Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pokemon czy Bóg? Wybór należy do Ciebie.

szukajcie

Updated: 25 lipca 2016 — 15:01

28 komentarzy

Add a Comment
 1. A to dopiero ciekawe. Wczoraj u mnie w zborze właśnie ten wers z Amosa był czytany.

  1. Dobrze, że nie z Amora 😀
   Nie ma przypadków 🙂

 2. Może i niektóre tu wypowiadające się osoby jak i Piotr Zimbarder uważają mnie za nieco dziecinnego (co niniejszym potwierdzam 😉 ), ale i tak doskonale widzę, że osobników takich jak ja od zdzieccinniałych starców szukających kolorowych pokemonków-demonków dzielą lata świetlne. A w przypadku zakał mnieniących się chrześcijanami biblijnymi jest to moim skromnym zdaniem hańba! Obawiam się, że i tacy się znajdą, niestety… ?

  A zatem szanowni panowie po 20-tce, którzy daliście się wciągnąć w tę bezdennie durną zabawę, a czytacie te słowa – uświadomcie sobie, że kolekcjonując potworki jesteście jak bezrozumne ratlerki na smyczy stojących za jakże uwielbianą przez was apką służb specjalnych będących na usługach lucyferiańskiej elity. Wstyd! Usuńcie ten iluminacki gniot z komórki i pokutujcie! ?

  1. “A zatem szanowni panowie po 20-tce, którzy daliście się wciągnąć w tę bezdennie durną zabawę, a czytacie te słowa – uświadomcie sobie, że kolekcjonując potworki jesteście jak bezrozumne ratlerki na smyczy stojących za jakże uwielbianą przez was apką służb specjalnych będących na usługach lucyferiańskiej elity. Wstyd! Usuńcie ten iluminacki gniot z komórki i pokutujcie! ?”

   Uświadomiłem już sobie 🙁

   1. Kierowałem te słowa bardziej do ignorantów potępiających nasze “osądzanie” i “pochłonięcie światem i spiskami” będących jednocześnie jak to słusznie mawia brat Zimbarder “chrześcijańskimi pięknoduchami” żyjącymi sobie mniej lub bardziej beztrosko, kolekcjonującymi szatańskie pokemony, zaglądającymi jednocześnie do Pisma, a wypierającymi ze świadomości fakt, iż synagoga szatana niczego tak nie pragnie, jak ich zaszlachtować tak, by Nowy Światowy Porządek rozpoczął się od znaczącej redukcji populacji bezwartościowego, gojowskiego bydła, którym my wszyscy w ich oczach jesteśmy. Tobie Zdzisiu akurat tego wyjaśniać nikt nie musi, czy mnie, ale pamiętajmy, że jesteśmy jak kropelka w oceanie letniości oraz haniebnej obojętności.

 3. Szare ludziki dyskutują o tym co robili/zrobią, a nie o jakiś durnych grach 😉 .

 4. Ciężka ta walka z własnym ego :-/
  No i opresje. Ma się wrażenie że nikt cię nie rozumie i jakbyś był wymazany.
  Dlatego też tak mi zależy by być w społeczności chrześcijańskiej. Wspólne wspieranie się ale i też druga osoba może pokazać czy nie błądzimy.
  Gdzie ja się teraz z kimś spotkam.

  1. No bo nas prawie nikt nie rozumie. To absolutna prawda, ale musimy pamiętać, że to wielki zaszczyt być śmieciem tego świata, jak mówi Duch przez apostoła Pawła. Świat nie zna radykalizmu słów Jezusa i Jego Ewangelii, a jedynie jej rozwodnioną wersję i dlatego nie może znieść naszych słów, a nawet naszej obecności. Kiedy zgorszona radykalizmem wypowiedzi Jezusa rzesza uczniów odstąpiła od Niego, to On za nimi nie gonił i nie przepraszał. Okazać się musiało, że byli z diabła, gdyż byli tchórzami, którzy odrzucili zbawienie i stało się im według ich wiary. A więc kto ma uszy do słuchania, ten słucha i chodzi z nami, a kogo oburza prawda biblijna i nie chce słuchać, niech idzie służyć Wielkiemu Babilonowi. Tam wszyscy są mile widziani.

   1. No bo słowa Jezusa są prawdziwe i nie do pojęcia w tym świecie.

  1. Ten filmik to już klasyka konfrontacji ewangelizacyjnej. Szecze podziwiam odwagę tego starszego brata. Wszedł mędzy wilki drapieżne i głosił im prawdę. W porównaniu z nim jestem żałosnym tchórzem…

   1. Jacku, nie możesz uważać się za tchórza, to błąd.
    Wyjaśniam:
    Każda posługa ewangelizacyjna jest pozytywna, to oczywistość.
    Jednak należy zauważyć tą subtelną różnicę, że Apostołowie Jezusa Chrystusa byli wybranymi do ewangelizacji zwłaszcza pogan, konkretnie ludzi którzy: nic nie wiedzieli o chrześcijaństwie ani o Jezusie Chrystusie, ani o Dobrej Nowinie czyli o powtórnym przyjściu w chwale syna człowieczego Jezusa Chrystusa, o zaplanowanym zstąpieniu Niebiańskiego Jeruzalem na ziemię na oczach innych narodów, gdzie Bóg osądzi swój lud i oczyści ich z bałwanów, nie tylko dla nich, ale głównie lub przede wszystkim dla przywrócenia chwały Swojego Imienia.
    Natomiast różnica polega na tym, że współcześnie ludzie dysponują informacjami o Bogu, Jezusie i Duchu Świętym, dysponują możliwością zakupu Biblii i samodzielnym zapoznaniem się ze Słowem Pańskim, dysponują możliwościami samodzielnego poszerzenia poznania dzięki blogom, filmom biblijnym itp., lecz niestety świadomie i z pełną świadomością konsekwencji swojego wyboru odrzucają to co jest dla nich jedynym ratunkiem na tym świecie. Robią to dlatego, ponieważ stosowanie się do 10 przykazań ogranicza ich możliwości działania na tym świecie z którego chcą czerpać pełnymi garściami a nie tylko tyle na ile sobie zasługują. Oczywiście że pieniądz a głównie chciwość i żądza wyzysku innych są bezpośrednim źródłem zła.
    Ważne jest to że przestępcy nie będą mieli poznania.
    Jest to arcy-ważne, ponieważ każdy kto świadomie odrzuci 10 przykazań i słowa Jezusa Chrystusa, zostanie oszukany i zwiedzony przez zło, oraz nawet nie będzie świadomy że został oszukany, ponieważ nie będzie miał zaszczytu poznania. Ktoś taki uwierzy we wszystko co zaoferuje mu świat i nigdy nie zrozumie że popełnia błąd.
    Na tej podstawie myślę Jacku że niesłusznie się oskarżasz, ponieważ współcześnie każdy ma możliwość “poznania” lecz nie każdy chce z tego skorzystać.
    Natomiast Twoja praca Jacku i zaangażowanie w tłumaczenia cennych tekstów oraz wiele komentarzy otwierających oczy wielu ludziom nieświadomym zagrożeń, jest to na pewno bardzo cenne w oczach Boga i jestem pewien że zostaniesz za to właściwie nagrodzony w odpowiednim czasie, zarówno Ty jak i wielu komentujących, jak i oczywiście admin Piotr.
    Niech Wam wszystkim i Waszym rodzinom i znajomym błogosławi Bóg Ojciec Jezus Chrystus w mocy Ducha Świętego. Amen.

    1. Dziękuję bracie za Twoje słowa w imię Pana Jezusa. Tylko Jemu cześć i chwała.

     Wiesz, ja nie myślę o nagrodzie. Nie ona jest moim celem, a pragnienie poruszenia sumienia bezbożnych, tak jak w 2013 r. czyjeś teksty o Panu Bogu poruszyły moje serce.

     Ten starszy brat musi być wielkim rybakiem ludzi. To takie chwalebne zajęcie… Moja praca w moich oczach przy jego dziele blednie. Czynię tyle, ile na daną chwilę potrafię i często proszę Pana o większą śmiałość, by świadczyć o Jego cudownej Ewangelii, wiara w którą zbawia. W internecie wydaje się to o niebo łatwiejsze od wyjścia na ulicę i wołania w stylu Jana Chrzciciela. Stąd to porównanie. Na pewno nie wynika ono z fałszywej skromności.

     1. Dla wielu ludzi współczesny świat oferuje wiele kłamstw: odgórnych, naukowych, medycznych i innych.
      Wtedy pojawia się u nich zwątpienie i chęć odnalezienia prawdy życiowej.
      Wówczas niektórzy z nich sięgają po Biblię lub równocześnie znajdują takie blogi jak ten.
      Dzięki lekturze takich blogów, komentarzy lub treści Biblii wielu z nich odnajduje właściwą drogę jak światło lampki w tunelu.
      Dzięki temu wzrasta ich poznanie, a na tej podstawie starają się poprawić swoje życie i relacje z bliźnimi i ze Stwórcą.
      Więc społeczność tego bloga jak najbardziej uważam za rybaków ludzi tak samo jak Jezus Chrystus oznajmił Apostołom że odtąd nie będą łowić ryb ale ludzi.
      Nie da się porównać ile ludzi można złowić na ulicy, a ile treścią bloga i komentarzy, ale jestem pewien że wpływ bloga na ludzi jest również ogromny.
      Kończąc chciałbym zaznaczyć że dla większości ludzi którzy uznają się za katolików, priorytetem życiowym jest uczestnictwo w mszy które trwa 60 minut na tydzień. Niektórzy zadają pytanie dlaczego niektórzy ludzie chodzą do Kościoła a w życiu nie są dobrymi ludźmi. Faktem jest że gdyby nie chodzili do Kościoła to mogliby stać się jeszcze gorsi. Faktem jest również to że gdyby zapoznali się samodzielnie z treścią Biblii do czego zachęca zresztą sam Kościół (msze już nie są po łacinie), to wtedy wzrosłoby ich poznanie i dostrzegliby wiele sprzeczności pomiędzy nauką Biblii a nauką kościoła rzymsko-katolickiego, w tym dekretami watykanu (choćby o ewolucji, wniebowstąpieniu Marii czy wielu innych skrajnych przykładów). Faktem jest że większość katolików funkcjonuje w świecie “błogiej nieświadomości” a wręcz w świecie iluzji sprytnie przed nimi stworzonym. Zdarzało się ziemskim królom pytać plemion izraelskich: Jak wygląda Wasz Bóg? Pokażcie mi jego posążek lub obraz. Odpowiadali że nie posiadają takiego posążku gdyż jest to zabronione przykazaniem (wymazanym przez watykan a końcowe podzielono na dwa). Dlatego o tym wspomniałem bo dla średnio oświeconego człowieka: kilkadziesiąt figurek ludzi i zwierzątek lub ich obrazów w każdym Kościele powinno dać wiele do myślenia a nawet zapalić czerwoną lampkę kontrolną w świadomości. Dlaczego tak się nie dzieje, chyba każdy z nas wie dlaczego. “Przestępcy nie będą mieli poznania”. Przestępcy to ludzie nie stosujący się do 10 przykazań (w tym konkretnym przypadku bałwochwalcy). Powstaje więc pytanie, co jest ważniejsze względem presji otoczenia, uczestnictwo 60 minut na tydzień w iluzji bycia blisko Boga, czy noszenie Boga i 10 przykazań w sercu przez wszystkie dni tygodnia. Trochę się rozpisałem. Pozdrawiam w imię Pana Jezusa Chrystusa.

 5. Po opuszczeniu w kwietniu krk, tak jak Ty drogi matiksie 348, pragniemy odnaleźć się w jakiejś wartościowej społeczności chrześcijańskiej. Podpowiedzcie nam prosimy, do jakich drzwi warto zapukać we Wrocławiu lub Legnicy.

  1. Hej 🙂
   Poszukajcie może zborów w najbliższej okolicy lub napiszcie tutaj czy ktoś jest z Wrocławia lub Legnicy. Może ktoś się odezwie. Jak chcecie mógłbym się z wami spotkać. Oczywiście jakbym miał czas i możliwość.

  2. Warto do Kościoła Wolnych Chrześcijan, mają zbór we Wrocławiu.

    1. Nie.Wolni to Berea, a Berea to Richard Bennett 🙂

      1. Jednym z pastorow we Wrocławiu jest Mirosław Marczak, znany mi ze szkoły biblijnej; nie polecalabym niebiblijnego kościoła….

 6. “Kardynał Dziwisz nawiązał do kryzysu imigracyjnego. Podkreślił, że ani Kościół, ani państwo polskie nie są przeciwne przyjmowaniu uchodźców.”
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/swiatowe-dni-mlodziezy-w-krakowie-relacja-z-sdm/teqe80

  Próbowałem zamieścić komentarz z wierszem “Bagnet na broń”, ale nie puścili.

 7. To bardzo miłe z Twojej strony matiks348, że chciałbyś się z nami spotkać. Myślę, że dalszy ciąg naszej rozmowy moglibyśmy poprowadzić poza forum. Detektyw ma namiary na nas; jeśli tylko masz takie życzenie, to odezwij się np. na maila i sobie wtedy doprecyzujemy temat.

  1. Pokój z Wami! Wspaniale było Was poznać roku temu na pierwszym zjeździe!

  2. A ten mail to od detektywa mam wziąć czy od was?

 8. Dziękujemy Ewie za podpowiedź. Na pewno spróbujemy kontaktu, choć mamy do nich dość daleko. Osobne pozdrowienia dla Jacka, Twoje teksty są dla nas inspirujące, często umacniają nas. Cieszymy się Twoją aktywnością na tym polu. Pozdrawiamy

  1. Serdecznie Wam kochani dziękuję w imię Pana Jezusa Chrystusa! Pokój Wam!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: