Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PRZYNOSZĘ DOBRE WIADMOŚCI

David Wilkerson

„Postanowiono człowiekowi raz umrzeć, a potem będzie sąd” (Hebr. 9:27). Jak mówi Pismo, nasze życie tu na ziemi jest jak trawa (zobacz Psalm 102:11). Dzisiaj tu jesteśmy, rośniemy i rozwijamy się, a następnego dnia więdniemy i usychamy. Jesteśmy jak para oddechu, jaką widzimy podczas przymrozka: teraz jest, a za chwilę jej nie ma. I jestem przekonany, że w momencie wejścia do wieczności uświadomimy sobie jak nieważne i przelotne były nasze obecne obawy i doświadczenia. Zobaczymy też jak Pan był obecny z nami przez cały czas, strzegł nas Swoją zbawczą i ochraniającą mocą.

Mam dla was dobrą wiadomość – chwalebną wiadomość – która pomoże zwyciężyć wszystkie złe wiadomości, które słyszysz. Wierzę, że te wiadomości zachowają w pokoju twoje serce i ducha w radości poprzez wszystko, co przychodzi na ziemię. Oto te dobre wiadomości:

Jeżeli pokutowałeś ze wszystkich grzechów i ufasz Jezusowi – wierząc w Jego oczyszczającą krew, poddajesz się codziennie pod Jego panowanie – to staniesz przed Jego Tronem bez zmazy lub strachu. Właściwie to będziesz przestawiony przed wszystkimi obecnymi – każdym człowiekiem, każdym aniołem, każdym demonem z piekła – jako Oblubienica Chrystusa.

Nie będziesz już musiał stawiać czoła żadnemu grzechowi, ani być narażony na jakiś upadek, ale będziesz mógł stanąć bez winy.

Nie będzie wspomniany żaden twój grzech. Zamiast tego, tylko dobre uczynki – również twoja wiara w Jezusa Chrystusa – będzie pokazana dla zebranych tłumów.

Zaktualizowane: 20 lipca 2016 - 13:02

10 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Chwała Bogu Ojcu, Panu Jezusowi Chrystusowi i Duchowi Świętemu za to, że wzywa nas do pokuty i nie wyrzuca precz.

  1. Dokładnie tak jak Jacku napisałeś.
   Chwała naszemu Stwórcy!

 2. Chwała Tobie Panie Jezu za wykupienie nas ze śmierci!!!

 3. Przychodzę i też przynoszę dobre wiadomości, prócz innych schorzeń z metabolizmem i wchłanianiem, jedna i chyba najważniejsza sprawa idzie ku dobremu, Bóg mi pobłogosławił, wyniki markerów ( He4, CA-125, ROMA) spadły mi o połowę i teraz wszystkie są na granicy normy, jeszcze 3 mc temu były podwyższone, co oznacza że na ten czas onkologicznie jest „czysto”, będę musiała oczywiście kontrolować to i sprawdzać czy coś się nie dzieje. Pragnę wam wszystkim podziękować za okazaną pomoc na blogu i za modlitwy w mojej intencji 🙂 Niech Wam Wszystkim Bóg Ojciec Błogosławi 🙂

  1. wow cieszę się bardzo Aldonka. Chwała Bogu Ojcu w imię Jezusa.
   Dla mnie wielka radością jest kiedy siostra w wierze czy brat zostaje podźwignięty, uratowany przez Boga.

  2. Chwała Bogu !Alleluja!
   Bardzo się cieszę ? ,cudowne wieści,aż się wzruszyłam.
   Dzięki Ci Panie,że wysłuchujesz nasze modlitwy,próśb i błagań.
   Pozdrawiam kochana w imieniu Pana Jezusa Chrystusa .

  3. Chwała i wielkie dzięki naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi.
   On jest najlepszym lekarzem 🙂

 4. również się cieszę 🙂 Pozdrawiam Was Kochani w Imieniu Jezusa Chrystusa 🙂

 5. Chwała Bogu Ojcu. Módlmy się, żeby Pan nasz zabrał od Aldonki resztę schorzeń i w pełni uzdrowił. W Imieniu Jezusa Chrystusa; Niech się tak stanie 🙂

 6. Chwała Bogu Aldonko, modlę się o Twoje pełne uzdrowienie!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish