Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

JEZUS PRZYSZEDŁ, ABY ZNISZCZYĆ DZIEŁA DIABŁA

Gary Wilkerson

Kiedy został werbalnie zaatakowany przez człowieka z demonem, Jezus powiedział do demona, „Zamilknij! Wyjdź z niego” (Łukasza 4:35). Na to demon rzucił tym człowiekiem i wyszedł z niego, bez zranienia go.

Jak by było dzisiaj, mieć wiarę, aby wierzyć, że twoje małżeństwo nie może być już więcej dręczone? Jak by to było dla ciebie, aby wierzyć, że twoje dzieci, które są daleko od Boga, mogą wrócić do Pana i poznać Go?

Ja zobaczyłem, że to, co jest napisane w tym tekście jest realne i chcę ci powiedzieć, że to samo może się stać tobie. Ja byłem na takiej krawędzi i dla mojego marnotrawnego syna było wszystko skończone. Odszedł z domu, wszedł w narkotyki i mieszkał na ulicy. Był po prostu dzikim dzieckiem, ale miał dobre serce i ja wiedziałem, że Bóg miał powołanie dla jego życia.

Zacząłem się tak modlić: „Ducha Święty, zajmij się moim marnotrawnym synem, Eliotem. Ach, Duchu Święty, gdziekolwiek on jest teraz, przerwij plany wroga, bo ja wiem, że on jest powołany do jednego zwycięstwa za drugim. A potem, Panie, zniszcz uczynki wroga.”

Marnotrawny wrócił do domu! Jezus wtrącił się w jego życie i mój syn jest zmienionym człowiekiem. Służy Bogu. Jest zupełnie inny! Jest w nim radość, ufność i odwaga. I jest wizja dla jego przyszłości. Dlaczego? Bo kiedy Jezus interweniuje, to odcina i niszczy.

Dobra wiadomość jest taka, że Jezus chce wziąć to, co jest zaplanowane przeciwko tobie i zniszczyć to, aby nie mogło ci już więcej szkodzić. On to może uczynić dla ciebie dzisiaj!

Zaktualizowane: 19 lipca 2016 - 12:20

11 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Zwracam się z prośbą do Was bracia i siostry o modlitwę za moją mamę Jolę aby wróciła do zdrowia oraz aby Pan Jezus zabrał od niej demona palenia i przekleństw.
  Proszę Cię Panie Jezu niech się tak stanie.

  1. moja modlitwa za chwilę pójdzie do nieba.

  2. Oczywiście będę modlić się o twoją mamę,aby nasz kochany Zbawiciel uwolnił więzy zawiązane przez złego.

   1. Niech tak się stanie w Imię Jezusa Chrystusa! Wiara czyni cuda.

   2. również przyłączam się do modlitwy 🙂

 2. Marcinie, bede sie modlic za twoja mame.
  Ja rowniez potrzebuje modlitwy. Mocno podupadlam na zdrowiu. Mam chora tarczyce i wzrok mi sie bardzo pogorszyl. Wlasnie koncze robic badania i czekam na leczenie.

  A swoja droga nie moglam wejsc na detektyw pl. bo dostaje komunikat, ze jest to wielce niebezpieczna strona! Brak mi slow co oni wyprawiaja…

  Trzymajcie sie kochani i Ty detektywie. Niech wam Bog blogoslawi. 🙂

  1. Dziękuję w imieniu Jezusa Chrystusa już poprosiłem o Twoje zdrowie Zuzanno.
   Niech Ci Bóg błogosławi.

  2. DŚ już od kilku dni podpowiadał mi kochana,aby się o Was modlić.
   Będzie wszystko dobrze,?
   Trzymaj się i niech Bóg Was błogosławi

  3. Pan Jezus jest Lekarzem i to On ma moc nad chorobą. Uwierzyłem w to i Ty też uwierz, że możesz być uzdrowiona. W imię Jezusa niech tak się stanie!

 3. Klękam też do modlitwy za mamę Marcina oraz Zuzannę. Niech Bóg Wszechmogący, który jest najlepszym lekarzem, uzdrowi i otoczy Swoją opieką. Proszę o to w imieniu Jezusa Chrystusa.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish