Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kłamstwo przemocy domowej.

Tekst w wersji angielskiej podesłał mi ktos na fejsie. Tłumaczyła Julka.

Badanie z Harvardu pokazuje, że 70 procent przemocy domowej jest popełniana przez kobiety wobec mężczyzn

boudiki

 

 

Zdjęcie Boudiki zrobione w Londynie przez Josepha Earnesta

Newscast Media HOUSTON Trzy lata temu napisałem artykuł w oparciu o badaniu naukowym przeprowadzonym przez Harvard Medical School, które ujawniło, że przemoc domowa nie jest jednostronna jak media często to przedstawiają. Ten artykuł jest do dziś drugim najpopularniejszym artykułem, który napisałem i najbardziej cytowanym zarówno online i offline.

Od tamtego czasu odkryłem, że oryginalny artykuł, który został opublikowany na stronie internetowej Harvard Medical School został usunięty, wydaje mi się, że pewna grupa aktywistów mogła naciskać na profesorów, aby go usunęli. Większość takich instytucji zależy od darowizn i dotacji na funkcje, więc zrozumiałe jest jak mogło to wpłynąć na przyczynę usunięcia.

Jednak nie obawiaj się. Nawet trzy lata temu, moje rozeznanie i zdrowy osąd pozwoliły mi wyobrazić sobie, że coś takiego może się stać, więc zrobiłem screenshot całego artykułu na wszelki wypadek. Ponownie publikuję ten artykuł i formatuję go na PDF, abyś był w stanie używać go jako źródło odniesienia. Znajdziesz PDF na końcu artykułu.

Jedną z rzeczy odnośnie Newscast Media jest to, że nie otrzymuje funduszy od sponsorów i jest samofinansująca się, przez co nie jesteśmy od nikogo zależni i możemy publikować jaką tylko chcemy treść. To jest przykład prawdziwego niezależnego i obiektywnego dziennikarstwa.

Innym interesującym aspektem tego artykułu jest sekcja komentarzu. Jest ponad 250 komentarzy na temat tego artykułu, które możesz uznać za fajne albo pouczające pod koniec. Poniżej znajduje się oryginalny artykuł:

 

 

Oryginalny artykuł Joseph Eartnest 15 lipca 2010

Newscast Media HOUSTON Media pokazują migacze obrazów i odtwarzają taśmę jak Mel Gibson krzyczy na swoją byłą kochankę, trzeba się zastanowić jak wygląda druga strona tej historii. Jest oczywiste, że zostało to ustawione przez dziewczynę Mela Gibsona, która według niego starała się wyłudzić od niego pieniądze. Nie toleruję żadnego rodzaju przemocy, ale muszę przedstawić moim czytelnikom niektóre zimne fakty, które „główne media” zignorowały w związku z przemocą domową.

Ekspert medycyny sądowej Arlo West powiedział podczas Good Morning America w odniesieniu do taśm „Wierzę, że są profesjonalnie wykonane. Myślę, że miała pomoc. Wyraźnie mówiła do mikrofonu. Jej głos jest bardzo dobrze nagrany. Brzmi świetnie. Aby uwierzytelnić nagranie musi być oryginalne.”

Informacje przedstawione tobie pochodzą z badań śledczych renomowanych organizacji jak Harvard Medical School, Centra Kontroli i Prewencji Chorób (CDC), Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne, wymieniając tylko kilka.

Główne media sugerują, że jedynymi sprawcami przemocy wobec kobiet są mężczyźni, jednak badania dowodzą inaczej. Niedawne badania przeprowadzone przez Harvard Medical School zorganizowały ankietę 11,000 mężczyzn i kobiet, i w 50% przemoc była obustronna. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mieli taką samą odpowiedzialność za równą przemoc w ogniu pasji.

Badania wykazały, że kiedy przemoc jest jednostronna, znaczy niesprowokowana, zarówno mężczyźni, jak i kobiety, które brały udział w badaniu stwierdzili, że 70% czasu to kobiety popełniają przemoc wobec mężczyzn.

 

 

Zobacz screenshot badania tutaj >>

Inne badanie Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego poparło badanie Harvard Medical School , badanie zostało opublikowane przez Joan Arehart-Treichel, która powiedziała “Kiedy nie chodzi o wzajemną przemoc kobiety częściej są sprawcami”. Badanie z Harvarda zostało zweryfikowane i opublikowane w American Public Health Journal jak można tu zobaczyć

Tłumaczyła Julka. Dziękuję w imię Jezusa.

______________

Ten ważny temat jest mi znany bardzo dobrze m.in z mojej dalszej rodziny jak i od kilku czytelniczek. Mój wujek utrzymywał 5 osobową rodzinę,  ale jego żona i córka czasem go biły, a już na porządku dziennym było znęcanie psychiczne i prowokacje. Jest to przykład bierności mężczyzny, ale większość jest nieco inna. Kobiety potrafią świetnie prowokować i to z całą premedytacją.

Zastrzegam, że ja z tym problemów nie mam 🙂

Temat ten jest jednak tematem tabu, ale prawda jest inna. Tutaj niżej jest tylko to co widzimy na ulicach:

 

 

Problem jednak istnieje i tak jak z uchodźcami jest jak to się mówi wykręcaniem kota ogonem.

 

Przy okazji, Mel jest, był bardzo wierzącym człowiekiem. Ojciec Mela jest sedewakantystą.

Sedewakantyzm (od łac. sede vacante – „przy nieobsadzonej stolicy” lub „przy pustym tronie”) – hipoteza teologiczna, według której wszystkie osoby, które zasiadają na tronie papieskim od czasu śmierci Piusa XII w 1958 roku, są antypapieżami. Istnieją także nieco starsze sedewakantystyczne opinie teologiczne, sięgające XIX wieku.

 

W tej sytuacji możemy uznać, że Mel Gibson jest zwiedzionym człowiekiem, aczkolwiek na swój sposób głęboko wierzącym. Scena z jego kochanką pokazuje jak szatan ustawia scenę podstawiając żonatym mężczyznom, zamężnym kobietom atrakcyjnego nowego partnera. W tym przypadku po 28 latach małżeństwa. Mel w momencie złapania się na haczyk cudzołóstwa miał siedmioro dzieci.

Taki jest skutek okłamywania się religiami innymi niż chrześcijaństwo biblijne, naśladujące Jezusa?

 

 

Zaktualizowane: 23 lipca 2016 - 10:33

32 komentarze

Dodaj komentarz
 1. CześćJestemSzymek

  Uff kochani posluchajcie. Nie chce sie chwalil ale jako ze traktuje Was moi drodzy jak czlonkow rodziny pragne sie z Wami podzielic jak Pan nasz kochany daje znaki w zyciu, i doswiaczna jak kochajacy tatus. Jakis czas temu bylem u dziewczyna na wiosce na wakacjach. Dzialy sie u niej dziwne rzeczy paranormalne naprawde, az pisalen na priv do detektywa hehe. Moja dziewczyna widziala demona przy paralizu sennym i od tego sie zaczelo. I przrsladowala mnie cyfra 7.Budzilem sie czesto rano okolo 7 rano. Jak to zauwazylem nasteonego dnia z rana wstalem i bylem oewny ze zjowu bedzie 7. Patrze na tel 7:07… No ok potem pare razy tez ale nie wazne. U niej czytalem o 2 duchach, duch antychrysta, i duch Bozy, o tych symbolach rowniez. Dzis wrocilem do siebie i pierwsze co w glowie..marihuana i kumple ble. Jak zwykle musialem klamac dziewczyne i gdy tam szedlem napisalem ze pomagam tacie, automatycznie gdy AcYbalem to pisac byla godzIna 16:06. Pomyslalem Panie Moj. Potem to sie powtorzylo w innych sytuacjach. Ulozylem sobie puzzle, ze Pan daje mi znaki, doswiadczyl mnie, gdy demon robil cuda w domu a a ja modlilem sie do Pana. Uswiadomilem sobie, ze tam bylem pod wplywem Bozym, a dzis anty… Czyz Bog nie jest niesamowity? Modlilem sie codziennie jak widac Pan Jezus mowil prawde mowiac “kolaczcie a otworze Wam”. Na koniec przedchwila sie dowiedzialem, ze moja dziewczyna po tych 2 tyg spedzenia czasu ze mna brzydzi sie sunrise?! Dzis pojechalA, mowi ze sama nie wierzy w to co sie dzieje to wszystko jest dla niej “BLE”? Nie slyszalem zeby oficialnie oddala sie Panu, zawsze mnie slucha mowi ze to jest Prawda…HALLELUJAH. Najlepsze jest to : tatuaz na jej karku (zrobila go kiedys wiara w j arabskim) a na imie jej Cennet co znaczy raj? Jest ina moja pierwsza dziewczyna ja jej pierwszym chlopakiem, co do tego ze jestesmy razem do konca jakas nadprzyrodzona moca utwierdzamy sie w wierze ze to prawda ! ❤️ Moja rodzina nie zachowuje przykazan bibliljnych lecz u niej tak mimo tego, ze nie oddali zyciu Panu Jezusowi. WierE ze to sprawka Pana Naszego. Chwala Panu !!!

  https://m.youtube.com/watch?v=IqEY5u4tITk&feature=youtu.be

  Polecam kazanie ze zboru w moim miescie pt. “Łaska”. Podoba mi sie 🙂

  1. Tomasz Misja ^aski,Greater Grace Christian Church,Londyn

   Czesc Szymek jesli znasz angielski kliknij na google–CE4Research Group- 8R’s to freedom-jest odpowiedz jak sie uwolnic od ‘UFO’ dzieki krwi Jezusa

 2. Kobieto, puchu marny, ty wietrzna istoto 😉 .

  1. Kobieta jedno myśli, co innego mówi, a jeszcze co innego robi 😉 .

   1. Kobiety nie są złem wcielonym, tylko jak im się popuści, to zaczynają harcować i różne cyrki się dzieją 😉 …

 3. Ten ważny temat jest mi znany bardzo dobrze m.in z mojej dalszej rodziny jak i od kilku czytelniczek. Mój wujek utrzymywał 5 osobową rodzinę, ale jego żona i córka czasem go biły, a już na porządku dziennym było znęcanie psychiczne i prowokacje. Jest to przykład bierności mężczyzny, ale większość jest nieco inna. Kobiety potrafią świetnie prowokować i to z całą premedytacją. To niby co miał zrobić Pobić je ?

  1. “To niby co miał zrobić ”

   Po pierwsze Twój ton jest niezbyt miły.

   “Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani” (Mt 5:9)

   Lepiej zabrzmiałoby mniej więcej tak:

   Jakie rozsądne wyjście widzicie z takiej sytuacji?

   Wtedy bym Ci odpowiedział.

   1. normalnie się zapytałem.. ale dobra w takim razie Jakie rozsądne wyjście widzicie z takiej sytuacji?

    1. Moje zdanie.. Jeśli dzieci są duże, żona do pracy, dzieci do pracy (chyba że się uczą), separacja z żoną (rozdzielność majątkowa) i łożenie na dzieci i dom po równo. Wiem, że to rozwiązanie ze świata, ale niestety taki rodzaj kobiet będzie żerował na uległym mężczyźnie dopóki go nie wykończy. Ten typ kobiet lgnie do “dupiatych” mężczyzn, bo wiedzą, że owiną sobie go wokół palca. Mężczyzna powinien grzmotnąc w stół i pokazać kto rządzi w domu. Znam identyczny przypadek tylko z jednym dzieckiem, raz się nawet udało temu człowiekowi zaprowadzić jako taki spokój kiedy się wyprowadził, niestety syndrom ofiary zadziałał i po paru tygodniach wrócił i dalej ma to samo.

     1. Mężczyzna powinien grzmotnąc w stół i pokazać kto rządzi w domu. tzn ?

   2. Karol Szulawiak

    To ciężki temat. Odejdziesz, źle, zostaniesz, też źle, pobijesz je, jeszcze gorzej. W sumie mógłby albo poprosić o pomoc kogoś z rodziny, zgłosić sprawę na policję albo po prostu przestać je utrzymywać, niech się utrzymują same.

    (10): Gdy bowiem byliśmy u was, to nakazaliśmy wam: Kto nie chce pracować, niech też nie je. (11): Bo słyszymy, że niektórzy wśród was postępują nieporządnie, wcale nie pracują, lecz zajmują się niepotrzebnymi rzeczami. (12): Dlatego nakazujemy im i napominamy przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, aby spokojnie pracując, własny chleb jedli. [Uwspółcześniona Biblia Gdańska, 2tes 3]

    Może wtedy nauczą się wdzięczności.

 4. https://www.youtube.com/watch?v=7qxFnpmBFcY

  Ciekawy film dotyczący hip hopu i muzyki.

  Niezwykłe jest to jak kick i perkusja potrafią wprowadzić człowieka w rytm. Sam po sobie wiem że gdy się tworzy muzykę co musi być rytm.

 5. CześćJestemSzymek

  Proste, prosil bym Pana o pomoc 🙂

 6. Po co powoływanie się na “naukowców”

  1. Piotrku napisałeś również inny komentarz.
   Ten nic nie wnosi.
   Powoływanie się na naukowców. No i co z tego wynika? nic.
   Jeśli masz pisac komentarze, to przemyślane albo wcale.
   Jeśli naukowcy stwierdzą, że po paleniu papierosów zachorowalność na raka płuc wynosi dajmy na to 40%, to jest to jakąs informacja.
   Do badań naukowców możemy odnościc się sceptycznie lub nie.
   W tekście ejst przedstawiony równiez przypadek Mela Gibsona jak został wrobiony.

   Komuś może się wydawać, że neguje kobiety że jestem mizoginem.
   Tak się składa, że najlepszy kontakt mam właśnie z kobietami.
   Tutaj i np w tekstach o Jezebl pzredstawiam temat, który mało kto odważa się pisać, tzn o przemocy kobiet, poniewaz mówi się tylko o złych mężczyznach, tworzy się kult kobiety,.
   Ja nie mam czasu każdemu z osobna tłumaczyc to co juz wiele razy tlumaczylem.
   zawszed możesz zmienić blog

   Czasami to mam wrażenie że z dziećmi ma do czynienia.
   Ile w ogole masz lat jeśli mogę wiedzieć?

   1. 26 lat. Chodzi o to, że nie można wszystko zwalić na kobiety. To jest najłatwiejsza droga. Takie tłumaczenie jest zbyt banalne. My faceci jesteśmy super wporzadku, wszystko to wina kobiet i całe zło tkwi w kobietach. Jak to powiadał Jezus, że nie widzisz swojej belki w oku ale źdźbło u brata czy siostry tak. Ja myślę, że najpierw trzeba zacząć pisać od nas niż atakować kobiety czyli zacząć od tej belki.

    1. Piotrku, ale gdzie ja napisałem albo ktos napisał w tym tekście że wszystkie kobiety są złe?

    2. Celem tekstów z kategorii “Kult kobiety” nie jest atakowanie rodzaju żeńskiego ogółem. Teksty te obnażają mechanizmy, prawidłowości przemilczane w sfeminizowanych mediach głównego ścieku w oparciu o Biblię i życiowe doświadczenie autora. Oczywistości pomijamy, a skupiamy się na niewygodnej prawdzie, jakimś dziwnym trafem w przypadku buntowniczych kobiet zamiatanej pod dywan. Taki to blog.

 7. Żyjemy w czasach wszechogarniającej pogardy np. choćbyś był nie wiadomo jak mądrym człowiekiem, a nie jesteś kimś ważnym/nie masz dużo pieniędzy, to nikt cię nie traktuje na poważnie…

 8. Tomasz Misja ^aski,Greater Grace Christian Church,Londyn

  Dzieki admin za artykul
  wygrzebalem ciekawa strone anglojezyczna polecam detektywowi oraz -czescjesetemszymek-
  dotyczaca problemu paralizu sennego,UFO,zjawisk paranolmanych

  zwlaszcza zakladka 8R’s to Freedom po prostu niesamowite jak Jezus uwalnia Kosik moglaby przetlumaczyc

  https://www.google.co.uk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiyz9KQ3onOAhUFWxQKHUJSBpkQFggcMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.ce4research.com%2F&usg=AFQjCNHDzSj5MAouh2cUQMoCF0jAXjiDIw

  1. Faktycznie, wygląda to naprawdę ciekawie. Jeśli Kosik nie przyjęła zlecenia, to mogę to przełożyć. Daj znać Piotrze jak to widzisz 😉

   1. Dziekuje Jacku,

    strona jest wiarygodna,

    Joe Jordan byl zaangazowany w tzn New Age,

    zona cierpliwie modlila sie o niego

    zaakceptowal Jezusa jako Pana i Zbawiciela,

    wtedy zorientowal sie co tak naprawde kryje sie za tzw ‘zjawiskami paranolmalnymi’

    Serdecznie pozdrawiam Ciebie,Kosik i Piotra za wspaniala prace jako wykonujecie i dziekuje

    1. Pokój z Tobą i Twoją rodziną. Z Panem Bogiem!

 9. Źródło problemu to moim zdaniem rozbuchana cielesność kobiet w tych czasach, a olewanie duchowej części bytu. Ciało widzicie ma jasne prawa oraz instynkty: przeć ku zasobom, pozycji i atrakcyjności (w przypadku kobiet – ku samcom posiadającym dobry materiał genetyczny tzn gwarantujący przetrwanie potomstwa – a to instynktownie rozpoznają po atrakcyjności- zwłaszcza wzrost, siła etc, zasobności, pozycji społecznej – jak perspektywy finansowe, władzy itd), dlatego jeśli kobieta jest mało duchowa, to automatycznie przeważają popędy cielesne nierozróżniające moralnego dobra czy zła i kobita potrafi w pogoni za takim samcem nawet rozwalić sobie życie np. potoczne zjawisko “dresiary, blachary” etc Dla takich kobiet mężczyzna spokojny, rozważny, nieśmiały, nierozrywkowy dyskotekowo czy erotycznie – to słaby materiał na “kopię”, co ocenia mocno instynktownie ciało. Biblia często przeciwstawia prawa Boże prawidłowościom ciała, które nie chce się poddać tym pierwszym. Naprawdę tak jest, wystarczy się rozejrzeć. Słowo Boże to “bardzo życiowa książka” a nie tylko teologia dla jajogłowych.

  1. Doskonale to ująłeś. Właśnie tak jest. Niestety. No ale możemy być pod panowaniem jedynie dwóch duchów, więc nie możemy się dziwić takim postawom wziąwszy pod uwagę, dla jak relatywnie niewielu kobiet Panem i Zbawicielem jest Jezus Chrystus.

   1. Cała ta pseudoswoboda seksualna (czyli swoboda od Prawa Bożego w tym zakresie) to podstawa światowego pojęcia partnerstwa, małżeństwa itd Plus feminazizm – który podnosi kobiec ego i pęd ku wywyższaniu się nad mężczyzn, co skutkuje manipulowaniem innymi. Plus rozbuchany emocjonalizm zastępujący myślenie faktami = mieszanka wybuchowa.
    “The strongest appeal you can make is emotionally. If you can get their emotions going, make them forget their logic, you’ve got them. AT MTV, WE DON’T SHOOT FOR THE 14-YEAR OLDS, WE OWN THEM”. (MTV is Rock Around the Clock, Philadelphia Inquirer, Nov. 3, 1982)

 10. Jacy ci ludzie ( moi i wasi bliscy ludzie ) są nieświadomi tego jaki koniec chcą zgotować lucyferianie… Straszne…

 11. Te zmęczone twarze bez wyrazu normalnych ludzi martwiących się o los swój i swoich bliskich… Boże ulżyj im w ich troskach i kłopiotach.

 12. W czasach epatowania spółkowaniem, jakakolwiek erotyczność wydaje się trywialna… Jakże nisko upadliśmy…

 13. Kobieta potrafi doskonale zagrać rolę ofiary a jeszcze lepiej potrafi sprowokować spięcia i sytuacje w których do takiej przemocy może dojść. Sam też dostałem parę razy po mordzie ale nigdy nie oddałem. Raz tylko gdy wpadła jak burza do chałupy z jakimś szaleństwem w oczach i wyrzutami jak zwykle o nic nie znaczącą pierdółkę strzeliła mnie na dzień dobry dosyć mocno w pape drąc się przy tym niemiłosiernie. Pózniej drugi strzał a mnie już nosiło 🙂 przy trzecim nie wytrzymałem i odepchnąłem ją aż się lekko odbiła od ściany. Nie minął kwadrans gdy usłyszałem w słuchawce głos “gardziarza” (taki irlandzki policjant:P ) wzywający mnie do stawiennoctwa na komencie a raczej ROZKAZUJĄCY! Stawiłem się przedstawiłem swoją wersję zdarzeń nie zmiękłem i jak się pozniej okazało niewiele brakło byśmy przez głupotę kogoś kogo wtedy nazywałem żoną stracili dziecko! Rura jej zmiękła i jakoś to się zamiotło pod dywan. Tak sobie bele jak to opisałem bo mi się ta przemoc domowa przypomniała 😉

 14. Dlaczego jest cenzura? Nie można nic pisać? Musi to być ujęte w jedynym słusznym paradygmacie wspierania tej niechęci i wrogości wobec kobiet?

  1. mru
   nie lubię się wdawać w takie dyskusje z dwóch powodów:
   1. Musze wykazać brak logiki
   2. jest to spór mogący przerodzić się w kłótnię.

   Co ja mam zrobić z Tobą, kiedy nie rozumiesz tak banalnej kwestii, którą rozumie wiele kobiet na tym blogu, a mówiącej o tym, że ten tekst o kobietach dotyczy tylko tej części kobiet, które tej przemocy używają, a nie wszystkich.
   Być może należysz do jednej z tych prowokatorek, bo tak to zazwyczaj bywa, a być może tylko nie rozumiesz tekstu pisanego.

   Podkreślam:

   NIKT TUTAJ NIE NAPISAŁ ŻE WSZYSTKIE TAKIE KOBIETY SĄ.
   Celowo wytłuszczę to co najważniejsze.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish