Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Na Światowe Dni Młodzieży przyjedzie nawet kilkanaście tysięcy gejów i lesbijek.

Jak czytamy na portalu wpolityce.pl:

 

Na Światowe Dni Młodzieży przyjedzie nawet kilkanaście tysięcy gejów i lesbijek – szacuje grupa chrześcijan LGBT „Wiara i Tęcza””Organizacja, która skupia osoby ze środowisk LGBT ma w planach przeprowadzenie wykładów i pokazy filmowe, które pokazują, że ich seksualność da się pogodzić z przynależnością do kościoła i wiarą.
Spotkania w czasie ŚDM przygotowuje grypa „Wiara i Tęcza”. To grupa chrześcijan będących gejami, lesbijkami, osobami biseksualnymi i transpłciowymi. Uważają oni, że ich seksualność nie stoi w sprzeczności z przynależnością do kościoła i wiarą.”

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/301132-najazd-tysiecy-homoseksualistow-na-swiatowe-dni-mlodziezy-szykuje-sie-teczowa-indoktrynacja-w-krakowie

 

Jak to mamy odczytać? Na pewno nie jako atak na Franciszka. Nie jako atak na kościół. To jest super wyreżyserowana akcja pod teatr jakim będzie występ p. Bergoglio. Przepraszam, ale nie jest on moim Ojcem. Jest to dla mnie człowiek, którego mogę nazwać Pan Bergoglio. Oto źródło mojej postawy:

 

” Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie.” Mt 23

 

Tak wielka akcja podczas wizyty człowieka o pseudonimie „Franciszek”, pokazuje jak wielkie siły chcą dokonać syntezy działań kościoła rzymskiego oraz organizacji lewicowych.

 

Trzeba sobie jasno powiedzieć:

 

STOIMY U PROGU WIELKIEJ REWOLUCJI EKONOMICZNO-RELIGIJNEJ

 

Jedna religia, jeden władca, jedna waluta, źle pojęta tolerancja, gdzie przestrzeganie biblijnych zasad będzie karane i traktowane jako niesłychanie groźny ekstremizm.

Na tym etapie nie możemy jeszcze powiedzieć, kto jest lub będzie antychrystem. Może nim być p. Bergoglio a może ktoś, kto go usunie w myśl dialektyki heglowskiej: teza, antyteza, synteza.

Taki scenariusz omówiłem opisując najnowszą część Gwiezdnych Wojen:

Gwiezdne Wojny – Przebudzenie mocy. Moja recenzja.

 

Tak więc, rację mogą mieć adwentyści uważający papieża za antychrysta, tudzież wersja druga: ktoś kto rozbije tzw Nowy Porządek dając ludziom pozorną wolność za drobną przysługę:

 

Apokalipsa 13

(8) I oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity. (9) Jeśli kto ma uszy niechaj słucha. (10) Jeśli kto jest przeznaczony do niewoli, do niewoli pójdzie; jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. Tu się okaże wytrwanie i wiara świętych. (11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok. (12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona. (13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi. (14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu. (15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.”

 

 

Zaktualizowane: 19 lipca 2016 - 16:35

43 komentarze

Dodaj komentarz
 1. LGBT na audiencji u Dziwisza. Gejowski namiocik podczas ŚDM.
  https://www.youtube.com/watch?v=eMyMdi7diJo

 2. Musimy bardzo ostrożnie wyrażać sądy i wypowiadać słowa. Innymi słowy bądźmy wyważeni, a dosadni tylko wtedy gdy chodzi o jakąś ważną z punktu widzenia nieba sprawę.

 3. CześćJestemSzymek

  Mam male pytanie do Was kochani. Czy jesli zgrzesze i przepraszam Pana, i walcze z tym,to biblijnie moge powiedziec, ze trwam w grzechu ? 🙁 chodzi mi o jeden lub pare konkretnych grzechow

  1. „. „Jeśli wyznajemy grzechy swoje, wierny jest Bóg i sprawiedliwy i odpuści nam „

 4. A tak na marginesie,na swojego ojca rozumiem zawsze mowiles-„tato”..

  1. nie wiem czy to zdołasz zrozumieć, ale tu chodzi o nazywanie Ojcem przewodników duchowych. Poczytaj dalej kontekst tego cytatu

   1. „ Już nie jestem na świecie, ale oni są jeszcze na świecie, a Ja idę do Ciebie. Ojcze Święty, zachowaj ich w Twoim imieniu, które Mi dałeś, aby tak jak My stanowili jedno. ” Jan 17,11 (BT)

    http://chomikuj.pl/BAWZ2/011+Logo+*c5*9aDM+-+*c5*9awiatowe+Dni+M*c5*82odzie*c5*bcy+Krak*c3*b3w+2016+-+maso*c5*84skie*2c+okultystyczne+i+poga*c5*84skie+symbole,5474030780.mp4(video)

  2. Karol Szulawiak

   Robinie

   Czyż Chrystus nie używał odniesienia „Ojciec” do innych istot? Szatana nazwał ojcem kłamstwa, Marię nazywał swoją matką, A także apostołów nazywał synami, np. „Szymonie synu Jonasza….”. Jednakże w Biblii używał też określenia „Ojciec Święty” w odniesieniu do Boga. Myślę że obaj dobrze wiemy, jaki człowiek na ziemi, uzurpuje sobie ten tytuł.

 5. A taki piękny ołtarzyk budują na pl. Piłsudskiego w Warszawie na SDM:
  https://s32.postimg.org/j37gf8iat/WP_20160717_13_17_38_Pro_LI.jpg

  1. I tak na nic się nie zdadzą ich starania. Pan Jezus przyszedł na ten świat, by zniszczyć dzieła diabła. Niech będą przeklęci wszyscy,którzy nie miłują Pana Jezusa, głoszą inną ewangelię i pragną zniszczyć Jego czcicieli. Maran atha!

  1. kasa, kasa, kasa, Pazerny antykosciół

   1. Karol Szulawiak

    Pazerny do tego stopnia, że kazał sobie płacić osobom, które chcą pomóc w wolontariacie.

    Rozumiecie? Pomóż i jeszcze płać za bilet. Był kiedyś taki kawał

    – Cześć Jacek, ty płacisz swoim robotnikom
    – Nie
    – I przychodzą?
    – Przychodzą
    – A myślałeś nad tym, by pobierać opłaty za bilet?

    Oczywiście kawał brzmiał nieco inaczej, ale chciałem tylko ukazać tę logikę.

    1. Karol Szulawiak

     Oczywiście chodzi mi o ŚDM

 6. Dramat obyczajowy. Zamożny bankowiec Adam Hynczak i jego żona Magda, zajęci własnymi sprawami, nie dostrzegają, że ich dorastający syn ma kłopoty z narkotykami. Pewnego dnia chłopak znika bez śladu. Adam rozpoczyna poszukiwania syna… Polska 1997 https://youtu.be/b6232u_5olw.

 7. Gdy jeden z nich trafi do szpitala, trzech 60-letnich przyjaciół będzie musiało naprawić błędy przeszłości i pogodzić się z przemijaniem. Polska 2004 https://youtu.be/8Tp0vhEH5hs.

 8. Witam,
  chciałabym jeszcze podpytać o parę spraw, a mianowicie:
  1. Gdy jedna osoba w związku jest chrześcijaninem a druga katolikiem, to jak Wy, traktujecie kwestie wychowania dzieci? W jaki sposób to robicie? Co z chrztem, komunią itd?
  2. Czy zastrzegacie sobie, że chcecie mieć pochówek świecki? Jak to wygląda z Waszej perspektywy?
  3. Czy uczestniczenie w mszach katolickich np. z powodu ślubu, pogrzebu, odnowienia przysięgi itd. – unikacie?
  4. Czy większość Waszych znajomych i rodziny odwróciła się od Was?
  5. Czy wstępujecie do zborów protestanckich, zielonoświątkowych itd – czy raczej sami jesteście sobie „zborem”?
  6. Kiedy można się z Wami spotkać i przyjąć chrzest 🙂 ??

  1. Ja próbowałam już raz dokonać apostazji, ale się nie udało, bo się napiętrzyły trudności i mimo że złożyłam to się okazało, że muszę raz jeszcze raz to zrobić :/ Jak to zrobię będę spokojna o to, że mój pogrzeb będzie świecki. Teraz zaczęłam chodzić do zboru ZŚ, więc może oni mnie pochowają w razie czego. Obawiałam się zboru aby nie okazało się, że nie mają zdrowej nauki, ale ostatnie nabożeństwo pokazało mi, że mają dobry stosunek do pokuty, nawołują do niemiłowania świata oraz wiem, że uważają krk za Babilon i nie ma mowy o ekumenii. Również charyzmatami nie szastają i badają duchy. Póki co cieszę się, że tam trafiłam, bo mogą nadejść czasy, że w Internecie się chrześcijanie nie ostaną i jedyna nadzieja w spotkaniach face to face. Ufam, że Bóg mnie poprowadzi we wszystkim.

   1. Apostazja jest tyko wewnątrzkościlenym „sakramentem”. Jedyna droga wyjścia z krk to wystapienie z niego: wystap.pl

 9. I jeszcze dwie kwestie:
  a) Jezus mówił do Apostołów”idźcie i odpuszczajcie grzechy” jak to interpretujcie, co ze spowiedzią – jest to tylko spowiedź powszechna?
  b) jakie macie zdanie nt. egzorcyzmów?

  Póki co, to by było na tyle 😀

  1. Kochana Ani 🙂
   Tak wiele pytań… Zapytaj PANA i bądź cierpliwa. ON sam odpowie Ci na wszystkie w odpowiednim czasie.
   Spowiedź… – to Bogu trzeba wyznać grzechy nie człowiekowi. To przed Bogiem trzeba stanąć w Duchu i prawdzie. Kto może odpuszczać grzechy ? – tylko Bóg !
   Egzorcyzmy – raczej nie…najczęściej demon mówi o strachu przed Maryją (rzekomo ma taka moc), mocą różańca itp. więc sama sobie odpowiedz, czym te rzekome uwolnienia są.
   Niech Duch Boży wypełni Twoje serce i umysł, prowadzi Cię, uczy i strzeże 🙂

   1. Ja wiem jedno. Uwalnia z wszelkich zniewoleń szczere wołanie: Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną grzesznym! I On cię wysłucha, bo ja tak bardzo miłosierny, sprawiedliwy, wierny i przede wszystkim bardzo ciebie kocha. Wspaniały i Wielki jest nasz Ojciec, a Jego Duch rozświetli każdy mrok.

  2. ..”Wyznawajcie tedy grzechy jedni drugim i módlcie się jedni za drugich, abyście byli uzdrowieni. Wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego”…List Jakuba 5;16
   warto przy okazji dyskusji o wyznawaniu grzechów się nad tym wierszem zastanowić. Wiem jedno, że kiedy decyduję się na wyznanie moich grzechów to robię to Wołam starszych zboru (..”Choruje kto między wami? Niech przywoła starszych zboru i niech się modlą nad nim, namaściwszy go oliwą w imieniu Pańskim”.. Jak. 5;14) i przy wyznawaniu bardzo ważna jest szczerość, nic do ukrycia, i nie dlatego że starszych zboru interesują moje grzechy, ale chociażby zgodnie z nauką Chrystusa(oczywiście w sytuacji też takiej gdzie mam np. problem od dłuższego czasu z jakimś grzechem i nie jestem w stanie się z nim sam uporać) który gdy przyprowadzono mu ślepego pyta się go, co chcesz abym ci uczynił? dziwne, przecież wiadomo że chce widzieć. Ale m.in. te miejsca mi pokazują że często Pan Jezus chce od nas usłyszeć jasną, szczerą (z elementem dziecinnej szczerości) deklarację/prośbę, tak po prostu. Ma to też i inne wartości ale to już głębsze i nie na wywód przy „klawiaturze”:)
   Ważna rzecz, dobrze jest mieć swój zbór/społeczność ludzi którzy kochają Chrystusa i prawdę ewangeliczą, gdyż nie zostaliśmy powołani do życia dla siebie ale do wspólnego budowania się w dom duchowny w którym miałby mieszkanie sam Chrystus.
   Pozdrawiam Paweł

 10. No i super , że przyjadą ludzie innej orientacji niż hetero . Krk strzelił sobie w kolano . Brawo obludniki ! I teraz co? Jedni drugim będą tłumaczyć kto jest bardziej oddany Bogu . Nie palam nienawiścią tylko uwazam , ze jesli Bog by chcial aby zwiazki ludzi tak wygladaly to w Piśmie byłby przekaz na ten temat . Szanować drugiego człowieka trzeba bezwarunkowo co nie znaczy , ze trzeba podzielac jego poglady .

 11. No tak . Zapomniałam o najważniejszym. Obudzić to sie obudziłam ale do nowo narodzenia to mi daleko . Choć bardzo bym tego chciała . Samobójcza śmierć mojego męża chyba spowodowała mój upadek a potem wzlot .Nie wiem . Stoję na rozdrożu. Nałogi i wróżby itp . Dziś wiem , ze sie nie poddam. Prawdę poznałam dzięki wam ale z całą pewnością Jezus mnie tu przeprowadził. Może to wszystko głupio brzmi i jest nie na temat jednak chciałam być uczciwa wobec tej blogowej rodzinki .

  1. każdy z nas jest na innym etapie wzrostu i narodzenia.
   Nie potepiaj się, czytaj Słowo, miej relację z Jezusem, o wszystko Go pytaj. Odpowiedzi dostaniesz w Słowie, poprzez dana strone www lub brata siostrę, sytuacje

  2. Witaj Mama
   Będę się o Ciebie modlić,aby nasz kochany Pan Jezus Chrystus uwolnił Cię z twoich nałogów.
   Pozdrawiam ☺ i niech Cię Bóg Ojciec błogosławi w imieniu Pana Jezusa Chrystusa .

 12. Dzięki za pokrzepiajace słowa. Nie raz już inni pisali o papierosach itp rzeczach . Więc nie chce nudzić . Najbardziej to mi brakuje spokoju i ciężko mi go znaleźć w sobie . Pismo Święte jakimś dziwnym trafem zaczęłam od nie dawna rozumieć A bardzo mi na tym zależało. Ono daje mi sporą dawkę równowagi . Jeszcze raz dzięki ☺.

  1. Witaj ” Mama „. Zaufaj Jezusowi i daj się poprowadzić. Rok temu byłam w podobnej sytuacji jak Ty – zmarł mój mąż. Palenie rzuciłam w ciągu jednej sekundy – jak dotarło do mnie, że jestem Świątynią Ducha Świętego, zmiana podejścia do życia, stosunku do ludzi i „świata” który nie jest nasz to powolny proces. Jeśli przyjęłaś Chrystusa do swego serca i uznajesz Go za swojego Pana i Zbawiciela to raczej nie ma już dla Ciebie powrotu do świata. Teraz tylko od Ciebie zależy jak szybko dasz się poprowadzić. powodzenia i niech Cię Duch Święty obdarzy swoimi darami.

   1. Dokładnie tak. Po nawiedzeniu przez Ducha Świętego poczujesz dobitnie, że choć chodzisz po tym świecie, to już nie jesteś z tego świata. Wołaj głośno i nie ustawaj: Duchu Boży przyjdź! Panie Jezu zapraszam Ciebie do mojego serca! Zamieszkaj w moim sercu!

    1. Bardzo mi sie podoba Twoja przemiana. W Twoim przypadku jest to wyjątkowo piękne z uwagi na Twój barwny język.
     Chwała Bogu.

     1. Chwała tylko Bogu Ojcu, Synowi Bożemu i Duchowi Bożemu!… Ech, ma kto chusteczki? Łezki lecą jak u maluszka szczerze pisząc 🙂 To nieobłudne pragnienie pobożności i chodzenia w światłości dał mi nowe życie w Chrystusie. I dało mi wspaniałą społeczność z Tobą i ze wszystkimi czytelnikami – także tymi, których jeszcze nie poznałem. Nie umiem opisać słowami swojej wdzięczności Panu Jezusowi, bo jest nieopisana. Spokojnej nocy. Pokój Wam!

 13. W koncu się czuję na swoim miejscu i nie jestem odbierana jak oszołom ☺. Dzięki za wszystkie ciepłe słówka i rady . Wczoraj byłam na cmentarzu i spojrzałam na kosciol. Poczułam się dziwnie . Nad wejściem wielki trójkąt i oko w środku . Na placu stoji pomnik muszli . Czy to wszystko wcześniej też tam było ? Macie racje , ze człowiek po przebudzeniu nie nadaje się do tego świata .

  1. właśnie miałem o tym napisać przedwczoraj i…zapomniałem 🙂

 14. Ostatnio usłyszałem w kościele, że papież biedny człowiek bo wyzywają go od antychrystów. Mówię do jednego brata, że ponoć TGD ma grać na ŚDM czy nie jest to dziwne a on na to normalne! Powoli zaczynam się w tym wszystkim gubić. Ostatnio jedna siostra która jest w grupie uwielbienia była można powiedzieć w mini pastor nawet nie zareagował.

  1. albo letni chrześcijanie, albo agenci.
   Zbory są częściowo pod kontrolą

   1. A jak jest według ciebie z nauczaniem przez kobiety w zborach wiem co mówi list do koryntian. Ale mi mówią, że to chodzi o koryntian. Jak słabo znasz słowo to łatwo jest tobą manipulować.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish