Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niedziela z „antysemitą” – Jacek Międlar – niedoinformowany ksiądz.

W sieci wrze po obejrzeniu tego filmiku na YT:

https://www.youtube.com/watch?v=sDKin8RicKo

Książ Międlar wydaję się być szczerym księdzem, ale nie ma pełnego obrazu sytuacji, a wynika to głównie z nieznajomości Słowa Bożego lub celowej dezorientacji i pociągnięciu ludzi niezadowolonych z kościoła do części prawdy jaka jest spisek syjonistów.

Pan Jezus w księdze Objawienia powiedział wyraźnie w drugim rozdziale apokalipsy  kim są Żydzi:

8 Aniołowi Kościoła w Smyrnie napisz:
To mówi Pierwszy i Ostatni,
który był martwy, a ożył:
9 Znam twój ucisk i ubóstwo –
ale ty jesteś bogaty –
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana.

 

Dobrze to opisuje autor bloga objawienie365.blogspot.com

” Żydzi w Smyrnie byli nimi już tylko z urodzenia, nie z wiary, nie z przekonania. Pseudo Żydzi. Żydzi zhellenizowani. Nie mieli relacji z Bogiem, choć spotykali się w synagogach. Szatan wykorzystywał ich w walce z chrześcijanami, których prześladowali, jątrzyli i podburzali greków, oskarżali braci, często podstawiając fałszywych świadków, w tych metodach nie przebierali w środkach, byli podstępni, okrutni i byli w tych swoich przewrotnych działaniach najlepsi. Najczęściej całe to zło knuli w synagogach, tam planowali wszelakie niegodziwości w stosunku do wyznawców Chrystusa. Synagoga w Smyrnie i w Filadelfii stała się miejscem, kwaterą główną sił szatana i była używana do walki przeciwko znienawidzonym uczniom Jezusa. Mogła być to również jakaś silna reprezentacja pogan, udających Żydów judeo chrześcijan którzy wywierali na innych silną presję, aby i inni żyli według Zakonu, tak jak to miało miejsce we wspólnocie w Galatach.”

http://objawienie365.blogspot.com/2014/02/rozdzia-39.html

 

Dodajmy do tego jeszcze Chazarów oraz Edomitów (Herod król żydowski nim był) i mamy totalny misz masz Żydów.

Mamy jeszcze podział na Żydów mesjańskich i syjonistycznych.

W kościele rzymskim  od dawna zasiadają Żydzi, a pan Bergoglio jest największym wodzem, któremu winien być poddany ks Międlar:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bergoglio-o-zydach-ateistach-2013-11

 

Dlaczego ksiądz nie zastanawia się nad tym dysonansem. Wszak papież jest wg kościoła namiestnikiem Chrystusa na ziemi. Tak więc ksiądz zachowuje się jak nieposłuszny kapral w wojsku.

Dlaczego ksiądz nie mówi o Jezuitach jak to słusznie Sławek w komentarzu zaznaczył.

Poniżej krótko i ogolnie o Jezuitach:

https://www.youtube.com/watch?v=-WD1b6_wNpE

Tutaj szerzej:

 

 

 

Franciszek oddaje pokłon wpływowym Żydom syjonistycznym:

 

franciszekzydzi

 

Ksiądz Międlar chciałby poprzez Żydów oczyścić wizerunek kościoła i Watykanu. Nie ma takiego proszku, w którym mógłby wybielić pełen  przestępstw i odstępstwa biblijnego  kościół rzymski.

Dodatkowo p. Międlar wyrywa z kontekstu cytat jak przystało na księdza rzymskiego. Cytuje on na poparcie swej tezy Łukasza. jednak odkąd dokąd?

 

” Odtąd bowiem pięcioro będzie rozdwojonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu”

 

Tu się zatrzymuje mówiąc dalej „moi drodzy”..

Co jest dalej napisane w Biblii? Ano to:

 

(53) ojciec przeciw synowi, a syn przeciw ojcu; matka przeciw córce, a córka przeciw matce; teściowa przeciw synowej, a synowa przeciw teściowej. „

 

Ksiądz nie zacytował dalej Pisma, ponieważ ono jasno wskazuje na poróżnienie w wierze. Tak jak my obecnie jesteśmy nazywani sektą i oszołomami pomimo pozytywnej zmiany naszej osobowości oraz pomimo tego, że nikomu krzywdy nie robimy. Tego właśnie tyczył sie ten wers. Ile bólu przeżywamy w swych domach wiedzą tylko ci co narodzili się na nowo w swych rodzinach. Wyzwiska, kłótnie, oszczerstwa.

Jesteśmy poróżnieni. Nie wiem czy było to celowa, ale nastąpiła manipulacja wersami.

 

Tymczasem posłanka Nowoczesnej drugi raz doniosła na ks. Międlara do prokuratury.

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/8207-znow-to-zrobila-poslanka-nowoczesnej-drugi-raz-doniosla-na-ks-miedlara-do-prokuratury#.V7MIn8xC5Ls.facebook

 

Tak więc widzimy wojnę nierządnicy z bestią. Nierządnica  ujeżdżająca bestię traci kontrolę. To wszystko jest walką dwóch gangów.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 18 sierpnia 2016 - 12:45

28 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dokładnie w ten sam sposób komentowałem w internecie to jego wystąpienie. Od razu zwróciłem uwagę na przytoczony biblijny cytat i zwykłe naciągnięcie go do własnych potrzeb. Zastanawia mnie dlaczego w tym rzekomo szczerym wystąpieniu nie wspomina nic o jak to określiłeś jeszcze jednym gangu, a mianowicie o Jezuitach? Czyzby ze strachu? Wszak to najpotężniejszy gang i żadna żydomasoneria z tym równać się nie może. Wracając do tematu to mam poważne wątpliwości czy Międlar jest szczery czy tylko odgrywa przypisaną mu rolę? Mamy ostatnio wysyp takich „szczerych” ludzi ostatnio na topie był Jabłonowski a teraz Międlar. Nie wiem czy zdaje on sobie sprawę, że tym wystąpieniem wbija potężny gwózdz do trumny całego obozu narodowego który od tej pory w propagandzie medialnej stanie się bandą antysemickich oszołomów wietrzących wszędzie żydo-masoński spisek. Nie na darmo mówi w tym wystąpieniu że może być nazywany faszystą, antysemitą itp. Od razu nadaje ton narracji dla przeciwników tego obozu.

  1. ” nie wspomina nic o jak to określiłeś jeszcze jednym gangu, a mianowicie o Jezuitach?”
   Słuszna uwaga. jak mozna pominąć tak wpływową i potężna organizację jaką są jezuici.

   1. Jeśli wezmiemy pod uwagę to jak działa ów jezuicki gang (świetne to porównanie bo wszak gangi walczą o strefy wpływów i korzyści 🙂 ) i ile zbrodni zostało dokonanych za jego przyzwoleniem i z ich inspiracji to wcale sie nie dziwię, że Międlar ani się nie zająknął na ten temat. Za często ostatnio pojawia się jego nazwisko a nauczony doświadczeniem wiem, że ludzie tacy są kreowani a nie wyskakują jak przysłowiowy Filip z konopi (a swoją drogą to dlaczego on akurat z konopi wyskakuje?) Podoba mi się Twoje podsumowanie, że nierządnica traci kontrole nad bestią. Ta wypowiedz w jakimś sensie może przyczynić się bowiem do powstania solidnej rysy, a może i nawet drobnego rozłamu w krk?

    1. Na zająca się kiedyś mówiło filip w slangu myśliwych 🙂 Tak właśnie nagle wyskakiwał wystraszony zajączek z konopii 🙂

     1. Pierwsze słyszę! Bardzo ciekawe! 🙂

      1. Ale czemu akurat z konopi? I czy z indyjskich? 😀 Hehe

       1. Pewnie zajączek palił konopie i nie chciał być przyłapany 🙂 🙂 🙂 Nu zajec …pagadzi

   2. Wczoraj wrzuciłem odnośnik do portalu plotkarskiego o tej sprawie i zaskoczył mnie brak odzewu, który jednak był tylko chwilowy. Dziękuję w imię Pana Jezusa Chrystusa Piotrze za Twój komentarz w tej sprawie, z którym oczywiście całkowicie się zgadzam. Jedno tylko bym chciał zauważyć: polaryzacja bardzo się nasila. Na Międlara na głupim pudelku wywali wiadro pomyj, a używane przez nich epitety są właściwie tymi samymi, którymi zwiedzenie posługują się lżąc nas. Mówienie choćby częściowej prawdy jak to robi ten ksiądz jest czymś skandalicznym i wydaje mi się, że lada chwila będą za to wrzucać do więzienia…

 2. Słusznie o takich mówił zbrodniarz Uljanow vel Lenin-pożyteczni idioci.

 3. Ton, odcień polskiemu katolicyzmowi nadaje specyficzna polska kultura chłopska/ludowa, która nie jest wysublimowana, a przeciwnie bardzo przaśna i dosadna, ukształtowana przez czynniki środowiska naturalnego.

 4. http://www.jeszu.pl/2013/03/kim-jest-wielka-nierzadnica.html – tu jest też art biblijnie wierzącego człeka, ciekawie pisze, ale może jakaś recenzja?

 5. O ile ujawnianie światu błędów, odstępstw i wręcz kłamstw systemów religijnych i politycznych skutkuje uświadamianiem pojedynczych jednostek, o tyle pamiętajmy że ewentualny upadek tych systemów może być procesem precyzyjnie zaplanowanym i sterowanym zakulisowo.
  Natomiast celem tego kontrolowanego upadku i chaosu niestety nie będzie zmiana świata na lepszy, tylko stworzenie iluzji rzekomego pokoju jaki wyłoni się na końcu.
  Ten rzekomy pokój może obwieścić człowiek podający się za „wyzwoliciela” w którym położą ufność zwiedzeni mieszkańcy ziemi. Po czym człowiek ten- antychryst zasiądzie w Świątyni Bożej, czyniąc cuda na oczach ludzi, dokona odstępstwa nazywając się Bogiem.
  Piszę o tym dlatego aby podkreślić słowa Admina o trwającej „wojnie gangów” która prawdopodobnie jest sterowana odgórnie jako element prowadzący do upadku współczesnych systemów zarządzających światem. A to jest dowodem że przemiany na świecie dokonują się na naszych oczach, tu i teraz, a nie w odległej przyszłości.

  1. Czyli w kilku słowach to, obserwujemy jest zmyślnie wyreżyserowanym teatrzykiem dla ciemnych mas.

   1. Dodam coś równie istotnego. W przypadku upadku systemów: finansowych, religijnych i politycznych ofiarami będą nie tylko niewinni ludzie.
    Ofiarami będzie też cała masa ludzi którzy byli świadomymi uczestnikami tych systemów i dzięki nim budowali swoje bogactwa i majątki. Takim ludziom będzie trudniej zrozumieć że zostali oszukani przez zaoferowane im podstępnie doczesne pokusy tego świata. Takim ludziom będzie trudno zrozumieć że każdy człowiek jest równy w oczach Boga, że nie decyduje o tym status materialny. Takim ludziom trudno będzie zrozumieć że epoka luksusu w ich życiu może się zakończyć w ciągu jednej chwili. Ponieważ duży upadek systemów może spowodować iż zło zostanie wystawione na widok publiczny (jak planował Albert Pike).
    Dlatego tak ważne w naszym życiu jest pokładanie nadziei jedynie w Zbawicielu Jezusie Chrystusie. Należy mu ufać bez względu na swój status materialny i pozycje społeczną bo tylko On jest drogą prawdą i życiem.
    Niektórzy pokładają dużą nadzieję we współczesnych przywódcach mocarstw lub kandydatach na ich miejsce w wyborach, którzy rzekomo przyczynią się do naprawy świata, jednocześnie zapominając iż nasze życie może naprawić wyłącznie Syn Człowieczy Jezus Chrystus, wystarczy go o to poprosić.

  2. Oczywiście, że jest przygotowywany upadek systemu i wszystko odbywa się zgodnie z rozpisanym scenariuszem. Jeśli ktoś nie ma wiedzy to nie odnajduje się w tym, co dzieje się na świecie i widzi to jako chaos, nad którym przywódcy polityczni i religijni usiłują zapanować. Przed nami rzeczywiście odgrywane jest przedstawienie, a w nim są i ci dobrzy i ci źli bohaterowie, a nas usiłuje się przekonać, że to wszystko jest całą prawdą i abyśmy w tym uczestniczyli. Uczestnictwo ma różne przejawy od aktów o stricte politycznym charakterze (przynależność do partii politycznych, udział w demonstracjach i wyborach) do zwykłego zabierania głosu w dyskusji o polityce np. u cioci na imieninach. Można oczywiście nie być aktywnym politycznie w żaden sposób, ale trudno jednak choćby nie ulegać nastrojom i emocjom wobec tego co się na świecie dzieje. Generalnie zdecydowana większość ludzi jest operowana na bieżąco czyli ma wycinany mózg na żywca. Wszystko to ma na celu totalnie odwrócić uwagę od tego, o co tak naprawdę toczy się walka i kto ją prowadzi.
   Od dłuższego czasu w świecie mediów /w tym, a może przede wszystkim w obszarze internetu/ jest wysyp rozmaitych bohaterów prowadzących śledztwa, ujawniających prawdę itp. Są wśród nich spontaniczne inicjatywy, za którymi stoją szczere intencje ich autorów, ale pierwsze skrzypce odgrywają portale o globalnym zasięgu. Są to portale i telewizje tzw. przebudzeniowe, za którymi sądząc po rozmachu z jakim działają stoją poważne środki. Od pewnego czasu dostrzegam też, że lawinowo rośnie ilość informacji, które demaskują wiele osób i środowisk, a które do niedawna były nie do ruszenia jak np. skandale w UEFA, FIFA, afery dopingowe /czasami z poślizgiem kilkunastu lat/. Pojawiło się takie choćby WikiLeaks, że już o Alexie Jonsie nie wspomnę, bo to „śledczy” z brodą i wąsami już. Odważne tematy są poruszane już także w mediach głównego nurtu, a taki onet to już o tym, że 11/9 było zamachem trąbi na pierwszej stronie nieprzerwanie od chyba już co najmniej dwóch lat. To, że lewactwo uwielbia obecnego papieża nie daje z kolei żadnej osłony przed ujawnianiem wszelkich skandali obyczajowych i nadużyć wśród kleru.
   Wszystko to ma na celu obrzydzić ludziom ten świat i jego bohaterów, aby z aplauzem przywitali wybawiciela. Wybawiciel już jest i ma właśnie pudrowany w garderobie nos, aby niebawem wyjść przed kamery i się nam przedstawić.

   1. Dokładnie Kris.
    Dodam że celem moich refleksji nie było zasianie pesymizmu, lecz wzmocnienie naszej wytrwałości podczas przemian światowych jakie są sygnalizowane medialnie.
    Wytrwałości i ufności w Jezusa Chrystusa. A nie w człowieka który wyłoni się z chaosu i zaoferuje rzekomy pokój i dobrobyt.

    1. „Tak mówi Pan: Przeklęty mąż, który ufa w człowieku, i który pokłada ciało ramieniem swojem, a od Pana odstępuje serce jego” (Jr 17:5).

   2. Właśnie – co sądzicie o Wikileaks? Czy redaktor naczelny portalu, obecnie nadal przetrzymywany w ambasadzie ekwadorskiej w Londynie Julian Assange to przedstawiciel kontrolowanej opozycji?

 6. Teatrzyk to jest, a scena jest przygotowana z precyzją o jakiej nawet nie możemy śnić. Zapatrzony w swoją matkę boską zaślepiony naród „gorących głów”, który wpierw działa a pózniej mysli jest nad wyraz podatny na taki przekaz. Dowód otrzymałem dziś w postaci komentarza, w ktróym Katolik wyzywa mnie od idiotów sugerując iż moja sekciarska wiedza została mi wprowadzona przez odbyt i do głowy nic nie dotarło 🙂 Coraz bardziej uwidacznia się podział w samym KRK. Ladacznica upada i zapłaczą wielcy nad nią 🙂

  1. Czemu jest tak, że rzymianie tak często od razu uciekają się do niewybrednych epitetów i prymitywnych związków frazeologicznych? Musi to być jednak oznaka bezsilności, gdzie nie pozostaje nic innego, jak głosiciela prawdy obrzucić łajnem. I pewnie Sławku on cię tak zmieszał z błotem na facebooku albo może na chnnews?

   Ja nie mam nerwów, odechciało mi się na razie na fejsa wchodzić, bo boli mnie, kiedy już nawet nie tyle katolicy, co inni rzekomo chrześcijanie wzywają mnie do pokuty za antykatolickie wypowiedzi, wyzywają od zaślepionych nienawiścią… No, ale oni popierają ekumenię. Kilka razy podejmowałem nawet krótką dyskusję, ale szkoda nerwów. Ty musisz je mieć silniejsze, skoro jednak dochodzi do takich wymian 🙂

   1. To było na fejsiku jeden ze znajomych podrzucił temat popularny ostatnio -uchodzcy 🙂 I tak od słowa do słowa dyskusja rozgorzała aż doszło do papieży, ekumenii itp. Nie ma się czym przejmować wszystkie te obelgi i rzekome argumenty na poparcie błędnych tez spłynęły po mnie jak po kaczce 🙂 Staram się podejmować dyskusję na wielu płaszczyznach w wielu miejscach podpieram się tez opinią starszych i doświadczonych, która zgodna jest z moją. Większość dyskutantów jednak albo ucieka, kasuje posty, nie odpowiada lub odpowiada w sposób mający zgnoić oponenta i to jest taka typowa polska przypadłość zauważyłem. Skończą ci sie argumenty zrób najazd personalny a jeśli i to nie pomoże zacznij kląć i drzeć za przeproszeniem mordę. Zauważ że nawet w rozmowach na żywo gdy ktoś ma naprawdę niewiele do powiedzenia zaczyna mówić podniesionym tonem i krzyczeć 🙂 Nosi mnie żęby to opisać na stronie „spotkanie” i przedstawić mój punkt widzenia a jednocześnie zasięgnąć języka jak to jest z tą chrześcijańską miłością blizniego bo temat ten ostatnimi czasy mocno mnie intryguje.

    1. Rzeczywiście, wzburzenie i wynikająca z niej słowna agresja szybko biorą górę nad tego typu „dyskutantami”. Z tym, że niegdyś przejawiałem dość podobne tendencja, obecnie natomiast dzięki Duchowi Świętemu raczej nie wdaję się w pyskówki, obelgi zasadniczo też po mnie spływają, a i zazwyczaj nawet pogardliwe myśli się nie pojawiają 🙂

     „Nosi mnie żęby to opisać na stronie „spotkanie” i przedstawić mój punkt widzenia a jednocześnie zasięgnąć języka jak to jest z tą chrześcijańską miłością blizniego bo temat ten ostatnimi czasy mocno mnie intryguje”

     I tak, to Dobry pomysł, bracie. Jakbyś miał chwilę, bo login jak rozumiem już masz, to mógłbyś tam dodać taki wpis. Z przyjemnością się wypowiem, jeśli będę coś sensownego miał do dorzucenia 😉

     1. Mam już przygotowany tekst. Niestety ale ktos lub coś nie chce bym go wrzucił 🙂 Nie mogę się zalogować na dane które otrzymałem mimo iż wczoraj wszystko działało i nic nie zmieniałem 🙂 Nie jest to zresztą pierwsza komplikacja z tym związana a ja już nie chcę Piotrowi głowy zawracać głupotami.

      1. Heh udało się nie wiem jak ale ważne że działa zaraz zapodaję tekst. Liczę na wyrozumiałość 🙂

       1. Ja już kiedyś w jednej z poprzednich prac pisałem w wordpressie i da się to ogarnąć 😉 Może nawet ikonkę do tytułu wpisu jak Lena kiedyś dodam 😀 A więc do przeczytania 🙂

       2. Ooo, Sławek z córą! Miło bardzo Was widzieć 😀

        Przykład godny naśladowania (taka jakże subtelna to z mojej strony zachęta do zwizualizowania się 😀 )!

 7. Międlar jest,myślę szczerym,odwaznym człowiekiem.
  Jesli zrzuci z siebie ,któregoś dnia okowy RZYM.-KATOLICKIE, pójdzie dalej,na razie ma odwage na miarę swego poznania.
  Jest zwiazany ślubami i tylko Prawda Boża może go wyzwolic ,inaczej kłamliwe macki klasztorne będą go trzymac w tej dziedzinie w strachu przed wyjsciem.
  Musimy sie za niego modlic,bo to myslę diament nieoszlifowany.

  1. Różnie może być. Byc może nieświadomy zła w krk ksiąz a może agent jezuicki promowany na YT.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish