Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tatuaż sterujący urządzeniami elektronicznymi.

https://www.youtube.com/watch?v=2Owo-HaNKbw

W świetle powyższego filmiku rozumiemy, z jakiego powodu świat, system szatana, wstrzykuje niczym szczepionkową truciznę w kulturę mode na tatuaże. Dlaczego w ogolę ludzie poddają się modzie tego świata? ano dlatego, że żyją w niewoli. Nie są zbawieni (czyt. uwolnieni).

Ubolewam nad powszechna ignorancją panującą w zborach, gdzie wiele elementów tego świata akceptują pastorzy. Możesz rozmawiać o uwielbieniu, wielbić w rytm fajnej muzy, analizować wersy, ale stronienie od tego świata i mowa o zagrożeniach duchowych jest daleka. Nie twierdzę, że tatuaże są akceptowalne, ale…ale, ale zezwalanie przez chrześcijan swym dzieciom na tatuaże jest już dostrzegalne a Biblia ostrzega:

 

Jeszcze raz Biblia pokazuje swą wiarygodność:

 

Apokalipsa 13

I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano czynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, aby wykonali obraz Bestii, która ma ranę od miecza, a ożyła. (15) Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć.

 

W izraelskiej  jak się okazało szkole językowej Helen Doron , do której chodził mój wówczas 7 letni syn, w formie zabawy umieszczają pieczątki na ręce jako zaliczenie lekcji:

hwizdahelendoron

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj Biblię, ratuj swoje życie i innych. Ostrzegaj ludzi przed znamieniem bestii i znakiem 666.

 

 

3 komentarze

Dodaj komentarz
 1. aby określić czym jest znamię bestii najpierw należy określić kto lub co jest bestią, ale chyba nie ma wątpliwości, że bestią będzie system polityczno-ekonomiczny , który jest cierpliwie budowany krok po kroku przez elity finansowe od co najmniej II wojny światowej (ONZ i jego agendy np. MFW, system z Bretton Woods, EWWG a następnie UE itd). Ważne aby odróżnić system od imperium. Biblia zwłaszcza w Starym Testamencie wyszczególnia imperia. Jakie są cechy imperium? jest to obszar geograficzny na którym panuje prawo, które zazwyczaj jest narzędziem ucisku (np. podatki, prześladowanie religijne). bestia jest czymś więcej jak imperium, będzie swą kontrolą obejmować nie tylko wybrany obszar ale wszystkich mieszkańców Ziemi (bez systemu komputerowego, satelitarnego to chyba nie wykonalne). Cechą bestii jest także wielki ucisk czyli oprócz podatków formy ucisku wcześniej nieznane jak totalna inwigilacja, ustawy dot. mowy nienawiści (de facto ograniczające wolność słowa), geolokalizacja, historia badań, szczepień, dane dotyczące cech fizycznych jak linie papilarne itp.

  To wszystko zbiega się ku walce gdzie po jednej stronie stoi mamona (świat) i odrzucenie Boga, a po drugiej Bóg i odrzucenie świata. Ten kto przyjmie znamię systemu polityczno-ekonomicznego ten będzie należeć do świata, ten kto go nie przyjmie odrzuci świat i opowie się po stronie sprawiedliwości Bożej. W tym momencie pewnie każdy opowie się po stronie Boga, ale jeśli dojdzie do tego całkowite wykluczenie i presja społeczna? Jeżeli ktoś ma kredyt hipoteczny na kilkanaście lat, rodzinę na utrzymaniu, perspektywa braku środków do życia i w efekcie pójście pod most to wybór nie będzie wcale taki oczywisty (dla przeciętnego człowieka), to będzie test wytrwałości.

  „Wiemy, że jesteśmy z Boga,
  cały zaś świat leży w mocy Złego”
  1 List Jana 5:19

  1. Troche inaczej to wygląda z mojej perspektywy.
   Nalezy sobie zadać pytania:

   1. Kim jest nierządnica
   2. Kim bestia

   ” I zaniósł mnie w stanie zachwycenia na pustynię.
   I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej,
   pełnej imion bluźnierczych,
   mającej siedem głów i dziesięć rogów:”

   Niewiasta oznacza kościół. Jaki ejst to kościół wiemy.
   Pytanie kto jest bestią,
   Na dzień dzisiejszy zgadzam się iz jest to światowy syjonizm.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish