Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Neon demon – film o rodzącym się duchu Jezebel.

Opis filmu z filmwebu:

 

„Jesse przyjeżdża do Los Angeles, aby rozpocząć karierę modelki. Wkrótce spotyka grupę kobiet owładniętych obsesją cielesnego piękna, które zaczynają żerować na jej młodości i witalności.”

Poniżej opis z gutekfilm:

 

„Jesteś piękna i masz w sobie „to coś”. Przyjechałaś do Los Angeles, neonowego miasta, gdzie w ciągu jednej nocy można zrobić karierę. Poznajesz chłopaka, który jest tobą zafascynowany i dziewczyny, które chcą ci pomóc w drodze do sławy. Dostajesz propozycję pracy, o której inni mogą tylko marzyć. Czy to tylko piękny sen? A może wstęp do koszmaru?

Porównywany do Mulholland Drive Lyncha najnowszy thriller twórcy Drive opowiadający o marzeniach, zazdrości i zabójczym pięknie. Neon Demon to olśniewająco zrealizowany, pulsujący muzyką Cliffa Martineza (Drive) film z Elle Fanning (Czarownica), Abbey Lee (Mad Max: Na drodze gniewu) i Keanu Reevesem (Matrix)..

„Refn stworzył hipnotyczny thriller o pięknie. Jest tak perwersyjnie elegancki, że trudno mu się oprzeć.”
The Upcoming”

 

 

Tak na prawdę film ma drugie dno. Zdecydowanie duchowe. Pokazuje tę ezoteryczną część, w której to jest ukazany element owładnięcia dziewczynę duchem Jezebel. Każdy, ko czytał księgę królewską będzie potrafił rozpoznać podobieństwo żony Achaba z bohaterką tego filmu.

Miłośnik filmu może być zdegustowany poziomem tego obrazu, ale jest tutaj ukryty przekaz.

 

W pewnym momencie trailera bohaterka powiada: matka mi zawsze mówiła, że jestem niebezpieczna. Tak więc zło ma swoje korzenie.  Duch Jezebel pada zawsze na podatny grunt. Dziewczyny będące pod  jego wpływem realizują się dopiero po wyjściu  z domu. Jednak rodzice sami będący pod wpływem świata (systemu szatana) pomagają nieświadomie swym córkom wspierając je w castingach, wyborach małej miss, przymykaniu oka na frywolny strój.

Duch Jezebel kocha egocentryzm i da się to zauważyć w tym filmie.Próżność budowana od dziecka.

 

Zło jest przedstawione jako atrakcyjne: elegancja, piękne twarze, przepych. Po to aby zamaskować duchową brzydotę.

 

Z innej strony patrząc, dojrzała osobowość tego ducha ma na celu rozbicie rodziny, kontrolę nad mężczyzną poprzez seks.

W tle widać coraz częściej przemycany symbol heksagramu.

Generalnie, symbolicznie pokazali wampiryzm energetyczny kobiety wyzwolonej, grającej seksem.

 

 

Info podesłał mi Marcinek. Dziękuję.

 

 

Zaktualizowane: 7 sierpnia 2016 - 09:21

25 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Paweł Misiaszek

  Można tłumaczyć, ośmieszać, demaskować, ostrzegać…, a na początek dobrze kliknąć „nie lubię” na YT, albo dać najniższą ocenę na filmweb.

 2. Duch Jezebel to jeden z tych duchów, które obecnie mają największy wpływ w świecie, jego przejawy można zauważyć co krok, w kobietach ale też u niektórych mężczyzn, żyjących tym, co powierzchowne. Skupienie się na pięknie zewnętrznym, dążenie do wykreowanych przez świat jakiś kanonów, wygładzanie wizerunku pod gładkimi maskami, za którym chowa się zniszczenie i zgniliznę duszy, odłączonej od Boga. Prawdziwie pięknym jest to, co czyni człowieka lepszym. A może to uczynić tylko Bóg, albowiem ON JEST DOBRY, i tylko dzięki niemu możemy wydawać dobre owoce.

 3. Dawno mnie tu nie było.

  Widzę że kolejny film powstał z serii „Spoglądaj i pożądaj” albo „Skieruj swe oczy na filmowe wdzięki, bo w życiu nie będziesz mieć takiej panienki”.
  Cały internet jest przesycony erotyką, ale to chyba za mało im i muszą film kolejny produkować.

 4. Proszę o modlitwę za moją żonę, którą zawładnął duch Jezebel, w dodatku jeździ na koncerty techno, hip-hop itp. Zbiegło się to w czasie z moimi poszukiwaniami Pana i odnalezieniem Go. Proszę też o modlitwę za mnie, ponieważ brakuje mi już sił na walkę z demonami. Pragnę ją odciągnąć od zła, by móc spotkać ją obok Jezusa. Ale widzę, że sam jestem za słaby.

  1. Andy, już samo to, że tu jesteś i się przebudziłeś jest godne tego, by wychwalać Boga Ojca.

   Proś, a będzie ci dane. Kołataj, a drzwi zostaną otworzone, bo On skruszonych nie odrzuca precz, gdyż Jego miłość jest bardzo wielka.

   Ale pamiętaj, że to ty musisz najpierw otworzyć swoje serce i paść na kolana i pokutować. Musisz zaprosić tam Ducha Świętego w imię Pana Jezusa Chrystusa, by je oczyścił i w nim zamieszkał. To jest takie piękne przeżycie, że żadne słowa tego nie oddadzą. Wtedy zyskasz niezwykłą siłę i to nie są czcze słowa. On cię dotknie jeśli szczerze będziesz tego pragnął. Będziesz zdumiony tym, co On ci uczyni, gdy się Mu poddasz, a następnie ochrzcisz w imię Pana Jezusa Chrystusa. Niech tak się stanie.

   Nie poddawaj się, proszę cię! Ja myślałem, że moje demony mnie zniszczą, niemal odpadłem od wiary, ale kiedy już nie miałem sił i łez do wylania, to On mnie złamał, przyszedł i mnie wyzwolił w jednej chwili. Uwierz, że i Tobie będzie to dane i Twojej kobiecie. Proś Pana o to w modlitwie i rozmyślaj nad Jego słowem, a stanie się cud. Pokój wam i łaska od Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa!

   1. Piękny komentarz Jacku 🙂 Andy również się pomodle o Ciebie i żonę , w modlitwę potężna siła 🙂 Miej bracie wiarę, módl się i zaufaj Panu 🙂

    Chwała Ci Jezu Chryste <3

    1. Dziękuję z całego serca. Chwała Jezusowi.

   2. Dziękuje Ci bracie za te słowa. Modlę się, by nie stracić nadziei, ale jest coraz gorzej. Nie wiem, może moje byłe grzechy się do tego przyczyniają. Obecnie wszystko zmierza do naszego rozwodu. Takie rzeczy się zdarzają, ale ja szczerze kocham tą dziewczynę, mamy dzieci, którym chciałbym dać dom pełen ciepła i miłości, jaki ja i moja żona nigdy nie mieliśmy. Niestety, demony przeszłości biorą górę i moja żona dała się im porwać. Mnie porwał Jezus i widzę jego moc. Ale jak opowiedziałem o tym żonie, spotkałem się tylko z wyśmianiem i pogardą.

     1. Zaufałem Bogu, mogę iść z zamkniętymi oczami, wiem że poprowadzi mnie do celu. Niech się stanie wola Pana.

      1. Amen! Łaska Panska niech będzie z duchem twoim!

    1. Kobiety zapomniały jaka jest ich powinność i co tak naprawdę daje człowiekowi szczęście. Kłótnie to tylko krzyk rozpaczy. Ludzie czasami sami nie wiedzą dlaczego się kłócą a to jest choroba duszy, brak zadowolenia z samego siebie, obarczanie drugiej osoby winą.

   3. Półtora roku temu demony ujawniły się w naszej rodzinie, to był straszny szok, to było takie niespodziewane, wszyscy płakaliśmy, modliliśmy, trwało to parę miesięcy.Któregoś razu jadąc samochodem z 1,5 godz. płakałam rzewnymi łzami, błagałam Boga żeby mi pomógł i że nie poddam się w modlitwie i będę czekać na pomoc aż do śmierci. Pan Bóg dał mi wszystko o co prosiłam. A także czułam że karze przyjmować wszystko z pokorą, starać się a wszystko się ułoży. I tak się dzieje. Chwała Ci Jezu Chryste.

    1. A napisałabyś, w jaki sposób się zamanifestowały?

     1. Jacku piszę i kasuję, wierz mi tak musi chyba być.
      Napiszę tak: Zła nie można się bać, ono nie ma dostępu do człowieka, chyba, że człowiek sam zło zaprosi, nawet biernie np. obwinianiem kogoś za swoje winy, pielęgnując egoizm w sobie. Człowiek musi być szczery w tym co robi, udawane się nie liczy. Demon uderza w najczulszy punk bazuje na strachu.

      1. To jak rozumiem wolisz to zachować dla siebie. W porządku, może to moje pytanie było nieco niedyskretne, ale wynikało z braku takowych doświadczeń w moim życiu. W każdym razie absolutnie zgadzam się do szczerości. Ona idzie w parze z pokorą. No i wiemy, że „doskonała miłość usuwa lęk” (cytat z pamięci), a my musimy dążyć w swoim wzroście duchowym do tej doskonałości. Mając w sercu i umyśle pokój Boży jesteśmy bardzo twardym orzechem do zgryzienia dla złego.

       1. Bardzo dobrze, że pytasz. W śród nas nie ma niedyskretnych pytań, ale ta sprawa nie dotyczy tylko mnie, więc dlatego jest mi niezręcznie.

 5. Czasami wkradnie się jakiś błąd, z góry przepraszam.

  1. Dziękuję wam wszystkim. Jesteście jak powiew morskiej bryzy przy duchocie przed burzą. Niech wam Bóg błogosławi.

   1. My wszyscy jesteśmy światłem tego świata i ambasadorami Jezusa Chrystusa. Choć nie widzieliśmy Go na własne oczy jak apostołowie, to możemy powiedzieć to samo, co w Duchu Bożym napisał św. Jan:

    „To, co widzieliśmy i słyszeliśmy, to wam zwiastujemy, abyście i wy mieli z nami społeczność, a nasza społeczność to społeczność z Ojcem i z jego Synem, Jezusem Chrystusem. A piszemy to wam, aby wasza radość była pełna” (1 J 1:3-4, UBG).

 6. Moim zdaniem, im starszy film tym bardziej wiarygodna analiza ostrzegawcza.

  1. A czy masz na myśli tzw. „programowanie predyktywne” czy też raczej tę możliwość retrospektywnego spojrzenia na to, co filmowcy pokazywali kiedyś, a czym zatruwają serca i umysły dziś?

 7. „wampiryzm energetyczny kobiety wyzwolonej, grającej seksem” – bardzo celnie, to sprawia że realcje kobiety z mężczyznami sprowadza się do biznesu, czyli faktycznie prostytucji

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish