moze i byl to funt syryjski ale widac kantory wymiany lub banki wciaz dzialaja i o dziwo tych nikt nie burzy, ostrzeliwuje i nie przeszkadza.

   Oczywiscie specjalnie pomijam mozliwosc wyciagania oszczednosci ktore syryjczycy o dziwo w kraju mlekiem i miodem plynacym robili …..w zielonych?

   Trudno.Przewoznicy beda musieli sami sobie pozniej wymienic na turecka walute.

   Patrzcie ilu tych Syryjczykow bylo na to stac w zielonych. Tysiace…czy nawet miliony

   Ciekaw jestem czy Borgolio ma tylko instrukcje z gory czy tez te pomocne ziemskie.
   No i czy protestanckie zbory w koncu zaczna nawolywac do przyjmowania bo cosik sie ociagaja
   z miloscia ….no ale fakt z uczynkow (przyjmowania pod swoj dach) nikt nie wchodzi
   wiec moze poprzestac na wyznaniu publicznym

   1. Ma instrukcje ale z dołu, z ziemi.

 10. Owce pędzone w ciemność
  maszerują posłusznie z wilkami
  owce zaślepione ślepe z rozumem
  ale bez rozumu nie widzą zmian
  z upływem wody w potoku

  pierwszy Alfa widzi że wielu
  z watahy jest nieposłuszna
  Nieposłuszni wybrali
  swoją drogę przemywając owcą
  oczy kierują się ku łąką zielonym

  w nich nadzieja choć potępieni
  oczyszczają rozum choć z trudem
  z trudem maszerują wśród wilków
  szczerzących swe kły a nam z bólu płyną łzy

 11. Warto tym owcom Stygmatyku sie przyjzec oczami Howarda Pittamana baptysty ktory byl po tamtej stronie i ujawnia w „Placebo”co mu objawiono o owcach-ustami wyznajacych.
  Warto sie zapoznac.Polecam

  o ile nie znasz angielskiego to Wrzuc prosze na translatora poczatekowe rozdzialy gdzie bedzie cytat z apokalipsy do tegoz kosciola z Laocydei czyli ustami-wyznajacy leczonych do zbawienia przez samego diabla lekarstwem placebo
  czyli „rzemywając owcą oczy kierują się ku łąką zielonym ”
  Laodicean Church Age in which we live today.

  divinerevelations.info/dreams_and_visions/placebo_howard_pittman.htm

  I naprawde warto sie wglebic w to co przekazal.
  Ksiazka dla kazdego „nowo-narodzonego” i nie tylko

  1. Dziękuje na pewno zagłębie sie w lekture

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish